Magdalena J.

Magdalena J. Dyrektor
Zarządzający, branża
stomatologiczna

Temat: Dowcipy polityczne

W kwestii ciekawostek.
Tusk dał mleko dzieciom do szkół.
Moja siostrzenica go przynosi do domu, bo sama nie chce pić i nawet kot się na to mleko ogonem odwraca.

Będę wdzięczna za opinię.
O co chodzi?
Żeby kot był, aż tak wybredny ( przecież nie pała antypatią do Premiera...raczej) ? :-)
Marcin F.

Marcin F. Turn on, tune in,
drop out

Temat: Dowcipy polityczne

Magdalena Malgorzata J.:
W kwestii ciekawostek.
Tusk dał mleko dzieciom do szkół.
Moja siostrzenica go przynosi do domu, bo sama nie chce pić i nawet kot się na to mleko ogonem odwraca.

Będę wdzięczna za opinię.
O co chodzi?
Żeby kot był, aż tak wybredny ( przecież nie pała antypatią do Premiera...raczej) ? :-)

Nie wiedziałem, że Tusk daje mleko - myślałem, że to domena krów. Może w gminie zamieszkałej przez Pani siostrę jest jakieś z domieszką wody?
Igor Janicki

Igor Janicki Software maker.
Java, Perl ...

Temat: Dowcipy polityczne

krowa mleka nie daje - trzeba ją wydoić :P
Magdalena J.

Magdalena J. Dyrektor
Zarządzający, branża
stomatologiczna

Temat: Dowcipy polityczne

Marcin F.:
Nie wiedziałem, że Tusk daje mleko - myślałem, że to domena krów. Może w gminie zamieszkałej przez Pani siostrę jest jakieś z domieszką wody?

Być może :-)
Chętnie Panu udostępnię to "dobrodziejstwo", żeby Pan przetestował na jakimś zwierzątku, w swojej hodowli domowej ;)
Igor Janicki

Igor Janicki Software maker.
Java, Perl ...

Temat: Dowcipy polityczne


Obrazek
Marcin F.

Marcin F. Turn on, tune in,
drop out

Temat: Dowcipy polityczne

Igor Janicki:
krowa mleka nie daje - trzeba ją wydoić :P

3 lata temu widziałem, pierwszy raz w zyciu, krowe ale słyszałem, że tak trzeba :)
Marcin F.

Marcin F. Turn on, tune in,
drop out

Temat: Dowcipy polityczne

Magdalena Malgorzata J.:
Być może :-)
Chętnie Panu udostępnię to "dobrodziejstwo", żeby Pan przetestował na jakimś zwierzątku, w swojej hodowli domowej ;)

dzieki ale z mlekiem mam same traumatyczne doświadczenia... Zdecydowanie wolę wypić z Panią Tuskie ;)
Igor Janicki

Igor Janicki Software maker.
Java, Perl ...

Temat: Dowcipy polityczne

Marcin F.:
Igor Janicki:
krowa mleka nie daje - trzeba ją wydoić :P

3 lata temu widziałem, pierwszy raz w zyciu, krowe ale słyszałem, że tak trzeba :)
tak, trzeba podstawić wiadro a potem miarowo pociągać za ogon.
Igor Janicki

Igor Janicki Software maker.
Java, Perl ...

konto usunięte

Joanna P.

Joanna P. specjalista ds.
turystyki

Temat: Dowcipy polityczne

zauważyłam że dowcipy o Platformie Obywatelskiej i Donaldu Tusku opierają się na faktach autentycznych, natomiast dowcipy o Prawie i Sprawiedliwości i Jarosławie Kaczyńkim oparte są o wymyślone bzdury

konto usunięte

Temat: Dowcipy polityczne

Joanna P.:
zauważyłam że dowcipy o Platformie Obywatelskiej i Donaldu Tusku opierają się na faktach autentycznych, natomiast dowcipy o Prawie i Sprawiedliwości i Jarosławie Kaczyńkim oparte są o wymyślone bzdury

Żart o Tusku z wampirzymi oczyma to zaiste fakt autentyczny...

Swoją drogą włożyła Pani wiele serca dla zaprezentowania pisowskiego język:
- fakt autentyczny (a zna Pani fakt nieautentyczny?),
- wymyślona bzdura (a zna Pani bzdurę niewymyśloną?).

Rozumiem, że to lingiwstyka stosowana a la oczywista oczywistość?

P.S.
Musi Pani zatem dołożyć starań, aby serwować nam tu więcej faktów autentycznych w opozycji do wymyślonych bzdur :))))))))))))))))Maciej Piechocki edytował(a) ten post dnia 24.02.11 o godzinie 19:11

konto usunięte

Temat: Dowcipy polityczne

Joanna P.:
zauważyłam że dowcipy o Platformie Obywatelskiej i Donaldu Tusku opierają się na faktach autentycznych, natomiast dowcipy o Prawie i Sprawiedliwości i Jarosławie Kaczyńkim oparte są o wymyślone bzdury

http://www.youtube.com/watch?v=7syE7hZlLQM&feature=rec...

Powyższe to fakt autentyczny?

Czy może wymyślona bzdura?

:)))))))))))))))))))))

konto usunięte

Temat: Dowcipy polityczne

http://www.youtube.com/watch?v=A7c9aXB7Ne4

Czy po skonsumowaniu przystawki w postaci LPR ta pani zasiliła elektorat Jaroslawa?
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: Dowcipy polityczne

Joanna P.:
zauważyłam że dowcipy o Platformie Obywatelskiej i Donaldu Tusku opierają się na faktach autentycznych

mówi Pani, że to fakt autentyczny:
Igor Janicki:

Obrazek


ciekawe ma Pani spostrzeżenia. pomijam już autentyczne chamstwo i buractwo powyższego dowcipuBartłomiej Usydus edytował(a) ten post dnia 24.02.11 o godzinie 19:56

konto usunięte

konto usunięte

Temat: Dowcipy polityczne

Rzetelność dziennikarska a la Joanna Lichocka, czyli jak łopatologicznie urabiać elektorat PiS:

http://www.youtube.com/watch?v=u77nvgiJ8x0&feature=rel...
Igor Janicki

Igor Janicki Software maker.
Java, Perl ...

konto usunięte

Temat: Dowcipy polityczne

Jeszcze jeden przykład rzetelności dziennikarskiej do toruńskiego podręcznika dziennikarstwa:

http://www.youtube.com/watch?v=hR-abX3Fv48
Marcin F.

Marcin F. Turn on, tune in,
drop out

Temat: Dowcipy polityczne

Maciej Piechocki:
Jeszcze jeden przykład rzetelności dziennikarskiej do toruńskiego podręcznika dziennikarstwa:

http://www.youtube.com/

to jest pytanie zajebistego dziennikarza, 156 razy podrzędnie złożone i to w dwóch "zdaniach" ;) Od razu widać, że pracuje dla TVN :D

Następna dyskusja:

Nowinki Polityczne




Wyślij zaproszenie do