Łukasz Z.

Łukasz Z. Front-end Developer
/ Solution Owner

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Paweł Sikora:
Witam,

Poszukuję wakacji: 2 osoby dorosłe, hiszpania, grecja, włochy. Wyjazd możliwy od zaraz. Proszę o oferty.

Pozdrawiam,
Paweł
\

Witaj Paweł,

Biorąc pod uwagę parametry które podałeś, wyloty pomiędzy 11-18 z opcją all inclusive, zaczynają się od 1483 zł/os
link do oferty

A jaki standard Ciebie interesuję? skąd byłby najdogodniejszy wylot? Jakie widełki budżetowe mam brać pod uwagę?
Aha, i zastanów się też nad odrzuceniem opcji all inclusive w takich krajach jak Hiszpania czy Włochy, na poczet standardu hotelu i korzystniejszej ceny.

W razie pytań jestem do dyspozycji
pozdrawiam
Łukasz
Najlepsze Wakacje
22 631 54 23
794 144 241

[edit]poprawna cena Łukasz Zatyka edytował(a) ten post dnia 11.07.11 o godzinie 13:09

konto usunięte

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Witam,

Poszukuję oferty na wakacje w Grecji, Włoszech
dla 2 osób
Budżet na osobe to 1200zł/1400zł
bez wyżywienia / ew, śniadania

Wyjazd od 12.08 na tydzień

Dziękuję za oferty!!!
Pozdrawiam,
Katarzyna
Katarzyna Z.

Katarzyna Z. Rambutan -
właściciel

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Cześć Jowita.

Zrobiłam założenie, że wylot ma być z Warszawy i wyżywienie niekoniecznie last minute.
Podsyłam Ci Cypr Północny, Turcję, Maroko, Grecję i Hiszpanię (Majorkę i Costa Brava).
Wszystko zależy od Twoich upodobań, jeśli chcesz się poradzić - dzwoń.
Myślę, że powinnaś być super zadowolona z propozycji hiszpańskich, niedaleko miasta, jest gdzie pochodzić, będziesz czuła się bezpiecznie w kraju europejskim, a poza tym jest co pozwiedzać. Do tej pory wszystkie singielki, które tam wysłałam, wróciły zachwycone...

Link do ofert:
http://ibe01.merlinx.pl/agent/4298/ekacjev2/?st=CMP&ca...

Czekam na info, co się najbardziej spodobało...

Pozdrawiam
Kasia
GG 35723810
tel.533 780 770
http://najlepszewakacje.co
Katarzyna Z.

Katarzyna Z. Rambutan -
właściciel

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Witaj Kasiu.

Nie określiłaś miejsca wylotu, ale sprawdzając Twój profil, założyłam Katowice i Wrocław.
A może chodziło Ci o dojazd własny ???

Na razie w Waszym budżecie może być Grecja bez wyżywienia, ale samolotem.
Oferty poniżej:
http://ibe01.merlinx.pl/agent/4298/ekacjev2/?st=CMP&ca...

Włochy samolotem to najtaniej ponad 2500 zł/osobę.

Napisz, czy rzeczywiście chodziło o samolot?
Czy któraś z ofert Ci odpowiada?
A może warto ciut dołożyć i mieć choćby śniadanka w cenie ?

Pozdrawiam
Kasia
GG 35723810
tel.533 780 770
http://najlepszewakacje.com
Katarzyna Z.

Katarzyna Z. Rambutan -
właściciel

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Szukajcie słońca i pogody !
Oferta last minute - hotele przy plaży w all inclusive z wylotem z Warszawy!

Alinda 3+* - 1639 zł/os.
Side Life 3* - 1906 zł/os.
Les Pyramides 3* - 1705 zł/os.
Ruspina 4* - 1800 zł/os.
Carribean World Nabeul 4* - 1818 zł/os.

Link do ofert

Więcej info
Kasia
GG 35723810
tel.533 780 770
http://najlepszewakacje.comKatarzyna Zegan edytował(a) ten post dnia 11.07.11 o godzinie 19:53
Jowita M.

Jowita M. Experienced CS
Manager

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Super, bardzo dziękuję :)
Katarzyna Zegan:
Cześć Jowita.

Zrobiłam założenie, że wylot ma być z Warszawy i wyżywienie niekoniecznie last minute.
Podsyłam Ci Cypr Północny, Turcję, Maroko, Grecję i Hiszpanię (Majorkę i Costa Brava).
Wszystko zależy od Twoich upodobań, jeśli chcesz się poradzić - dzwoń.
Myślę, że powinnaś być super zadowolona z propozycji hiszpańskich, niedaleko miasta, jest gdzie pochodzić, będziesz czuła się bezpiecznie w kraju europejskim, a poza tym jest co pozwiedzać. Do tej pory wszystkie singielki, które tam wysłałam, wróciły zachwycone...

Link do ofert:
http://ibe01.merlinx.pl/agent/4298/ekacjev2/?st=CMP&ca...

Czekam na info, co się najbardziej spodobało...

Pozdrawiam
Kasia
GG 35723810
tel.533 780 770
http://najlepszewakacje.co

konto usunięte

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Ok:)

Dzięki bardzo za ofertę.
Myśle jednak żeby jeszcze troche poczekać i kupić wycieczkę w sierpniu.. może ceny będą inne.
Stawiamy na zwiedzanie i na aktywny wypoczynek (czyli wynjęcie auta i w drogę), więc chcemy jak najmniej siedzieć w hotelu - co oznacza, że ilośc gwiazdek nie jest dla nas aż tak ważna:)

może jeszcze jakieś oferty się znajdą pod koniec lipca?
Katarzyna Z.

Katarzyna Z. Rambutan -
właściciel

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Kasiu,

W takim razie przypomnij się w sierpniu...

Pozdrawiam
Kasia Zegan
Katarzyna Z.

Katarzyna Z. Rambutan -
właściciel

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Super ceny na wakacje w Grecji w all inclusive !!! Wyloty z różnych lotnisk...

Filerimos Village 3+* - 1483 zł
Thalia 3* - 1738 zł
Summer Dream 3* - 1769 zł
Ambelia 3* - 1774 zł
Pantheon 3* - 1799 zł
Golden Sun 3* - 1799 zł

Link do ofert

Więcej info
Kasia
GG 35723810
tel.533 780 770
http://najlepszewakacje.com

konto usunięte

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Przypomnę się:)
Karolina O.

Karolina O. Experienced
Airfreight
Operations Manager

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Witam,
szukam wycieczki dla 2 osób. termin początek sierpnia. min 14 dni. budżet na dwie osoby 5000. wylot warszawa.
chcielibyśmy trochę pozwiedzać i trochę się poopalać. raczej wszystko zorganizowane. to nasza podroż poślubna wiec chciałabym się nią cieszyć.
Dziękuję za oferty!!!
Pozdrawiam,KarolaKarolina K. edytował(a) ten post dnia 13.07.11 o godzinie 14:30
Katarzyna Z.

Katarzyna Z. Rambutan -
właściciel

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Karolino.

Twój budżet na 2 tygodnie jest skromny... Pamiętaj, że mamy sezon i ceny w sierpniu są wysokie.
Czy mam rozumieć, że są możliwe propozycje bez wyżywienia lub na same śniadania ?
Czy wylot ma być z Warszawy ?
Nie wspomnę już o bliskości plaży i standardzie...

Może lepiej w tym budżecie pojechać na tydzień do lepszego hotelu, skoro ma to być Wasza podróż poślubna ?

Pozdrawiam
Kasia
Karolina O.

Karolina O. Experienced
Airfreight
Operations Manager

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

nie wydaje mi się by nasz budżet był skromy, w budżecie 5000-6000 tys w itace widziałam bardzo dobre oferty last minute.
szukamy tylko last minute. 7+7 najlepiej, na wypoczynek all.
wylot z warszawy.

konto usunięte

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

nie chciałabym się wtrącać w nie swój temat ale budżet 5000tys to większość biur podróży znajdzie coś fajnego w lastach na 14-15 dni i to w wersji ALL....czasami przeglądam te oferty umieszczane tutaj i mam wrażenie że jak człowiek poszukałby sam to znalazłby dużo taniej.
Maja Koladko

Maja Koladko PogotowieUrlopowe.pl
- B.P. Najlepsze
Wakacje

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Karolina K.:
nie wydaje mi się by nasz budżet był skromy, w budżecie 5000-6000 tys w itace widziałam bardzo dobre oferty last minute.
szukamy tylko last minute. 7+7 najlepiej, na wypoczynek all.
wylot z warszawy.

hej Karolina :)

Ta "Skromność budżetu", o której piszecie, moim zdaniem polega na tym, że spośród kilku tysięcy ofert na rynku polskim tych 7+7 w budżecie do 2500 pln mieści się ok 20. Myślę, że to właśnie Kasia miała na myśli. Ja z tych 20 wybrałam dla Ciebie 11.
link do ofert: http://ibe01.merlinx.pl/agent/4298/ekacjev2/?st=CMP&ca...
link do katalogu online: http://www.i-broszura.pl/triada/11/ (nie pamiętam, która strona, ale w spisie treści znajdziesz )

ważną informacją jest fakt, że w cenach podstawowych jest zawarty hotel podczas wypoczynku także o podstawowym standardzie. Jeśli chcemy aby był on lepszy, musimy liczyć się z dodatkowym kosztem. Poza tym na wycieczce 7+7 także trzeba liczyć dodatkowe koszty już na miejscu na bilety wstępu, przewodnika, napiwki itp.

Popatrz, która z destynacji najbardziej Ci odpowiada, wtedy popatrzę jak wygląda sprawa hoteli podczas wypoczynku, jaki standard można wybrać żeby zmieścić się w naszym budżecie. Na pewno uda się wybrać coś ciekawego.

w razie pytań - dzwoń :)

pozdrawiam
maja
tel 664 304 664

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

a jest coś na 7 dni z intensywnym zwiedzaniem z wyjazdem 22 lub 23 lipca? Interesują mnie niebanalne kierunki, może być orient, może być tramping, mogą być góry ...
Maja Koladko

Maja Koladko PogotowieUrlopowe.pl
- B.P. Najlepsze
Wakacje

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Aneta Wojtowicz:

Oj Aneta, nie generalizuj, bo oferty 7+7 zdarzają się nieczęsto na tym forum. Opcja z samym wypoczynkiem to co innego. Ale jak już jesteśmy przy temacie:
to poza krajami Egipt, Tunezja i Turcja, niestety, ale nie znajdziesz ofert do 2,5k/os. na 14 dni w All inclusive w przyzwoitym standardzie (min.3*) ;/ Ja widzę tylko oferty z Grecji w tym budżecie i standard powiedzmy "turystyczny".

Być może znalazłabyś hotel taniej, ale ludzie mają jeszcze swoje preferencje w wyborze hotelu - my je uwzględniamy, jak np ograniczony termin wylotu, konkretne miejsce, standard hotelu, ziarnistość piasku na plaży :)
Oferta ofercie nierówna. My przykładamy się do tego aby hotel był dobry i żeby nie było reklamacji. Jasne, że jest dużo hoteli po niższych cenach, ale jeśli Klient ma wrócić niezadowolony to my nie polecamy takiego hotelu. Jeśli ktoś pomimo wszystko chce tańszy/skromniejszy, ok, ale jeśli nie będzie zadowolony z hotelu my nie bierzemy za to odpowiedzialności.
Stąd może Twoje wrażenie i odczucie rozbieżności. Niestety przez pogodę w Polsce ceny nie spadają tak jak powinny. Dużo więcej ludzi chce wyjechać za granicę i organizatorzy nie muszą schodzić z cenami na last minute bo i tak się im wszystko sprzedaje. Jak się patrzy na ceny w porównaniu z rokiem poprzednim to rzeczywiście: jest drożej.

Ale już po sezonie powinny być lepsze oferty :)

pozdrawiam
maja
Maja Koladko

Maja Koladko PogotowieUrlopowe.pl
- B.P. Najlepsze
Wakacje

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Krzysztof Kwiatkowski:
a jest coś na 7 dni z intensywnym zwiedzaniem z wyjazdem 22 lub 23 lipca? Interesują mnie niebanalne kierunki, może być orient, może być tramping, mogą być góry ...

Hej Krzysiek,

wyjazd tylko na 7 dni? 2 osoby?
Karolina O.

Karolina O. Experienced
Airfreight
Operations Manager

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Maja Koladko:
bardzo dziękuje zabieram się za przeglądanie :))
dodam jeszcze że jesteśmy elastyczni możemy wylecieć od 29 lipca - najpóźniej musimy wrócić do 15 września.

konto usunięte

Temat: Oferty All inclusive - Last Minute

Mam prosbe o wyszukanie oferty dla 5 os (najlepiej pok. 2+3). Do kraju gdzie nie potrzeba paszportu. Cena do 2000zł za os. Wylot 21-23 lipca z Poznania najlepiej ;-) uda się coś zaproponować ciekawego?

Następna dyskusja:

Grecja - oferty LAST MINUTE!!!




Wyślij zaproszenie do