Przemek Cichoń

Przemek Cichoń <---------->

Temat: Minusy pracy w domu

Jakie sa dla Was największe minusy pracy w domu?
Robert R.

Robert R. Prywatny detektyw;
trener windykacji,
doktorant n.
prawnych.

Temat: Minusy pracy w domu

czasem musisz coś zrobić ale......... a jeszcze sobie kawkę zrobię itp i gdzieś to się rozplywa. A potem szybko próbujesz nadrobić.

Temat: Minusy pracy w domu

W domu brakuje osób z którymi mógłbyś sie skonsultowac jak masz jakis problem zawodowy.
Marcin Bittner

Marcin Bittner QtAlbums.com
(szukamy programisty
PHP)

Temat: Minusy pracy w domu

Dużo rzeczy które rozpraszają .. GG rozrywka itp .. :(

konto usunięte

Temat: Minusy pracy w domu

Gadanie do siebie na głos?? ;)

konto usunięte

Temat: Minusy pracy w domu

gadanie do siebie na głos jest wyjątkowo cenną umiejętnością :)

konto usunięte

Temat: Minusy pracy w domu

aaa i przypomnienie w telefonie o regularnym odzywianiu sie, bo nie wiadomo, czy jest dzien, czy wieczor, czy pora na sniadanie, czy juz na obiad.

Temat: Minusy pracy w domu

wniosek praca w domu tak wciąga ze zapominasz o bozym swiecie;)...
ale my tu o przeszkodach gadamy;)
Jarek L.

Jarek L. grafik-webmaster,
Demostudio.pl

Temat: Minusy pracy w domu

Czas przelatuje przez ręce. Nie wiesz kiedy minęła ci ostatnia godzina, często łapie się na tym że po prostu zaczynam zajmować się jakimiś pierdołami, np. przeglądanie jakiegoś serwisu zamiast pracować. To samo tyczy się gg, które po prostu rozprasza. Najlepiej wyłączyć i tyle, ale to nie jest takie łatwe ;) ... Największą wadą, a raczej minusem pracy w domu jest ślęczenie przed komputerem tyle ile człowiek wytrzyma. Gdzie nie spojrzysz tam praca i później siedzisz od rana do 2-3 w nocy :/

Temat: Minusy pracy w domu

Często pracuję w domu i świadomość tego że nie musisz czegoś zrobić w określonym czasie demotywuje żeby się wziąć w do roboty. Ale myślę że tu chodzi nawet nie o miejsce ale o brak odpowiedniego srodowiska do pracy - środowiska w rozumieniu wzajemnych interakcji, wymiany pomysłów, doświadczeń, czy choćby wspólnych przerw na kawę po skończeniu części roboty.

konto usunięte

Temat: Minusy pracy w domu

A`propos pracy w domu: Co zrobić aby poczuć się w nim jak w biurze? :) Odpowiedzią są może takie nowinki: http://www.marketing-news.pl/article.php?art=1168&f=197h

Pozdrawiam,
Marcin

Temat: Minusy pracy w domu

Marcin K.:
A`propos pracy w domu: Co zrobić aby poczuć się w nim jak w biurze? :) Odpowiedzią są może takie nowinki: http://www.marketing-news.pl/article.php?art=1168&f=197h

Pozdrawiam,
Marcin

Bardzo ciekawy sposób na to zeby sie zmotywować;), ciekawe czy na tej płytce są nagrane uwagi szefa np. "czemu się obijasz", " zrobiłeś już co miałeś zrobić " itp.;)

konto usunięte

Temat: Minusy pracy w domu

to musi byc mantra: chcę do domu, chcę do domu, chcę do domu, chcę do domu, chcę do domu ...

Temat: Minusy pracy w domu

a może natej płytce nagrał się wielki brat! ;)
Anna M.

Anna M. PR, promocja,
produkcja, kreacja

Temat: Minusy pracy w domu

praca w domu wymaga ogromnej samodyscypliny.. albo ciężko się do niej zabrać, albo trudno przestać, żeby zrobić sobie przerwę na sen.. jednak wolę zdecydowanie taki tryb niż idiotyczne odsiadywanie godzin w biurze..

konto usunięte

Temat: Minusy pracy w domu

Witam Wszystkich na tym forum:) Ja też często pracuję w domu - zajmuję się korektą tekstów na zlecenie. I wiem, że w moim wydaniu nie zawsze się to sprawdza - osoby, z którymi mieszkam, z reguły mają mnóstwo ciekawych tematów do obgadania akurat wtedy, kiedy mnie zależy na tempie...:) A poza tym podpisuję się pod tymi wszystkimi uwagami o samodycyplinie!
Jarek L.

Jarek L. grafik-webmaster,
Demostudio.pl

Temat: Minusy pracy w domu

Kamila C.:
Witam Wszystkich na tym forum:) Ja też często pracuję w domu - zajmuję się korektą tekstów na zlecenie. I wiem, że w moim wydaniu nie zawsze się to sprawdza - osoby, z którymi mieszkam, z reguły mają mnóstwo ciekawych tematów do obgadania akurat wtedy, kiedy mnie zależy na tempie...:) A poza tym podpisuję się pod tymi wszystkimi uwagami o samodycyplinie!

Właśnie dlatego tak uwielbiam pracować w nocy. Wystarczy przesunąć sobie dzień o kilka godzin, np. pracować do 3, a wstawać koło 13-14. Jest czas żeby spokojnie zjeść śniadanko, chociaż ciężko to nazwać śniadankiem, przeczytać gazetę i można spokojnie spędzić kilka godzinek z rodziną, a później no oczywiście praca. minus tego jest taki, że czasami o 9-10 potrafi zadzwonić Ci klient, a jest to moment kiedy ty przewracasz się na drugi bok.

Kiedyś miałem już akcję, że kolo 12 zadzwonił jeden zleceniodawca i z tekstem "Śpisz jeszcze, czy zadzwonić za 5 minut?" ;)
Agata S.

Agata S. Customer Experience
Management Expert
(CEM, CX)

Temat: Minusy pracy w domu

Tez sie podpisuje pod motywacja, szczegolnie na dluzsza mete...
Ale rownie wazne jest dla mnie zagrozenie zwiazane z rodzina/partnerem. Pracujac caly czas w domu, caly czas jest sie w pracy... I kiedy druga polowka chcialaby spedzic z Toba dzien po (swojej) pracy, Ty... No wlasnie... A potem chcialaby/chcialby pojechac na weekend, a Ty jakos nie miales motywacji we czwartek, wiec postanowilas/postanowiles ponadrabiac w sobote...

(P.S. Bardzo mi sie spodobal pomysl tego watku jako motywatora do Coworkingu :-)

Temat: Minusy pracy w domu

To jest trochę tak jak z powiedzeniem, że jeśli we wszystkim jesteś dobry/a to tak na prawde na niczym sie nie dobrze nie znasz... jeśli masz czas na wszystko- nie dzielisz go na czas pracy i odpoczynku- to tak na prawde nie masz czasu na nic, nie zaspokoisz ani własnych ambicji ani oczekiwań najblizszych, bo zawsze będziesz myśleć ze jeszce zostało tyyyyle czasu i mozna się poobijać.
Zmiana środowiska powoduje zmianę postawy , zachowań itp. Taka zmiana jest kazdemu potrzebna... Czy w coworkerowni uda się stworzyć środowisko do efektywnej pracy? Zobaczymy:)

konto usunięte

Temat: Minusy pracy w domu

najtrudniej zacząć...bo poczta, bo wiadomości, bo GL, bo jeszcze kawusia, a potem już południe, więc coś na ząb...
I nie ma nikogo, kto by dał kopa, czyli motywacja. Zwłaszcza gdy za oknem cud pogoda i wolałoby się nad wodę...
Ale jakoś leci.
Pozdrawiam, Barbara
PS. teraz też, zamiast pracować, siedzę w Internecie, o losie Ty mój...

Następna dyskusja:

Miejsce w Pracy w Krakowie




Wyślij zaproszenie do