Tomasz Szopiński

Tomasz Szopiński immoclick.pl |
szopinski.eu.org |
doktorzyfirm.pl

Temat: Orange

dawno temu zadzwoniłem do bok że nie życze sobie otrzymywać od nich reklam. Kilka dni temu znowu zacząłem otrzymywać jakieś głupie reklamy znowu zadzwoniłem do nich i zapewniono mnie że to się więcej nie powtórzy. Po dwóch dniach znowu jakieś smsy z niechcianymi reklamami.Tomasz Szopiński edytował(a) ten post dnia 09.05.07 o godzinie 23:21
Piotr J О.

Piotr J О. doświadczony
analityk i kierownik
projektów

Temat: Orange

Ja nie rozumiem, jak świadomie, na trzeźwo i z własnej, nieprzymuszonej woli można sobie kupić telefon PTK Centrostal. No, ale skoro już ktoś kupił - niech cierpi.

konto usunięte

Temat: Orange

a ja sobie chwaliłem swego czasu tą sieć, bo jako jedyna była skłonna podpisać ze mną umowę w MIX'ie. W Plusie najpierw mnie zapewniali, że dokumenty są ok, a potem kiedy miałem już telefon w ręku powiedzieli, że nie mogą. Do Plusa się zraziłem, do Orange potem też. Niewiele pozostało mi sieci na rynku.Krzysztof Wróblewski edytował(a) ten post dnia 10.05.07 o godzinie 12:20
Piotr J О.

Piotr J О. doświadczony
analityk i kierownik
projektów

Temat: Orange

Krzysztof W.:
a ja sobie chwaliłem swego czasu tą sieć, bo jako jedyna była skłonna podpisać ze mną umowę w MIX'ie. W Plusie najpierw mnie zapewniali, że dokumenty są ok, a potem kiedy miałem już telefon w ręku powiedzieli, że nie mogą. Do Plusa się zraziłem, do Orange potem też. Niewiele pozostało mi sieci na rynku.

Się Pan uparł na tego Mixa... Taniej i wygodniej było kupić prepaida luzem, a telefon dokupić w sklepie. A jeśli chodzi o tzw. zasięg świadczonych usług poza dużymi miastami, to Orange leży i kwiczy.

konto usunięte

Temat: Orange

na mixa się uparłem, bo chciałem mieć fajny telefon, kilka lat temu nie było takiego wyboru wśród telefonów, a gdybym kupował go z kartą to wydatek byłby rzędu 1200zł.
Piotr J О.

Piotr J О. doświadczony
analityk i kierownik
projektów

Temat: Orange

Krzysztof W.:
na mixa się uparłem, bo chciałem mieć fajny telefon, kilka lat temu nie było takiego wyboru wśród telefonów

A wystarczyło zajrzeć na allegro... Tam niejednokrotnie można kupić telefon taniej niż u operatora w promocji.
Przemysław Pilaszek

Przemysław Pilaszek live your life !

Temat: Orange

[author]Piotr J.

konto usunięte

Temat: Orange

aż dziwne, że serwis Allegro nie był w tym dziale wymieniony :)

konto usunięte

Temat: Orange

Mam zastrzeżenia do zasięgu Orange.

Cykliczne braki zasięgu, najbardziej dotkliwe w centrum Warszawy.

konto usunięte

Temat: Orange

Mnie Orange zabrało swego czasu numer nie informując o tym fakcie ani na miesiąc przed, ani na tydzień , ani na dzień...
Po prostu pewnego pięknego dnia dowiedziałem się w salonie, że mój numer jest nieaktywny. Pan nie mógł wprawdzie pojąć jak wysyłam z niego sms-sa (przy nim), ale był bardzo pewny tego, że doładowując konto (w tym celu wstąpiłem do salonu Orange) nie mogę numeru zachować, bo w jego bazie danych numer jest wyłączony. Zapytałem o procedury wyjaśniające, odrzekł że nie ma, numer przepadł i basta.
Zaiste poziom dbałości o klienta niesamowity...
Remigiusz C.

Remigiusz C. zakupy, najchetniej
miedzynarodowe ...

Temat: Orange

Krzysztof B.:
Mnie Orange zabrało swego czasu numer nie informując o tym fakcie ani na miesiąc przed, ani na tydzień , ani na dzień...
Po prostu pewnego pięknego dnia dowiedziałem się w salonie, że mój numer jest nieaktywny. Pan nie mógł wprawdzie pojąć jak wysyłam z niego sms-sa (przy nim), ale był bardzo pewny tego, że doładowując konto (w tym celu wstąpiłem do salonu Orange) nie mogę numeru zachować, bo w jego bazie danych numer jest wyłączony. Zapytałem o procedury wyjaśniające, odrzekł że nie ma, numer przepadł i basta.
Zaiste poziom dbałości o klienta niesamowity...


mialem dokladnie to samo .... pewnego pieknego dnia przypadkiem dowiedzialem sie ze bez mojej wiedzy zabrali mi numer telefonu ktory mialem od 5 lat ...
Piotr J О.

Piotr J О. doświadczony
analityk i kierownik
projektów

Temat: Orange

Rafal C.:
mialem dokladnie to samo .... pewnego pieknego dnia przypadkiem dowiedzialem sie ze bez mojej wiedzy zabrali mi numer telefonu ktory mialem od 5 lat ...

I co się stało potem? Oddali przynajmniej? ;-)
Magdalena K.

Magdalena K. Genuine since 1976.

Temat: Orange

Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, ile miałam szczęścia w kontaktach z Orange. Mam numer w Orange od dawien dawna, kiedy jeszcze nie firma nie nazywała się Orange - nie otrzymuję niechcianych reklam, nie przepadł mi numer, telefon też się nie psuje...

Natomiast Internet do laptopa z tej firmy klnę w żywy kamień.
Nigdy więcej.

konto usunięte

Temat: Orange

A czy w Polsce istnieje jakaś firma z telekomunikacji godna polecenia?
Ja mam Orange dla firm, moim zdaniem oferty abonamentowe są strasznie drogie. Niby mam jakieś tam minuty, płacę za opcję tanich połączeń, a jak raz na ruski ro zadzwonię z tego telefonu to zaraz faktura skacze mi niemiłosiernie...
Piotr Rogalski

Piotr Rogalski właściciel, Bud-Rem

Temat: Orange

mobilking jest tanie :D

konto usunięte

Temat: Orange

Mobilking jest na erze. Do tego podobno transmisja danych droga. Era ma też "dziury" w zasięgu. A z firm telekomunikacyjnych najbardziej polecam ... hm ... Skype ?
Piotr J О.

Piotr J О. doświadczony
analityk i kierownik
projektów

Temat: Orange

Renata M.:
A czy w Polsce istnieje jakaś firma z telekomunikacji godna polecenia?

To zależy z jakich usług, ile i gdzie chce Pani skorzystać. Proszę napisać na priv.

konto usunięte

Temat: Orange

Korzystalem z uslug 3 najwiekszych operatorow telefonii komorkowej i stwierdzam, ze wszyscy maja uslugi na mniej wiecej jednym, irytujaco niskim poziomie. A juz szczytem byla proba cesji 2 numerow (biznes) przez Polkomtel - proba wykonania tej czynnosci zajela 2 miesiace - bez powodzenia. Efekt: rozwiazana umowa i przejscie do konkurencji.
Piotr J О.

Piotr J О. doświadczony
analityk i kierownik
projektów

Temat: Orange

Piotr Koziński:
Korzystalem z uslug 3 najwiekszych operatorow telefonii komorkowej i stwierdzam, ze wszyscy maja uslugi na mniej wiecej jednym, irytujaco niskim poziomie.

A może jakieś konkrety? Co u kogo jest do dupy?
A juz szczytem byla proba cesji 2 numerow (biznes) przez Polkomtel - proba wykonania tej czynnosci zajela 2 miesiace

Mnie zajęło 20 minut. W Plusie.
Piotr J О.

Piotr J О. doświadczony
analityk i kierownik
projektów

Temat: Orange

Albert C.:
Mobilking jest na erze. Do tego podobno transmisja danych droga. Era ma też "dziury" w zasięgu.

Zacznijmy od tego,że Era jest operatorem, który ma najgorzej zaprojektowaną sieć ( o ile w przypadku Ery można wogóle mówić o zaprojektowaniu sieci ), czego skutkiem są liczne interferencje, braki zasięgu, przerywanie połączeń, itp. Miałem przez wiele lat służbowe telefony w Erze i mogę jedynie szczerze odradzić korzystanie z wątpliwej jakości usług tego operatora.



Wyślij zaproszenie do