Marta Sucharska

Marta Sucharska Preferred Partner
Programme

Temat: ANDAMANY

Csec wszystkim,

w lutym wybieram sie na Andamany, czy ktos moze mi polecic sprawdzony osrodek, zeby sie zatrzymac?

dzieki z gory za wszystkie info!
Pawel S.

Pawel S. Radca Prawny,
Kancelaria Radców
Prawnych
Żelaznowski&Głow...

Temat: ANDAMANY

ja mieszkalem w Havelock Island w osrodku, ktory nazywa sie orient beach resort:) warunki iście spartańskie (łóżko i moskitiera), ale tanio i przy samej plazy. z droszych osrodków mogę polecić wild orchid - drewniane, dobrze wyposażone domki również przy samej plaży, no i mają tam rewelacyjną restaurację z owocami morza. jak wysiadziesz z promu na Havelock Island od razu pojawią się rikszarze i na pewno zawiązą Cię w jakieś ciekawe miejsce, w zależności od tego ile chcesz wydać na nocleg.
Marta Sucharska

Marta Sucharska Preferred Partner
Programme

Temat: ANDAMANY

dzieki za info Pawel,

ja myslalam o Fortune Resort Bay Island w Port Blair. Przyslali nawet ciekawy pakiet. Obawiam sie tylkow warunkow jako takich, poniewaz mnostwo negatywnych opinii o tym osrodku na stronie tripadvisor
Pawel S.

Pawel S. Radca Prawny,
Kancelaria Radców
Prawnych
Żelaznowski&Głow...

Temat: ANDAMANY

no ale chyba nie ma co spedzac zbyt duzo czasu w port blair, plaz tam nie ma zbyt ciekawych:) jesli chcesz jechac w ladne miejsze, ponurkować na rafie koralowej z rurką i polywac w w lazurowej wodzie to polecam havelock island. tylko trzeba sie dowiedziec o promu bo przynajmniej dwa lata temu odplywaly z port blair tylko dwa albo trzy razyrazy w tygodniu.
Weronika T.

Weronika T. Starszy Specjalista
ds. Zakupów

Temat: ANDAMANY

byliśmy we wrześniu na havelock, nie ma problemu z promem z port blair, pływa codziennie.
zatrzymaliśmy się w eldorado resort, jakkolwiek dumnie to brzmi :), składa się z chatek z łóżkiem, moskitierą i łazienką za 400 rupii za dwójkę.
w port blair nie zostałabym na dłużej - tak na prawdę trudno w nim poczuć andamański klimat raju na ziemi :) nic ciekawego.
havelock choć uroczy i nieprzyzwoicie błękitny jest mimo wszystko tłoczny, warto zastanowić się nad neil island (ten sam prom co na hevelock zatrzymuje się tam po drodze) jeśli chcesz na prawdę zaszyć się z głuszy.
pozdrawiam,
Marta Sucharska

Marta Sucharska Preferred Partner
Programme

Temat: ANDAMANY

Weronika T.:
byliśmy we wrześniu na havelock, nie ma problemu z promem z port blair, pływa codziennie.
zatrzymaliśmy się w eldorado resort, jakkolwiek dumnie to brzmi :), składa się z chatek z łóżkiem, moskitierą i łazienką za 400 rupii za dwójkę.
w port blair nie zostałabym na dłużej - tak na prawdę trudno w nim poczuć andamański klimat raju na ziemi :) nic ciekawego.
havelock choć uroczy i nieprzyzwoicie błękitny jest mimo wszystko tłoczny, warto zastanowić się nad neil island (ten sam prom co na hevelock zatrzymuje się tam po drodze) jeśli chcesz na prawdę zaszyć się z głuszy.
pozdrawiam,

400 rupii za dwojke??? jak ma sie zatem do tego resort The WIld Orchid, ktory kasuje 3900 Rs za AC Cottage????

Pozdrawiam,
Marta
Pawel S.

Pawel S. Radca Prawny,
Kancelaria Radców
Prawnych
Żelaznowski&Głow...

Temat: ANDAMANY

Wild orchid to miejsce z wyzszej pólki, masz swoj drewniany domek z salonem, sypialnią, lazienką i wszytskimi bajerami.cena jest adekwatna do jakosci
Weronika T.

Weronika T. Starszy Specjalista
ds. Zakupów

Temat: ANDAMANY

Pawel S.:
Wild orchid to miejsce z wyzszej pólki, masz swoj drewniany domek z salonem, sypialnią, lazienką i wszytskimi bajerami.cena jest adekwatna do jakosci

dokładnie. tu tak jak pisałam wcześniej, w cenę wchodzi prosta chatka, łóżko, wiatrak i łazienka (wc, prysznic i mini umywalka) - szczęściarze mają też moskitierę, nie wiemy od czego to zależy :)
spartańsko, ale jak dla mnie wystarczająco. ogólnie jest tak, a może inaczej, ze mną tak było, że indie minimalizują potrzeby z jakimi się do nich przyjeżdża.
Marta Sucharska

Marta Sucharska Preferred Partner
Programme

Temat: ANDAMANY

dzieki wszystkim za info!

A co z cenami za roznego rodzaju wycieczki, nurkowanie, snorkling, itp?

czy ktos moze pamieta ile placiliscie za takie rzeczy od osoby? Nie chce, zeby mnie tam nacieli, bo jak narazie mam tylko wyceny z resortu.

Marta
Paweł Jurczak

Paweł Jurczak Kontroler finansowy

Temat: ANDAMANY

ja byłem na havelock, w pristine beach - przyjemne bardzo miejsce, domek za 1000 rupii (zdjecia jakies na http://jurki.elk.pl/?page_id=67 )...
zaraz obok są 2 szkoły nurkowania, ja zrobiłem kurs SSI w Diving India (6 zejść pod wodę), kosztowalo to ok 300 USD, nie wiem czy to duzo czy malo, bo nigdy wczesniej nie nurkowalem... :-)
Tylko nie zostawaj w Port Blair dluzej niz to niezbedne (1 nocy nie unikniesz)

aha: lepiej zarezerwowac nocleg mailowo...Paweł Jurczak edytował(a) ten post dnia 06.01.09 o godzinie 11:00
Marta Sucharska

Marta Sucharska Preferred Partner
Programme

Temat: ANDAMANY

Paweł Jurczak:
ja byłem na havelock, w pristine beach - przyjemne bardzo miejsce, domek za 1000 rupii (zdjecia jakies na http://jurki.elk.pl/?page_id=67 )...
zaraz obok są 2 szkoły nurkowania, ja zrobiłem kurs SSI w Diving India (6 zejść pod wodę), kosztowalo to ok 300 USD, nie wiem czy to duzo czy malo, bo nigdy wczesniej nie nurkowalem... :-)
Tylko nie zostawaj w Port Blair dluzej niz to niezbedne (1 nocy nie unikniesz)

aha: lepiej zarezerwowac nocleg mailowo...Paweł Jurczak edytował(a) ten post dnia 06.01.09 o godzinie 11:00


Pawel, dzieki wielkie !
Bardzo przydatne info no i fotki cudne!!!!!!
Paweł Jurczak

Paweł Jurczak Kontroler finansowy

Temat: ANDAMANY

polecam przeczytac opowiesc mojej Ani o drodze statkiem :-)
na pocieszenie powiem, ze akurat trafilismy na wyjatkowo duze fale...
Marta Sucharska

Marta Sucharska Preferred Partner
Programme

Temat: ANDAMANY

Paweł Jurczak:
polecam przeczytac opowiesc mojej Ani o drodze statkiem :-)
na pocieszenie powiem, ze akurat trafilismy na wyjatkowo duze fale...


a w jakim okresie tam pojechaliscie?
Paweł Jurczak

Paweł Jurczak Kontroler finansowy

Temat: ANDAMANY

z Kalkuty lot mieliśmy 14 listopada chyba..
Krzysztof Kudelski

Krzysztof Kudelski Montażysta/TVP

Temat: ANDAMANY

jezeli chodzi o port blair, to polecam hotel Raja Monsoon Villa (w okolicy aberdeen bazar) 550 rupii za dwojke, ale hotelik przyzwoity, a na havelock, Pelicon (village 5) 500 rupii za domek z lazienka prawie na samej plazy, a pristine jest o tyle fajny, bo jest w barku piwo:)
Weronika T.

Weronika T. Starszy Specjalista
ds. Zakupów

Temat: ANDAMANY

no fakt, piwo bywa towarem deficytowym :o)
Paweł Jurczak

Paweł Jurczak Kontroler finansowy

Temat: ANDAMANY

w barku w pristine piwa nie ma.... (w listopadzie nie było w każdym razie) :-)Paweł Jurczak edytował(a) ten post dnia 18.01.09 o godzinie 15:41
Krzysztof Kudelski

Krzysztof Kudelski Montażysta/TVP

Temat: ANDAMANY

wrocilem przedwczoraj i gwarantuje ze jeszcze mieli zapas:)

Następna dyskusja:

indie+bangladesz+andamany




Wyślij zaproszenie do