Mariola S.

Mariola S. Property Manager

Temat: selectours

Ma gorącą prośbę, wybieram się z tym biurem na wycieczkę objazdową do Maroka, czy ktoś może był z nimi na takiej objazdówce i jakie opinie macie o tym biurze?? będę z góry wdzieczna za pomoc

konto usunięte

Temat: selectours

Mariola Szlęzak:
Ma gorącą prośbę, wybieram się z tym biurem na wycieczkę objazdową do Maroka, czy ktoś może był z nimi na takiej objazdówce i jakie opinie macie o tym biurze?? będę z góry wdzieczna za pomoc
Pewnie już nieaktualne, ale może innym się przyda. Ja byłem w tym hotelu http://selectours.pl/Wycieczki/Maroko/Odyssee-Park.htm... i bardzo sobie chwalę. Miałem to czego potrzebowałem: atrakcje miasta i plaże. Świetne spacery, piękne widoki, jak ktoś lubi oczywiście miejskie klimaty. Hotel spoko, organizacja także bez większych zastrzeżeń, ogólnie 4+.

konto usunięte

Temat: selectours

Ja byłam z tym biurem w Tunezji. Nie mam nic do zarzucenia.
Michał K.

Michał K. Specjalista Oracle
PL/SQL.

Temat: selectours

Ja tez bylem w Tunezji i mam do zarzucenia. Rezydentke. Beznadziejna , nieangażujaca sie, niestosujaca do własnych zapowiedzi, niepunktualna. Poza tym było ok ;)
Radosław Zieliński

Radosław Zieliński Z polecenia! Od 2007
roku. / NAZWY DLA
FIRM / NAMING

Temat: selectours

Michał Kobus:
Ja tez bylem w Tunezji i mam do zarzucenia. Rezydentke. Beznadziejna , nieangażujaca sie, niestosujaca do własnych zapowiedzi, niepunktualna. Poza tym było ok
;)radosław zieliński edytował(a) ten post dnia 30.08.09 o godzinie 20:27

konto usunięte

Temat: selectours

Beata Rzepka:
Ja byłam z tym biurem w Tunezji. Nie mam nic do zarzucenia.
Beato jeśli można spytać gdzie dokładnie byłaś? Ja właśnei planuję kolejną wycieczkę, zdecydowałem się znów na selectours i chcę jechac do Tunezji do Monastyru. Zastanawiam się nad hotelem, mozesz coś polecić? Oczywiście jeśli byłaś w tej części kraju. Z góry dziękuję.

konto usunięte

Temat: selectours

Byłam w Monastyrze właśnie :) W hotelu Esplanade - bardzo dobre położenie, wszędzie blisko. A tuż obok hotelu jest kawiarnia, gdzie chodziliśmy na mocną miętową herbatkę i shishę :) Dostawałam tam od barmana bukieciki jaśminu, a on dostawał od nas napiwki, bardzo miło :)

Polecam, choć zdaję sobie sprawę, że ja nie mam wygórowanych wymagań, wszędzie mi się podoba gdzie jest ciepło i można odpocząć :)

Temat: selectours

Też byłam w Tunezji z tym biurem, nie było żadnych niespodzianek. Co prawda nie objazdówka ale korzystałam z wycieczek na miejscu organizowanych również przez sel.- było w porządku, zgodnie z planem. Do tego trafił nam się przemiły przewodnik tunezyjczyk który studiował w Polsce i ma żonę Polkę, także z dwóch punktów widzenia ukierunkowanie na turystów:)Basia O. edytował(a) ten post dnia 30.08.09 o godzinie 21:43

konto usunięte

Temat: selectours

Beata Rzepka:
Byłam w Monastyrze właśnie :) W hotelu Esplanade - bardzo dobre położenie, wszędzie blisko. A tuż obok hotelu jest kawiarnia, gdzie chodziliśmy na mocną miętową herbatkę i shishę :) Dostawałam tam od barmana bukieciki jaśminu, a on dostawał od nas napiwki, bardzo miło :)

Polecam, choć zdaję sobie sprawę, że ja nie mam wygórowanych wymagań, wszędzie mi się podoba gdzie jest ciepło i można odpocząć :)
Ha ale mam szczęście :) Bardzo fajne wspomnienie. Ja też nie jestem turystą z przerośniętym ego, który wymaga bóg wie czego, dlatego też znów będę jechał z tym samym biurem. A jak czytam, ze innym też się podobało i są zadowoleni to chcę jak najszybciej wyjechać :) Obejrzałem sobie ten hotel na fotkach i wygląda w porządku - wydaje się być wygodny. P.s. Kawiarnię na pewno sprawdzę!:)

konto usunięte

Temat: selectours

Basia O.:
Też byłam w Tunezji z tym biurem, nie było żadnych niespodzianek. Co prawda nie objazdówka ale korzystałam z wycieczek na miejscu organizowanych również przez sel.- było w porządku, zgodnie z planem. Do tego trafił nam się przemiły przewodnik tunezyjczyk który studiował w Polsce i ma żonę Polkę, także z dwóch punktów widzenia ukierunkowanie na turystów:)Basia O. edytował(a) ten post dnia 30.08.09 o godzinie 21:43
Ja także nie przepadam za objazdówkami, wolę samodzielne eksplorowanie terenu, czasami blisko zakwaterowania można znaleźć bardzo ciekawe miejsca. Basiu a do jakich miejsc dokładnie zawitałaś?

Temat: selectours

Hm...No cóż mężczyźni są odważniejsi:)Również wolę swobodniejsze zwiedzanie (choć nie wszędzie bym się odważyła na własną ręką, chyba że przy dobrej "prywatnej obstawie"), można dużo więcej zobaczyć, przeżyć...
Ale w Tunezji byłam z koleżanką dlatego mały wybór.
Hotel niedaleko Centrum Sousse, zwiedziłyśmy więc też okolice, Port El Kantaoui i obowiązkowo wycieczka na Saharę. Ciekawe wrażenia!

Temat: selectours

Tymon Sadzik:
30.08.09 o godzinie 21:43[/edited]
Ja także nie przepadam za objazdówkami, wolę samodzielne eksplorowanie terenu, czasami blisko zakwaterowania można znaleźć bardzo ciekawe miejsca. Basiu a do jakich miejsc dokładnie zawitałaś?


Hm...No cóż mężczyźni są odważniejsi:)Również wolę swobodniejsze zwiedzanie (choć nie wszędzie bym się odważyła na
własną ręką, chyba że przy dobrej "prywatnej obstawie"), można dużo więcej zobaczyć, przeżyć...
Ale w Tunezji byłam z koleżanką dlatego mały wybór.
Hotel niedaleko Centrum Sousse, zwiedziłyśmy więc też okolice, Port El Kantaoui i obowiązkowo wycieczka na Saharę. Ciekawe wrażenia!

konto usunięte

Temat: selectours

Basia O.:
Tymon Sadzik:
30.08.09 o godzinie 21:43[/edited]
Ja także nie przepadam za objazdówkami, wolę samodzielne eksplorowanie terenu, czasami blisko zakwaterowania można znaleźć bardzo ciekawe miejsca. Basiu a do jakich miejsc dokładnie zawitałaś?


Hm...No cóż mężczyźni są odważniejsi:)Również wolę swobodniejsze zwiedzanie (choć nie wszędzie bym się odważyła na
własną ręką, chyba że przy dobrej "prywatnej obstawie"), można dużo więcej zobaczyć, przeżyć...
Ale w Tunezji byłam z koleżanką dlatego mały wybór.
Hotel niedaleko Centrum Sousse, zwiedziłyśmy więc też okolice, Port El Kantaoui i obowiązkowo wycieczka na Saharę. Ciekawe wrażenia!
No ale chyba Tunezja nie jest aż tak nieprzyjazna dla kobiet? Czy "samotne" wycieczkowanie jest tam jakoś niebezpieczne? Chyba aż tak źle nie jest. No trzeba uważać, ale w sumie wszędzie trzeba, nawet w Paryżu czy Warszawie.

Temat: selectours

Tymon Sadzik:
Basia O.:
Tymon Sadzik:
30.08.09 o godzinie 21:43[/edited]
Ja także nie przepadam za objazdówkami, wolę samodzielne eksplorowanie terenu, czasami blisko zakwaterowania można znaleźć bardzo ciekawe miejsca. Basiu a do jakich miejsc dokładnie zawitałaś?


Hm...No cóż mężczyźni są odważniejsi:)Również wolę swobodniejsze zwiedzanie (choć nie wszędzie bym się odważyła na
własną ręką, chyba że przy dobrej "prywatnej obstawie"), można dużo więcej zobaczyć, przeżyć...
Ale w Tunezji byłam z koleżanką dlatego mały wybór.
Hotel niedaleko Centrum Sousse, zwiedziłyśmy więc też okolice, Port El Kantaoui i obowiązkowo wycieczka na Saharę. Ciekawe wrażenia!
No ale chyba Tunezja nie jest aż tak nieprzyjazna dla kobiet? Czy "samotne" wycieczkowanie jest tam jakoś niebezpieczne? Chyba aż tak źle nie jest. No trzeba uważać, ale w sumie wszędzie trzeba, nawet w Paryżu czy Warszawie.

Nie wręcz odwrotnie:)momentami nawet za bardzo przyjazna i dlatego:)

Tak na poważnie nie jest niebezpiecznie ale np. na pustynię lepiej wybrać się zorganizowaną grupą z pewnym przewodnikiem.
I koniecznie przejażdżka jeepem!

konto usunięte

Temat: selectours

Basia O.:
Tymon Sadzik:
Basia O.:
Tymon Sadzik:
30.08.09 o godzinie 21:43[/edited]
Ja także nie przepadam za objazdówkami, wolę samodzielne eksplorowanie terenu, czasami blisko zakwaterowania można znaleźć bardzo ciekawe miejsca. Basiu a do jakich miejsc dokładnie zawitałaś?


Hm...No cóż mężczyźni są odważniejsi:)Również wolę swobodniejsze zwiedzanie (choć nie wszędzie bym się odważyła na
własną ręką, chyba że przy dobrej "prywatnej obstawie"), można dużo więcej zobaczyć, przeżyć...
Ale w Tunezji byłam z koleżanką dlatego mały wybór.
Hotel niedaleko Centrum Sousse, zwiedziłyśmy więc też okolice, Port El Kantaoui i obowiązkowo wycieczka na Saharę. Ciekawe wrażenia!
No ale chyba Tunezja nie jest aż tak nieprzyjazna dla kobiet? Czy "samotne" wycieczkowanie jest tam jakoś niebezpieczne? Chyba aż tak źle nie jest. No trzeba uważać, ale w sumie wszędzie trzeba, nawet w Paryżu czy Warszawie.

Nie wręcz odwrotnie:)momentami nawet za bardzo przyjazna i dlatego:)

Tak na poważnie nie jest niebezpiecznie ale np. na pustynię lepiej wybrać się zorganizowaną grupą z pewnym przewodnikiem.
I koniecznie przejażdżka jeepem!
Chyba rozumiem co masz na myśli ;))) No to rzeczywiście może być szczęście w nieszczęściu :) A co do samej wycieczki na pustynię to aż tak odważny nie jestem by iść bez przewodnika. A możesz mi jeszcze powiedzieć a propos tych wycieczek organizowanych na miejscu przez Selectours, wspominałaś o tym w poście. Jakie atrakcje wchodzą w rachubę poza jeepem i pustynia?

Temat: selectours

Chyba rozumiem co masz na myśli ;))) No to rzeczywiście może być szczęście w nieszczęściu :) A co do samej wycieczki na pustynię to aż tak odważny nie jestem by iść bez przewodnika. A możesz mi jeszcze powiedzieć a propos tych wycieczek organizowanych na miejscu przez Selectours, wspominałaś o tym w poście. Jakie atrakcje wchodzą w rachubę poza jeepem i pustynia?

Dokładnie to co masz na myśli:)
Pozostałe wycieczki to typowe zwiedzanie zabytków, np. Tunis ale to zależy co lubisz.
W ofercie było jeszcze kilka miast do wyboru, noc tunezyjska z tradycyjną kolacją i tańcami, ale z pozostałych nie korzystałam.
Poza tym sporo możliwości sportów wodnych.

konto usunięte

Temat: selectours

Tymon Sadzik:
Basia O.:
Tymon Sadzik:
30.08.09 o godzinie 21:43[/edited]
Ja także nie przepadam za objazdówkami, wolę samodzielne eksplorowanie terenu, czasami blisko zakwaterowania można znaleźć bardzo ciekawe miejsca. Basiu a do jakich miejsc dokładnie zawitałaś?


Hm...No cóż mężczyźni są odważniejsi:)Również wolę swobodniejsze zwiedzanie (choć nie wszędzie bym się odważyła na
własną ręką, chyba że przy dobrej "prywatnej obstawie"), można dużo więcej zobaczyć, przeżyć...
Ale w Tunezji byłam z koleżanką dlatego mały wybór.
Hotel niedaleko Centrum Sousse, zwiedziłyśmy więc też okolice, Port El Kantaoui i obowiązkowo wycieczka na Saharę. Ciekawe wrażenia!
No ale chyba Tunezja nie jest aż tak nieprzyjazna dla kobiet? Czy "samotne" wycieczkowanie jest tam jakoś niebezpieczne? Chyba aż tak źle nie jest. No trzeba uważać, ale w sumie wszędzie trzeba, nawet w Paryżu czy Warszawie.

Dla mnie Tunezja jest spoko do podróżowania. Komunikacja jest bardzo dobrze zorganizowana, wsiadasz w pociąg, autobus, samochód i jedziesz.
W Egipcie nie podróżowałabym sama czy w towarzystwie innej kobiety miejskimi środkami transportu, a tutaj spokojnie można.
Na plaży bardziej zaczepiają niż na ulicy.Beata B. edytował(a) ten post dnia 04.09.09 o godzinie 09:04

konto usunięte

Temat: selectours

Basia O.:
Chyba rozumiem co masz na myśli ;))) No to rzeczywiście może być szczęście w nieszczęściu :) A co do samej wycieczki na pustynię to aż tak odważny nie jestem by iść bez przewodnika. A możesz mi jeszcze powiedzieć a propos tych wycieczek organizowanych na miejscu przez Selectours, wspominałaś o tym w poście. Jakie atrakcje wchodzą w rachubę poza jeepem i pustynia?

Dokładnie to co masz na myśli:)
Pozostałe wycieczki to typowe zwiedzanie zabytków, np. Tunis ale to zależy co lubisz.
W ofercie było jeszcze kilka miast do wyboru, noc tunezyjska z tradycyjną kolacją i tańcami, ale z pozostałych nie korzystałam.
Poza tym sporo możliwości sportów wodnych.
Pewnie się skuszę na wycieczki do miast i tę noc, tańce jak tańce, ale liczę na jakieś atrakcje podniebienia :) To już chyba wycieczkę mam zaplanowaną :) Dziękuję za informacje :)
Jarek M.

Jarek M. Student, Akademia
Górniczo-Hutnicza
im. Stanisława
Staszi...

Temat: selectours

Tymon Sadzik:
Pewnie się skuszę na wycieczki do miast i tę noc, tańce jak tańce, ale liczę na jakieś atrakcje podniebienia :) To już chyba wycieczkę mam zaplanowaną :) Dziękuję za informacje :)
Jedzenie pamiętam, że było fantastyczne! Tańce także ciekawe a miasta, myślę, że sprawdzisz ;) Ja polecam to biuro, byłem już 2 razy i nie mam nic poważnego do zarzucenia.

konto usunięte

Temat: selectours

Jarek M.:
Jedzenie pamiętam, że było fantastyczne! Tańce także ciekawe a miasta, myślę, że sprawdzisz ;) Ja polecam to biuro, byłem już 2 razy i nie mam nic poważnego do zarzucenia.
Jedzenie rzeczywiście rewelacyjne!!! Smaczne, świeże i urozmaicone. Selectours w tym rejonie świata to chyba najlepsze w Polsce biuro. Ja bym nie miała oporów by z nimi znów jechać. Tym razem chyba padnie na Egipt, ale kto wie bo mają jeszvze kilka fajnych miejsc do zobaczenia.

Następna dyskusja:

Selectours powraca pod zmie...




Wyślij zaproszenie do