Katarzyna K.

Katarzyna K. Kocham życie :)

Temat: Straganik

Sprzedam moje skarby w dobre ręce i cudowne nosy :)

J'ose przed reformacją - pozostało mniej niż 1/4 flakonu co widać na zdjęciu, bez pudełka i korka 40zł- sprzedane
Houbigant Quelques Fleurs bez korka, bez kartonika 350zł
Teo Cabanel Alachine -używka, jest korek 150zł
John Galliano Le Pafum edp[b]- brakuje kilka psików jest kartonik 180zł- sprzedane :)))
[b]Parfum Sacre Caron!
- jest kartonik, fabrycznie buteleczka nie posiada atomizera, aplikacja korkiem 150zł

Zdjęcie:


Obrazek


Proszę komunikować się ze mną na priva.
PozdrawiamKatarzyna K. edytował(a) ten post dnia 29.02.12 o godzinie 22:09

Temat: Straganik

Witam,
mam na sprzedaż lub wymianę na męskie perfumy zapach Carolina Herrera 212 VIP. Nowe perfumy, nietrafiony prezent walentynkowy... Zainteresowanych zapraszam na prv ;) Miłego dnia
Ala L.

Ala L. specjalista ds. w s
z y s t k i e g o

Temat: Straganik

nieaktualne:)Ala L. edytował(a) ten post dnia 06.03.12 o godzinie 21:45

Temat: Straganik

.Justyna Włodarczyk edytował(a) ten post dnia 27.02.12 o godzinie 17:44
Jacek Ś.

Jacek Ś. Perfumy, kosmetyki,
Dior, Chanel, YSL
itd

Temat: Straganik

DO SPRZEDANIA :

Gloria Cacharel 100ml

C. Dior Tendre Poison 100ml

Coco Chanel Mademoiselle 100ml

Chanel Allure Sensuelle 100ml

D&G the One Sport 100ml

Chanel Bleu 100ml

Polo Blue Ralph Lauren 125ml

Chanel Egoiste 100ml

zainteresowane osoby zapraszam na priv

pozdrawiam
Agnieszka Fryc

Agnieszka Fryc specjalista -
rachunki
powiernicze, Dom
Development S.A.

Temat: Straganik

Nietrafiony prezent chętnie odsprzedam.
perfumy zacne, ale jestem zwolenniczką zapachów lekkich, o czym obdarowujący nie wiedział. Perfumy podobno niedostępne w Polsce, rzeczywiście nie mogłam znaleźć na polskich stronach odnośników.
Flakonik 50ml, odpakowany z folii i raz "psiknięty" na nadgarstek, dla próby.
może znajdzie się wśród Was miłośnik/miłośniczka i odkupi ode mnie ten flakonik.
cena: 150 PLN.

tak to wygląda
http://www.amazon.de/Christian-Dior-Esprit-Parfum-Spra...

jeśli jest ktoś zainteresowany - zrobię zdjęcie i prześlę.

konto usunięte

Temat: Straganik

ktoś chętny na Dianthusa?
ok. 30ml/ 100ml

cena do uzg. a priv :))))
Łukasz M.

Łukasz M. już bardzo rzadko tu
zaglądam

Temat: Straganik

chętnie się pozbędę christina aguilera inspire oraz ysl young sexy lovely
Wszystko uzgodnię z zainteresowanymi osobami na priv
Ewa S.

Ewa S. The fu­ture star­ts
to­day, not
to­mor­row.

Temat: Straganik

Ja mam Cerrutti 1881 30 ml bez 4 psiknięć na zbyciu, Black Kennetha Cole 30/50 ml i The Vert YR 125 ml.
Jakby ktoś był zainteresowany - proszę o kontakt.

Odkopałam Blacka, jest go tyle:

Obrazek
Ewa G. edytował(a) ten post dnia 23.03.12 o godzinie 18:56
Ala L.

Ala L. specjalista ds. w s
z y s t k i e g o

Temat: Straganik

dzien dobry!:)
mam:

1. dkny women energizing- nowa wersja zapachu dkny women. dominujące tony cytrusów wzbogacone delikatnym aromatem fiołka, podkreślone zdecydowanym zapachem narcyzów, lotosu i orchideji to doskonała kombinacja zaakcentowana nutą brzozy i drzewa sandałowego.
edp, poj. 30 ml
cena: 110 zl (regularnie: 165 zl)

2. clinique- happy- cytrusowa nuta. bogactwo kwiatów. mieszanka emocji. ten piękny zapach dla kobiet łączy w sobie świeże, energetyczne nuty - czerwonego grejpfruta i bergamotki - z delikatnymi i zmysłowymi nutami jaśminu madagaskarskiego oraz wiosennej mimozy. Woda perfumowana o poj. 50 ml
cena: 140 zl (regularnie: 190 zl)

3. hugo boss- deep red- prowokujacy zapach, dwoista natura, oscylujaca pomiedzy elektryzujaza energia, a gleboka zmyslowoscia. zapach: przezwiajacowo owocowy koktajl z czarnej porzeczki i czerwonych pomaranczy. nute serca tworzy kompozycja imbirowej lilii i frezji. erotyczny akord drzewa cedrowego z domieszka uwodzicielskiej wanilii nadaje zapachowi zuchwala zmyslowosc. nuta zapachowa: orientalna
edp, poj. 30 ml
cena: 110 zl (douglas: 175 zl)

4. ysl- opium- orientalne perfumy dla kobiet wprowadzone na rynek przez dom mody yves, saint laurent w 1977 roku. zapach uznawany za klasyczny. przeznaczony dla osob niezwykle zmyslowych, tajemniczych i uwodzicielskich. nuta zapachowa: mandarynka, sliwka, gozdzik, pieprz, koriandr, bazylia, konwalia, roza, jasmin, cynamon, brzoskwinia, karafiat, irys, labdanum, cedr, drzewo sandalowe, paczula, wetiwer. edt, poj. 50 ml
cena: 160 zl (douglas: 310 zl)

7. estee lauder- miniaturki pleasures bloom, sensuous, white linen (4 ml kazda), beautiful (4,7 ml)
cena: 25 zl/ sztuka

ZAPACHY MĘSKIE

2. hugo boss - hugo just different- meski, intensywny, nieoczekiwany i niezwykły nowy zapach dla mężczyzn; długo oczekiwany następca oryginalnego hugo man. ucieleśniając awangardowy, ale pewny styl, hugo fashion łączy nowoczesny wygląd ze współczesną postawą, a jego najnowszy zapach prezentuje to innowacyjne podejście z niekonwencjonalnym, zaskakującym i świeżym zapachem, który inspiruje do spojrzenia na świat inaczej, z różnych perspektyw. edt, poj. 40 ml (perfumy nowe, w oryginalnym opakowaniu- karton i folia)
cena: 120 zl

3. ysl- l'homme libre- stworzony został dla młodych mężczyzn, którzy są pełni świeżości i energii, cechują się elegancją i nowoczesnością. skomponowano go z gwiazdy anyżu, bazylii i liści fiołka. dodatkowo użyto paczuli i wetiweru. edt, poj. 40 ml (perfumy nowe, w oryginalnym opakowaniu- karton i folia)
cena: 120 zl (douglas: 190 zl)

zdjecia i inne mazidla tu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1535056417406...

pzdr:)Ala L. edytował(a) ten post dnia 09.06.12 o godzinie 19:42
Przemysław Paweł J.

Przemysław Paweł J. Cost Controller,
Specjalista w
pionach ekonomiczno
- fina...

Temat: Straganik

Witajcie!

Czy Ktoś może miałby ochotę na:

Chanel Platinum Egoiste (50-ka),

Lancome Miracle Homme (50-ka) ?

:)

Pozdrawiam z zapachem w tle!

PS. proszę o wiadomości na priv.

konto usunięte

Temat: Straganik

Sprzedam -

Caron Parfum Sacre edp 100 ml / 80 ml
Milena K.

Milena K. Market Risk Manager,
ING Bank Śląski

Temat: Straganik

Mam do odsprzedania Chanel Coco Mademoiselle. Obecna pojemność ok. 85ml. Osoby zainteresowane proszę o info na priv. Prześlę zdjęcia a cena do uzgodnienia.
Justyna Pionka

Justyna Pionka Słaba, ale
udźwignie. Nie ma
głowy na karku, to
będzie j...

Temat: Straganik

nieaktualneJustyna Pionka edytował(a) ten post dnia 29.05.12 o godzinie 15:35
Paulina Szupryczyńska

Paulina Szupryczyńska under construction

Temat: Straganik

nieaktualnePaulina Szupryczyńska edytował(a) ten post dnia 25.04.12 o godzinie 10:50

konto usunięte

Temat: Straganik

szukam próbki / małej odlewki Paris edp. niech mnie ktoś poratuje! wymianka oczywiście.
Dorota Baran

Dorota Baran Rekrutacja dla
Ericsson

Temat: Straganik

NIEAKTUALNE

Sprzedam L'or De Torrente, unikacik jak się patrzy. Pierwotna pojemność to 30 ml., ubytek widoczny na zdjęciu. Cena - 159 zł., wysyłka gratis (list polecony priorytetowy).


Obrazek
Dorota Baran edytował(a) ten post dnia 29.05.12 o godzinie 09:54
Rafael S.

Rafael S. Wlasciciel, Eumis
Unternehmensgruppe
-Rafael Sczensny

Temat: Straganik

Mam aktualne Liste testerow chetnie wysle na Maila

konto usunięte

Izabela Butniewicz

Izabela Butniewicz certyfikowana
psychoterapeutka
Gestalt, trenerka

Temat: Straganik

sprzedam M.Micallef - Floral - 75 ml - brakuje może 5 ml
kontakt na priv



Wyślij zaproszenie do