konto usunięte

Temat: Jak zrezygnować z Lyonnes ?

Witam,
w Lyonnes jestem od 2011 r. Z pozycjami kupionymi 7/3/3 oraz 3 jednostki w KR1 z zakupów.
W tej chwili jestem w takiej sytuacji, że potrzebuję pieniędzy. Jak je mogę odzyskać, chodzi mi o szybkie odzyskanie kasy, bo o opcji Re-Cash już słyszałam ale to trwałoby latami i wiąże się z dużą ilością zakupów.
Co możecie poradzić ?

Temat: Jak zrezygnować z Lyonnes ?

Dorota Anna P.:
Witam,
w Lyonnes jestem od 2011 r. Z pozycjami kupionymi 7/3/3 oraz 3 jednostki w KR1 z zakupów.
W tej chwili jestem w takiej sytuacji, że potrzebuję pieniędzy. Jak je mogę odzyskać, chodzi mi o szybkie odzyskanie kasy, bo o opcji Re-Cash już słyszałam ale to trwałoby latami i wiąże się z dużą ilością zakupów.
Co możecie poradzić ?


Kancelaria Prawna Piotra Winnickiego działa w imieniu osób poszkodowanych przez Lyoness na Polskim rynku. Wiedzie prym w dochodzeniu roszczeń przeciwko Lyoness, reprezentuje najliczniejszą grupę poszkodowanych w Polsce.

Działamy z pasji pomocy oszukanym przez Lyoness w Polsce. Jesteśmy Kancelaria Polską, nie zagraniczną. Reprezentujemy Polskich Konsumentów, współpracujemy i wspieramy serwis „AntyLyoness” z idei i słuszności oraz działając w obronie praw polskich obywateli.

Jeżeli zostałeś oszukany przez Lyoness, potrzebujesz pomocy, możesz nawiązać kontakt za pośrednictwem redakcji blogu lub bezpośrednio z naszą Kancelarią.Gwarantujemy uczciwość i godne reprezentowanie Twoich praw.

Kontakt:

http://www.kancelariawinnicki.pl/
Piotr Winnicki, email: info@kancelariawinnicki.pl, tel. 607 087 078

Następna dyskusja:

Lyoness - jak się zaczęło?




Wyślij zaproszenie do