Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Zachowania dotyczące własności

Witam,
w przededniu wejścia deregulacji zawodu detektywa większość osób działających w branży miało obawy co do jakości świadczonych usług przez osoby wchodzące do zawodu. Okazuje się że nie tylko jakość „nowego narybku” może budzić uzasadnione obawy ale także etyka osób które już działają.
Po kilku niepokojących sygnałach od klientów którzy wcześniej kontaktowali się ze mną a rzekomo podpisały umowę w Warszawskim oddziale biura zwróciłem uwagę na pewien fakt.
Przez kilka miesięcy pozycjonowałem jedną stronę należącą do mnie a w dniu wczorajszym zauważyłem że ktoś w sposób nieuczciwy wykorzystał mój pomysł na stronę a także logo tam umieszczone.
Spodziewałem się że osobą „kradnącą” będzie ktoś nowy, stawiający pierwsze kroki w branży, szukający wzorców i starając się wykorzystać rady i pomysły kolegów dłużej działających na rynku. Niestety, okazało się że sprawcą zamieszania jest Detektyw i jego biuro działające na rynku od paru lat.
Po rozmowie z właścicielem biura logo ma zostać usunięte ale niestety niesmak pozostał.
Tłumaczenie,że nie dopatrzył pewnych rzeczy,zlecając informatykowi stworzenie nowej strony uważam "prawdę". Warto jednak monitorować co robią inni w Naszym imieniu.
Pocieszający jest fakt że kopiowane i podrabiane są produkty wysokiej jakości.

Moja strona:
http://centrum.detektywow.pl


Obrazek


podróbka:
http://centrumdetektywow.com.pl


Obrazek
J C.

J C. Niedawna katastrofa
budowlana mostu
autostradowego w
Genu...

Temat: Zachowania dotyczące własności

Sprawa plagiatu w tym wypadku jest od razu widoczna dla każdego!
Jest to ewidentne naruszenie ustawy z dnia 4.lutego 1994 o prawi autorskim i prawach pokrewnym. Ewidentne jest to również wprowadzanie klientów w błąd i naruszanie ustawy o ochroni konkurencji i konsumentów.
Stowarzyszenie Obrany Prawa Człowieka , Obywatela i Konsumenta KARTA99 które reprezentuję chętnie bezpłatnie , pomoże i wesprze Pana firmę w krokach prawnych celem doprowadzenia do zaniechania naruszania prawa do państwa logo oraz wprowadzania klientów w błąd,
Proszę o kontakt na Priv , lub na e-mail karta99torun@wp.pl.Ten post został edytowany przez Autora dnia 19.12.13 o godzinie 17:32

Amelia Z.

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Zachowania dotyczące własności

jakby to była kopia kopii to nie kruszyłbym kopii...

Temat: Zachowania dotyczące własności

Jerzy C.:
pomorze i wesprze
ale tylko na pomorzu pomagacie, czy w górach też ?Ten post został edytowany przez Autora dnia 19.12.13 o godzinie 17:19
J C.

J C. Niedawna katastrofa
budowlana mostu
autostradowego w
Genu...

Temat: Zachowania dotyczące własności

Dodam że każda nowa ustawa zawsze ma jakieś uzasadnienie prawne zwłaszcza w sytuacji permanentnego dostosowywania od 1997 r polskiego prawa do Prawa UE. Jednak dostosowanie powinno zawsze być mądre to znaczy przy przyjmowaniu dorobku prawnego UE powinno się jednocześnie jednak zachowywać dotychczas sprawdzone i dobre krajowe rozwiązania, czyli przyjmować dobre rozwiązania i zachowywać własne dobre rozwiązania. Niekiedy jednak tworzenie w Polsce prawa jest na tyle ułomne ( przykład afera hazardowa), ze zachowuje dotychczasowe złe i przyjmuje pod pretekstem dostosowywania do wymogów UE również złe rozwiązania.

Zacznijmy od tego że 1.01.2014 w całej UE wchodzi szereg dyrektyw deregulacyjnych min właśnie deregulacja zawodu Detektywa, a także dyrektywa o transgranicznych usługach medycznych.
Problem jednak w tym ze każdy z deregulowanych zawodów ma swoją specyfikę i deregulacja wymaga często wprowadzania dodatkowych ustaw ( np u usługach medycznych czy usatwy o zwodzie fizjoterapeuty których w Polsce wciąż nie uchwalono)

Powstaje więc pytanie czy można jakoś zaradzić wprowadzanym nie którym złym konsekwencjom wprowadzanie deregulacji zawodzie detektywa czy usług medycznych na etapie interpretacji i stosowania nowych regulacji prawnych?

Myślę że zdecydowanie tak!

Jedną z takich możliwość prawnych określona w Konstytucji RP możliwość tworzenie samorządu zawodowego ( np. na wzór tego jaki tworzą w Polsce lekarze).
Drugą możliwość daje tworzenie stowarzyszeń prokonsumenckich .
Tego typu działalność prowadzi od 1999 założone przeze mnie stowarzyszenia prokonsumenckie KARTA 99 ( choć dotąd w bardzo ograniczonym zakresie gdyż jest stowarzyszeniem zwykłym bez osobowości prawnej nie może więc ani prowadzić działalności gospodarczej ani pozyskiwać z zewnątrz środków na swoją działalność. ) :

Podstawa Prawna:
art. 17 ust. 1 Konstytucji RP

Źródło informacji:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Samorz%C4%85d_zawodowy
Istnienie samorządów zawodowych ma swoją podstawę w Konstytucji RP, której art. 17 ust. 1 stanowi: w drodze ustawy można tworzyć samorządy zawodowe, reprezentujące osoby wykonujące zawody zaufania publicznego sprawujące pieczę nad należytym wykonywaniem tych zawodów.
Przynależność do samorządu zawodowego jest obligatoryjna dla osób chcących wykonywać dany zawód. Jednostki organizacyjne samorządu (izby) z reguły posiadają osobowość prawną, bądź na szczeblu centralnym, bądź na szczeblu terenowym, bądź wreszcie na obu szczeblach.
Poszczególne samorządy różnią się między sobą sposobem zorganizowania i zakresem powierzonych zadań. Z reguły do samorządów należy sądownictwo dyscyplinarne, piecza nad rejestracją osób wykonujących zawód, nad przestrzeganiem obowiązków zawodowych (etyki zawodowej, obowiązku szkolenia, obowiązku ubezpieczenia itp.), działalność socjalna na rzecz członków. W tym celu ich organy są wyposażone w kompetencje do stanowienia norm generalnych i abstrakcyjnych, które bywają nazywane prawem korporacyjnym albo wewnątrzkorporacyjnym. Wśród tego typu aktów wyróżniają się swoją specyfiką kodeksy etyki zawodowej (zwane też zbiorami zasad), stosowane przez sądy dyscyplinarne.Ten post został edytowany przez Autora dnia 19.12.13 o godzinie 17:45

Temat: Zachowania dotyczące własności

Jerzy C.:
Podstawa Prawna
http://pl.wikipedia.org/wiki/Samorz%C4%85d_zawodowy

Nie wierzę, no nie wierzę, Wikipedia jako podstawa prawna :D
Już rozumiem, czemu proponujecie usługi za darmo.
J C.

J C. Niedawna katastrofa
budowlana mostu
autostradowego w
Genu...

Temat: Zachowania dotyczące własności

Piotr K.:
jakby to była kopia kopii to nie kruszyłbym kopii...
W stosowaniu znaków firmowych nie chodzi tylko o same prawa autorskie.
To jest "kradzież wartości nie materialnych" w postaci utrwalonego pozytywnego ( również w dziedzinie komunikacji wizerunku firmy , oraz wprowadzanie klientów w błąd!!

Wyobraźmy sobie np jak zareagowałby zarządy koncernów SONY i SHARP gdy ktoś wpadł sobie na pomysł zarejestrowanie w Polsce firmy w dziedzinie produkcji elektroniki o "spolszczonych" nazwach: SYNY lub SZARP i do tego jeszcze użył bardzo zbliżonego liternictwa do liternictwa Loga tych firm!Ten post został edytowany przez Autora dnia 19.12.13 o godzinie 19:33
J C.

J C. Niedawna katastrofa
budowlana mostu
autostradowego w
Genu...

Temat: Zachowania dotyczące własności

Magdalena B.:
Jerzy C.:
Podstawa Prawna
http://pl.wikipedia.org/wiki/Samorz%C4%85d_zawodowy

Nie wierzę, no nie wierzę, Wikipedia jako podstawa prawna :D
Już rozumiem, czemu proponujecie usługi za darmo.

Deklaracja nieodpłatnej pomocy prawnej - to nie jest świadczenie "usług za darmo".
Jak już Pani chce być tak dokładna, i czepiająca się każdego słowa i precyzyjna to działalność społeczna podlega zupełnie innym regulacjom prawnym niż usługowa działalność gospodarcza wykonana komuś "za darmo" bo wówczas jedna i druga osoba powinny zapłacić podatek od takiej usługi!

http://blog.infakt.pl/podatek-od-darmowej-uslugi/
J C.

J C. Niedawna katastrofa
budowlana mostu
autostradowego w
Genu...

Temat: Zachowania dotyczące własności

Piotr K.:
Po rozmowie z właścicielem biura logo ma zostać usunięte ale niestety niesmak pozostał.
Tłumaczenie,że nie dopatrzył pewnych rzeczy,zlecając informatykowi stworzenie nowej strony uważam "prawdę". Warto jednak monitorować co robią inni w Naszym imieniu.
Pocieszający jest fakt że kopiowane i podrabiane są produkty wysokiej jakości.

Moja strona:
http://centrum.detektywow.pl


Obrazek


podróbka:
http://centrumdetektywow.com.pl


Obrazek

Słusznie Pan pisze, Panie Piotrze że "pozostaje nadal niesmak" , mimo zdjęcia logo.

Ja też jestem skłonny przyjąć tłumaczenie że prawie całą winę za popełniony plagiat ponosi informatyk nie będący twórczym artystą grafikiem komputerowy, dlatego posiłkujący się wzorcami grafiki znalezionymi w internecie, oraz że nie potrafiąc samemu stworzyć oryginalnego i interesującego projekty graficznego logo dla Centrum S.c. ( wystarczy popatrzeć jak pusto i ni komunikatywnie wygląda projekt strony www po zdjęciu plagiatu logo) zaproponował wykup strony http://centrumdetektywow.com.pl mimo że nazwa firmy to Biuro Detektywistyczne Centrum S.C.

Plagiat Pan loga już zniknął ale sytuacja nadal narusza "prawo o znakach handlowych" i zakazie wprowadzania konsumentów w błąd .
Napisałem, że jestem skłonny przyjąć tłumaczenie że "prawie całą winę" za popełniony plagiat ponosi informatyk nie będący twórczym artystą grafikiem komputerowym, dlatego że samo zdjęcie plagiatu graficznego logo wcale jeszcze nie naprawia na dal na stronie pozostała nazwa " Centrum Detektywów" nie zgodna z nazwą zarejestrowaną czyli Biuro Detektywów CENTRUM S.C. oraz również wykupiona nazwa domeny wprowadzająca również klientów w błąd.

Dlatego jestem zdania że jeżeli rzeczywiście jest tak że właściciel nic nie wiedział o popełnionym plagiacie przez jego informatyka i negatywnie ocenił to działanie informatyka jako również działające na jego szkodę jako zleceniodawcy, to powinien również nakazać przywrócenie faktycznej nazwy firmy na projektowanej stronie. Powinien także moim zdaniem zażądać od informatyka w ramach rękojmi za wykonywane zlecenie (najprawdopodobniej jako umowa o dzieło) wykupienia na jego koszt nowej domeny np http://centrumdetektywistyczne.com.pl , zaś w ramach rękojmi za ewidentne naruszanie przez informatyka Pana Firmy powinien nieodpłatnie przekazać Panu prawa do strony http://centrumdetektywów.com.pl jako potwierdzenie z jego strony działań wyłącznie w dobrej wierze* ( w myśl art 7 k.c) .

-------------------------------------------------
*/ Dobra wiara (łac. bona fides, por. bona fide łac. - "działający w dobrej wierze") – jest domniemaniem prawnym i zarazem jednym z najważniejszych pojęć prawa cywilnego. W Polsce unormowana została w artykule 7 Kodeksu cywilnego, który dzieli osoby na te będące w "dobrej" i te będące w "złej" wierze.

Kryterium, według którego dokonuje się podziału na dobrą i złą wiarę jest stan psychiczny (nastawienie) osoby odnoszący się do jej wiedzy o istnieniu jakiegoś stosunku prawnego lub wynikającego z niego prawa podmiotowego.
-w przypadku dobrej wiary mamy do czynienia z błędnym (ale usprawiedliwionym) przekonaniem jakiejś osoby, że przysługuje jej określone prawo podmiotowe.
-ze złą wiarą mamy do czynienia wtedy gdy ktoś wie (albo nie wie, choć powinien wiedzieć), że jakieś prawo mu nie przysługuje

Więcej:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dobra_wiaraTen post został edytowany przez Autora dnia 19.12.13 o godzinie 19:29
Aneta N.

Aneta N. Student, Uniwersytet
Warszawski

Temat: Zachowania dotyczące własności

TO PODROBIONE CENTRUM TO BIURO ASVALIA!!!

Amelia Z.

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

Amelia Z.

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Zachowania dotyczące własności

Amelia H.:
pier.... o szopenie

https://www.google.pl/search?q=Vector+of+Shields+with+W...

a jak ktoś umieści słoneczko to też nie jest oryginalne logo? Polsat ma słoneczko i każdy może sobie umieścić słoneczko? Przecież oryginalny jest tekst.
A TVN ma kropkę. A słowo TVN to tylko litery? A jakby było logo identyczne do TVN tylko napis np. VTN to nie łamało by to praw autorskich( oczywiście w branży mediów telewizyjnych)?

to nie jest oryginalna grafika - jedynie tekst
i jak mniemam nie masz tego logo zastrzeżonego??

a skąd pewność że nie jest zastrzeżone?
Skoro plagiator usunął ze swojej strony to chyba poczuwa się do winy.

Poza tym logo zostało faktycznie usunięte i nie wiem o co hallo. Wiesz to tak jakbyś się konkurencji obawiał i nieładnie to wygląda w kontekście tego, że tamtej firmy nikt tu nie reprezentuje. Rozumiem chciałeś sobie zrobić reklamę ok, ale serio jak mawiała moja babcia - "to gówno podług wieczności".

Nie obawiam się konkurencji tylko wytłumacz mi jak mam traktować klientów którzy do mnie zgłaszają się np po sprawozdanie twierdząc że podpisali umowę z moim warszawskim przedstawicielem?
Jak mam tłumaczyć klientom ewentualne fuszerki ze strony plagiatora?
Reklamę potrafię sobie zrobić w inny sposób niż wyżalanie się na plagiatora. najlepszą reklamą jest zadowolony klient a istnienie plagiatu powoduje że nie mam na to wpływu.

Jak zrozumisz to daj znaćTen post został edytowany przez Autora dnia 19.12.13 o godzinie 20:12
J C.

J C. Niedawna katastrofa
budowlana mostu
autostradowego w
Genu...

Temat: Zachowania dotyczące własności

Piotr K.:
Amelia H.:
pier.... o szopenie

https://www.google.pl/search?q=Vector+of+Shields+with+W...

a jak ktoś umieści słoneczko to też nie jest oryginalne logo? Polsat ma słoneczko i każdy może sobie umieścić słoneczko? Przecież oryginalny jest tekst.
A TVN ma kropkę. A słowo TVN to tylko litery? A jakby było logo identyczne do TVN tylko napis np. VTN to nie łamało by to praw autorskich( oczywiście w branży mediów telewizyjnych)?

to nie jest oryginalna grafika - jedynie tekst
i jak mniemam nie masz tego logo zastrzeżonego??

a skąd pewność że nie jest zastrzeżone?
Skoro plagiator usunął ze swojej strony to chyba poczuwa się do winy.
Nie obawiam się konkurencji tylko wytłumacz mi jak mam traktować klientów którzy do mnie zgłaszają się np po sprawozdanie twierdząc że podpisali umowę z moim warszawskim przedstawicielem?
Jak mam tłumaczyć klientom ewentualne fuszerki ze strony plagiatora?

Oczywiście że działania prowadzone pod logo i nazwą inną niż faktycznie zarejestrowana
nazwa firmy i to jeszcze pod nazwą innej działającej pod tą nazwą na terenie całego kraju firmy
jest niedopuszczalne nie tylko z powodu prawa autorskiego ale również w myśl ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów .
O powadze zarzutu o działania naruszających ustawę o ochronie konkurencji i wprowadzających logo mogące prowadzić do mylenia przez klientów obu firm Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów może nawet nałożyć na winna firmę takich nie uczciwych działań karę nawet w wysokości do 10% rocznego obrotu firmy za ostatni rok!

Dodam że Pan Piotr trafnie diagnozuje że to jest działania które nie tylko będzie jego firmie szkodzić ale również w tym momencie bardzo wieli klientów. A tak naprawdę tego typu ewidentny i świadomy plagiat ( przynajmniej ze strony informatyka robiącego projekt oraz wykupującego o takiej a nie innej nazwie domeną www) jest naruszeniem praw nas wszystkich jako konsumentów i stąd właśnie od razu uznałem że jest to własnie sprawa dotycząca statutowych celów złożonego przeze mnie Stowarzyszenia. Już starożytni rzymianie mawiali bowiem: "Dura lex, sed lex".
Surowe prawo , ale musi być wykonywane i egzekwowane , bo inaczej skoro byłoby ono ni egzekwowane - wkrótce wszyscy przestaliby stosować się do przepisów prawa oraz respektowania zasad aspołecznego współżycia!

Ten przypadek świadczy też o tym że warto po nowym roku zacząć obserwować ten segment rynku z punktu widzenia prawa konsumenta!

http://www.goldenline.pl/forum/3396000/uslugi-detektyw...Ten post został edytowany przez Autora dnia 19.12.13 o godzinie 20:56
J C.

J C. Niedawna katastrofa
budowlana mostu
autostradowego w
Genu...

Temat: Zachowania dotyczące własności

Dodam jeszcze że Stowarzyszenie KARTA jest stowarzyszeniem zwykłym ( 3 osobowym - bez osobowości prawnej, bez możliwości prowadzenia działalności gospodarczej a także otrzymywania dotacji, ale opierającym się jedynie na pracy intelektualnej jego członków).

Jednak każde Stowarzyszenie ma nieporównywalnie większe środki prawne do działania w sprawach np prokonsumenckich niż pojedynczy konsument jako osoba prywatna .

Proszę zobaczyć jakie uprawnienia daje Stowarzyszeniom (już od 1965 r o czym mało wie kto w Polsce !)art 61-62 kpc!
ORGANIZACJE SPOŁECZNE

Art. 61. § 1. W sprawach o roszczenia alimentacyjne oraz o roszczenia pracowników ze stosunku pracy, jak również o naprawienie szkód wynikłych z wypadku w zatrudnieniu lub z choroby zawodowej, organizacje społeczne , których zadanie nie polega na prowadzeniu działalności gospodarczej, mogą wytaczać powództwa na rzecz obywateli.

§ 2. W sprawach wymienionych w paragrafie poprzedzającym organizacja taka może wstąpić do postępowania w każdym jego stadium.

Art. 62. Do organizacji społecznych wnoszących powództwa na rzecz obywateli, jak również do uczestnictwa takich organizacji w postępowaniu dla ochrony praw obywateli, stosuje się odpowiednio przepisy o prokuratorze.

Pokazał mi ten artykuł w 1994 r prawnik pracujący społecznie na rzecz Poznańskiego oddziału Polskiego Klubu Ekologicznego mecenas Jerzy Pomin (to bardzo dobry i znany prawnik - był min członkiem Trybunału Konstytucyjnego z ramienia Izby Adwokackiej) gdy wspólnie broniliśmy nieodpłatnie ( ja jako ekolog) mieszkańców wsi Karczyn pod Inowrocławiem gdzie Wójt Inowrocławia uparł się zrobić wbrew protestom gminne wysypisko śmieci, w otulinie "Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia" krajobrazowego.

Dodam że ustaw Ustawa o prawie autorskim posiada przepisy karne , i tu jak najbardziej ma racje właściciel Firmy , zrzucając całą winę za plagiat na informatyka-grafika któremu zlecił zrobienie strony www, bo odpowiedzialność ponosi właśnie ten kto dla korzyści materialnych ( wykonanie zlecenie) przypisał sobie cudze prawo do autorstwa kompozycji graficznej stanowiącej logo "Centrum Detektywów" .
Oczywiście ( analogicznie tak jak w przypadku paserstwa) zgodnie z art 116 odpowiada również prawnie kto korzysta z kompozycji graficznej logo będącej plagiatem , dlatego zasadne jest zadanie zmiany nazwy na stronie www a także adresu http://centrumdetektywow.com.pl

-------------------------------------
Odpowiedzialność karna

Art. 115. 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

2. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie.

3. Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej w inny sposób niż określony w ust. 1 lub ust. 2 narusza cudze prawa autorskie lub prawa pokrewne określone w art. 16, art. 17, art. 18, art. 19 ust. 1, art. 191, art. 86, art. 94 ust. 4 lub art. 97, albo nie wykonuje obowiązków określonych w art. 193 ust. 2, art. 20 ust. 1-4, art. 40 ust. 1 lub ust. 2,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.Ten post został edytowany przez Autora dnia 19.12.13 o godzinie 22:11
Grzegorz C.

Grzegorz C. ACCESS
DETEKTYWISTYCZNE
BIURO ŚLEDCZE - Twój
Prywatny Det...

Temat: Zachowania dotyczące własności

OMG.....

Znakiem towarowym może być każde oznaczenie, które można przedstawić w sposób graficzny (w szczególności wyraz, rysunek, ornament, kompozycja kolorystyczna, forma przestrzenna, w tym forma towaru lub opakowania, a także melodia lub inny sygnał dźwiękowy), jeżeli oznaczenie takie nadaje się do odróżnienia w obrocie towarów jednego przedsiębiorstwa od towarów innego przedsiębiorstwa.

Poczytajcie sobie i może wtedy dojdziecie do powazniejszych wniosków niz ten krzyk i owczy pęd w tym topicu:

http://www.uprp.pl/jak-dokonac-zgloszenia-znaku-towaro...

jak widzę zastrzeżenie dotyczy tylko tej pozycji: (które wygasło)

http://bazy.uprp.pl/patentwebaccess/SearchResults.aspx

Nie rozumiem o co tyle krzyku? Mamy widze tutaj jednego Trybuna... Trybunie Tutki normalnie.Ten post został edytowany przez Autora dnia 19.12.13 o godzinie 23:16
Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Zachowania dotyczące własności

Nie tylko tej pozycji która wygasła( w postaci logotypu).
Przeczytaj sobie treść na stronie.
Wszędzie "Centrum Detektywów" w treści.
Jest to wprowadzenie w błąd klientów, którzy myślą że kontaktują się z przedstawicielstwem mojego projektu.
Takie błędne przeświadczenie może wynikać z faktu że od kilku miesięcy moja strona istnieje, co więcej była przez jakiś czas w Top 10 google pod frazą "detektyw". Więc jest uzasadnione podejrzenie że liczba x klientów, potencjalnych klientów została wprowadzona w błąd.
Zwłaszcza że jak sam plagiator na stronie napisał"Biuro detektywistyczne Centrum Detektywów Warszawa to firma z doświadczeniem, działająca już od lat nie tylko w Warszawie, ale także na terenie całego kraju. Tysiące wykonanych profesjonalnie zleceń i rozwiązanych spraw poświadczają naszą wiarygodność i eksperckie podejście do współpracy z klientami".
Po pierwsze skoro strona istnieje miesiąc to stwierdzenie faktu że działa już od wielu lat może wprowadzić błędne przeświadczenie że "Centrum Detektywów" działa od zarania dziejów.
Ponadto stwierdzenie że "tysiące spraw" może zastanowić ile z tych tysięcy było moim kosztem.
Co się tyczy aspektów prawnych takiego postępowania to są od tego prawnicy. Co zaś tyczy się etyki i pewnych zasad moralnych to każdy może sobie wyrobić osobne zdanie.
Grzegorz C.

Grzegorz C. ACCESS
DETEKTYWISTYCZNE
BIURO ŚLEDCZE - Twój
Prywatny Det...

Temat: Zachowania dotyczące własności

Ja po prostu nie mam na takie pisanie (oraz czytanie tego) czasu z bardzo prozaicznej przyczyny - jestem zajęty pracą.
Moja robota sama się broni na rynku trójmiejskim. :)))
Profesjonalizm daje sobie radę. Niech sobie podrabiają, zmieniają, cudują. Nic to im nie da.
Profesjonalizm = profesjonalizm.

The End.
Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Zachowania dotyczące własności

Grzegorz C.:
Ja po prostu nie mam na takie pisanie (oraz czytanie tego) czasu z bardzo prozaicznej przyczyny - jestem zajęty pracą.
Moja robota sama się broni na rynku trójmiejskim. :)))
Profesjonalizm daje sobie radę. Niech sobie podrabiają, zmieniają, cudują. Nic to im nie da.
Profesjonalizm = profesjonalizm.

The End.

Nie masz czasu na pisanie i czytanie a jednak czytasz i piszesz ;)
Każdy ma jakąś robotę, ale nikt nie pracuje 24h/7 dni
Zgadzam się że profesjonalizm się obroni. Ale teraz powiedz mi czy to samo powiesz przedstawicielowi dużego koncernu jak zgłosi się do Ciebie po usługę np. działań dotyczących ochrony marki.
Też powiesz"Panie, profesjonalizm to profesjonalizm. Niech se podrabiają, kopiują. Przeca każdy wie że Wy macie lepsze produkty".
Jak już Ci wspomniałem, to ktoś wymyśla pomysł, ktoś kupuje domenę, serwer, inwestuje w logo, budowę strony, reklamę i pozycjonowanie. koszty idą w tysiące...
I co? I niech se kopiują?



Wyślij zaproszenie do