konto usunięte

Temat: Uwaga cywil próbuje rozruszać grupę he he he.

Uwaga!
Mam genialny pomysł na absolutnie nowatorską usługę ( w jakimś sensie szkolenie), do realizacji, której idealnie byście się nadawali. Jestem przekonany, że będzie to hit na rynku.
Co mam zrobić?
1. Opisać pomysł na forum ( szczerze mówiąc niechętnie bo nic z tego nie będę miał )
2. Spróbować ten pomysł sprzedać? ( dla mnie to skomplikowane, potrzebowałbym doradcy bo nie wiem jak to zrobić)
3. A może zabawimy się w rebusy? Będę dawał bardzo luźne wskazówki i podpowiedzi aż ktoś z Was pierwszy odkryje na czym pomysł polega? ( warunek jest taki, że zwycięzca bierze mnie do spółki i kosimy forsę razem))) ).
Proszę nie traktować tego wpisu z przymrużeniem oka))).
Agnieszka G.

Agnieszka G. Płyń za rekinem –
trafisz do ludzi
[Lec]

Temat: Uwaga cywil próbuje rozruszać grupę he he he.

Skoro bez przymrużenia oka, to Delete :P

konto usunięte

Temat: Uwaga cywil próbuje rozruszać grupę he he he.

Agnieszka G.:
Skoro bez przymrużenia oka, to Delete :P
Ok. niech to będzie 4 opcja))).
Agnieszka G.

Agnieszka G. Płyń za rekinem –
trafisz do ludzi
[Lec]

Temat: Uwaga cywil próbuje rozruszać grupę he he he.

A z przymrużeniem, skoro sam nie wiesz, czego chcesz i szukasz jelenia to do lasu :)
Maria Kuczewska

Maria Kuczewska Talent Manager

Temat: Uwaga cywil próbuje rozruszać grupę he he he.

Dawaj opcję 3, bo póki co na grupie nie ma co czytać:) Nawet z popcornem i colą na podorędziu już mi się znudziło:) Sezon ogórkowy czy co? A może te upały...

konto usunięte

Temat: Uwaga cywil próbuje rozruszać grupę he he he.

Dałem Wam tytuł genialnej książki i co? Cisza!
Chciałem dać Wam trochę rozrywki i co? Foch! ( z jednym sympatycznym wyjątkiem).
Na długi weekend dam Wam trzeci prezent. Zobaczcie jak piorą sobie mordy ludzie"z prawdziwej elity" naszego kraju))). Czyta się to jednym tchem, zarówno wpisy jak i komentarze))).

http://radcaminister.wordpress.com/

Miłej zabawy))).

Temat: Uwaga cywil próbuje rozruszać grupę he he he.

Paweł L.:
Dałem Wam tytuł genialnej książki i co? Cisza!
Chciałem dać Wam trochę rozrywki i co? Foch! ( z jednym sympatycznym wyjątkiem).
Na długi weekend dam Wam trzeci prezent. Zobaczcie jak piorą sobie mordy ludzie"z prawdziwej elity" naszego kraju))). Czyta się to jednym tchem, zarówno wpisy jak i komentarze))).

http://radcaminister.wordpress.com/

Miłej zabawy))).
Etam. Nawet nie chce mi się klikać w link. Nie zaciekawia.

Chcesz Pan ludzi rozruszać? Stwórz stosowne warunki, zamiast zachęcać do oglądania w akcji innych, już rozruszanych. To jak oglądanie balu, zamiast zabawy na balu - no ssie :/

konto usunięte

Temat: Uwaga cywil próbuje rozruszać grupę he he he.

Zaproszenie na bal jest w 1 poście tego wątku ino tancorów brak))).

Czeslaw Kowalczyk

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

Następna dyskusja:

czym "kupić" grupę?




Wyślij zaproszenie do