Dorota  Bienicewicz-Kras ek

Dorota
Bienicewicz-Kras
ek
CustomerCentric
Selling Poland

Temat: Nowe zasady na forum

Anna K.:
Dorota B.:
Małgorzata H.:
Dorota, bardzo podoba mi sie ten pomysł.
Chociaż podejrzewam, że trzeba będzie od razu ustalić też zasady dla tego miejsca. Np. takie, czy zamieszczony artykuł może być własnego autorstwa. Bo wieszczę kolejne dyskusje na temat autopromocji;)

Obawiam się że na tym forum dojdzie niebawem do takiej paranoi, że podzielenie się własną myślą i poglądami będzie tu uznawane za autopromocję (a jak nie to za ad personam) - zostaną dopuszczone do publikacji tylko cytaty z prac naukowych, przepisów prawnych i wikipedii :)

Obawiam się, że już doszło do paranoi.... plusują Cię osoby które za NIBY MOŻE, GDYŻ, ALBOWIEM, PONIEWAŻ, BO, mają swój patent i swoją jedyną myśl (i niech se mają) i Ci to Dadzą, podzielą się....jak im zapłacisz. Co w sumie zrozumiałe.

Anno, trudno mi się odnieść do Twojej wypowiedzi, bo niestety nie zrozumiałam Twojego wywodu, choć zakończony był aktem wiary że coś tam jest w sumie zrozumiałe. Być może dlatego, że nie śledzę Waszych osobistych przepychanek, nie mam na to czasu, ani nie jest to dla mnie interesujące. W którymś z wątków Maria K napisała, że nawet z popcornem i colą nuda na forum i absolutnie oddaje to mój stosunek do zawartości wątków od jakiegoś czasu
pozdrawiamTen post został edytowany przez Autora dnia 14.08.13 o godzinie 08:10
Artur Kucharski

Artur Kucharski Zajmuję się rozwojem
ludzi i firm

Temat: Nowe zasady na forum

Tomasz S.:
Raz jeszcze proszę o niezgłaszanie wypowiedzi z "Morodprania". Jak ktoś ma wątpliwości co do naszej etyki i czuje zażenowanie - to źle wybrał wątki. Amen.
Ale wypowiedzi z mordoprania czy wypowiedzi przeniesionych przez moda do mordoprania? Jesteś nie precyzyjny.
Ponadto obowiązuje regulamin/zasady/prawo, które nie zakazuje zgłaszania wypowiedzi.

Ja czuje zażenowanie tą wypowiedzią ale zostanę aby ci to pisać przy każdej okazji jak napiszesz coś żenującego.

Na koniec zgodnie z zasadami tego forum twoja wypowiedź powinna być przeniesiona do mordoprania ponieważ w żaden sposób nie wiąże się z wątkiem w którym ją napisałeś. Zatem czym prędzej przenoś do docelowego tematu bo jako mod robisz większy bałagan niż to warto biorąc pod uwagę treść twojej wypowiedzi.

ps. słowo "amen" może obrażać uczucia religijne, sugeruje nie stosować tego typu zwrotów bo zostaniesz zgłoszony o obrazę. Jako mod tego forum powinieneś szczególnie dbać o wizerunek forum i co najważniejsze swój własny poprzez spójne działanie z regulaminami, które zostały tak skrzętnie stworzone.
Artur Kucharski

Artur Kucharski Zajmuję się rozwojem
ludzi i firm

Temat: Nowe zasady na forum

Tade to do Ciebie, (niech żaden mod nie kasuje tego tematu)

wysłałeś mi maila z zaproszeniem powrotu na to forum. Super miły gest. Zrobiłeś nawet nowe zasady - co prawda nie będą one funkcjonowały i są kompletnie nie życiowe - ale cóż twoje forum twoje zasady. Jednakże nadal to miły gest.

Jak rozumiem, sens istnienia forum jest dzielenie się informacjami, wiedzą, doświadczeniem - bo chyba nic się nie zmieniło?

A co zastaję?
1) Ty Tade, który masz wszystko w dupie i zostawiłeś sprawę forum modom.
2) mody, którzy kompletnie nie rozumieją swojej roli i karmią swoje ego samodzielnie lub wspólnie
3) koncentracji na niedoścignionej wizji forum moda Maćka Sobczyka, który dla niemalże Aspargerowego porządku przeniesie wszystko i wszystkich do mordoprania lub innych wątków, tylko po to by generalnie było po jego myśli a na koniec - przeprosi oczywiście generalnie bo przecież już to było omawiane
4) Piszą 4 osoby w porywach do 5 i to też raczej krótkie mało znaczące wypowiedzi bo i tak zostaną przez Sobczyka przeniesione - zatem po co się rozpisywać? Słusznie nie warto.
5) wątki liczące się to mordopranie bo Sobczyk wrzuca tam wszystko czego nie rozumie i ląduje tam każdy wpis nie zgodny z jego (moda Sobczyka) rozumieniem
6) tematy forum trenerów biznesu to:
a) mordopranie - cóż za ambicja i porywający temat
b) żale nt. nierzetelnych firm szkoleniowych - program z cyklu przygarnij kropka
c) narzędzia trenerskie - znowu i wciąż, gdzie oczywiście trener główny i mod forum Sobczyk decyduje co jest narzędziem a co nie bo jego niespokojna psychika nie pozwala mu pozostawić wypowiedzi, których nie rozumie lub odbiera osobiście
d) no i kilka innych tematów gdzie wszystko sprowadza się do mordoprania

Teraz kilka faktów:
1) masz forum gdzie jest 14 tyś ludzi !!!
2) dwóch modów, którzy bez względu na wszystko robią co chcą bo im na to pozwalasz mając forum jak juz wcześniej pisałem w dupie.
3) pisze maksymalnie 10 osób, nie licząc modów i Ciebie
4) tematy nowe to odgrzewane kotlety - nie ciekawe i mało wciągające
5) główne tematy to zwykły śmietnik i żale bądź wątki stworzone dla insynuacji i sugestii wobec innych uczestników forum.

Nie zastanawia cię dlaczego z 14 tyś ludzi pisze tylko 10 ? Nie masz pomysłu dlaczego to forum leży i kwiczy a najaktywniejsi są ci, którzy wrzucają reklamówki do działu ogłoszeń? Nie wiesz co zrobić aby pojawiały się nowe tematy i więcej ludzi chciało pisać?
I tak nic ci nie przychodzi do głowy? tak nic a nic? i jedynym pomysłem było stworzenie regulaminu/zasad forum????!!??

Moje sugestie, jeżeli masz odwagę je zostawić i poczekać to może inni z forum też się wypowiedzą:

1) zwolnij modów, bo są ani tobie ani temu forum kompletnie nie potrzebni, lub weź Przemka Liska, który bije zarówno Sobczyka jak i tego drugiego moda na głowę, zarówno sensem działania jak i rozumieniem roli moda.
2) ustal 4 punkty forum nie więcej i nie mniej 4 takie proste zwyczajne bez nadęcia trenerskiego
3) daj ludziom pisać i tworzyć tematy tak jak tego chcą - to nie modowie mają tu prym tylko uczestnicy tego forum
4) będzie bałagan? jak jest ciekawe forum to jego uczestnicy sami uporządkują forum (wyślij wiadomość do Michała Ksiądzyny i zapytaj się jak prowadzi forum "Zarządzanie" - wierz mi można, bez modów i strosznia przez nich piórek mało kolorowych zresztą
5) ciesz się z tego jak ożyje twoje forum

Oczywiście możesz zrobić dokładnie nic, nadal uważać, że obrałeś dobry kierunek ale wiedz, że te 14 tysięcy ludzi to wydmuszki, którzy odwiedzają forum aby się dowiedzieć i przekonać po raz kolejny że tu jest bryndza, taka zwyczajna nudna i mają wciągająca bryndza w dodatku z przerostem formy nad treścią.

Tade, powodzenia w podejmowaniu lub nie decyzji.

Miłego.

ps. na wszelki wypadek wysyłam ci również wiadomość na priv - bo kto wie co przyjdzie do głowy Sobczykowi lub temu drugiemu modowi. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 14.08.2013 o godzinie 10:03 z tematu "Prawda o forum Trenerzy Biznesu/Szkolenia "miekkie""

Następna dyskusja:

Zasady forum




Wyślij zaproszenie do