Mariusz Bastek

Mariusz Bastek Sprzedaż, marketing,
finanse, inwestycje
- to moje pasje,...

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Proponuję Niepublikowane wcześniej nagranie, które robi furorę w sieci - jeden z najlepszych marketerów internetowych w Europie odsłania kulisy skutecznego pozyskiwania dziesiątek nowych partnerów tygodniowo do MLM. Tutaj jest film: http://bit.ly/12FR8zb
Maciej Filipiak

Maciej Filipiak właściciel, VizMedia

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Michał D.:
WITAM POSZUKUJE PARTNEROW DO WSPOPRACY W MLM-ie,BIZNES B.DHCODOWY,STABILNY,WYNAGRODZENIA WYSOKIE,ZAPRASZAM NA MOJA STRONE INTERNETOWA:
http://feniksbiznes.jimdo.com/ ----TYLKO DLA WYTRWALYCH!!!!. WIECEJ INFO NA PRIV.POZDRAWIAM SERDECZNIE :).


DOBRE !!!!!

Na stronie wita nas takie zapewnienie:

"- Produkcja tych naturalnych i bezpiecznych preparatów (calkowity brak jakichkolwiek substancji chemicznych)"

Czyli produkt z plazmy jądrowej, ciemnej materii, kwarków albo z próżni.

dziękuje, nie skorzystam, boję się :)
Maciej Filipiak

Maciej Filipiak właściciel, VizMedia

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Mariusz B.:
Proponuję Niepublikowane wcześniej nagranie, które robi furorę w sieci - jeden z najlepszych marketerów internetowych w Europie odsłania kulisy skutecznego pozyskiwania dziesiątek nowych partnerów tygodniowo do MLM. Tutaj jest film: http://bit.ly/12FR8zb

Rozumiem Mariuszu, że skoro wrzucasz na forum publicznym link do swojej strony, to znaczy, że chcesz podyskutować o jej zawartości.

Zatem, ryzykując pozostawienie swojego adresu e-mail na Twojej stronie - dowiedziałem się jaki to cudowny środek przekona klienta, żeby kupił u nas a nie u konkurencji.

Oczywiście, można było się domyślić, że chodzi o wartość dodaną :)

Zaskoczyły mnie przykłady, które podajesz:

Czy naprawdę uważasz Mariuszu, że sieci komórkowe dodają Ci za złotówkę telefon komórkowy do abonamentu ?
Ten telefon kosztuje więcej niż gdyby go kupić w sklepie. Bierzesz go na kredyt.
Ale to chyba wie każdy.

Jeżeli dostajesz drugą książkę gratis - to ona też jest wliczona w cenę pierwszej.

Jedziemy dalej:

- czy naprawdę uważasz, ze w MLM brakuje ludziom wsparcia szkoleniowego ?, że są "sparaliżowani" brakiem szkoleń ?
W tym jednym wątku padło już kilka propozycji w zamian za zostawiony adres e-mail

Następnie:

- dowiadujemy się, że "wartością dodaną", którą uzyskamy od Ciebie - jest ..... Twój link partnerski ! :)

BRAWO ! jeżeli ktoś się nie połapał na etapie telefonu za złotówkę, to ten etap pewnie też przejdzie bez zbędnych podejrzeń :)

I dalej:

- dowiadujemy się, że co 2 dni będziemy dostawali spam na skrzynkę ! Osoby, które zostaną polecone również dostaną spamy - co 2 dni. 30 maili przez 60 dni.

jest pięknie - przewidziałem, że pozostawienie maila to ryzyko :)

I dalej:

- dowiadujemy się o kolejnych portalach i kolejnych kursach. Oczywiście Twoich. I dopiero tam dowiemy się jak zarabiać 20 tyś / miesiąc. :)
Oczywiście koszt kursu to 1500 zł.

No i doszliśmy wreszcie do PIRAMIDY FINANSOWEJ jaką stworzyłeś. Odważnie ! 1500 na start za wiedzę o podobnej wartości, którą zaserwowałeś w pierwszym filmie.

Potem dowiadujemy się, że są jeszcze kolejne filmy, i kolejne kursy, które trzeba obejrzeć, żeby odnieść sukces !

A następnie usłyszymy reklamę firm hostingowych, które nam pomogą.

I nie można wybrać jednego mechanizmu, trzeba wybrać dwa :(

Tak jak sam chciałeś Mariuszu, pokazując swoją stronę na FORUM PUBLICZNYM - dajesz do zrozumienia, że chcesz o niej i jej treści porozmawiać.

Wychodząc Tobie na przeciw - przedstawiłem swoją opinię.

Reasumując: Tworzysz kolejną piramidę finansową, która pomoże naiwnym wtopić pieniądze w Twoje kursy - nie zyskując na tym żadnej wartościowej wiedzy.

Może ktoś ma inne zdanie ?

Zapraszam w imieniu Mariusza wszystkich do dyskusji :)

konto usunięte

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Maciej F.:
DOBRE !!!!!

Na stronie wita nas takie zapewnienie:

"- Produkcja tych naturalnych i bezpiecznych preparatów (calkowity brak jakichkolwiek substancji chemicznych)"

Czyli produkt z plazmy jądrowej, ciemnej materii, kwarków albo z próżni.

dziękuje, nie skorzystam, boję się :)

hmm, to przełomowy model biznesu internetowego - WaaS ( Weed as a Service)
Maciej Filipiak

Maciej Filipiak właściciel, VizMedia

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Mariusz B.:
Proponuję Niepublikowane wcześniej nagranie, które robi furorę w sieci

Przykład zdania wewnętrznie sprzecznego :)

konto usunięte

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Oskar K.:
OK ale powiedzcie dlaczego ten typ biznesu Promuje Rober Kyrosaki.

http://www.johntreed.com/Kiyosaki.html

"pomnażaniu"

"bohatera".
Mariusz Bastek

Mariusz Bastek Sprzedaż, marketing,
finanse, inwestycje
- to moje pasje,...

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Widze, że Maciej nie rozumie do końca, osoby które podejmą współpracę otrzymają za darmo wszystkie szkolenia a dodatkowo szkolenie o wartości 1500 zł dostaną również za darmo(jeśli chcesz kupić to szkolenie - link do szkolenia http://mlmpro.edu.pl ). A jeśli ktoś nie chce dostawać e-maili może wypisać się z listy mailingowej klikając w link na dole strony. A tak dla ciekawości ja nie jestem autorem filmu tylko Jacek Dudzic. A jeśli chcesz wybrać jeden tylko program to bardzo proszę, również otrzymasz kursy za free i materiały promocyjne, natomiast nie będziesz mógł korzystać z dodatkowych darmowych szkoleń.
Natomiast jeśli chodzi o sprzedawanie kursów to nikt ich nie sprzedaje a Pan Maciej boi się przystapic do programów, gdyż ma obawę że zacznie zarabiać a jego wszystkie wcześniejsze wypowiedzi straca na znaczeniu , gdyz okaże się że jest inaczej niz mówi i myśli. Panie Macieju zapraszam do nas, w ciągu 30 dni może Pan zrezygnować z uczestnictwa, co Panu zależy zobaczyć jak jest naprawdę. linki do rejestracji

pierwszy: http://bit.ly/10pIpmp
drugi: http://bit.ly/11aXROE lub http://bit.ly/10pL0Nn

Poznaj programy a później wyraź swoją opinię, zanim coś skrytykujesz.

Oczekuję w programach afiliacyjnych, mam nadzieje że starczy odwagi żeby poznać wszystko od środka.

Pozdrawiam

Mariusz

PS

Każda duża firma ja na nia spojrzeć jest piramida finansową, prezes, dyrektorzy, kierownicy, brygadzisci, i na końcu pracownicy bez szansy na lepsze zarobki i awans i to nie przeszkadza?
Maciej F.:
Mariusz B.:
Proponuję Niepublikowane wcześniej nagranie, które robi furorę w sieci - jeden z najlepszych marketerów internetowych w Europie odsłania kulisy skutecznego pozyskiwania dziesiątek nowych partnerów tygodniowo do MLM. Tutaj jest film: http://bit.ly/12FR8zb

Rozumiem Mariuszu, że skoro wrzucasz na forum publicznym link do swojej strony, to znaczy, że chcesz podyskutować o jej zawartości.

Zatem, ryzykując pozostawienie swojego adresu e-mail na Twojej stronie - dowiedziałem się jaki to cudowny środek przekona klienta, żeby kupił u nas a nie u konkurencji.

Oczywiście, można było się domyślić, że chodzi o wartość dodaną :)

Zaskoczyły mnie przykłady, które podajesz:

Czy naprawdę uważasz Mariuszu, że sieci komórkowe dodają Ci za złotówkę telefon komórkowy do abonamentu ?
Ten telefon kosztuje więcej niż gdyby go kupić w sklepie. Bierzesz go na kredyt.
Ale to chyba wie każdy.

Jeżeli dostajesz drugą książkę gratis - to ona też jest wliczona w cenę pierwszej.

Jedziemy dalej:

- czy naprawdę uważasz, ze w MLM brakuje ludziom wsparcia szkoleniowego ?, że są "sparaliżowani" brakiem szkoleń ?
W tym jednym wątku padło już kilka propozycji w zamian za zostawiony adres e-mail

Następnie:

- dowiadujemy się, że "wartością dodaną", którą uzyskamy od Ciebie - jest ..... Twój link partnerski ! :)

BRAWO ! jeżeli ktoś się nie połapał na etapie telefonu za złotówkę, to ten etap pewnie też przejdzie bez zbędnych podejrzeń :)

I dalej:

- dowiadujemy się, że co 2 dni będziemy dostawali spam na skrzynkę ! Osoby, które zostaną polecone również dostaną spamy - co 2 dni. 30 maili przez 60 dni.

jest pięknie - przewidziałem, że pozostawienie maila to ryzyko :)

I dalej:

- dowiadujemy się o kolejnych portalach i kolejnych kursach. Oczywiście Twoich. I dopiero tam dowiemy się jak zarabiać 20 tyś / miesiąc. :)
Oczywiście koszt kursu to 1500 zł.

No i doszliśmy wreszcie do PIRAMIDY FINANSOWEJ jaką stworzyłeś. Odważnie ! 1500 na start za wiedzę o podobnej wartości, którą zaserwowałeś w pierwszym filmie.

Potem dowiadujemy się, że są jeszcze kolejne filmy, i kolejne kursy, które trzeba obejrzeć, żeby odnieść sukces !

A następnie usłyszymy reklamę firm hostingowych, które nam pomogą.

I nie można wybrać jednego mechanizmu, trzeba wybrać dwa :(

Tak jak sam chciałeś Mariuszu, pokazując swoją stronę na FORUM PUBLICZNYM - dajesz do zrozumienia, że chcesz o niej i jej treści porozmawiać.

Wychodząc Tobie na przeciw - przedstawiłem swoją opinię.

Reasumując: Tworzysz kolejną piramidę finansową, która pomoże naiwnym wtopić pieniądze w Twoje kursy - nie zyskując na tym żadnej wartościowej wiedzy.

Może ktoś ma inne zdanie ?

Zapraszam w imieniu Mariusza wszystkich do dyskusji :)Ten post został edytowany przez Autora dnia 24.05.13 o godzinie 20:43
Maciej Filipiak

Maciej Filipiak właściciel, VizMedia

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Poznaj programy a później wyraź swoją opinię, zanim coś skrytykujesz.

Za darmo ? jako wartość dodana ?

Ja również mogę sprzedać Ci swoją REKLAMĘ - jako "wartość dodaną".

Bo te filmiki to nic innego jak reklama parszywej działalności.

Tak sprzedać komuś reklamę, żeby myślał, że dostał coś wartościowego (wartego 1500 zł ? ! )

Filmy nie niosą ze sobą ŻADNEJ WARTOŚCI - ich zadaniem jest wciągnąć ludzi do rzekomego "biznesu", a dokładnie naciągnąć a nie wciągnąć.

Autor filmu to nie żaden samarytanin nie daje NIC za darmo. - jemu cholernie zależy na tym, żeby jak najwięcej osób obejrzało film.
To on powinien za obejrzenie płacić - a nie pierdolić, ze jest to wiedza warta 1500 zł !
Nie ma tam żadnej wartościowej treści, która pozwoliła by prowadzić realny biznes w sieci. Ani w tym ani w kolejnych filmikach.
Każda duża firma ja na nia spojrzeć jest piramida finansową, prezes, dyrektorzy, kierownicy, brygadzisci, i na końcu pracownicy bez szansy na lepsze zarobki i awans i to nie przeszkadza?

Nie bo to co napisałeś to KŁAMSTWO. perfidna manipulacja

Struktura w firmie to nie jest piramida finansowa. A pracownicy nie muszą wcale mieć szansy na awans - czasy gdy awans był celem samym w sobie dawno minęły.
Poza tym "awans" w MLM to też ściema. Z awansem ma gówno wspólnego.

A zarobki są adekwatne do wartości włożonej pracy !
W przeciwieństwie do oczekiwań mlm'owców, którzy liczą na to, że nie robiąc nic wartościowego zarobią.
Niezła pokusa - ale niestety to tylko pokusa, na którą naciągacie ludzi.

Tutaj na forum nikomu mózgu prać nie będziesz. Możesz te kity sprzedawać swoim kursantom, ale nie na tym forum.Ten post został edytowany przez Autora dnia 02.06.13 o godzinie 12:51
Artur B.

Artur B. droga do Wolności
nie musi boleć -
zależy jak i z kim..

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Maciej F.:
Struktura w firmie to nie jest piramida finansowa. A pracownicy nie muszą wcale mieć szansy na awans - czasy gdy awans był celem samym w sobie dawno minęły.
A zarobki są adekwatne do wartości włożonej pracy !
załóż wątek ,,polecam etat,, i umieść tę wypowiedź jako wprowadzenie
będę czekał z niecierpliwością na posty kolejnych dyskutantów
nawet dostaniesz ode mnie ,,plusa,, AWANSEM :)
Maciej Filipiak

Maciej Filipiak właściciel, VizMedia

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

lepszy etat od mlm'u i pasożytnictwa, które promujesz

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Maciej F.:
Michał D.:
WITAM POSZUKUJE PARTNEROW DO WSPOPRACY W MLM-ie,BIZNES B.DHCODOWY,STABILNY,WYNAGRODZENIA WYSOKIE,ZAPRASZAM NA MOJA STRONE INTERNETOWA:
http://feniksbiznes.jimdo.com/ ----TYLKO DLA WYTRWALYCH!!!!. WIECEJ INFO NA PRIV.POZDRAWIAM SERDECZNIE :).


DOBRE !!!!!

Na stronie wita nas takie zapewnienie:

"- Produkcja tych naturalnych i bezpiecznych preparatów (calkowity brak jakichkolwiek substancji chemicznych)"

Czyli produkt z plazmy jądrowej, ciemnej materii, kwarków albo z próżni.

dziękuje, nie skorzystam, boję się :)

To prawdopodobnie produkcja generatorów naquadachowych w technologi goa'uldów, władców systemów.

Odpaliłem ten filmik, pomieszczenie wygląda jak bunkier przeciwatomowy więc coś jest na rzeczy.

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Jestem ciekaw jak to się ma na przykład do robienia codziennych zakupów, i tak tankuje mniej więcej dwa razy w tygodniu na Orlenie, jedzenie kupuje w markecie carefour, sprzęt hi-fi w euro-rtv i tak mógłbym dalej wymieniać. Jakiś czas temu spotkałem się z Lyoness i okazało się, że kupując te wszystkie rzeczy mogę dostać zwrot pieniędzy z tego tytułu, a więc głupotą było by nie skorzystać bo to jest MLM, zwłaszcza, że i tak wcześniej odwiedzałem te punkty.
Myślicie inaczej?

konto usunięte

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Rozumując w ten sposób za głupotę można by uznać kupowanie wszystkiego co może być gdzieś tam tańsze (koszt alternatywny). Tu problem jest inny a jest nim chyba sprzedaż wiązana. Zaliczki chyba zgodnie z naszym prawem powinny być do zwrotu. A każdy uczciwy MLM powinien dawać możliwość wyjścia w dowolnym momencie bez większych strat. W praktyce problem jest jeszcze inny. Żeby była mowa o jakichś zniżkach, musi być wykonany chyba zakup na określoną kwotę, więc tu też nie zawsze jest jasne że to oznacza oszczędność.
Maciej Filipiak

Maciej Filipiak właściciel, VizMedia

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Przemyslaw A.:
wszystkie rzeczy mogę dostać zwrot pieniędzy z tego tytułu, a więc głupotą było by nie skorzystać bo to jest MLM,

Woda na Orlenie jest 3 razy droższa od tej w Biedronce.
Dostając nawet 50% zwrotu - i tak przepłacasz.

Jest jeszcze wiele innych czynników w sprzedaży MLM, które albo robią z Ciebie głupa, albo są po prostu niewygodne.
Jak np. gdy chcesz pić to nie czekasz aż zadzwoni do Ciebie akwizytor z MLM.
Umarł byś z pragnienia.
Myślicie inaczej?

Po prostu myślimy.

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Coś Panowie chyba nie zrozumieliście całego przekazu.

konto usunięte

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

A co tu jest do rozumienia? Prosty rachunek ekonomiczny pokazuje że:

1. Jeśli potrzebuję tylko X litrów benzyny na miesiąc a jednak kupuję 2X ze zniżką 5 czy 10% to
kupuję niepotrzebnie te X dodatkowych litrów, więc ponoszę niepotrzebne koszty
2. Jeśli kupię X litrów benzyny lub 2X ze zniżką 50% to na niczym nie oszczędzam
3. Jeśli kupuję X litrów benzyny po cenie Y a na drugiej stacji obok mogę kupić tyle samo 2x taniej to przepłacam

Co tu jeszcze jest do rozumienia? Pod pozorem jakichkolwiek oszczędności może kryć się nakłanianie do robienia większych zakupów, zatem chodzi tu o oduczenie oszczędzania. I nie ma z tego jakichś specjalnych korzyści.

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Zgaduj zgadula, ale nie winie Cię za Twoją niewiedzę w tym systemie, jesteś na pewno specjalistą w czymś innym.
Kupuję paliwa tyle ile potrzebuje, inne zakupy także robię systematycznie, a nie na zapas, nie muszę czekać, aż ktoś mi wszystko dostarczy, a odnośnie rachunku ekonomicznego to jedyne nad czym bym się zastanawiał to czy cena paliwa na stacji "dziki wąż" jest wystarczającym argumentem by tam zatankować. Kiedyś tak robiłem i niestety rachunek był taki, że robiłem mniej kilometrów tankując tyle samo litrów
Ewa R.

Ewa R. OTC trader

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Maciej F.:

>
Soczki za 350 zł ? To zwykły soczek, Frugo ma bardziej odjechany skład, a kosztuje 3 zł.

Frugo to nie soczek, tylko napój, ale ogólnie porównanie trafne :)
Proszki do prania za 150 zł ? To też zwykły proszek, a nie żaden koncentrat. Proszku już nie da się bardziej zagęścić, a detergenty i wspomagacze są te same co w Dosi.

Ale sam mówiłeś, że detergentów może być nieco więcej.
Raz poplamiłam bluzkę budyniem czekoladowym, Dosia nie dała rady,
Ariel - tak.

Kłamstwo - MLM to branża oparta na wyłudzaniu pieniędzy od GŁUPICH ludzi.

Tu się zgadzam.
Maciej Filipiak

Maciej Filipiak właściciel, VizMedia

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Ewa R.:
>Dosia nie dała rady,
Ariel - tak.

A gdybyś spróbowała w odwrotnej kolejności ? Ariel nie dał by rady, Dosia tak :)

Proszki różnią się zawartością wybielacza, substancji ściernych, detergentu i paru dodatków (np. enzymy)

Ale cały czas są to zwykłe proszki. Żaden nie jest bardziej "skondensowany" - to absurd.
Artur B.

Artur B. droga do Wolności
nie musi boleć -
zależy jak i z kim..

Temat: Poszukuję partnerów do współpracy

Maciej F.:
Woda na Orlenie jest 3 razy droższa od tej w Biedronce.
nie wierzę, że Woda na Orlenie jest 3 razy droższa
w końcu to ,,zdrowy biznes,, a nie jakiś mlm :)

Następna dyskusja:

szkoła szuka partnerów




Wyślij zaproszenie do