Sławomir Broda

Sławomir Broda VBA, Excel, Access,
SAP i wszystko
związane z
automatyzac...

Temat: Suma warunków

Wojciech Gardziński:
Sławomir Broda:
Wojciech Gardziński:
Przepraszam, że się wtrącę, ja tylko na chwilkę, w sprawie paszy dla konia...
Czy to prawda, że to ja dostałem od autora plusa za rozwiązanie?
To, że dał Pan gotowe rozwiązanie już zostało uznane za pewnik. Proszę o odpowiedź na post powyżej. Czy znów taktyka uniku się Panu załączy ?
Czy Pan potrafi odpowiedzieć TAK lub NIE?
A Pan potrafi czytać ? Powyższa moja wypowiedź to potwierdzenie (żeby nie miał Pan już punktu do głupiej zaczepki napiszę TAK).
Pan za to nie odpowiedział na moje uwagi. Jak zwykle zresztą. Może je przypomnę.

Wojciech Gardziński:
>>>> Bingo. Ale DLACZEGO Pan daje rybę, a nie wędkę? Czy nie powinien Pan naprowadzać, uczyć myślenia?
>>>> Np. zagaić: "zaczyna się na 'l' i ma kropkę." Co to jest?
PYTANIE1:
A widzi Pan tu gdzieś gotowe rozwiązanie ?

>>>> Pytanie więc kolejne:
>>>> Czy ja napisałem ręcznie zapytanie SQL? Czy tylko sobie poklikałem radośnie myszkąmą?
PYTANIE2:
I znów ten sam problem mamy. Jakie ma znaczenie czy SQL jest pisany z ręki czy klikany graficznie ? Jak się go nie rozumie, to żaden ułatwia-cz nie pomoże.

Jaśniej chyba się nie da.

Wojciech Gardziński

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Sławomir Broda

Sławomir Broda VBA, Excel, Access,
SAP i wszystko
związane z
automatyzac...

Temat: Suma warunków

Wojciech Gardziński:
Sławomir Broda:
TAK).
Dziękuję, to wszystko.
To by było na tyle w kwestii dyskusji z Panem.
Niby "lata doświadczeń" i "tysiące klientów", a poziom dyskusji gdzieś w okolicach gimnazjum. Pozdrawiam.

Obrazek
Sławomir Broda edytował(a) ten post dnia 10.12.12 o godzinie 22:08
Stefan Trygiel

Stefan Trygiel Analityk Finansowy,
KLIMEX

Temat: Suma warunków

Sławomir Broda:
Wojciech Gardziński:
Sławomir Broda:
TAK).
Dziękuję, to wszystko.
To by było na tyle w kwestii dyskusji z Panem.
Niby "lata doświadczeń" i "tysiące klientów", a poziom dyskusji gdzieś w okolicach gimnazjum. Pozdrawiam.

Obrazek

Ja go będę karmił. Im więcej jego aktywności tutaj tym mniejsza szansa, że ktoś go będzie traktował poważnie. On jest chodzącą antyreklamą afina i SpOA. Widzę też oczami wyobraźni jak dumni będą absolwenci tych studiów podyplomowych gdzie wykłada WG
Sławomir Broda

Sławomir Broda VBA, Excel, Access,
SAP i wszystko
związane z
automatyzac...

Temat: Suma warunków

Stefan Trygiel:
Sławomir Broda:
Wojciech Gardziński:
Sławomir Broda:
Ja go będę karmił. Im więcej jego aktywności tutaj tym mniejsza szansa, że ktoś go będzie traktował poważnie. On jest chodzącą antyreklamą afina i SpOA. Widzę też oczami
Afin to bardzo fajne narzędzie do nauki, SpOA to marketingowa bzdura służąca do sprzedaży Afin'a. Ale ta antyreklama rzeczywiście jest mocna.
wyobraźni jak dumni będą absolwenci tych studiów podyplomowych gdzie wykłada WG
Dlaczego ? Ja tam osobiście zrobił bym sobie taką podyplomówkę dla papierka.
Stefan Trygiel

Stefan Trygiel Analityk Finansowy,
KLIMEX

Temat: Suma warunków

Sławomir Broda:
Stefan Trygiel:
Sławomir Broda:
Wojciech Gardziński:
Sławomir Broda:
Ja go będę karmił. Im więcej jego aktywności tutaj tym mniejsza szansa, że ktoś go będzie traktował poważnie. On jest chodzącą antyreklamą afina i SpOA. Widzę też oczami
Afin to bardzo fajne narzędzie do nauki, SpOA to marketingowa bzdura służąca do sprzedaży Afin'a. Ale ta antyreklama rzeczywiście jest mocna.
wyobraźni jak dumni będą absolwenci tych studiów podyplomowych gdzie wykłada WG
Dlaczego ? Ja tam osobiście zrobił bym sobie taką podyplomówkę dla papierka.

Ze względu na wykładowcę. Ja bym się nie chwalił

konto usunięte

Temat: Suma warunków

Panowie, nie przesadzajmy :) Idea propagowana przez p. Wojciecha jest sensowna, sam poszedłbym na studia podyplomowe tego typu tak pół roku, rok wcześniej :) Natomiast nie przesadzałbym na miejscu p. Wojciecha z SQL-owaniem wszędzie tam gdzie to tylko możliwe :)Darek J. edytował(a) ten post dnia 10.12.12 o godzinie 22:42
Stefan Trygiel

Stefan Trygiel Analityk Finansowy,
KLIMEX

Temat: Suma warunków

Darek J.:
Panowie, nie przesadzajmy :) Idea propagowana przez p. Wojciecha jest sensowna, sam poszedłbym na studia podyplomowe tego typu tak pół roku, rok wcześniej :) Natomiast nie przesadzałbym na miejscu p. Wojciecha z SQL-owaniem wszędzie tam gdzie to tylko możliwe :)

Idea jest sensowna? No nie zgodzimy sie razczej :)

konto usunięte

Temat: Suma warunków

Stefan Trygiel:
Idea jest sensowna? No nie zgodzimy sie razczej :)
Wcale do tego nie dążę :)



Wyślij zaproszenie do