Wojciech Gardziński

Wojciech Gardziński Mieć rację godzinę
wcześniej niż inni:
przez godzinę być
...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Stefan Trygiel:
Pan znów nie rozumie.... temat jest bardzo fajny i zabawny. Ja czekam na każdy Pana wpis jak na gwiazdke...
No i tak trzymać

Jeszcze jedno ARCYCIEKAWE SPOSTRZEŻENIE

Zauważyłem, że bardzo często dokonuję Pan edycji swoich wpisów.
Prawda. Jestem purystą językowym i wkurza mnie brak przecinków. Czasami popełniam też błędy. I, rzeczywiście, często edytuję swoje wpisy. A jak zmienię to, to i tamto, itd.


No więc cóż ja, Sherlock Stefan Holmes na ten temat myślę? Myślę, że Pan najpierw pisze (tak szybko, szybko i bez sensu) a potem czyta to co napisał. I wtedy Pan to zmienia. DOBRA reakcja. Właściwsza byłaby jednak: zaznacz wszystko i DELETE :)
Dobrze już, dobrze, Mój Szerloku. Napij się herbatki i wrzuć na luz. I proszę napisać coś o meritum.

PS.
Teraz wkurzyło mnie małe "i" na początku zdania.Wojciech Gardziński edytował(a) ten post dnia 26.10.12 o godzinie 18:26
Stefan Trygiel

Stefan Trygiel Analityk Finansowy,
KLIMEX

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Ups... Widze, że zabolało :). Purysta językowy.... Prof. Miodek byłby pod wrażeniem! w szczególności odnośnie zdrobnień (excelek, bazka) czy spolszczeń angielskich wyrazów. No purysta, że hohoho :). Pan sprawdzi co to słowo znaczy.
Sławomir Broda

Sławomir Broda VBA, Excel, Access,
SAP i wszystko
związane z
automatyzac...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

        Wojciech Gardziński:

P.S.
I, jeszcze, tylko uwaga, do wszystkich kopiujwklejek i wyszpionków: Walcie się. Mamy Was w d...e.
Wojciech Gardziński

Wojciech Gardziński Mieć rację godzinę
wcześniej niż inni:
przez godzinę być
...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Gdybyż Panowie mieli tyle samo do powiedzenia w meritumie... ech...

A, tymczasem, my, zajmujący się informatyzacją controllingu, mamy "uwagę, do wszystkich kopiujwklejek i wyszpionków: Walcie się. Mamy Was w d...e."

P.S.
Można cytować, wywnętrzać się, usuwać z grup, łajać, pokazywać, jakim się jest fajnym na tle - wszystko można.Wojciech Gardziński edytował(a) ten post dnia 27.10.12 o godzinie 08:07
Sławomir Broda

Sławomir Broda VBA, Excel, Access,
SAP i wszystko
związane z
automatyzac...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Wojciech Gardziński:

P.S.
Można cytować, wywnętrzać się, usuwać z grup, łajać, pokazywać, jakim się jest fajnym na tle - wszystko można.
Mój cytat jest dokładny. Może później edytował Pan swojego posta, ale oryginał był taki.
Skoro ten temat nazywa się "Dyskusje na różne tematy - zapraszam!" to chyba każda wypowiedź będzie "na temat".
Sławomir Broda

Sławomir Broda VBA, Excel, Access,
SAP i wszystko
związane z
automatyzac...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Wojciech Gardziński:
Wyzywają, wyśmiewają... :(
Co tak skromnie?! Pan to co najmniej Mesjasz. Jak nie lepiej.

A Pański kolega to za kogo się uważa?

Mieliśmy już własne definicje pojęć. Teraz jest porównywanie się do największych w historii. Co dalej? Staruje Pan w następnych wyborach na papieża? Czy może prezydent UE lub USA?
Łukasz Domagalski
ITdoors.pl
Proszę siebie zacytować, gdzie porównuje się Pan do Kopernika . Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.10.2012 o godzinie 10:15 z tematu "Nikt mnie nie lubi :("
Wojciech Gardziński

Wojciech Gardziński Mieć rację godzinę
wcześniej niż inni:
przez godzinę być
...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Sławomir Broda:
Proszę siebie zacytować, gdzie porównuje się Pan do Kopernika
Nie mogę. Jestem Napoleonem. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.10.2012 o godzinie 10:15 z tematu "Nikt mnie nie lubi :("
Sławomir Broda

Sławomir Broda VBA, Excel, Access,
SAP i wszystko
związane z
automatyzac...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Wojciech Gardziński:
Sławomir Broda:
Proszę siebie zacytować, gdzie porównuje się Pan do Kopernika
Nie mogę. Jestem Napoleonem.
Zmiana tematu, manipulacja, pomijanie niewygodnych fragmentów. Ta wygląda większość Pana wypowiedzi. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.10.2012 o godzinie 10:15 z tematu "Nikt mnie nie lubi :("
Wojciech Gardziński

Wojciech Gardziński Mieć rację godzinę
wcześniej niż inni:
przez godzinę być
...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Sławomir Broda:
Wojciech Gardziński:
Sławomir Broda:
Proszę siebie zacytować, gdzie porównuje się Pan do Kopernika
Nie mogę. Jestem Napoleonem.
Zmiana tematu, manipulacja, pomijanie niewygodnych fragmentów. Ta wygląda większość Pana wypowiedzi.
Prawdą jest, że nie chce Pan przyznać, że tramwaj wyskoczył z szyn i walnął w. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.10.2012 o godzinie 10:15 z tematu "Nikt mnie nie lubi :("
Łukasz D.

Łukasz D. ITdoors.pl

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Wojciech Gardziński:
Wyzywają, wyśmiewają... :(
Co tak skromnie?! Pan to co najmniej Mesjasz. Jak nie lepiej.

A Pański kolega to za kogo się uważa?

Mieliśmy już własne definicje pojęć. Teraz jest porównywanie się do największych w historii. Co dalej? Staruje Pan w następnych wyborach na papieża? Czy może prezydent UE lub USA?
Łukasz Domagalski
ITdoors.pl

Ależ gdzie tam wyśmiewają?! Ja na poważnie pytam kim jeszcze się Pan czuje. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.10.2012 o godzinie 10:15 z tematu "Nikt mnie nie lubi :("
Wojciech Gardziński

Wojciech Gardziński Mieć rację godzinę
wcześniej niż inni:
przez godzinę być
...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Łukasz D.:
Ależ gdzie tam wyśmiewają?! Ja na poważnie pytam kim jeszcze się Pan czuje.
Szczerze? Wariatem.
Działam w sferze analityki dla przedsiębiorstw. Moi profesorowie wykładają b(i)ajki, konkurenci roztaczają b(i)ajki, klienci wierzą w b(i)ajki. A ja nie potrafię się zmusić :(. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.10.2012 o godzinie 10:15 z tematu "Nikt mnie nie lubi :("
Łukasz D.

Łukasz D. ITdoors.pl

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Wojciech Gardziński:
Łukasz D.:
Ależ gdzie tam wyśmiewają?! Ja na poważnie pytam kim jeszcze się Pan czuje.
Szczerze? Wariatem.
Działam w sferze analityki dla przedsiębiorstw. Moi profesorowie wykładają b(i)ajki, konkurenci roztaczają b(i)ajki, klienci wierzą w b(i)ajki. A ja nie potrafię się zmusić :(.

A wystarczy zacząć rozmawiać z szacunkiem i konkretnymi argumentami. Jednak skoro to takie trudne, nie pozostaje nic innego jak dalsze wmawianie klientom i studentom, że cały świat się myli, a rację ma Pan.

Powodzenia! Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.10.2012 o godzinie 10:15 z tematu "Nikt mnie nie lubi :("
Wojciech Gardziński

Wojciech Gardziński Mieć rację godzinę
wcześniej niż inni:
przez godzinę być
...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Łukasz D.:
A wystarczy zacząć rozmawiać z szacunkiem i konkretnymi argumentami.
Kiedy Szacunek już dawno sobie gdzieś poszedł, a konkretne argumenty są jakby wszystkim obce?
Jednak skoro to takie trudne, nie pozostaje nic innego jak dalsze wmawianie klientom i studentom, że cały świat się myli, a rację ma Pan.
No, tak, tak. Dzięki za zrozumienie. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.10.2012 o godzinie 10:16 z tematu "Nikt mnie nie lubi :("
Łukasz D.

Łukasz D. ITdoors.pl

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Wojciech Gardziński:
Łukasz D.:
A wystarczy zacząć rozmawiać z szacunkiem i konkretnymi argumentami.
Kiedy Szacunek już dawno sobie gdzieś poszedł, a konkretne argumenty są jakby wszystkim obce?

Mnie skłoniłoby to do zastanowienia się nad nimi. Może te argumenty wcale nie są konkretne, skoro do nikogo nie trafiają i nikt nie potwierdza moich tez? (patrz wątek o pytaniu do analityka)

Ale jeżeli Pan uznaje, że wszyscy się mylą, to raczej nie ma już nadziei.

Poza tym ciężko wymagać od innych szacunku, skoro często rozpoczyna Pan dyskusję z nowymi jej uczestnikami od bycia chamskim i to często w bardzo prostacki sposób. Tak szacunku się nie buduje. Zwłaszcza w internecie.
Jednak skoro to takie trudne, nie pozostaje nic innego jak dalsze wmawianie klientom i studentom, że cały świat się myli, a rację ma Pan.
No, tak, tak. Dzięki za zrozumienie.

Ależ proszę. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.10.2012 o godzinie 10:16 z tematu "Nikt mnie nie lubi :("
Sławomir Broda

Sławomir Broda VBA, Excel, Access,
SAP i wszystko
związane z
automatyzac...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Wojciech Gardziński:
Sławomir Broda:
Wojciech Gardziński:
Sławomir Broda:
Proszę siebie zacytować, gdzie porównuje się Pan do Kopernika
Nie mogę. Jestem Napoleonem.
Zmiana tematu, manipulacja, pomijanie niewygodnych fragmentów. Ta wygląda większość Pana wypowiedzi.
Prawdą jest, że nie chce Pan przyznać, że tramwaj wyskoczył z szyn i walnął w.
Może na forum filozoficznym zbierał by Pan oklaski za tak piękne porównania. Tutaj raczej bym na nie nie liczył. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.10.2012 o godzinie 10:16 z tematu "Nikt mnie nie lubi :("
Wojciech Gardziński

Wojciech Gardziński Mieć rację godzinę
wcześniej niż inni:
przez godzinę być
...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Sławomir Broda:
Zmiana tematu, manipulacja, pomijanie niewygodnych fragmentów. Ta wygląda większość Pana wypowiedzi.
Prawdą jest, że nie chce Pan przyznać, że tramwaj wyskoczył z szyn i walnął w.
Może na forum filozoficznym zbierał by Pan oklaski za tak piękne porównania. Tutaj raczej bym na nie nie liczył.
Spełniam marzenia: zmieniam temat, usiłuję manipulować i pomijam niewygodny fragment (tramwaj walnął w kibel), ale nie, dalej Pan Sławek niezadowolony. ;(

Nie dziwota więc, że nikt nie bije braw za spełnianie marzeń... Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.10.2012 o godzinie 10:16 z tematu "Nikt mnie nie lubi :("
Krzysztof Rumiński

Krzysztof Rumiński Specjalista analizy
danych. Narzędzia -
standardowe, meto...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Sławomir Broda:
Polecam. Używanie języka, bez jego zrozumienia. Efekty mogą być oszałamiające.

Wojtek, mnie to powala.
To podejście pewnej grupki.

Jak napiszesz zdanie:

"Przy pomocy SQL można ustalić ranking klientów dla marży", to możesz się spotkać z zarzutem, że propagujesz ich dyskryminację, dzieląc klientów na gorszych i lepszych.

Ciekawe, czy w szkole oni też pilnują pani od matematyki, żeby nie używała noża do papieru????

Jaka jest definicja trolla?
Czy taka, że szuka takiego aspektu wątku, który jest najbardziej absurdalny i dzięki temu zwiększa temperaturę dyskusji obniżając jej poziom do zera i nie dopuszczając do rozmowy na temat?

Przychodzi mi do głowy, że znaleźć taki aspekt - to wymaga inteligencji.
Czyli: moje odkrycie! Troll JEST inteligentny!
Tylko nie ma to oczywiście nic wspólnego z mądrością.

Ty uwielbiasz takie sytuacje?
Mnie to odrzuca.
W klasie wyrzucałem takich mądrali za drzwi. I radziłem im, żeby przemyśleli swoje głupie uwagi i na następnej lekcji, na ocenę, odpowiedzieli, dlaczego wylecieli. Wyobraź sobie: zawsze dostawali piątkę!

Tylko wtedy nie wiedziałem, że to ten gatunek: troll: inteligentny człowiek, który miał nauczycieli, dających sobie założyć kosz na głowę.

Off top ?
No?
Ale masz jeszcze jeden komentarz. :) A ja mam notkę na tablicę. :) Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 28.11.2012 o godzinie 14:16 z tematu "Poznaj SQL!"
Sławomir Broda

Sławomir Broda VBA, Excel, Access,
SAP i wszystko
związane z
automatyzac...

Temat: Dyskusje na różne tematy - zapraszam!

Krzysztof Rumiński:
Sławomir Broda:
Polecam. Używanie języka, bez jego zrozumienia. Efekty mogą być oszałamiające.

Wojtek, mnie to powala.
To podejście pewnej grupki.
Przychodzi mi do głowy, że znaleźć taki aspekt - to wymaga inteligencji.
Czyli: moje odkrycie! Troll JEST inteligentny!
Tylko nie ma to oczywiście nic wspólnego z mądrością.
To, że jedyną mądrość przekazuje Pan i Pana ewentualni wyznawcy to już wszyscy na GL wiemy.
Proszę merytorycznie podważyć mój wpis, albo darować sobie takie wrzutki.
>Jaka jest definicja trolla?
>Czy taka, że szuka takiego aspektu wątku, który jest najbardziej absurdalny i dzięki temu zwiększa >temperaturę dyskusji obniżając jej poziom do zera i nie dopuszczając do rozmowy na temat?
Powili zaczyna się Pan w nią wpasowywać. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 28.11.2012 o godzinie 14:16 z tematu "Poznaj SQL!"



Wyślij zaproszenie do