Agnieszka B.

Agnieszka B. Żeby siedzieć i
czekać na księcia,
to trzeba mieć ojca
króla

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Maciej Piechocki:
burzuj i krwiopijca !

konto usunięte

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Poza tym, jest sugestia, ze za swoje wpisy dostaje po 30 gr.

Ojej... Jakie to typowo Piotrowskie.

Chyba stąd wziął Pan tą "sugestię"?


Obrazek
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Maciej Piechocki:
Jacek Piotrowski:
Poza tym, jest sugestia, ze za swoje wpisy dostaje po 30 gr.

Ojej... Jakie to typowo Piotrowskie.

Chyba stąd wziął Pan tą "sugestię"?


Obrazek
Juz Pan to wklejał na innym forum I oberwał po łapie.
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Agnieszka B.:
Maciej Piechocki:
burzuj i krwiopijca !
Tak?
Agnieszka B.

Agnieszka B. Żeby siedzieć i
czekać na księcia,
to trzeba mieć ojca
króla

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Maciej Piechocki:

Obrazek
niezle pan musi klikac, skoro stac pana na takie piaskownice
a w kraju kryzys ...

wstyd
Aneta K.

Aneta K. bardzo
profesjonalnie
rzuciłam palenie :)

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

@Jacku: "Na ciekawym temacie" wypowiedzi są takie, jak ludzie uznają za stosowne je pisać. Wyrażają swoje poglądy. Jeśli ktoś nie widzi afery "tuskowej" tylko kryminalny przekręt, to ma do tego prawo. Dyskusja polega na przedstawianiu swojego stanowiska, a nie na ocenianiu "ludzi takich jak pan" i poglądów. Jeśli uznam za stosowne napisać, że Tusk jest premierem wszechczasów, to też mam do tego prawo bez ryzyka, że ktoś napisze, że jestem głupia.

Smutne, że na społecznościowym portalu trzeba tłumaczyć takie truizmy.Aneta K. edytował(a) ten post dnia 21.08.12 o godzinie 12:26
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Agnieszka B.:
Maciej Piechocki:

Obrazek
niezle pan musi klikac, skoro stac pana na takie piaskownice
a w kraju kryzys ...

wstyd
Właśnie napisałem, ze jest sugestia, ze bierze po 30 gr
Grzegorz C.

Grzegorz C. ACCESS
DETEKTYWISTYCZNE
BIURO ŚLEDCZE - Twój
Prywatny Det...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

No ja już nie czytam tych bzdur. Szkoda czasu i energii.
Wracając do naszej dyskusji.... osoby jakie zaczynają się pojawiać w tej "piramidce" wskazują na to, że dość umiejętnie ukartowano i przygotowano cały proceder.
Doskonale orientowano się co i jak funkcjonuje i jak można na tym pięknie zarobić.
Wykorzystano w/g mnie osobę syna premiera do celów ściśle określonych, nieswiadomie czy świadomie, za jego wiedzą czy też nie - pewnie wyjdzie w toku śledztwa.
Sądzę, że było to działanie z premedytacją ukierunkowane na zdobycie zaufania i być może "parasola ochronnego". Tak sobie można to tłumaczyć.
Agnieszka B.

Agnieszka B. Żeby siedzieć i
czekać na księcia,
to trzeba mieć ojca
króla

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Agnieszka B.:
Maciej Piechocki:
burzuj i krwiopijca !
Tak?
Nie wiedział Pan ?
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Aneta K.:
"Na ciekawym temacie" wypowiedzi są takie, jak ludzie uznają za stosowne je pisać. Wyrażają swoje poglądy. Jeśli ktoś nie widzi afery "tuskowej" tylko kryminalny przekręt, to ma do tego prawo. Dyskusja polega na przedstawianiu swojego stanowiska, a nie na ocenianiu "ludzi takich jak pan" i poglądów. Jeśli uznam za stosowne napisać, że Tusk jest premierem wszechczasów, to też mam do tego prawo bez ryzyka, że ktoś napisze, że jestem głupia.

Smutne, że na społecznościowym portalu trzeba tłumaczyć takie truizmy.
Oczywiście że tak. Prawo do własnego zdania ma każdy. Powinien mieć każdy
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Agnieszka B.:
Jacek Piotrowski:
Agnieszka B.:
Maciej Piechocki:
burzuj i krwiopijca !
Tak?
Nie wiedział Pan ?
Nie wierzę. To jeszcze takie małe dziecko. Nawet nie oddał zapewne ani 450 g krwi?
Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Ależ nie o spiskach tutaj sie mówi, tylko o roli rzadzących i organów powołanych do tego, aby w kraju nie było patologii. Tym bardziej tych na styku gangstersko - politycznym

ja bym pragnął zauważyć że sędziowie, prokuratorzy zaczeli pracę w tych urzędach zanim PO doszło do władzy...
więc tłumaczenie że winne PO bo prokurator lub sędzia czegoś nie dopilnował jest bzdurą...
równie dobrze można powiedzieć że PIS jest winne bo Ci urzędnicy już zasiadali na swoich stołkach...
Aneta K.

Aneta K. bardzo
profesjonalnie
rzuciłam palenie :)

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Grzegorz C.:
No ja już nie czytam tych bzdur. Szkoda czasu i energii.
Wracając do naszej dyskusji.... osoby jakie zaczynają się pojawiać w tej "piramidce" wskazują na to, że dość umiejętnie ukartowano i przygotowano cały proceder.
Doskonale orientowano się co i jak funkcjonuje i jak można na tym pięknie zarobić.
Wykorzystano w/g mnie osobę syna premiera do celów ściśle określonych, nieswiadomie czy świadomie, za jego wiedzą czy też nie - pewnie wyjdzie w toku śledztwa.
Sądzę, że było to działanie z premedytacją ukierunkowane na zdobycie zaufania i być może "parasola ochronnego". Tak sobie można to tłumaczyć.
albo zwyczajne umoczenie Premiera.
nawiasem mówić udział młodego Tuska objawił się w doskonałym momencie, gdy Premier domagał się zwolnienia z pracy syna nowomianowanego ministra rolnictwa. Za plecami, jak piąta kolumna, wyrósł mu taki pasztet :)))
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Grzegorz C.:
No ja już nie czytam tych bzdur. Szkoda czasu i energii.
Wracając do naszej dyskusji.... osoby jakie zaczynają się pojawiać w tej "piramidce" wskazują na to, że dość umiejętnie ukartowano i przygotowano cały proceder.
Doskonale orientowano się co i jak funkcjonuje i jak można na tym pięknie zarobić.
Wykorzystano w/g mnie osobę syna premiera do celów ściśle określonych, nieswiadomie czy świadomie, za jego wiedzą czy też nie - pewnie wyjdzie w toku śledztwa.
Sądzę, że było to działanie z premedytacją ukierunkowane na zdobycie zaufania i być może "parasola ochronnego". Tak sobie można to tłumaczyć.
kto wkręcił syna premiera "do celów ściśle określonych"?
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Aneta K.:
Grzegorz C.:
No ja już nie czytam tych bzdur. Szkoda czasu i energii.
Wracając do naszej dyskusji.... osoby jakie zaczynają się pojawiać w tej "piramidce" wskazują na to, że dość umiejętnie ukartowano i przygotowano cały proceder.
Doskonale orientowano się co i jak funkcjonuje i jak można na tym pięknie zarobić.
Wykorzystano w/g mnie osobę syna premiera do celów ściśle określonych, nieswiadomie czy świadomie, za jego wiedzą czy też nie - pewnie wyjdzie w toku śledztwa.
Sądzę, że było to działanie z premedytacją ukierunkowane na zdobycie zaufania i być może "parasola ochronnego". Tak sobie można to tłumaczyć.
albo zwyczajne umoczenie Premiera.
nawiasem mówić udział młodego Tuska objawił się w doskonałym momencie, gdy Premier domagał się zwolnienia z pracy syna nowomianowanego ministra rolnictwa. Za plecami, jak piąta kolumna, wyrósł mu taki pasztet :)))
Raczej tutaj chodziło o nepotyzm.

konto usunięte

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Juz Pan to wklejał na innym forum I oberwał po łapie.

Chyba Pan myli marzenia z jawą, ale mniejsza z tym.

Całkiem niechcący (ale w sposób typowy dla siebie) przechodzi Pan na rozmowę o rozmówcy, a nie o temacie głównym. Ja bardzo bym chciałbym uchronić Pana przed nim samym więc spytam Pana, czy Pana zdaniem problem AG jest w istocie tylko problemem "synalka Tuska"?

Bo moim zdaniem problem "synalka Tuska" ma tu marginesowe znaczenie, a poza tym myli Pan jego związek z AG i OLT. Robi to Pan albo przypadkowo, albo celowo (obstawiam to drugie).

Ostatnio na innym forum wkleił Pan artykuł, z którego wynikało, że "synalek Tuska" podjął współpracę z OLT, po czym się wycofał, bo tata mu zakazał. Indagowany przeze mnie - czy "synalek Tuska" współpracował czy też - nie bardzo potrafił Pan jasno się wypowiedzieć.

Od tego czasu minęło kilka dni. Poradzi Pan sobie z udzieleniem odpowiedzi dzisiaj?
Aneta K.

Aneta K. bardzo
profesjonalnie
rzuciłam palenie :)

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Aneta K.:
"Na ciekawym temacie" wypowiedzi są takie, jak ludzie uznają za stosowne je pisać. Wyrażają swoje poglądy. Jeśli ktoś nie widzi afery "tuskowej" tylko kryminalny przekręt, to ma do tego prawo. Dyskusja polega na przedstawianiu swojego stanowiska, a nie na ocenianiu "ludzi takich jak pan" i poglądów. Jeśli uznam za stosowne napisać, że Tusk jest premierem wszechczasów, to też mam do tego prawo bez ryzyka, że ktoś napisze, że jestem głupia.

Smutne, że na społecznościowym portalu trzeba tłumaczyć takie truizmy.
Oczywiście że tak. Prawo do własnego zdania ma każdy. Powinien mieć każdy
no to pozwól na to i bądź uprzejmy nie oceniać w stylu "taki jak pan".
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Aneta K.:
Jacek Piotrowski:
Aneta K.:
"Na ciekawym temacie" wypowiedzi są takie, jak ludzie uznają za stosowne je pisać. Wyrażają swoje poglądy. Jeśli ktoś nie widzi afery "tuskowej" tylko kryminalny przekręt, to ma do tego prawo. Dyskusja polega na przedstawianiu swojego stanowiska, a nie na ocenianiu "ludzi takich jak pan" i poglądów. Jeśli uznam za stosowne napisać, że Tusk jest premierem wszechczasów, to też mam do tego prawo bez ryzyka, że ktoś napisze, że jestem głupia.

Smutne, że na społecznościowym portalu trzeba tłumaczyć takie truizmy.
Oczywiście że tak. Prawo do własnego zdania ma każdy. Powinien mieć każdy
no to pozwól na to i bądź uprzejmy nie oceniać w stylu "taki jak pan".
To tylko porównanie. Sadząc z wypowiedzi, jak najbardziej uzasadnione. Chyba nie pozwalasz wyrażać swego zdania.
Grzegorz C.

Grzegorz C. ACCESS
DETEKTYWISTYCZNE
BIURO ŚLEDCZE - Twój
Prywatny Det...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Aż 812 zawiadomień ws. Amber Gold wpłynęło do gdańskiej prokuratury. Skala roszczeń wobec spółki Marcina P. przekroczyła już 52 mln zł. Tymczasem śledczym - oprócz złota - udało się zabezpieczyć 1 mln zł w gotówce. Pieniądze nie należą jednak do Amber Gold.

http://www.tvn24.pl/zloto-platyna-i-milion-w-gotowce-w...
Agnieszka B.

Agnieszka B. Żeby siedzieć i
czekać na księcia,
to trzeba mieć ojca
króla

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Grzegorz C.:
No ja już nie czytam tych bzdur. Szkoda czasu i energii.
Wracając do naszej dyskusji.... osoby jakie zaczynają się pojawiać w tej "piramidce" wskazują na to, że dość umiejętnie ukartowano i przygotowano cały proceder.
Doskonale orientowano się co i jak funkcjonuje i jak można na tym pięknie zarobić.
Wykorzystano w/g mnie osobę syna premiera do celów ściśle określonych, nieswiadomie czy świadomie, za jego wiedzą czy też nie - pewnie wyjdzie w toku śledztwa.
Sądzę, że było to działanie z premedytacją ukierunkowane na zdobycie zaufania i być może "parasola ochronnego". Tak sobie można to tłumaczyć.
kto wkręcił syna premiera "do celów ściśle określonych"?
Właściwe służby.

Następna dyskusja:

UWAGA na firme Edal z Otwoc...




Wyślij zaproszenie do