Grzegorz C.

Grzegorz C. ACCESS
DETEKTYWISTYCZNE
BIURO ŚLEDCZE - Twój
Prywatny Det...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Już zamiótł Pan pod dywan? I już nic nie będzie o synalku Tuska?

kalafiorkiem mi to lata czy też ogóreczkiem bo w końcu sezonik ogórkowy już za pasem albo pisem.
Szuka Kolego sensacyjek gdzie indziej.
Pozdrawiam przeto serdecznie i sugeruję zmianę tonu. Ze mną dyskursu nie poprowadzisz w zakresie prawdziwych patriotów i politykierów.
Mam te tematy akurat dość daleko od siebie, ponieważ w szambie nie lubię się taplać.
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Aneta K.:
Jacek Piotrowski:
Aneta K.:
Grzesiu, mimo usilnych starań TVN24, na razie nie daję się ponieść fantazji, że prokuratura miała swój skromny udział w aferze. Choć zgodzę się z Twoim wcześniejszym postem, że brudy wyłażą spod dywanu właśnie dzięki nim.
Myślę, że musimy poczekać na dalszy rozwój wypadków.

Do jednego już mnie prawie przekonali: państwo P. byli dobrze opłacanymi słupami (wcześniej sugestie na ten temat wyrażone w wątku traktowałam jako mało wiarygodne).
To ciekawe co Pani pisze. O tym opłacaniu.
a co konkretnie jest takie ciekawe?
Opłacanie. Przez kogo?
Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Aneta K.:
Do jednego już mnie prawie przekonali: państwo P. byli dobrze opłacanymi słupami (wcześniej sugestie na ten temat wyrażone w wątku traktowałam jako mało wiarygodne).

tylko kto ich opłacał?
Urban? Ałganow? Tusk?Palikot? a może Kim IR SEN?
edit.LiterówkaPiotr K. edytował(a) ten post dnia 21.08.12 o godzinie 12:04
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Grzegorz C.:
Jacek Piotrowski:
Już zamiótł Pan pod dywan? I już nic nie będzie o synalku Tuska?

kalafiorkiem mi to lata czy też ogóreczkiem bo w końcu sezonik ogórkowy już za pasem albo pisem.
Szuka Kolego sensacyjek gdzie indziej.
Pozdrawiam przeto serdecznie i sugeruję zmianę tonu. Ze mną dyskursu nie poprowadzisz w zakresie prawdziwych patriotów i politykierów.
Mam te tematy akurat dość daleko od siebie, ponieważ w szambie nie lubię się taplać.
A to co Pan pisze to nie błoto?
Aneta K.

Aneta K. bardzo
profesjonalnie
rzuciłam palenie :)

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Piotr K.:
Aneta K.:
Do jednego już mnie prawie przekonali: państwo P. byli dobrze opłacanymi słupami (wcześniej sugestie na ten temat wyrażone w wątku traktowałam jako mało wiarygodne).

tylko kto ich opłacał?
Urban? Ałganow? Tusk?Palikot? a może Kim IR SEN?
edit.Literówka
Tusk to bez dwóch zdań:)))))))

A tak poważnie myślę, że interes z AB i OLT to jakiś większy projekt świata gangsterskiego. Może się mylę, ale akurat te sugestie wydają mi się dość prawdopodobne, gdy słucham doniesień na bieżąco.
Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Na patriotycznym forum, gdzie pełno takich jak Pan jest temat o Srebrnej. Może Pan tam wejdzie i ZABIERZE GŁOS.

takich jak Pan? czyli jakich? gorszych?
kto nie z Mieciem tego zmieciem?
każdy kto nie upatruje się spisku PO i PSL to już gorszy?
Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Jest tez forum POLITYKA, gdzie w pień wycina sie wypowiadajacych sie krytycznie o obecnych władcach/

oj, to nie zapisze się...
boje się wycięcia w pień...
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Piotr K.:
Jacek Piotrowski:
Jest tez forum POLITYKA, gdzie w pień wycina sie wypowiadajacych sie krytycznie o obecnych władcach/

oj, to nie zapisze się...
boje się wycięcia w pień...
Tam Pan rozwinie skrzydła. Jak młody Tusk?
Grzegorz C.

Grzegorz C. ACCESS
DETEKTYWISTYCZNE
BIURO ŚLEDCZE - Twój
Prywatny Det...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Piotr zapomniałeś o Wielki Mao.

@Jacek:
Ja napisałem o ekskrementach nie o błocie. Sądzę, że to różnica. (sugeruję poszukać czym się różnią obie substancje od siebie).
Pisze natomiast co sądzę osobiście, a nie jak sądzą inni i nie ustawiam się jak im wiaterek w żagiel zawieje.
Żegnam z żalem lecz bez rozpaczy. IGNOR. Grzegorz C. edytował(a) ten post dnia 21.08.12 o godzinie 12:12
Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Piotr K.:
Jacek Piotrowski:
Jest tez forum POLITYKA, gdzie w pień wycina sie wypowiadajacych sie krytycznie o obecnych władcach/

oj, to nie zapisze się...
boje się wycięcia w pień...
Tam Pan rozwinie skrzydła. Jak młody Tusk?

wolę rozwinąć skrzydła niż wykopywać zmarłych by udowodnić że jednak przyczyna ich śmierci to nie katastrofa lotnicza...
cóż, pewnie utoneli...
Aneta K.

Aneta K. bardzo
profesjonalnie
rzuciłam palenie :)

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Przyznam, że w ostatnim czasie słowo "patriotyczny" tak bardzo się zdewaluowało i używane jest to takich działań i wypowiedzi, że jak tylko coś opatrzone jest tym przymiotnikiem, omijam szerokim łukiem. Bardzo szerokim.
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Piotr K.:
Jacek Piotrowski:

Na patriotycznym forum, gdzie pełno takich jak Pan jest temat o Srebrnej. Może Pan tam wejdzie i ZABIERZE GŁOS.

takich jak Pan? czyli jakich? gorszych?
kto nie z Mieciem tego zmieciem?
każdy kto nie upatruje się spisku PO i PSL to już gorszy?
Pozwoli Pan, ze wkleję wypowiedź jednego z forumowiczów, który odpowiedzial na zarzuty kogos POdobnego do pana. Oczywiscie Newsweek, to jedyne wiarygodne źródło:
"Tresura leminga polega na tym, żeby w procesach myślowych - takie, jak przyswojenie bodźca, analiza, interpretacja i reakcja uzależniona od rezultatów analizy i interpretacji, wyeliminować analizę i interpretację. Chodzi o to, by pozostawić bodziec i natychmiastową, odruchową reakcję. Czyli - by przerobić procesy myślowe na odruch kolanowy - jak tu puknąć, to tam kopnie. To świetnie widać na przykładzie reakcji na ten artykuł w Newsweeku. Tam naprawdę nic strasznego o PiSie, ani Kaczyńskim nie ma. Trochę insynuacji, ale nic poza tym. Gdyby pan Piechocki zechciał przeczytać, przeanalizować i zinterpretować, to zareagowałby najprawdopodobniej wzruszeniem ramionami. Ale pan Piechockizadziałał własnie, jak odruch kolanowy: bodziec - artykuł w Newsweeku (a właściwie duże zdjęcie Jarkacza z podpisem "Magnat") i reakcja - założenie wątku jaki to PiS niedobry. A kiedy pytano pana Piechockiego co właściwie zarzuca PiSowi i Jarkaczowi na podstawie tego artykułu, to napisał, że Srebrną. A co takiego ta Srebrna zrobiła już nie potrafił powiedzieć. I dlaczego ten wątek założył - także nie wie. Bo wytresowany leming nie wie, dlaczego staje słupka na gwizdek, a na pstryknięcie palcami maszeruje w noge z innymi lemingami. Nie zastanawia się nad tym.
Teraz: dlaczego w ogóle tresuje się lemingi i jak to robi Lis? Celem działań Lisa jest utrzymanie się na rynku medialnym - zdobycie widza i czytelnika poprzez dostosowanie przekazu do odbiorcy. Lis uważa swego docelowego odbiorcę za kompletnego kretyna, który nie jest tak głupi, jak sie to wydaje, tylko znacznie głupszy, który nie wybaczy poważnego traktowania, którego wreszcie nudzi jakakolwiek głębsza treść. Więc to, co całkiem celowo serwuje Lis, to są głupstwa dla matołków.
I nagle zaczyna działać sprzężenie zwrotne: docelowa grupa Lisa, podatna na te głupstwa jest przez nie stopniowo jeszcze bardziej ogłupiana. A więc kolejne głupstwa muszą byc utrzymane na poziomie dostępnym dla coraz głupszych odbiorców, a więc coraz bardziej ich ogłupiają. Az w końcu mamy czysto odruchową reakcję na zdjęcie JarKacza z podpisem "MAGNAT", polegającą na przykład na zakładaniu watku na GL z wklejeniem wyrywasów z artykułu, którego sie w ogóle nie przeczytało, a z pewnością nie przeanalizowało, ani nie zinterpretowało".
QED.
Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Grzegorz C.:
Piotr zapomniałeś o Wielki Mao.

Ma(ł)o to krzyczą posłowie patrząc na swoje diety ;)
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Piotr K.:
Jacek Piotrowski:
Piotr K.:
Jacek Piotrowski:
Jest tez forum POLITYKA, gdzie w pień wycina sie wypowiadajacych sie krytycznie o obecnych władcach/

oj, to nie zapisze się...
boje się wycięcia w pień...
Tam Pan rozwinie skrzydła. Jak młody Tusk?

wolę rozwinąć skrzydła niż wykopywać zmarłych by udowodnić że jednak przyczyna ich śmierci to nie katastrofa lotnicza...
cóż, pewnie utoneli...
pisze Pan o AG, czy wraca do katastrofy smoleńskiej? Bo chyba twierdził Pan, że wszystko jest na temat.Jacek Piotrowski edytował(a) ten post dnia 21.08.12 o godzinie 12:15

konto usunięte

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Już zamiótł Pan pod dywan? I już nic nie będzie o synalku Tuska?

Nikt, kto nie cierpi z powodu niemożności myślenia logicznego wie, że problem AG to raczej:
1. kwestia wiecznych mataczy, obiecujących złote (nomen omen) góry i wiecznie naiwnych, którzy dają się naciągać,
2. kwestia pomysłowości mataczy, obchodzących prawo i wiecznego nienadążania państwa za pomysłowymi mataczami,
3. kwestia trudności z obiegiem informacji, pomiędzy różnymi agendami państwowymi,
3. kwestia bardziej Marcina P., niż Michała Tuska.

Ale o tym wszystkim wie człowiek o poglądach wyważonych i przede wszystkim ktoś, kto nie jest pozbawiony rozsądku. Kto takiego daru nie posiadł widzi problem tylko w kontekście całkiem marginesowego "synalka Tuska".

A teraz proszę nas wszystkich zachwycić swoją umiejętnością stosowania wyważonych komentarzy, z których Pan słynie.
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

pan Piechocki to ten o którym traktuje wklejony przeze mnie tekst. Na jednym z forów robi za słupka.
Poza tym, jest sugestia, ze za swoje wpisy dostaje po 30 gr.Jacek Piotrowski edytował(a) ten post dnia 21.08.12 o godzinie 12:17
Aneta K.

Aneta K. bardzo
profesjonalnie
rzuciłam palenie :)

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacku, a możemy się zgodzić, że ten wątek to siedlisko wszelkiej maści pro-tuskowców, pochlebców władzy, kombinatorów i lemingów?
Możemy? Ok, to ustalmy, że tak jest i obraź się na ten wątek. Uznaj tę degrengoladę za nieuleczalny przypadek i odpuść.
A my tu sobie dalej będziemy pisać panegiryki pod adresem "państwa", "władz" i Tuska oczywiście.
Piotr K.

Piotr K. Prywatny Detektyw

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Jacek Piotrowski:
Piotr K.:
Jacek Piotrowski:
Pozwoli Pan, ze wkleję wypowiedź jednego z forumowiczów, który odpowiedzial na zarzuty kogos POdobnego do pana.

musiałem sprawdzić czy jestem na grupie "nie polecam" czy na "humor-dowcip"
najśmieszniejsze jest używanie przedrostka "PO"...
a tak na marginesie myślący inaczej wszędzie widzą spisek rządzących...
"Sprawa Madzi"- rządzący chcą przysłonić zbrodnie smoleńską...
afera AG- rządzący chcą ukryć sprawę smoleńską...
gradobicie i burze- rząd winien...
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Aneta K.:
Jacku, a możemy się zgodzić, że ten wątek to siedlisko wszelkiej maści pro-tuskowców, pochlebców władzy, kombinatorów i lemingów?
Możemy? Ok, to ustalmy, że tak jest i obraź się na ten wątek. Uznaj tę degrengoladę za nieuleczalny przypadek i odpuść.
A my tu sobie dalej będziemy pisać panegiryki pod adresem "państwa", "władz" i Tuska oczywiście.
Nie wiem. Nie powinno to być ważne. Ale temat jest dość szeroki. I o tym traktują nie tylko media, które tutaj były wymieniane. Także innej opcji. Zadawanie pytań, czy nie ma związków z polityką jest jakby na miejscu. Okazuje się, że na ciekawym temacie, wypowiedzi muszą być "w końskich okularach"
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Uwaga na amber gold sp. z o.o!!!

Piotr K.:
Jacek Piotrowski:
Piotr K.:
Jacek Piotrowski:
Pozwoli Pan, ze wkleję wypowiedź jednego z forumowiczów, który odpowiedzial na zarzuty kogos POdobnego do pana.

musiałem sprawdzić czy jestem na grupie "nie polecam" czy na "humor-dowcip"
najśmieszniejsze jest używanie przedrostka "PO"...
a tak na marginesie myślący inaczej wszędzie widzą spisek rządzących...
"Sprawa Madzi"- rządzący chcą przysłonić zbrodnie smoleńską...
afera AG- rządzący chcą ukryć sprawę smoleńską...
gradobicie i burze- rząd winien...
Ależ nie o spiskach tutaj sie mówi, tylko o roli rzadzących i organów powołanych do tego, aby w kraju nie było patologii. Tym bardziej tych na styku gangstersko - politycznym

Następna dyskusja:

UWAGA na firme Edal z Otwoc...




Wyślij zaproszenie do