Katarzyna K.

Katarzyna K. wolna i frywolna :-)

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Zaproponowano mi dość atrakcyjną ofertę nabycia BMW X6 z systemem Active Hybrid. Miałam okazję jeździć hybrydą - Touaregiem jakiś czas temu - genialne było "wspomaganie" silnikiem elektrycznym. Mam pytanie, jak to wszystko działa w tej BMW? Czy ogromny moment obrotowy naprawdę odczuję? Niue ukrywam, że liczę na Wasze wypowiedzi, gdyż sprawa jest dość pilna... :-)

konto usunięte

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

miałem okazję jechać takim X6 - moment i moc się odczuwa, jednak nie wiem czy to nie przede wszystkim zasługa dużego podwójnie doładowanego silnika benzynowego. Jedzie już "z dołu", w całym zakresie obrotowym równo przyspiesza. Niestety nie jechałem zwykłą wersją, ale w porównaniu do 130i wyraźnie odczujesz większy moment w niskim zakresie obrotowym.

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

A już się wystraszyłem, że tylko na ECO Ci zależy, ale gdy doszedłem do informacji oo moment obrotowy odetchnąłem. A tak serio przy tag gigantycznym momencie obrotowym dostępnym z dołu, nie martwiłbym się o walory jezdne oraz to na jakim biegu znajdujemy się podczas wyprzedzania!
Katarzyna K.

Katarzyna K. wolna i frywolna :-)

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Waldku, spokojnie, do jeżdżących eko nie należę... :-) Potrzebuję szybkie auto, które, kiedy się spieszę bardzo, pozwoli mi ładnie wykorzystać posiadaną moc i jeszcze zostanie jakiś jej zapas. W mojej 130i świetnie to wygląda, ale czasami właśnie tego zapasu mocy nie wystarcza...
Mateusz B.

Mateusz B. Szef Serwisu
Jungheinrich
O./Poznań

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Z X6 jest jeden zasadniczy problem, którego żadna wersja silnikowa nie potrafi zmienić. Jest absolutnie ultra szkaradne :/
Katarzyna K.

Katarzyna K. wolna i frywolna :-)

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Mateusz B.:
Z X6 jest jeden zasadniczy problem, którego żadna wersja silnikowa nie potrafi zmienić. Jest absolutnie ultra szkaradne :/
Fajnie, że masz swoje zdanie! Ale... mnie się podoba, bo nie jest takie podobne do innych aut w tej kategorii... Porównując na przykład Cayenne, Touarega, Q7, GL i nawet X5 - dla mnie stylistycznie są bardzo zbliżone do siebie.
Mateusz B.

Mateusz B. Szef Serwisu
Jungheinrich
O./Poznań

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Ale podoba Ci się bo jest inne czy podoba Ci się bo jest estetyczne? :> Pierwszą opcję zrozumiem, druga kłóci się z moją percepcją otoczenia ;)
Mateusz K.

Mateusz K. Senior Project
Manager/PRINCE2

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Najmocniejsza hybryda świata, ale... nie najszybsza. X6 w benzynie, 5.0, jest szybsze. A to, jak mniemam się dla Ciebie liczy (?).

A może Za ok 270 tys.: infiniti m35h (jeździłem, pytaj), które jest ciut szybsze od BMW. Ale domniemam, że możliwość patrzenia na świat z góry ma znaczenie?
Marcin Chruślak

Marcin Chruślak "Usuń ze swojego
słownika słowo
„problem” i zastąp
słowem...

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Mateusz B.:
Z X6 jest jeden zasadniczy problem, którego żadna wersja silnikowa nie potrafi zmienić. Jest absolutnie ultra szkaradne :/

Kwestia gustu:), mnie osobiście też się nie podoba, choć X6M zrobiło na mnie wrażenie.
Jak bym szukał szybkiego auta z tej klasy, był by to mój faworyt.Marcin Chruślak edytował(a) ten post dnia 26.01.12 o godzinie 21:49
Mateusz B.

Mateusz B. Szef Serwisu
Jungheinrich
O./Poznań

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Ja absolutnie nie neguję jego właściwości jezdnych, tego że jest mocarne i miesza asfalt, ale no ej.. Brzydal straszny :)
Arkadiusz Piotr Z.

Arkadiusz Piotr Z. sticky business

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Mateusz B.:
Z X6 jest jeden zasadniczy problem, którego żadna wersja silnikowa nie potrafi zmienić. Jest absolutnie ultra szkaradne :/
nawet Rodius jest ładniejszy ;)
Arkadiusz Piotr Z.

Arkadiusz Piotr Z. sticky business

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Katarzyna Kaczmarek:
Mateusz B.:
Z X6 jest jeden zasadniczy problem, którego żadna wersja silnikowa nie potrafi zmienić. Jest absolutnie ultra szkaradne :/
Fajnie, że masz swoje zdanie! Ale... mnie się podoba, bo nie jest takie podobne do innych aut w tej kategorii... Porównując na przykład Cayenne, Touarega, Q7, GL i nawet X5 - dla mnie stylistycznie są bardzo zbliżone do siebie.
ale jest równie jak one ostentacyjny i w tej ostentacyjności wulgarny. ale to tylko moje zdanie.
Marcin Chruślak

Marcin Chruślak "Usuń ze swojego
słownika słowo
„problem” i zastąp
słowem...

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

http://www.youtube.com/watch?v=sncliBi-Zy4 po niemiecku
http://www.youtube.com/watch?v=ohDvyeA1ABY po rosyjsku Marcin Chruślak edytował(a) ten post dnia 26.01.12 o godzinie 21:55
Marcin Chruślak

Marcin Chruślak "Usuń ze swojego
słownika słowo
„problem” i zastąp
słowem...

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Tu porównanie osiągów X6 Hybrid vs X6M
http://www.zeperfs.com/en/duel3193-3153.htm
X6M troszkę szybsze przy wyższych prędkościach, i podatne na modyfikacje , nawet do 700 ps lub więcej

A tu X6M vs 130i
http://www.zeperfs.com/en/duel3193-1325.htm

Osiągi na tym samym poziomie, więc jeśli jesteś zadowolona z osiągów 130i to X6H też spowoduje uśmiech na twarzy, i bezproblemowe wyprzedzanie w każdym zakresie prędkości 0-200.

Najlepiej umówić się na jazdę próbną:)Marcin Chruślak edytował(a) ten post dnia 26.01.12 o godzinie 22:12
Arkadiusz Piotr Z.

Arkadiusz Piotr Z. sticky business

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

ja kupiłbym to, ale ja nienormalny jestem :)


Obrazek
Mateusz B.

Mateusz B. Szef Serwisu
Jungheinrich
O./Poznań

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Bo to jest fajne auto i do tego diabelnie piekne, ale jego wnętrze..
Obrazek


Tragedia stworzona przez designera odwiedzającego maserati w środy.
Marcin Chruślak

Marcin Chruślak "Usuń ze swojego
słownika słowo
„problem” i zastąp
słowem...

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

A ja jestem nie normalny i kupił bym to ;] + silnik 3.2

Obrazek


Uploaded with ImageShack.usMarcin Chruślak edytował(a) ten post dnia 26.01.12 o godzinie 22:34
Mateusz B.

Mateusz B. Szef Serwisu
Jungheinrich
O./Poznań

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

O tak.. to jest zdrowo nienormalne, wygodniej jest być ciągniętym za autem na linie :P
Arkadiusz Piotr Z.

Arkadiusz Piotr Z. sticky business

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Mateusz B.:
Tragedia stworzona przez designera odwiedzającego maserati w środy.
bolesna prawda...
Arkadiusz Piotr Z.

Arkadiusz Piotr Z. sticky business

Temat: ActiveHybrid X6 - potrzebuję cennych uwag... :-)

Mateusz B.:
O tak.. to jest zdrowo nienormalne, wygodniej jest być ciągniętym za autem na linie :P
ale w czym?

Następna dyskusja:

cyfrowy zamek w samochodzie...




Wyślij zaproszenie do