Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Dziś o 6.30 rano Słońce przeszło do Koziorożca :)

Wszystkiego najlepszego dla najwyżej rozwiniętego znaku żywiołu Ziemi :)


Obrazek


Wypisujcie, co lubicie, za co cenicie, co Wam się podoba w Koziorożcach :)

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

uwielbiam w sobie determinacje, energicznosc i zywiolowosc, umiejetnosc bacznego obserwowania, wyciagania wnioskow, umysl analityczny i twarde stapanie po ziemi..;)
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Lubię w Koziorożcach to, że są odpowiedzialne, znają się na tym, co robią. Podziwiam zdolności organizacyjne, których nigdy nie posiądę choćby w 1/10 :) Poza tym męskie Koziorożce są często bardzo przystojne :) - żeby nie sięgać daleko, taki Jude Law np.:


Obrazek


Urodowo nie szkodzą mu nawet role, w których ma wąsy, co widać na załączonym obrazku, co jest wg mnie wyczynem w skali światowej :P

Lubię też ich wręcz przysłowiowy angielski humor (Wielka Brytania jest krajem z silnymi wpływami Koziorożca).

Warto pamiętać, ze Koziorożce, podobnie jak Wodniki i Ryby, wyrabiają się z czasem - często i urodowo, i emocjonalnie, i zawodowo na sukcesy pracują latami i cieszą się późno (w stosunku do rówieśników) owocami swoich wysiłków. To późno nie jest jednak gorzkie, bo zwykle trwa bardzo długo :)


Obrazek
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Agnieszka W.:
uwielbiam w sobie determinacje, energicznosc i zywiolowosc, umiejetnosc bacznego obserwowania, wyciagania wnioskow, umysl analityczny i twarde stapanie po ziemi..;)


Obserwatorami są pierwsza klasa :) A że są introwertyczne, to większość obserwowanych się nie orientuje :)

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

dlatego uwazam, ze sa bardzo czesto niedoceniane :)))

rowiez nie dogaduja sie z flegmatycznymi i ospalymi Wagami. bo Koziorozce to ludzie czynu ;)
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Agnieszka W.:
dlatego uwazam, ze sa bardzo czesto niedoceniane :)))

Owszem, są niedoceniane. Ale potrafią to wygrywać. Miny tych, którzy się nabrali na rzekomą tępotę Koziorożca post factum - nie do opisania ;)
rowiez nie dogaduja sie z flegmatycznymi i ospalymi Wagami. bo Koziorozce to ludzie czynu ;)

Nie dogadują się, bo to znaki po kwadraturze,a wiec naturalni wrogowie. Niedocenianie Wag jest równie niebezpieczne, jak i Koziorożców. To co Koziorożec osiąga ciężką pracą, wytrwałością i braniem odpowiedzialności, Wagi wygrywają dyplomacją.

A to, czego chcą i Wagi, i Koziorożce i pozostałe dwa znaki z krzyża kardynalnego, czyli Baran i Rak, to władza :)

W tej chwili Koziorożce mają przewagę nad resztą znaków kardynalnych - w Koziorożcu jest Pluton. W związku z tym ich racje są w tej chwili nieodparte, ale nie zawsze tak będzie. 19 listopada 2024 Pluton przechodzi do Wodnika i nieodparte racje znajdą się gdzie indziej :)

Póki co Koziorożce korzystają ze swojej przewagi na tyle, na ile to możliwe w każdym jednostkowym wypadku. Dobrym przykładem jest np. noblista Liu Xibao:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Liu_Xiaobo

Warto Zauważyć, ze pan Liu ma Lilith na Słońcu, nie wszystkie Koziorożcu doświadczają teraz szczęścia w nieszczęściu.

Na Astrotheme można obejrzeć horoskop Liu Xibao:

http://www.astrotheme.com/portraits/WTGy8SN6xGu5.htmJózefina Jagodzińska edytował(a) ten post dnia 22.12.11 o godzinie 19:21

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

a jaki ma byc ten rok dla Koziorozca?
rokiem stabilizacji, wyciszenia, a moze zdobywania kolejnych szczytow ?
Maciej Przewłoka

Maciej Przewłoka Administrator
Systemów IT

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Józefina Jagodzińska:
Lubię w Koziorożcach to, że są odpowiedzialne,

Ja nie jestem :P

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Maciej Przewłoka:
Ja nie jestem :P
pitu pitu ;)

konto usunięte

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

uwielbiam grudniowe koziorozce za upartosc i wytrwalosc w dazeniu do celu, czasami zbyt uparte i zbyt ambitne ale za to sprawdzaja sie w trudnym momentach... tam gdzie inni juz nie daja rady, on da... tylko dlatego ze jest uparty i niezlomny, jak ta kozica gorska ;)
koziorozce styczniowe z kolei uwielbiam za poczucie humoru i towarzystkosc :)
ogolnie koziorozce sa niesamowicie analityczne i spostrzegawcze, ucza sie caly czas na obserwowaniu, nie z ksiazek... nie lubia chamstwa i obludy - to tez w nich bardzo lubia. potrafia czasami byc w swej prawdomownosci zbyt obcesowi ale coz chyba wole to niz piekne mydlenie oczu pieknymi klamstewkami. No i sa niesamowicie przystojni, chocby taki Elvis Presley czy Orlando Bloom... mają tą niesamowitą iskrę w oczach, podobnie jak skorpiony :)
w ogóle to lubię swój znak o i już ;) ma swoje wady i zalety, ale tak naprawde jak sie pozna siebie i swoje możliwości i jakości to można sobie doskonale radzic rowniez z tymi mniej chcianymi cechami :)
pozdrawiam wszystkie koziorozce i zycze powodzenia w zyciu :)
Urszula K.

Urszula K. specjalista ds.
ksiegowosci NGO,
certyfikowany
księgowy i...

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Józefina Jagodzińska:
Lubię w Koziorożcach to, że są odpowiedzialne, znają się na tym, co robią. Podziwiam zdolności organizacyjne, których nigdy nie posiądę choćby w 1/10 :) Poza tym męskie Koziorożce są często bardzo przystojne :) - żeby nie sięgać daleko, taki Jude Law np.:


Obrazek


Urodowo nie szkodzą mu nawet role, w których ma wąsy, co widać na załączonym obrazku, co jest wg mnie wyczynem w skali światowej :P

Lubię też ich wręcz przysłowiowy angielski humor (Wielka Brytania jest krajem z silnymi wpływami Koziorożca).

Warto pamiętać, ze Koziorożce, podobnie jak Wodniki i Ryby, wyrabiają się z czasem - często i urodowo, i emocjonalnie, i zawodowo na sukcesy pracują latami i cieszą się późno (w stosunku do rówieśników) owocami swoich wysiłków. To późno nie jest jednak gorzkie, bo zwykle trwa bardzo długo :)


Obrazek


nie tylko meskie Koziorozce sa przystojne ;) to oczywste, ze Jude Law jest boski :))) ale jako zenski, odpowiedzialny Koziorozec zareczam, ze zenskie Kozorozce tez sa niczego sobie ;) vide : Kate Moss ;) np. Jared Leto (Koziorozec) tez jest B.O.S.K.I ;)))Urszula K. edytował(a) ten post dnia 23.12.11 o godzinie 20:53
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Urszula K.:

nie tylko meskie Koziorozce sa przystojne ;) Jude Law jest boski :))) jako zenski, odpowiedzialny Koziorozec zareczam ;) vide : Kate Moss ;) ale Jared Leto (Koziorozec) tez jest B.O.S.K.I ;)))

Kate Moss mimo że ładna, nie wywiera na mnie takiego wrażenia, ze względu na płeć, jak niektóre osobniki męskie ;) To powinno być zrozumiałe samo przez się ;)
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Agnieszka W.:
a jaki ma byc ten rok dla Koziorozca?
rokiem stabilizacji, wyciszenia, a moze zdobywania kolejnych szczytow ?


Koziorożce nawet w grobie pewnie konkurują na ilość posiadanych korników w trumnie ;)

Po jednym szczycie następuje kolejny, ale to zdobywanie całkiem dobrze będzie teraz szło :)
Urszula K.

Urszula K. specjalista ds.
ksiegowosci NGO,
certyfikowany
księgowy i...

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Agnieszka W.:
a jaki ma byc ten rok dla Koziorozca?
rokiem stabilizacji, wyciszenia, a moze zdobywania kolejnych szczytow ?

ja juz jestem po tranzycie Plutona i powiem, ze rok byl bradzo trudny (masa emocji, ale dalam rade, kto nie da rady jak nie Koziorozec ;))
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Urszula K.:
Agnieszka W.:
a jaki ma byc ten rok dla Koziorozca?
rokiem stabilizacji, wyciszenia, a moze zdobywania kolejnych szczytow ?

ja juz jestem po tranzycie Plutona i powiem, ze rok byl bradzo trudny (masa emocji, ale dalam rade, kto nie da rady jak nie Koziorozec ;))


Wiesz, on nie był taki trudny przez Plutona głównie, ale i przez kwadratury do Koziorożca - od Saturna w Wadze i Urana w Baranie.
Maciej Przewłoka

Maciej Przewłoka Administrator
Systemów IT

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Ja nie jestem :P
pitu pitu ;)

Bez pitu :P znam siebie jak mało kto ;)

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Maciej Przewłoka:
Bez pitu :P znam siebie jak mało kto ;)

oj tam, oj tam ;-))))
Maciej Przewłoka

Maciej Przewłoka Administrator
Systemów IT

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Agnieszka W.:
oj tam, oj tam ;-))))

:) Wesołych Świąt

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Maciej Przewłoka:
:) Wesołych Świąt
wzajemnie ;-)))))))
Maciej Przewłoka

Maciej Przewłoka Administrator
Systemów IT

Temat: Bezcenny Koziorożec :)

Agnieszka W.:
wzajemnie ;-)))))))

;-)



Wyślij zaproszenie do