Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Witam,

poszukuję tanich biletów lotniczych do Tajlandii (lub okolicznych państw) w terminie:
28.01.2012 - 19.02.2012

Jeżeli ktoś ma jakieś info jak je zdobyć, gdzie szukać, a może sam pracuje w bookingu biletów lotniczych i mógłby pomóc - będę wdzięczna za wszelkie porady.

Pozdrawiam serdecznie
Bartłomiej S.

Bartłomiej S. Specjalista ds
wdrożeń, Globema Sp.
z o.o.

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Hej,
raczej szukaj lotów w ciągu tygodnia, niższe ceny. Loty weekendowe zwykłe są najdroższe. Obecne promocje:
http://www.lufthansa.com/pl/pl/Dalekie-podroze-z-Lufth...
http://www.finnair.com/finnaircom/wps/portal/finnair/c...

Jak na chwilę obecną to są dobre.
powodzenia
Anna J.

Anna J. Aktualnie otwarta
na nowe wyzwania :)

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

..jaka Lufthansa jaki Finnair jeśli chcemy iść po kosztach....litości :)

Jak najtaniej oznacza Aeroflot albo Aerosvit w 99% :):)):):)

Ja kupilam 3 dni temu bilety do Meksyku bo nie mogłam nic znalezc taniego na Tajlandię, opcja najlepsza podczas wyszukiwania : wchodzisz na linie lotnicze i sprawdzasz i szukasz.. takim sposobem leciałam do Tajlandii za 1200 zl a teraz do Meksyku lece za 1500.

i 2500 zł to nie jest super rewelacyjna dobra cena za Tajlandię...... chociaż w tym momencie obstawiam, że trudno będzie Tobie znaleźć lepszą cenę, jeśli wylot ma być juz w styczniu...
Bartłomiej S.

Bartłomiej S. Specjalista ds
wdrożeń, Globema Sp.
z o.o.

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Anna J.:
..jaka Lufthansa jaki Finnair jeśli chcemy iść po kosztach....litości :)

Jak najtaniej oznacza Aeroflot albo Aerosvit w 99% :):)):):)

Ja kupilam 3 dni temu bilety do Meksyku bo nie mogłam nic znalezc taniego na Tajlandię, opcja najlepsza podczas wyszukiwania : wchodzisz na linie lotnicze i sprawdzasz i szukasz.. takim sposobem leciałam do Tajlandii za 1200 zl a teraz do Meksyku lece za 1500.

i 2500 zł to nie jest super rewelacyjna dobra cena za Tajlandię...... chociaż w tym momencie obstawiam, że trudno będzie Tobie znaleźć lepszą cenę, jeśli wylot ma być juz w styczniu...

Zgadza się! jeśli kupujesz z dużym wyprzedzeniem, spróbuj poszukać teraz na zadane terminy i napisz co Ci wyszukiwarki Aeroflot'u, Aerosvit'u odpowiedzą :-P
Anna J.

Anna J. Aktualnie otwarta
na nowe wyzwania :)

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Bartek, owszem masz racje ze moze na chwile obecna z takim terminem jak styczen opcja Lufy jest najtansza (ale zgodzisz sie ze mna, ze nie jest to NAJLEPSZA ocja:):):):) , jednak nie kumam wlasnie jak to robią ze te wschodnie linie czasem wypuszczają na kilka dni przed wylotem kilka promocyjnych miejsc.. wiec moze jeszcze nic straconego :)

Ja pamietam ze lecialam do Taj tez Finnairem za cos kolo 1800. ale bilet tez wykupywalam dużo szybciej.

Bartłomiej S.:

konto usunięte

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Anna J.:
Bartek, owszem masz racje ze moze na chwile obecna z takim terminem jak styczen opcja Lufy jest najtansza (ale zgodzisz sie ze mna, ze nie jest to NAJLEPSZA ocja:):):):)

Czasami warto dopłacić te kilka stówek i mieć święty spokój ;) *

*powiedział szczęśliwy posiadacz biletu lufthansowego do SIN na styczeń 2012 za 1900 :>Maciej T. edytował(a) ten post dnia 30.11.11 o godzinie 15:42
Bartłomiej S.

Bartłomiej S. Specjalista ds
wdrożeń, Globema Sp.
z o.o.

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Anna J.:
Bartek, owszem masz racje ze moze na chwile obecna z takim terminem jak styczen opcja Lufy jest najtansza (ale zgodzisz sie ze mna, ze nie jest to NAJLEPSZA ocja:):):):) , jednak nie kumam wlasnie jak to robią ze te wschodnie linie czasem wypuszczają na kilka dni przed wylotem kilka promocyjnych miejsc.. wiec moze jeszcze nic straconego :)

Ja pamietam ze lecialam do Taj tez Finnairem za cos kolo 1800. ale bilet tez wykupywalam dużo szybciej.

Bartłomiej S.:
>
Anno podałem najlepszą opcję na chwilę obecną, bo taką sytuację ma koleżanka Paulina, co jej po tym jak napiszesz jej, że może kupić dużo taniej, ale nie wiadomo na kiedy i gdzie, taka porada to nie porada!. Oczywiste jest, że im wcześniej rezerwujemy tym jest taniej, chodź i od tej reguły są odstępstwa, chyba się ze mną zgodzisz?

konto usunięte

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Tym postem zdublował nam się temat dot. biletów lotniczych. Normalnie powinienem go usunąć, ale tym razem proponuje kontynuować dyskusje o biletach w tym.

Tamten:
http://www.goldenline.pl/forum/648162/bilet-do-bangkok...

miał już ponad 670 wpisów i zamknąłem go.Slawek P. edytował(a) ten post dnia 30.11.11 o godzinie 16:11
Anna J.

Anna J. Aktualnie otwarta
na nowe wyzwania :)

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Bartłomieju !!:)

Owszem tak zgadzam się z tym, bo widzę, że nie popuścisz :):):):)

Ale wiem, że jest też szansa na znalezienie tańśzego biletu w Aeroflocie i Aerosvicie - nawet kilka chwil przed planowaną datą wylotu :)

Dziękuję i pozdrawiam !:)

Bartłomiej S.:

konto usunięte

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

w triadzie był na dziś bilet WAW-BKK-WAW za 1290 pln.
jak dla mnie mistrzostwo świata i okolic

http://tiny.pl/h1sbc
Bartłomiej S.

Bartłomiej S. Specjalista ds
wdrożeń, Globema Sp.
z o.o.

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Anna J.:
Bartłomieju !!:)

Owszem tak zgadzam się z tym, bo widzę, że nie popuścisz :):):):)

Ale wiem, że jest też szansa na znalezienie tańśzego biletu w Aeroflocie i Aerosvicie - nawet kilka chwil przed planowaną datą wylotu :)

Dziękuję i pozdrawiam !:)

Bartłomiej S.:
>
Anna :-)
nie popuszczę, ale tu nie o to chodzi :-)
Jest szansa na coś tańszego w ostatniej chwili, ale dla osoby pracującej ciężko w ten sposób zaplanować urlop i nie ma pewności, że coś rzucą.
Pozdrawiam
Piotr Olszewski

Piotr Olszewski nigdy nie mów nigdy

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Dobry laścik przelotu na Phuket wylot 7 grudnia na 14 dni:

https://www.tui.pl/podsumowanie-oferty?id_o=35898&trv=ch

konto usunięte

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Szukaj też na tanie-loty.pl...Mnie udało sie na czerwiec za 2530 i obecnie nie widzialem niższej ceny

konto usunięte

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

i znów na jutro Triada ma waw-bkk-waw za 1090, jak ktoś chce spontanicznie złapać słońca i zjeść pad thai - oferta idealna :)

http://www.triada.pl/prezentacja.php?SID=&AKCJA=HOTEL&...Paweł Augustyn edytował(a) ten post dnia 13.12.11 o godzinie 13:42

konto usunięte

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Paulina Czarkowska:
Witam,

poszukuję tanich biletów lotniczych do Tajlandii (lub okolicznych państw) w terminie:
28.01.2012 - 19.02.2012

Aerofłot właśnie ma na te terminy circaabout 2450 zł.

konto usunięte

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Krzysztof Rąpała:
Paulina Czarkowska:
Witam,

poszukuję tanich biletów lotniczych do Tajlandii (lub okolicznych państw) w terminie:
28.01.2012 - 19.02.2012

Aerofłot właśnie ma na te terminy circaabout 2450 zł.
zobacz tez na tanie-loty.pl ja znalazlem za 2530

konto usunięte

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Krzysztof Rąpała:
Paulina Czarkowska:
Witam,

poszukuję tanich biletów lotniczych do Tajlandii (lub okolicznych państw) w terminie:
28.01.2012 - 19.02.2012

Aerofłot właśnie ma na te terminy circaabout 2450 zł.Krzysztof Rąpała edytował(a) ten post dnia 28.02.12 o godzinie 11:35

konto usunięte

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Promocja na loty z WAW do BKK za 2k na luty:

http://www.loter.pl/tanie-przeloty-aeroflot-tokio-bang...

konto usunięte

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Jolanta I.:
Promocja na loty z WAW do BKK za 2k na luty:

http://www.loter.pl/tanie-przeloty-aeroflot-tokio-bang...

Jolu, gdybys cos wiedziala o lotach do TAJ w najblizszym czasie w odpowiedniej - znaczy wzglednie niskiej - cenie... Prosze o info :-)

Tymczasem, wszystkiego najpiekniejszego w 2012 :-)
Fela

konto usunięte

Temat: Tajlandia - tanie bilety lotnicze??

Fela B.:
Jolu, gdybys cos wiedziala o lotach do TAJ w najblizszym czasie w odpowiedniej - znaczy wzglednie niskiej - cenie... Prosze o info :-)

Tymczasem, wszystkiego najpiekniejszego w 2012 :-)
Fela


Na pewno dam znać a tymcasem życzę Do Siego Roku! :)

Następna dyskusja:

Tanie bilety do BKK?




Wyślij zaproszenie do