konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Paulina Nazaruk:
Marta Wawrzyniak:
Dzięki za odpowiedź
mam jeszcze jedno pytanie:)
jak mogę zgłosić, że na fb ktoś wykorzystuje materiały mojej zewnetrznej strony internetowej??
w sensie zostałą założona cała strona pod podobną nazwą, która kopiuje moje zdjęcia i moje teksty
we wszystkich formularzach jest tylko miejsce na adres url stron z fb? czyli nie moge podac adresu mojej strony
Możesz wejśc na ten fp, pod menu po lewej stronie masz "zgłoś strona" --> powielona lub źle skategoryzowana strona--> duplikat innej strony
Z mojego doświadczenia wynika, że bardzo często występują ogromne problemy z tym narzędziem, a fejs ma taki backlog, że ich realizacja bardzo odkłada się w czasie.

konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

czy naprawdę nie można zlikwidować tej osi czasu???
kliknęłam z ciekawości i doopa blada... nie podaba mi się, a wrócić do poprzedniego układu nie umiem :(((

konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Aldona W.:
czy naprawdę nie można zlikwidować tej osi czasu???
kliknęłam z ciekawości i doopa blada... nie podaba mi się, a wrócić do poprzedniego układu nie umiem :(((
nie trzeba umieć, bo timeline i tak wszystkich prędzej niż później dopadnie. nie uciekniesz przed tym na Facebooku :)

konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

no wiem, ale innych później, a mnie przez babską ciekawość już dopadł :(((
Monika J.

Monika J. Technik masażysta

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Mam pytanie może głupie ale jakoś nie mogę dojść do tego czy wszystkie posty, komentarze które umieszczam, nieważne czy to na fanpagach czy profilach moich znajomych muszą być widoczne na tablicach u wszystkich których znam ?

Czy da się to jakoś wyłączyć ?
Bo niekoniecznie chciałabym by wszyscy mieli wgląd do tych komentarzy ?Monika J. edytował(a) ten post dnia 09.02.12 o godzinie 11:40

konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Monika J.:
Mam pytanie może głupie ale jakoś nie mogę dojść do tego czy wszystkie posty, komentarze które umieszczam, nieważne czy to na fanpagach czy profilach moich znajomych muszą być widoczne na tablicach u wszystkich których znam ?

Czy da się to jakoś wyłączyć ?
Bo niekoniecznie chciałabym by wszyscy mieli wgląd do tych komentarzy ?
Pisałam o tym niedawno. Nie niestety nie da się. Taka polityka Facebooka.

konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Monika J.:
Mam pytanie może głupie ale jakoś nie mogę dojść do tego czy wszystkie posty, komentarze które umieszczam, nieważne czy to na fanpagach czy profilach moich znajomych muszą być widoczne na tablicach u wszystkich których znam ?

Czy da się to jakoś wyłączyć ?
Bo niekoniecznie chciałabym by wszyscy mieli wgląd do tych komentarzy ?
Jest cała masa kombinacji i to generalnie zależy...
Jeśli znajomy (nazwijmy go roboczo B) udostępni na swojej tablicy content tylko dla grona swoich znajomych (w których jesteś Ty), a nie ma w tej grupie twojego innego znajomego (nazwijmy go roboczo C), a Ty z kolei wsadzisz znajomego C do grupy "ograniczenie dostępu", to ten znajomy C nie zobaczy twojej aktywności na tablicy znajomego B. Nie będzie widać także twojej aktywności na timelinie, jeśli daną akcję usuniesz z tego tworu (w dzienniku aktywności). Natomiast to, czy twoi znajomi zauważą u siebie daną aktywność (powiadomienia, tablica), zależy od tego, jak szczegółowo Cię zasubskrybowali (ile zdarzeń i jakiego rodzaju zdarzenia). Nie oznacza to jednak, że nie będą mogli wejść na tablicę jakiegoś fanpage i nie zobaczyć twojej wypowiedzi, czy też wejść na twojego timeline i prześledzić dziennik aktywności.Kamil Newczyński edytował(a) ten post dnia 09.02.12 o godzinie 13:20

konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Kamil Newczyński:
Monika J.:
Mam pytanie może głupie ale jakoś nie mogę dojść do tego czy wszystkie posty, komentarze które umieszczam, nieważne czy to na fanpagach czy profilach moich znajomych muszą być widoczne na tablicach u wszystkich których znam ?

Czy da się to jakoś wyłączyć ?
Bo niekoniecznie chciałabym by wszyscy mieli wgląd do tych komentarzy ?
Jest cała masa kombinacji i to generalnie zależy...
Jeśli znajomy (nazwijmy go roboczo B) udostępni na swojej tablicy content tylko dla grona swoich znajomych (w których jesteś Ty), a nie ma w tej grupie twojego innego znajomego (nazwijmy go roboczo C), a Ty z kolei wsadzisz znajomego C do grupy "ograniczenie dostępu", to ten znajomy C nie zobaczy twojej aktywności na tablicy znajomego B. Nie będzie widać także twojej aktywności na timelinie, jeśli daną akcję usuniesz z tego tworu (w dzienniku aktywności). Natomiast to, czy twoi znajomi zauważą u siebie daną aktywność (powiadomienia, tablica), zależy od tego, jak szczegółowo Cię zasubskrybowali (ile zdarzeń i jakiego rodzaju zdarzenia). Nie oznacza to jednak, że nie będą mogli wejść na tablicę jakiegoś fanpage i nie zobaczyć twojej wypowiedzi, czy też wejść na twojego timeline i prześledzić dziennik aktywności.
Kamil jesteś przekonany, że to działa? Wszystkie moje komentarze/polubienia itd wyświetlają się na tablicy moich znajomych. Jedyne rozwiązanie jakie znalazłam to usuwanie poszczególnych aktywności, ręcznie z Timeline...

konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Paulina Nazaruk:
Kamil jesteś przekonany, że to działa? Wszystkie moje komentarze/polubienia itd wyświetlają się na tablicy moich znajomych. Jedyne rozwiązanie jakie znalazłam to usuwanie poszczególnych aktywności, ręcznie z Timeline...
Ale co dokładnie działa Paulino? ;)

Znajomi w grupie/liście "ograniczenie dostępu" nie widzą twojej aktywności. Widzą tylko udostępnienia publiczne na tablicy i podstawowe informacje. Ba, oni nawet nie mają dostępu do dziennika aktywności z poziomu twojego timeline, więc żeby zobaczyć twoją wypowiedź na publicznej tablicy fanpejdża, musieliby jakimś cudem tam wejść, być fanem i przy okazji przeczytać twoją wypowiedź. Nie dostają zatem żadnych aktywnych powiadomień o twojej aktywności: ani na pasku w lewym górnym rogu, ani na tablicy. Sprawdzone i przetestowane na własnej skórze - mówię z autopsji.

A co do profili prywatnych i scenki powyżej. User C nie jest w znajomych usera B. C jest na liście "ograniczenie dostępu" usera A. User B publikuje content tylko dla swoich znajomych, w których jest A. A komentuje content usera B. C o niczym nie wie ;)

Ale tak jak mówię: kombinacji jest cała masa. Bo jeśli wejdą do scenki D i E, które np. są w znajomych i u B i u C i zaczną komentować content usera B, to już sprawa zaczyna się komplikować i wiele zależy od ustawień każdego z nich. Kamil Newczyński edytował(a) ten post dnia 09.02.12 o godzinie 14:57

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Dzień dobry,
mam nowe oficjalne konto na fb i nowy problem. Odhaczyłam wszystkie "notifications", by nie przychodziło do mnie nic, a nadal przychodzą informacje o tym, że ktoś "zapdejtował" status lub "zszerował coś na łolu", jak to możliwe?
Na moim starym koncie dla najbliższych, z którego korzystam od lat - nie mam tych problemów, a mam identyczne ustawienia....
Robert B.

Robert B. W TRAKCIE
POSZUKIWANIA NOWEJ
PRACY

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

No i ja też mam pytanie. Ukryłem przed znajomymi aktywność, że jak polubie coś dodane przez kogoś to to się już nie wyświetla u nich w aktualnościach. Da się to jakoś spowrotem włączyć ?

konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

witam

Mam problem z wykupieniem reklamy na fb. Przy wyborze płatności wybieram paypal, wpisuję dane logowania do paypala i pokazuję mi się komunikat "Aby dokonać płatności błyskawicznej, powiąż ze swoim kontem PayPal nową kartę debetową lub kredytową". A przecież paypal już powiązalem z kontem. Ktoś wie co jest grane? Czy moze żeby placić za reklamę trzeba tez powiązać z kartą?

pozdrawiam

konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

edit: już znalazłam odpowiedź ;)Sylwia Ambroziak edytował(a) ten post dnia 15.02.12 o godzinie 16:17
Monika J.

Monika J. Technik masażysta

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Robert B.:
No i ja też mam pytanie. Ukryłem przed znajomymi aktywność, że jak polubie coś dodane przez kogoś to to się już nie wyświetla u nich w aktualnościach. Da się to jakoś spowrotem włączyć ?


A można wiedzieć jak ją ukryłeś bo ja mam z tym kłopot pomimo tego że w osi czasu usuwam aktywność to i tak znajomi mają wgląd do wszystkiego co zrobię czy to polubię czy skomentuję
Ewa Bojczuk

Ewa Bojczuk freelancer

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Witam,
Mam dziwny problem...Od ponad tygodnia, kiedy umieszczam post na tablicy fanpaga, którego jestem administratorem, ten nagle znika i pojawia się dopiero następnego dnia. Sprawa wygląda tak: umieszczam post -pojawia się na tablicy - odświeżam stronę i postu nie ma ...:( I potem pojawia się dzień po publikacji?

Kiedy pierwszy raz pojawił się problem, ponawiałam dodawania i później pojawiły się wszystkie. I nie mogłam ich usunąć....

Będę wdzięczna za pomoc w rozwiązaniu problemu,

Pozdrawiam,
Ewa

konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Ewa Bojczuk:
Witam,
Mam dziwny problem...Od ponad tygodnia, kiedy umieszczam post na tablicy fanpaga, którego jestem administratorem, ten nagle znika i pojawia się dopiero następnego dnia. Sprawa wygląda tak: umieszczam post -pojawia się na tablicy - odświeżam stronę i postu nie ma ...:( I potem pojawia się dzień po publikacji?

Kiedy pierwszy raz pojawił się problem, ponawiałam dodawania i później pojawiły się wszystkie. I nie mogłam ich usunąć....

Będę wdzięczna za pomoc w rozwiązaniu problemu,

Pozdrawiam,
Ewa
Post ze stycznia, ale widzę, że nadal problem występuje.
"Known Issues on Facebook
Pages: We're currently looking into an issue with missing posts. They'll appear again shortly. Thanks to the Page admins who reported this!"
Ewa Bojczuk

Ewa Bojczuk freelancer

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Co można zrobić? Jak przeciwdziałać? Jak żyć?(hehe)

konto usunięte

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Ewa Bojczuk:
Co można zrobić? Jak przeciwdziałać? Jak żyć?(hehe)
Głównie czekać aż Facebook usunie błąd :)
Tomasz Łukaszczyk

Tomasz Łukaszczyk fotograf / agencja
modelek UnUModels.pl
/ Trango Tower - ...

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł/sposób na stworzenie na fan page albumu który będzie miał ustawienia "widoczny tylko dla administratora" z możliwością późniejszej edycji aby był widoczny dla wszystkich?

Próbowałem wszystkiego i nie wiem jak to zrobić, przy okazji odkryłem błąd polegający na tym, że jak wyświetlę miniatury w dowolnym albumie to w prawym górnym rogu jest ikona ustawień i po najechaniu na nią jest komunikat "każde ze zdjęć ma własne ustawienia prywatności" (co nie jest prawdą bo wszystkie mają "Udostępnione dla:Publiczne").
Na poziomie dowolnego zdjęcia w albumie też nie ma opcji ustawienia opcji wyświetlania go dla wskazanych grup osób np. tylko osób będących fanami danego fan pag'a albo wyłącznie admina.

Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Tomasz
Anna M.

Anna M. Project Manager,
Konceptika

Temat: Facebook Help Center - problemy i prośby o pomoc

Hej!
Mam problem z firmowym fanpag'em.
Zdjęcia, które publikuję są widoczne tylko przez chwilę i co jakiś czas.
Dodałam sobie znacznik do zdjęcia i teraz widzę to foto w swoich prywatnych zdjęciach, ale na tablicy fanpag'a niestety nie. Problem występuje nie tylko na moim komputerze i na moim koncie.
Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem?



Wyślij zaproszenie do