konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Jak ujawnila nasza Pani moderator, okazalo sie, ze prawdziwe nazwisko Jaroslawa Kaczynskiego to Kalkstein. Proponuje zatem poswiecic temu wstretnemu Zydowi osobny watek i wpisywac tu wszystkie szachrajstwa i ciemne sprawki.
Na poczatek Zyd Kalkstein prbje spakowac dziecko do pudla zeby przerobic je na mace:

Obrazek
Dawid B. edytował(a) ten post dnia 29.09.11 o godzinie 22:04

konto usunięte

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Tajne nagranie z kongresu PiS. Niech Panstwa nie zmyli tytul.Wyraznie slychac spiew' naszym klubem PiS jest"
http://w522.wrzuta.pl/film/6tMCjRF7f9Q/naszym_klubem_rts...
Na srodku oczywiscie Przewodniczacy Kalkstein.

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Dawid B.:
Tajne nagranie z kongresu PiS. Niech Panstwa nie zmyli tytul.Wyraznie slychac spiew' naszym klubem PiS jest"
http://w522.wrzuta.pl/film/6tMCjRF7f9Q/naszym_klubem_rts...
Na srodku oczywiscie Przewodniczacy Kalkstein.
przeca to kibice Widzewa w ludowwych strojach wzorowyh na polskiej szlachcie
fajny film))
ubaw po pachy aż na full głos dam))Arkadiusz Mirosław Brysiak edytował(a) ten post dnia 29.09.11 o godzinie 22:59

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Arkadiusz Mirosław Brysiak:
Dawid B.:
Tajne nagranie z kongresu PiS. Niech Panstwa nie zmyli tytul.Wyraznie slychac spiew' naszym klubem PiS jest"
Na srodku oczywiscie Przewodniczacy Kalkstein.
przeca to kibice Widzewa w ludowwych strojach wzorowyh na polskiej szlachcie
nfilm))
A w zyciu.Od lewej:
Izaak Hertz-Oksner
Nelli Arnold
Moritz Neuman
reszta zamazana zeby nie bylo widac jak knuja.Pan zapyta Pani MMJ.Dawid B. edytował(a) ten post dnia 29.09.11 o godzinie 23:01

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Dawid B.:
Arkadiusz Mirosław Brysiak:
Dawid B.:
Tajne nagranie z kongresu PiS. Niech Panstwa nie zmyli tytul.Wyraznie slychac spiew' naszym klubem PiS jest"
Na srodku oczywiscie Przewodniczacy Kalkstein.
przeca to kibice Widzewa w ludowwych strojach wzorowyh na polskiej szlachcie
nfilm))
A w zyciu.Od lewej:
Izaak Hertz-Oksner
Nelli Arnold
Moritz Neuman
reszta zamazana zeby nie bylo widac jak knuja.Pan zapyta Pani MMJ.
stał się kolega widzę obroncą krzyża))

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

stał się kolega widzę obroncą krzyża))
Polskosci. Jestem dziko ciekaw, jak zareaguje kolega Wittchen, ktory jest ekspertem w dziedzinie czystosci rasy oraz patriotyzmu. Pewnie mu teraz bedzie lyso, ze okazlao sie, ze jego guru to tez tfu! Zyd!

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Dawid B.:
stał się kolega widzę obroncą krzyża))
Polskosci. Jestem dziko ciekaw, jak zareaguje kolega Wittchen, ktory jest ekspertem w dziedzinie czystosci rasy oraz patriotyzmu. Pewnie mu teraz bedzie lyso, ze okazlao sie, ze jego guru to tez tfu! Zyd!
w sumie racja Zyd katolik nieobrzezany-hańba

a kolega znowu pisze z niemieckiej klawiatury szyfrującej zrobionej w Gliwicach bez patriotycnych znkakow i knuje spiski i inwazje)Arkadiusz Mirosław Brysiak edytował(a) ten post dnia 29.09.11 o godzinie 23:20

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Arkadiusz Mirosław Brysiak:
Dawid B.:
stał się kolega widzę obroncą krzyża))
Polskosci. Jestem dziko ciekaw, jak zareaguje kolega Wittchen, ktory jest ekspertem w dziedzinie czystosci rasy oraz patriotyzmu. Pewnie mu teraz bedzie lyso, ze okazlao sie, ze jego guru to tez tfu! Zyd!
w sumie racja Zyd katolik nieobrzezany-hańba
No.Tylko nie wiadomo co dla kogo bardziej hanba.Czy zyd, czy katolik, czy nieobrzezany?

a kolega znowu pisze z niemieckiej klawiatury bez patriotycnych znkakow i knuje spiski i inwazje)
Nigdy inaczej nie pisalem. To ta ukryta legendarna opcja niemiecka we mnie sie odzywa.

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Dawid B.:
Arkadiusz Mirosław Brysiak:
Dawid B.:
stał się kolega widzę obroncą krzyża))
Polskosci. Jestem dziko ciekaw, jak zareaguje kolega Wittchen, ktory jest ekspertem w dziedzinie czystosci rasy oraz patriotyzmu. Pewnie mu teraz bedzie lyso, ze okazlao sie, ze jego guru to tez tfu! Zyd!
w sumie racja Zyd katolik nieobrzezany-hańba
No.Tylko nie wiadomo co dla kogo bardziej hanba.Czy zyd, czy katolik, czy nieobrzezany?

a kolega znowu pisze z niemieckiej klawiatury bez patriotycnych znkakow i knuje spiski i inwazje)
Nigdy inaczej nie pisalem. To ta ukryta legendarna opcja niemiecka we mnie sie odzywa.
i dodatkowo U-booteem do Japonii popłynal kolega knuć
Nomura już wszystko Mandżurom wyśpiewał))
podczas picia KamikadzeArkadiusz Mirosław Brysiak edytował(a) ten post dnia 29.09.11 o godzinie 23:24
Damian W.

Damian W. QA Engineer

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Dawid B.:
stał się kolega widzę obroncą krzyża))
Polskosci. Jestem dziko ciekaw, jak zareaguje kolega Wittchen, ktory jest ekspertem w dziedzinie czystosci rasy oraz patriotyzmu. Pewnie mu teraz bedzie lyso, ze okazlao sie, ze jego guru to tez tfu! Zyd!

Panie Bender , podarowałem Panu plusa , nie mogłem się oprzeć . Przyznam , że Pana rewelacje są naprawdę imponujące , gratuluje odkrycia . To już sondaże są aż tak złe, że wrzuca Pan tak kretyński temat?? A skąd Pan wie , że JK jest moim idolem?? to że krytykuje PO oznacza że JK jest moim idolem ?? Ostatnio w taki sam sposób klasyfikował ludzi min Sikorski w Białymstoku , kiedy podchodził do ludzi i mówił , głosujcie na PO bo jak nie to tamci z Pis-u (wskazując palcem na kibiców) będą rządzić .

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina


Panie Bender , podarowałem Panu plusa , nie mogłem się oprzeć . Przyznam , że Pana rewelacje są naprawdę imponujące , gratuluje odkrycia . To już sondaże są aż tak złe, że wrzuca Pan tak kretyński temat?? A skąd Pan wie , że JK jest moim idolem?? to że krytykuje PO oznacza że JK jest moim idolem ?? Ostatnio w taki sam sposób klasyfikował ludzi min Sikorski w Białymstoku , kiedy podchodził do ludzi i mówił , głosujcie na PO bo jak nie to tamci z Pis-u (wskazując palcem na kibiców) będą rządzić .
Dziekuje.Doceniam plusa z rak prawdziwego Polaka, patrioty, P:ilsudczyka i kogo tam jeszcze.
Rozczaruje jednak Pana, bo to nie moje rewelacje a naszej Pani moderator.
Smuci mnie natomiast fakt, ze odkad dowiedzial sie Pan o prawdziwym obliczu Zyda Kalksteina, prbje Pan nam wmowic ze nie jest On juz panskim idolem.
Marcin L.

Marcin L. Trade Finance RM

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Na poniższym filmie widzimy, jak Żyd Kalkstein podstępnie wykazując indolencję, przenikliwym spojrzeniem bada zachodnią technologię. Następnie widzimy, jak oparł się interwencji służb obcego kontrwywiadu, po tym, jak blondyna się połapała w jego knowaniach.
http://www.youtube.com/watch?v=mykNm2iNuPcMarcin L. edytował(a) ten post dnia 30.09.11 o godzinie 10:42

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Pan Wittchen (zdaniem niektórych o nazwisku brzmiącym w sposób niemiecko-żydowski) był łaskaw nieco rozmydlić nam poważny, a tymczasem zagrożenie kryptożydowskie jest przecież poważne.

Faktycznie p.moderatorka wykazała się patriotyzmem do cna, ryzykując krytykę, ale wskazując słusznie ten zgniły, żydowski element w społeczeństwie.

Poza - tfu, tfu! - Kalksteinami (przy czym jeden z nich już przeniósł się na łono Abrahama) zagrożenie ze strony żydo-prawicy jest bardzo poważne.

Nieśmiało przypominam o prowadzeniu żydo-kreciej roboty w interesie Matki Rosji, prowadzonej przez innego Żyda, którego nazwiska oryginalne jeszcze nie znamy (lecz, że ów jest Żydem świadczył link p.moderatorki):


Obrazek

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Pamiętajmy o jakim to wogóle tajnym źródle mówimy:

http://wponline.freeservers.com/antysemityzm1.htm

Charakter tego linku jest tak porażający, że nawet arcypatriotyczna Gazeta Polska Sakiewicza* tego nie podała.

------------
* czy możemy wykluczyć, że Sakiewicz jest Żydem?Maciej Piechocki edytował(a) ten post dnia 30.09.11 o godzinie 18:57

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Maciej Piechocki:
Pamiętajmy o jakim to wogóle tajnym źródle mówimy:

http://wponline.freeservers.com/antysemityzm1.htm

Charakter tego linku jest tak porażający, że nawet arcypatriotyczna Gazeta Polska Sakiewicza* tego nie podała.

------------
* czy możemy wykluczyć, że Sakiewicz jest Żydem?



Obrazek

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Dariusz Szul:
[...]

Dario,
Przecież wiemy, że jesteś egocentrykiem!

Lepiej mów o sobie - czy Ty z Kalksteinów, czy Macierewiczblumów czy Ziobrosilberów?

;)Maciej Piechocki edytował(a) ten post dnia 30.09.11 o godzinie 20:30

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

zdublowany post.Maciej Piechocki edytował(a) ten post dnia 30.09.11 o godzinie 20:30

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Maciej Piechocki:
Dariusz Szul:
[...]

Dario,
Przecież wiemy, że jesteś egocentrykiem!

Lepiej mów o sobie - czy Ty z Kalksteinów, czy Macierewiczblumów czy Ziobrosilberów?

;)

jam jest z pacyfistów !


Obrazek


i cyklistów :))))))


Obrazek
Dariusz Szul edytował(a) ten post dnia 30.09.11 o godzinie 20:40

konto usunięte

Temat: Szalenstwa Zyda Kalksteina

Dariusz Szul:
jam jest z pacyfistów !
[...]

Dobra, dobra, i o tak obrzezany ;)



Wyślij zaproszenie do