Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Słońce jest już w znaku Lwa :)

Inne wątki o Lwie:

Cechy Lwa - wątek ogólny:
http://www.goldenline.pl/forum/169259/cechy-lwa

Te zarozumiałe Lwy - wątek o wadach Lwów:
http://www.goldenline.pl/forum/2984662/te-zarozumiale-lwy


Obrazek


- Dlaczego uratowałeś mu życie? Czy to miało sens?
- Nie wiem, czy miało sens - odpowiedział Jonatan. - Ale są rzeczy, które się m u s i zrobić, bo inaczej nie jest się człowiekiem, tylko nędznym śmieciem, jak ci to kiedyś mówiłem.
- No, a gdyby on cię rozpoznał? I złapaliby cię?
- To by złapali Lwie Serce, a nie jakiegoś nędznego śmiecia - powiedział Jonatan.


Astrid Lindgren, Bracia Lwie Serce

Za co cenicie Lwy?

Ja je bardzo lubię za to, że potrafią korzystać z życia, są wesołe, odważne i wysokoenergetyczne :) I mają styl :)Józefina Jagodzińska edytował(a) ten post dnia 25.07.12 o godzinie 15:55
Małgorzata C.

Małgorzata C. Kierownik Produktu,
MERCK Sp. z o.o.

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Mają dużo siły i godności. Nie są przesadnie pracowite, ale też nie leniwe oraz mają własne zdanie i własne sprawy. W końcu to koty, lubią pieszczoty, ale bez przesady..:))Pazury też mają i potrafią je pokazać.

konto usunięte

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

wesołe, wysokoenergetyczne i pełne słońca :)
Zbyszek Stell

Zbyszek Stell poeta słów i myśli
nie wypowiedzianych

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Ewa Małgorzata Kaur:
wesołe, wysokoenergetyczne i pełne słońca :)

Hałaśliwe, mnóstwo pary w gwizdek, dominacja za wszelką cenę...

konto usunięte

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Zbyszek Stell:
Ewa Małgorzata Kaur:
wesołe, wysokoenergetyczne i pełne słońca :)

Hałaśliwe, mnóstwo pary w gwizdek, dominacja za wszelką cenę...

niestety to tez ;/
Beata Nowak

Beata Nowak Właściciel, ABC
Dusza Ciało Umysł
Beata Nowak

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

koniecznie chcą być w centrum uwagi, zawsze czymś wyróżnić się i najlepiej aby ich było na wierzchu:-)
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Zbyszek Stell:
Hałaśliwe, mnóstwo pary w gwizdek, dominacja za wszelką cenę...


A co cenisz u Lwów Zbyszku?Józefina Jagodzińska edytował(a) ten post dnia 28.07.11 o godzinie 13:31
Włodzimierz Zylbertal

Włodzimierz Zylbertal badacz, wynalazca,
doradca,
popularyzator,
nauczyciel, pu...

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

W naturze lwy-samce rzadko miewają swoje sławne grzywy, bo jet sobie wyrywają i wycierają o krzewy rosnące na sawannie.
Lwy astrologiczne, więcej naturalności!
Zbyszek Stell

Zbyszek Stell poeta słów i myśli
nie wypowiedzianych

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Józefina Jagodzińska:
Zbyszek Stell:
Hałaśliwe, mnóstwo pary w gwizdek, dominacja za wszelką cenę...


A co cenisz u Lwów Zbyszku?

Wiesz Fino :) Dałem sobie aż kilka dni na przemyślenie tematu, bo przecież będąc Skorpionem, miałem w pracy dobrego przyjaciela zodiakalnego Lwa, ale to była dziwna, szorstka przyjaźń - czasem nie odzywaliśmy się do siebie przez kilka dni :)
Z Lwem jest trudno, bo nie uznaje on równości, partnerstwa, ale z drugiej strony - jak nikt potrzebuje on olśnionej publiczności.

Cenię w Lwach, podobnie jak we wszystkich ognistych to, że nie zapadają w umysłowy letarg, łatwo jest namówić je do aktywności.
Beata M.

Beata M. Darth Miracle

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Na Lwa trzeba mieć sposoby :)
Dopieszczanie, docenianie i zauważanie, gdy się stara :)

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Mnóstwo pozytywnej energii. Serducha nad wyraz ciepłe :)
Ale broń boże krytykować...;)

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Poza tym...mam słabość do Lwich typów. To pewnie przez moją lwią Wenus, która jest również władcą DSC :)
Beata R.:
Na Lwa trzeba mieć sposoby :)
Dopieszczanie, docenianie i zauważanie, gdy się stara :)

oj tak, bez dwóch zdań. Aleksandra S. edytował(a) ten post dnia 05.08.11 o godzinie 17:03
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Oj, zdecydowanie Wenus mówi o tego typu skłonnościach: mam Wenus w Strzelcu i z zasady bardzo lubię Strzelce :)
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Drodzy krytykanci, pisząc w powyższy deseń negujecie prymat Słońca w naszym Układzie Słonecznym. Lwy są najbardziej żywotnym i umiejącym z życia korzystać znakiem w Zodiaku. Jakże smutne i nudne byłoby życie (byłoby?) bez energii, umiejętności zabawy, optymizmu i kreatywności Lwów :)

Bardzo dobrze, że istnieją, puszą się i świecą światłem własnym, a nie odbitym, jak większość pozostałego zwierzyńca zodiakalnego. Dzięki świat ma piękniejsze kolory, sztuka jest śmiała, a zakochanie jest dla ludzkiego serca ważniejsze, niż wynik finansowy (Byk), wiedza (Wodnik) czy pożądanie (Skorpion).

http://www.youtube.com/watch?v=l3LuS3armAcJózefina Jagodzińska edytował(a) ten post dnia 06.08.11 o godzinie 12:15
Iwona D.

Iwona D. In my secret life

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Niestety Lwy nie widzą nic poza czubkiem wlasnego nosa. Są dość subiektywne w postrzeganiu rzeczywistosci :)
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Iwona D.:
Niestety Lwy nie widzą nic poza czubkiem wlasnego nosa. Są dość subiektywne w postrzeganiu rzeczywistosci :)

Podaj mi znak Zodiaku, który subiektywny nie jest. Czekam z napięciem :D
Iwona D.

Iwona D. In my secret life

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Józefina Jagodzińska:
Iwona D.:
Niestety Lwy nie widzą nic poza czubkiem wlasnego nosa. Są dość subiektywne w postrzeganiu rzeczywistosci :)

Podaj mi znak Zodiaku, który subiektywny nie jest. Czekam z napięciem :D


To samo sobie pomyslalam jak to pisalam ,ale..ale Lwy akurat jako znak ognisty przodują w tym zdecydowanie, bo rozumiem ,że piszemy o stereotypach. Mało w nich samoświadomosci i retrospekcji nie mowiąc juz o pokorze :)
No chyba, że w jakis sposob ma przewage zywiolu wody i wtedy łagodnieje?
Mam nadzieje. ze napiecie nie jest zbyt mocne :D
Zbyszek Stell

Zbyszek Stell poeta słów i myśli
nie wypowiedzianych

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Ja jeszcze rozróżniałbym przypadki Lwów w zależności od płci. Kobiety - aktywne, odważne i zdecydowane.
Faceci, to zupełnie inna bajka, kolega Lew w pracy może być poważnym dyskomfortem dla innych bo kompetencji zazwyczaj nie ma ale i tak zawsze usiłuje narzucać wszystkim swój pogląd. Zmora towarzyska :)

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Lew-Dusza towarzystwa :-) (archetypowo oczywiście) :)))
Ja jako silna Panna wciąż z nimi 'drę koty' naprzemiennie z czułością i życzliwością ;)Aleksandra S. edytował(a) ten post dnia 06.08.11 o godzinie 17:16
Iwona D.

Iwona D. In my secret life

Temat: Sezon Lwów rozpoczęty :)

Na obrone Lwów napisze, że zaden znak zodiaku moim zdaniem nie jest tak hojny i wspanialomyslny dla swoich przyjaciol. Slowo "dusigrosz" lub "sknera" nie istnieje w slowniku Lwa.
Znam pare Lwow w swoim otoczeniu plci zenskiej i meskiej i musze stwierdzic, że to u nich stala cecha :)



Wyślij zaproszenie do