Michał Błauciak

Michał Błauciak Dyrektor w Agencji
Reklamowe Ad Box i
Liftboards.pl

Temat: Reklama w Windach

Prowadzę obecnie nowy projekt: Reklama w Windach we Wrocławiu. Co sądzicie o tej formie reklamy. Moim zdaniem jest świetny informator dla szerokiego grona odbiorców. Sęk w tym, że jest to coś nowego i trudno uświadamiać potencjalnym reklamodawcą zalety tej reklamy. Zapraszam na http://ad-box.pl
Magdalena B.

Magdalena B. z-ca dyr ds
sprzedaży ; Media
Kielce

Temat: Reklama w Windach

w Windach? a co to takiego? nie znam Wrocławia....
u mnie w CK jest Galeria Winda, to coś podobnego?

... :)
Łukasz Mielnik

Łukasz Mielnik marketing /
strategia / reklama

Temat: Reklama w Windach

Michał Błauciak:
Prowadzę obecnie nowy projekt: Reklama w Windach we Wrocławiu. Co sądzicie o tej formie reklamy. Moim zdaniem jest świetny informator dla szerokiego grona odbiorców. Sęk w tym, że jest to coś nowego i trudno uświadamiać potencjalnym reklamodawcą zalety tej reklamy. Zapraszam na http://ad-box.pl


Trochę nie do końca czuję Twoje intencje bo rozum mi podpowiada (patrz ostatnie zdanie z Twojego postu), że chcesz nas zainteresować ofertą (nie mówię, że to zły pomysł ... bo to dobry pomysł) a to chyba nie to grono bo tu się wymieniamy poglądami raczej

No chyba, że szukasz inspiracji do tego jak jeszcze lepiej zareklamować swój produkt .... ale jeżeli już zająłeś się tym biznesem to pewnie wiesz co robisz;)
Łukasz Mielnik

Łukasz Mielnik marketing /
strategia / reklama

Temat: Reklama w Windach

Łukasz Mielnik:
Michał Błauciak:
Prowadzę obecnie nowy projekt: Reklama w Windach we Wrocławiu. Co sądzicie o tej formie reklamy. Moim zdaniem jest świetny informator dla szerokiego grona odbiorców. Sęk w tym, że jest to coś nowego i trudno uświadamiać potencjalnym reklamodawcą zalety tej reklamy. Zapraszam na http://ad-box.pl


Trochę nie do końca czuję Twoje intencje bo rozum mi podpowiada (patrz ostatnie zdanie z Twojego postu), że chcesz nas zainteresować ofertą (nie mówię, że to zły pomysł ... bo to dobry pomysł) a to chyba nie to grono bo tu się wymieniamy poglądami raczej

No chyba, że szukasz inspiracji do tego jak jeszcze lepiej zareklamować swój produkt .... ale jeżeli już zająłeś się tym biznesem to pewnie wiesz co robisz;)

Sorry - przyznaję się napisałem posta zanim wszedłem na Twoją stronę. Stronę WWW macie całkiem fajną natomiast to co nazywasz reklamą w windach ... powiem szczerze, że inaczej rozumiemy temat "reklama". Konkretnie dla mnie to jednak coś więcej niż naklejenie płachty ogłoszeń na ścianie windy - bo to wygląda jak sekcja "ogłoszenia drobne z gazety"

Oczywiście nie znam się na Twoim biznesie i tylko mi się wydaje ale może warto trochę kreatywnie (wiem, że to słowo się już wszystkim znudziło) podejść do tematu, np:
w windzie są ruchome drzwi co można kreatywnie wykorzystać (poszukaj reklam na autobusach gdzie działało to podobnie)

Jeżeli przyszedłbyś do mnie z taką ofertą jak to co jest w zakładce realizacje to spotkanie nie trwałoby długo.
Jeżeli przyszedłbyś z konkretnym pomysłem jak kreatywnie wykorzystać windę jako miejsce gdzie "złapiemy" moich potencjalnych klientów to co innego

ps:chyba tu wyjątkowo trzeba dobierać produkt/ usługę jaką reklamujesz do miejsca gdzie to robisz ( inny "target" jedzie windą w biurowcu o 8:00 rano a inny w budynku np. mieszkalnym i to w zależności od dzielnicy) - ale to tylko takie moje gdybania i przemyślenia
Dagmara D.

Dagmara D. Field Research
Poland - Badania
rynku - moja miłość.
Wykł...

Temat: Reklama w Windach

Wyedytuj swój pierwszy post.
Byłoby miło również poprawić błędy ortograficzne, bo robisz czarny PR i spam jednocześnie.Dagmara D. edytował(a) ten post dnia 22.07.11 o godzinie 21:06



Wyślij zaproszenie do