konto usunięte

Temat: Goodbye Appetite

Witajcie. Wczoraj widziałem w telewizji reklamę Goodbye Appetite....chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was miał może z tym do czynienia i czy ewentualne stosowanie tego "preparatu" z codzienną jazdą na rowerze lub bieganiu może przynieść wymierne korzyści? Pytam, ponieważ mam brzuszka a znalazłem taki preparat dla mężczyzn...

http://www.goodbyeappetite.pl/
Łukasz W.

Łukasz W.
Legal/Compliance/Pra
wnik/Inspektor
Nadzoru

Temat: Goodbye Appetite

Chciałoby się rzec...szklanka wody zamiast ;) bo woda sama w sobie hamuje apetyt :) Jeśli ktoś czuje wzmożony głód zbyt często to powinien poprzestawiać swój jadłospis i już.

konto usunięte

Temat: Goodbye Appetite

a co sądzicie o tym?:D

http://www.jem-i-chudne.pl/index01mm.html
Michał D.

Michał D. Analityk Systemów
Biznesowych -
Central Europe HUB

Temat: Goodbye Appetite

Zapoznaj się z 10 przykazaniami żywieniowymi, a nie szukaj złotego środka. Chyba, że chcesz żeby schudł Twój portfel, a nie Ty.

konto usunięte

Temat: Goodbye Appetite

Michał D.:
Zapoznaj się z 10 przykazaniami żywieniowymi, a nie szukaj złotego środka. Chyba, że chcesz żeby schudł Twój portfel, a nie Ty.


masz rację:) Tak na marginesie, masz/cie jakiś skuteczny sposób na pozbycie się toksyn z organizmu?
Krzysztof B.

Krzysztof B. Product Owner w
Grupie PZU

Temat: Goodbye Appetite

Tak na marginesie, masz/cie jakiś skuteczny sposób na pozbycie się toksyn z organizmu?

A odczuwasz jakieś konkretne dolegliwości? Innymi słowy, odczuwasz w jakiś sposób działanie tych toksyn?

Mam wrażenie że zaczynasz od niewłaściwej strony. Tu nie ma drogi na skróty, nie ma cudownych środków spalających tkankę tłuszczową niezależnie od diety, herbatek oczyszczających organizm z wszelkiego zalegającego świństwa jeżeli się ten organizm zatruwa.

Skład środka, który rozwiąże oba Twoje problemy (tkanka tłuszczowa i w pewnym stopniu toksyny):

- Zbilansowana dieta (w tym nawodnienie)
- trening
- wypoczynek i unikanie stresu
- wiara w sukces i żelazna konsekwencja dopełniają mikstury ;)

Do tego możesz dołożyć np. saunę - o ile nie masz medycznych przeciwwskazań.

Zwalczaj przyczyny a nie skutki.

konto usunięte

Temat: Goodbye Appetite

Krzysztof Biały:
Tak na marginesie, masz/cie jakiś skuteczny sposób na pozbycie się toksyn z organizmu?

A odczuwasz jakieś konkretne dolegliwości? Innymi słowy, odczuwasz w jakiś sposób działanie tych toksyn?

Mam wrażenie że zaczynasz od niewłaściwej strony. Tu nie ma drogi na skróty, nie ma cudownych środków spalających tkankę tłuszczową niezależnie od diety, herbatek oczyszczających organizm z wszelkiego zalegającego świństwa jeżeli się ten organizm zatruwa.

Skład środka, który rozwiąże oba Twoje problemy (tkanka tłuszczowa i w pewnym stopniu toksyny):

- Zbilansowana dieta (w tym nawodnienie)
- trening
- wypoczynek i unikanie stresu
- wiara w sukces i żelazna konsekwencja dopełniają mikstury ;)

Do tego możesz dołożyć np. saunę - o ile nie masz medycznych przeciwwskazań.

Zwalczaj przyczyny a nie skutki.


Czuje się ocięzaly, ospały, czasem mam wrażenuie że zemdleję (choc nie wiem czy to przyczyna toksyn w organiźmie) a i co najważniejsze....każdego dnia po przebudzeniu się mam paskudny biały nalot na języku...Dominik S. edytował(a) ten post dnia 03.06.11 o godzinie 13:27

Temat: Goodbye Appetite

ale jakich toksyn? co to w ogóle znaczy? najpierw trzeba podstawowe badania krwi zrobić, nie kosztują nic i potem szukać jakichś cudów.
czułam się podle przy intensywnym treningu, a to była głupia anemia, do załatwienia żelazem i tyle.
Wojciech Soczyński

Wojciech Soczyński Programista
eksplorator -
blog.wsoczynski.pl

Temat: Goodbye Appetite

Dominik S.:
Krzysztof Biały:
Tak na marginesie, masz/cie jakiś skuteczny sposób na pozbycie się toksyn z organizmu?

A odczuwasz jakieś konkretne dolegliwości? Innymi słowy, odczuwasz w jakiś sposób działanie tych toksyn?

Mam wrażenie że zaczynasz od niewłaściwej strony. Tu nie ma drogi na skróty, nie ma cudownych środków spalających tkankę tłuszczową niezależnie od diety, herbatek oczyszczających organizm z wszelkiego zalegającego świństwa jeżeli się ten organizm zatruwa.

Skład środka, który rozwiąże oba Twoje problemy (tkanka tłuszczowa i w pewnym stopniu toksyny):

- Zbilansowana dieta (w tym nawodnienie)
- trening
- wypoczynek i unikanie stresu
- wiara w sukces i żelazna konsekwencja dopełniają mikstury ;)

Do tego możesz dołożyć np. saunę - o ile nie masz medycznych przeciwwskazań.

Zwalczaj przyczyny a nie skutki.


Czuje się ocięzaly, ospały, czasem mam wrażenuie że zemdleję (choc nie wiem czy to przyczyna toksyn w organiźmie) a i co najważniejsze....każdego dnia po przebudzeniu się mam paskudny biały nalot na języku...

Napisz co zwykle jesz, to powiemy ci w czym problem. Bo samopoczucie jak i ogólna kondycja organizmu w bardzo dużym stopniu zależy od tego co się konsumuje...

konto usunięte

Temat: Goodbye Appetite

śniadania zazwyczaj nie jadam (jeśli już to 1 kanapeczka z serem białym, bądź zółtym), w pracy jadam kanapki (zazwyczaj z sałatą, wędliną, czasami do tego ser żółty), na obiado-kolację zazwyczaj gowane ziemniaki, przypieczone mięsko i sporo warzyw...

konto usunięte

Temat: Goodbye Appetite

W reklamie googbye appetite rozbawił mnie do łez ten teks:
"Teraz i ja będę laską..."

:D
Wojciech Soczyński

Wojciech Soczyński Programista
eksplorator -
blog.wsoczynski.pl

Temat: Goodbye Appetite

Dominik S.:
śniadania zazwyczaj nie jadam (jeśli już to 1 kanapeczka z serem białym, bądź zółtym), w pracy jadam kanapki (zazwyczaj z sałatą, wędliną, czasami do tego ser żółty), na obiado-kolację zazwyczaj gowane ziemniaki, przypieczone mięsko i sporo warzyw...

No to same podstawowe błędy
-śniadanie trzeba jeść obowiązkowo
-na wieczór nie powinno się objadać
-dużo tłustych rzeczy (ser żółty, wędliny)
-mieszasz produkty z przewagą węglowodanów oraz te z duża ilością tłuszczy (przypieczone mięsko + ziemniaki)
-mało białka
-nieregularne posiłki

Prosta logika mówi, że jeżeli pół doby nic nie jesz to będziesz zmęczony i ospały - a tak jest jeżeli prześpisz całą noc, nie zjesz śniadania i dopiero coś konsumujesz koło południa.

Ja polecam na początek - zacząć jeść śniadanie - polecam mleko + płatki - lekkie i pożywne.

Jeść posiłki w stałych porach, co 3 - 4 godziny.

Zapoznać się z tym co jaki produkt zawiera i ustawić posiłki wg zasady:
-czym wcześniej, tym więcej węglowodanów
-czym później tym więcej białka

Skonsultować się z dietetykiem (porada jest chyba darmowa w ramach ubezpieczenia NFZ), bądź na jakimś bardziej tematycznym forum.Wojciech Soczyński edytował(a) ten post dnia 03.06.11 o godzinie 14:05
Michał D.

Michał D. Analityk Systemów
Biznesowych -
Central Europe HUB

Temat: Goodbye Appetite

Wojciech Soczyński:
Ja polecam na początek - zacząć jeść śniadanie - polecam mleko + płatki - lekkie i pożywne.

Raczej słabe to śniadanie ;) Laktoza z mleka to raczej nic pożytecznego, a i białko mało wartościowe.
Wojciech Soczyński

Wojciech Soczyński Programista
eksplorator -
blog.wsoczynski.pl

Temat: Goodbye Appetite

Michał D.:
Wojciech Soczyński:
Ja polecam na początek - zacząć jeść śniadanie - polecam mleko + płatki - lekkie i pożywne.

Raczej słabe to śniadanie ;) Laktoza z mleka to raczej nic pożytecznego, a i białko mało wartościowe.

Mleko to tam tylko dodatek, rano liczą się węglowodany, których mnóstwo jest w płatkach śniadaniowych :)
Michał D.

Michał D. Analityk Systemów
Biznesowych -
Central Europe HUB

Temat: Goodbye Appetite

A pełnowartościowe białko to co ?
Wojciech Soczyński

Wojciech Soczyński Programista
eksplorator -
blog.wsoczynski.pl

Temat: Goodbye Appetite

Michał D.:
A pełnowartościowe białko to co ?
Po śniadaniu, jest jeszcze cały dzień by zjadać tyle pełnowartościowego białka na ile się ma ochotę ;). Śniadanie powinno być lekkie i pożywne, by dać przede wszystkim energię na dobry start dnia. Jedzenie dużych ilości dowolnego białka rano czy też potraw tłustych jest bezsensu, ponieważ niepotrzebnie obciąża układ pokarmowy poprzez długie trawienie, w momencie gdy potrzebujemy głównie energii a nie składników budulcowych.

Zresztą to był tylko prosty przykład (dla tego napisałem "na początek"). Jeżeli masz jakieś fajne koncepcję na śniadanie to sam chętnie posłucham :>Wojciech Soczyński edytował(a) ten post dnia 03.06.11 o godzinie 16:08

konto usunięte

Temat: Goodbye Appetite

Basia K.:
ale jakich toksyn? co to w ogóle znaczy? najpierw trzeba podstawowe badania krwi zrobić, nie kosztują nic i potem szukać jakichś cudów.
czułam się podle przy intensywnym treningu, a to była głupia anemia, do załatwienia żelazem i tyle.


i po jakim czasie objawy przestały dokuczać?

Temat: Goodbye Appetite

ja nie przerywałam treningu, starałam się to olewać, ale w badaniu po miesiącu miałam normalne wyniki. po leczeniu żelazem plus witaminy, ale to nieustannie biorę

Temat: Goodbye Appetite

ale to była moja prywatna choroba, a Ty nie jesteś mną:)
badania krwi- podstawa
Sergey P.

Sergey P. People leader in
Customer Service

Temat: Goodbye Appetite

Dominik S.:

Czuje się ocięzaly, ospały, czasem mam wrażenuie że zemdleję (choc nie wiem czy to przyczyna toksyn w organiźmie) a i co najważniejsze....każdego dnia po przebudzeniu się mam paskudny biały nalot na języku...

Może warto przejść się do lekarza, a nie szukać cud-preparatów i porad na forach? Jeden dobry dietetyk powie Ci więcej niż tuzin amatorów z GL.

Następna dyskusja:

Goodbye Appetite




Wyślij zaproszenie do