konto usunięte

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Czy moglibyście polecić jakąś dobrą restaurację, w której można smacznie zjeść? Najchętniej w okolicach Manufaktury albo na Piotrkowskiej.

Tak żeby za obiad dla dwóch osób zapłacić nie więcej niż 60-80 zł. Jeśli chodzi o kuchnię to coś standardowego, przyznaję że nie znam się na tym zupełnie. Chodzi mi o to, żeby to był po prostu tradycyjny obiad typu mięso+ziemniaki/frytki+jakaś dobra sałatka.Adam Michalski edytował(a) ten post dnia 15.04.11 o godzinie 16:40
Andrzej L.

Andrzej L. Queentex Translation
Office

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

http://www.restauracjapolska.net1.pl/

A.
Emma K.

Emma K. IT security /
cybersecurity

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Polecam Esplanadę. Piotrkowska 100.
Agnieszka K.

Agnieszka K. psycholog, psycholog
transportu, medycyna
pracy, dietetyk

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

http://www.ufabrykanta.pl
Angelika J.

Angelika J. Don't wait for THE
PERFECT MOMENT, take
the moment and ma...

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Emma K.:
Polecam Esplanadę. Piotrkowska 100.
a ja odradzam, Pani kierownik bardzo zle nas potraktowala, nie dbaja w ogole o klientow...
Dorota L.

Dorota L. Project Manager,
SAPA Components

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Esplanada obecnie straciła całkowice swoją renomę.

PS. Ziemnieki sa passe ;]
Andrzej L.

Andrzej L. Queentex Translation
Office

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

http://www.klub-spadkobiercow.com.pl/

Dość dawno nie byłem, więc może trzeba by najpierw sprawdzić, ale w przeszłości nigdy mnie nie zawiódł. Podejmowałem tam klientów, a 2 razy zorganizowałem tam prywatne przyjęcia.

A.
Krzysztof Krakowiak

Krzysztof Krakowiak Software Developer

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

ale jak bys jednak mial ochote na pyszne nalesniki np ala lazania to polecam manekina na ul. 6 sierpnia, zreszta obok jest tez chlopska izba i tez mozna smacznie zjesc :)- obydwa zaliczylem z grupona :DKrzysztof Krakowiak edytował(a) ten post dnia 18.04.11 o godzinie 22:22

konto usunięte

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Miejsca, które mi przypadły do gustu, przetestowane osobiście w ostatnim czasie (jednokrotnie!):

- "Delfin", Piotrkowska 20 (wejście z drugiego prześwitu bramowego),
Kuchnia "domowa", smacznie i niemało. Dość ciekawe miejsce. Przeciętna cena: 20-25 zł za osobę.
Ogólne wrażenie: bardzo w porządku, można wpaść i wyrobić sobie własne zdanie :)

- "Vis a Vis", Wólczańska 128/134 (Centrum Biurowe "Synergia", w suterenie)
Bar typu "jedzenie na wagę", bardzo smacznie i porządnie. Przeciętna cena: 20-25 zł za osobę.
Ogólne wrażenie: sympatyczny pomysł nie tylko na "byzneslancz" :)

- "Siesta Restaurante Latino", Piotrkowska 56 (lokal po jednym ze Sphinxów)
Tak naprawdę jest to restauracja tapas i najlepiej skusić na jeden z ich zestawów.
Cena: 35 zł za średni, 6-częściowy zestaw tapas, ale jak już szaleć, to w sumie raczej wyjdzie na osobę 50 zł... lub więcej, uch)
Ogólne wrażenie: szeroki uśmiech na pysku :)

W każdym z tych miejsc byłem bardzo zadowolony z obsługi - pamiętając, że w każdym z nich była to obsługa zupełnie innego rodzaju.Marcin Wilk edytował(a) ten post dnia 17.04.11 o godzinie 19:42
Jacek Ś.

Jacek Ś. Perfumy, kosmetyki,
Dior, Chanel, YSL
itd

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

a ja polecam "BUŁĘ" na Narutowicza przy Matejki, niech Was nie zwiedzie typowo shoarmowy styl restauracji, w karcie znajdziecie również dania kuchni polskiej przygotowywane przez Panią Elę, która na prawdę ma pojęcie o kuchceniu ;)
POLECAM

konto usunięte

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

A może coś "na wagę" :) na razie jest jedynie STP w Pasażu Łódzkim na Jana Pawła II. Nakładasz sobie ile chcesz, później masz ważone jedzenie.... płacisz za wagę jedzenia a nie za to, co chcesz wziąć... Można naprawdę najeść się do pełna za 15 zł!!
Coś takiego, tylko na większą skalę jest we Wrocławiu (zresztą jest to miejsce narodzenia STP Multifood). Nazywa się to tam "Bazylia" i jest to wielka stołówka przyuniwersytecko -politechnikowa:) Pełno róznych dań. Bierzesz sobie tacę, talerzyk, sztućce i idziesz wzdłuż ułożonego jedzonka. Dodam, że jest tam ciągły ruch, więc to się nawet nie zdąży popsuć..poza tym jest świeże!!! Ja jestem fanką tego typu miejsc... tanio, smacznie... Szkoda tylko, że w Łodzi są może dwa takie lokale... :(
Justyna Wierszyńska

Justyna Wierszyńska montażysta filmowy

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Jeszcze jedna taka "stołówka" jest w Galerii Łódzkiej na górze, tam, gdzie wszystkie fastfoody... Nazywa się to chyba Menu 24 i jest obok baru azjatyckiego. Próbowałam - super, zwłaszcza curry chicken (delikatne tak jak indyjska chicken corma) - bardzo polecam. Oczywiście nie jest to bar azjatycki.I względnie duży wybór. Justyna Wierszyńska edytował(a) ten post dnia 27.05.11 o godzinie 15:51
Jacek Włodarczyk

Jacek Włodarczyk Nic nas nie dotyczy
póki nas nie
dotknie...

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Może to "tylko" miejsce o charakterze stołówki ale jedzenie świetne!!

http://www.obiadkowo.pl/index.html
Małgorzata Dziekańska (Kibitlewska)

Małgorzata Dziekańska
(Kibitlewska)
Uprawnienia Ministra
Skarbu Państwa -Rada
Nadzorcza,Upraw...

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Ja natomiast proponuje stołówkę w Urzędzie Miasta w Łodzi na ul. Piotrkowskiej. Dania domowe , smaczne i niedrogie...i miła obsługa.
Ula Ł.

Ula Ł. Koordynator w Dziale
Obsługi Klienta,
Bayer Sp. z o.o.

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

A ja polecam Pierrogerię na rynku w Manufakturze - pierogi zapiekane z sosem serowym z grzybami - pycha!
http://www.pierrogeria.com.pl/
Beata Nowak

Beata Nowak Właściciel, ABC
Dusza Ciało Umysł
Beata Nowak

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Polecam w Manufakturze Tavernę Peppe Verde - smacznie , szybko, tanio i miła obsługa. Zabieram tam gości, (nawet duże spotkania) i jeszcze nikt nie był rozczarowany. Wręcz przeciwnie, przyjezdni proszą aby tam ich ponownie zaprowadzić. Zbieraj rachunki, po pewnym czasie otrzymasz kartę rabatową:-)
Łukasz Buszka

Łukasz Buszka www.dadadesign.pl
projektuje,
fotografuje,
podróżuje, gotuje

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Ula Ł.:
A ja polecam Pierrogerię na rynku w Manufakturze - pierogi zapiekane z sosem serowym z grzybami - pycha!
http://www.pierrogeria.com.pl/

Nie polecam
Długo się czeka, mało dostaje, i dużo płaci. Obsłudze klienci nie przeszkadzają
Łukasz Buszka

Łukasz Buszka www.dadadesign.pl
projektuje,
fotografuje,
podróżuje, gotuje

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Angelika J.:
Emma K.:
Polecam Esplanadę. Piotrkowska 100.
a ja odradzam, Pani kierownik bardzo zle nas potraktowala, nie dbaja w ogole o klientow...

A ja jak najbardziej polecam, jedzenie super obsługa również. A na koniec powalająca wiśnióweczka od restauracji.
Beata Nowak

Beata Nowak Właściciel, ABC
Dusza Ciało Umysł
Beata Nowak

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

nieeeeeeeee. To już nie ta Esplanada co kiedyś....
Ula Ł.

Ula Ł. Koordynator w Dziale
Obsługi Klienta,
Bayer Sp. z o.o.

Temat: Gdzie w Łodzi dobrze zjeść?

Łukasz Buszka:

Nie polecam
Długo się czeka, mało dostaje, i dużo płaci. Obsłudze klienci nie przeszkadzają

Faktycznie - czeka się około 20 min, porcja jak dla mnie to bardzo duża, a cena odpowiednia.
Obsługa zawsze była miła :o)



Wyślij zaproszenie do