Temat: Czas spłacania długów

Wajda dostanie order Orła Białego od Prezydenta Komorowskiego a Szymon Majewski dostanie 3 mln zł od kontrolowanego przez Rząd PKO BP.

W zasadzie obie tranzakcje legalne ale budzą niesmak. Obaj panowie byli na froncie kampani wyborczej PO i Komorowskiego i teraz dostają za to cukierki albo i realne pieniądze.
Adam S.

Adam S. e-commerce

Temat: Czas spłacania długów

Sylwester R.:
Wajda dostanie order Orła Białego od Prezydenta Komorowskiego a Szymon Majewski dostanie 3 mln zł od kontrolowanego przez Rząd PKO BP.
I to jest K***A skandal. Z naszych pieniędzy Tusk opłaca tego błazna, powinien się ktoś temu przyjrzeć, np. NIK i ktoś poważnie za to beknąć bo to jakieś jaja są...

W zasadzie obie tranzakcje legalne ale budzą niesmak.
Legalne? 3 mln za gębę w reklamie? To nie jest prywatny bank...
Obaj panowie byli na froncie kampani wyborczej PO i Komorowskiego i teraz dostają za to cukierki albo i realne pieniądze.
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: Czas spłacania długów

nie bardzo rozumiem insynuację zawartą w tytule wątku i wypowiedzi

Wajda nie zasłuzył, czy może zasłużył mniej niż Holubek ?

o co chodzi z Majewskim ?

czym miałby sie zająć NIK, tym, że bank się reklamuje, czy że zatrudnił akurat taką osobę do reklamy ?

reguły rynku są proste: jak reklama spełni oczekiwania to wszystko gra. czy się to komuś podoba, czy nie.

cały temat nie ejst niczym więcej niż insynuacją
Piotr Skotnicki

Piotr Skotnicki Nowe wyzwania...

Temat: Czas spłacania długów

Sylwester R.:
Wajda dostanie order Orła Białego od Prezydenta Komorowskiego a Szymon Majewski dostanie 3 mln zł od kontrolowanego przez Rząd PKO BP.

W zasadzie obie tranzakcje legalne ale budzą niesmak. Obaj panowie byli na froncie kampani wyborczej PO i Komorowskiego i teraz dostają za to cukierki albo i realne pieniądze.

Oj, zdecydowanie...

Kto to w końcu jest ten Wajda, co on takiego dokonał?
Nie to co (odznaczeni przez Prezydenta Kaczyńskiego):
1. ks. abp Ignacy TOKARCZUK
2. ks. abp Kazimierz MAJDAŃSKI
3. Abdullah Bin Abdulaziz AL SAUD
4. Edward FENECH ADAMI

Rozpisuję niniejszym wielki konkurs na rozprawkę pt: "Czy wymienieni powyżej zasłużyli bardziej na najwyższe odznaczenie państwowe niż Andrzej Wajda i dlaczego aż tak bardzo".
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: Czas spłacania długów

Piotr Skotnicki:

Oj, zdecydowanie...

Kto to w końcu jest ten Wajda, co on takiego dokonał?
Nie to co (odznaczeni przez Prezydenta Kaczyńskiego):
1. ks. abp Ignacy TOKARCZUK
2. ks. abp Kazimierz MAJDAŃSKI
3. Abdullah Bin Abdulaziz AL SAUD
4. Edward FENECH ADAMI

Rozpisuję niniejszym wielki konkurs na rozprawkę pt: "Czy wymienieni powyżej zasłużyli bardziej na najwyższe odznaczenie państwowe niż Andrzej Wajda i dlaczego aż tak bardzo".

1. za ks. abp.
2. za ks. abp.
3. za sfinansowanie operacji bliźniąt syjamskich.
4. przychodzi mi do głowy tylko za działalność w chrześcijańsko-demokratycznej Partii Narodowej.

Proszę mnie zwolnić z odpowiedzi na drugie pytanie. Jest ono poniżej godności. Nawet posłanka Kempa (płacząca) bardziej zasługuje na order niż Wajda. Biorąc pod uwagę to, że reżyseruje film o Wałęsie, zastanawiam się czy banicja nie byłaby wskazana.
Adam S.

Adam S. e-commerce

Temat: Czas spłacania długów

Bartłomiej Usydus:
nie bardzo rozumiem insynuację zawartą w tytule wątku i wypowiedzi

Wajda nie zasłuzył, czy może zasłużył mniej niż Holubek ?

o co chodzi z Majewskim ?

czym miałby sie zająć NIK, tym, że bank się reklamuje, czy że zatrudnił akurat taką osobę do reklamy ?

reguły rynku są proste: jak reklama spełni oczekiwania to wszystko gra. czy się to komuś podoba, czy nie.

cały temat nie ejst niczym więcej niż insynuacją
Tutaj też się nic nie stało?
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,6526020,Afera_Tomk...

Przypomnę, że PKO BP nie jest do końca spółką prywatną proszę więc nie wyjeżdżać z z regułami wolnorynkowymi. Proszę pokazać inny bank czy firmę która tak szczodrze wynagradza błazna za "występ" w reklamie. Z tego co pamiętam to Kondrat chyba zainkasował 1 mln. Różnica chyba widoczna gołym okiem :)
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: Czas spłacania długów

Adam S.:
Bartłomiej Usydus:
nie bardzo rozumiem insynuację zawartą w tytule wątku i wypowiedzi

Wajda nie zasłuzył, czy może zasłużył mniej niż Holubek ?

o co chodzi z Majewskim ?

czym miałby sie zająć NIK, tym, że bank się reklamuje, czy że zatrudnił akurat taką osobę do reklamy ?

reguły rynku są proste: jak reklama spełni oczekiwania to wszystko gra. czy się to komuś podoba, czy nie.

cały temat nie ejst niczym więcej niż insynuacją
Tutaj też się nic nie stało?
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,6526020,Afera_Tomk...

po pierwsze pomyliły sie Panu banki, po drugie nie widze związku
Kondrat chyba zainkasował 1 mln. Różnica chyba widoczna gołym okiem :)

tak, dostal 1 mln w ... 2007 roku to po pierwsze, po drugie obaj nie znamy zakresu tamtej i tej kampanii
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: Czas spłacania długów

po 3 . z tego co wiem. DeVito dostał duzo, duzo, duzo wiecej - to tak odnośnie wynagradzania błaznów

niestety dalej nie rozumiem skąd insynuacja od spłącaniu długów, zadanie interwencji NIK i tego, zeby ktoś beknął

jakby mógł Pan być bardziej precyzyjny.
no i co z Wajdą ?
Adam S.

Adam S. e-commerce

Temat: Czas spłacania długów

Bartłomiej Usydus:
Adam S.:
Bartłomiej Usydus:
nie bardzo rozumiem insynuację zawartą w tytule wątku i wypowiedzi

Wajda nie zasłuzył, czy może zasłużył mniej niż Holubek ?

o co chodzi z Majewskim ?

czym miałby sie zająć NIK, tym, że bank się reklamuje, czy że zatrudnił akurat taką osobę do reklamy ?

reguły rynku są proste: jak reklama spełni oczekiwania to wszystko gra. czy się to komuś podoba, czy nie.

cały temat nie ejst niczym więcej niż insynuacją
Tutaj też się nic nie stało?
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,6526020,Afera_Tomk...

po pierwsze pomyliły sie Panu banki, po drugie nie widze związku
Nic nie pomyliłem, skoro nie rozumie Pan analogii to już nie mój problem.
Kondrat chyba zainkasował 1 mln. Różnica chyba widoczna gołym okiem :)

tak, dostal 1 mln w ... 2007 roku to po pierwsze, po drugie obaj nie znamy zakresu tamtej i tej kampanii
Proszę się wypowiadać za siebie, to przede wszystkim.
Poza tym niezależnie od zakresu, to chyba Pan przyzna, ze wizerunek aktora legendy jest dużo więcej wart od wizerunku "płatnego" (o)szołmena, zwłaszcza w przypadku reklamy instytucji finansowej, gdzie zwraca się uwagę na inne "cechy" głównego bohatera niż te, którymi pochwalić się może ten pajac.
Proszę pokazać przykłady kampanii kampanii reklamowej instytucji finansowej, gdzie występował jemu podobny egzemplarz. Niech już Pan sobie daruje... bo widać, ze nie ma Pan zielonego pojęcia o branży reklamowej :)
DeVito to aktor, z resztą bardzo dobry, i proszę go nie nazywać błaznem bo robi Pan błazna z siebie samego. Takie samo pojęcie o filmie jak i reklamie :)

PS. Proponuję też zapoznać się ze znaczeniem słowa, którego używa Pan w dyskusji:
http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82azen

I jak, do kogo Panu bardziej pasuje? :)Adam S. edytował(a) ten post dnia 21.03.11 o godzinie 15:55
Adam S.

Adam S. e-commerce

Temat: Czas spłacania długów

.Adam S. edytował(a) ten post dnia 21.03.11 o godzinie 15:55
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: Czas spłacania długów

Adam S.:
Bartłomiej Usydus:
Adam S.:
Bartłomiej Usydus:
nie bardzo rozumiem insynuację zawartą w tytule wątku i wypowiedzi

Wajda nie zasłuzył, czy może zasłużył mniej niż Holubek ?

o co chodzi z Majewskim ?

czym miałby sie zająć NIK, tym, że bank się reklamuje, czy że zatrudnił akurat taką osobę do reklamy ?

reguły rynku są proste: jak reklama spełni oczekiwania to wszystko gra. czy się to komuś podoba, czy nie.

cały temat nie ejst niczym więcej niż insynuacją
Tutaj też się nic nie stało?
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,6526020,Afera_Tomk...

po pierwsze pomyliły sie Panu banki, po drugie nie widze związku
Nic nie pomyliłem, skoro nie rozumie Pan analogii to już nie mój problem.

pański, to pan przywołał przykład, który nijak się ma do omawianej sytuacji.
Kondrat chyba zainkasował 1 mln. Różnica chyba widoczna gołym okiem :)

tak, dostal 1 mln w ... 2007 roku to po pierwsze, po drugie obaj nie znamy zakresu tamtej i tej kampanii
Proszę się wypowiadać za siebie, to przede wszystkim.

naprawdę chciałbym Panu wierzyć, że zna pan zapisy obu umów
Niech już Pan sobie daruje... bo widać, ze nie ma Pan zielonego pojęcia o branży reklamowej :)

dziekuję, radzę sobie świetnie w tej branzy. A pan dlaczego włąsnie ukrył swoje przebogate doświadczenie zawodowe w profilu ?Bartłomiej Usydus edytował(a) ten post dnia 21.03.11 o godzinie 15:59
Adam S.

Adam S. e-commerce

Temat: Czas spłacania długów

Bartłomiej Usydus:
Adam S.:
Bartłomiej Usydus:
Adam S.:
Bartłomiej Usydus:
nie bardzo rozumiem insynuację zawartą w tytule wątku i wypowiedzi

Wajda nie zasłuzył, czy może zasłużył mniej niż Holubek ?

o co chodzi z Majewskim ?

czym miałby sie zająć NIK, tym, że bank się reklamuje, czy że zatrudnił akurat taką osobę do reklamy ?

reguły rynku są proste: jak reklama spełni oczekiwania to wszystko gra. czy się to komuś podoba, czy nie.

cały temat nie ejst niczym więcej niż insynuacją
Tutaj też się nic nie stało?
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,6526020,Afera_Tomk...

po pierwsze pomyliły sie Panu banki, po drugie nie widze związku
Nic nie pomyliłem, skoro nie rozumie Pan analogii to już nie mój problem.

pański, to pan przywołał przykład, który nijak się ma do omawianej sytuacji.
Jeżeli w prywatnym banku monitoruje się takie "kwiatki" to tym bardziej w państwowym.
Kondrat chyba zainkasował 1 mln. Różnica chyba widoczna gołym okiem :)

tak, dostal 1 mln w ... 2007 roku to po pierwsze, po drugie obaj nie znamy zakresu tamtej i tej kampanii
Proszę się wypowiadać za siebie, to przede wszystkim.

naprawdę chciałbym Panu wierzyć, że zna pan zapisy obu umów
Nie znam ale wystarczy się wczytać, żeby wyczuć przekręt z kilometra...
http://banki.wp.pl/kat,6602,title,Niestandardowo-wysok...
Niestandardowo wysoka gaża Szymona Majewskiego
"Za reklamę banku PKO BP Szymon Majewski, jeśli się sprawdzi, otrzyma 3,32 mln zł - dowiedział się "Puls Biznesu".
Chodzi o kampanię reklamową nowych kont PKO BP, której twarzą został Szymon Majewski. Początkowo zarząd PKO BP zgodził się na gażę 1,7 mln zł, a następnie podwoił ją Zbigniew Jagiełło, prezes banku. "
Niech już Pan sobie daruje... bo widać, ze nie ma Pan zielonego pojęcia o branży reklamowej :)

dziekuję, radzę sobie świetnie w tej branzy. A pan dlaczego włąsnie ukrył swoje przebogate doświadczenie zawodowe w profilu ?
Bo w przeciwieństwie do innych nie muszę nadrabiać miną :)
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: Czas spłacania długów

Adam S.:
Początkowo zarząd PKO BP zgodził się na gażę 1,7 mln zł, a następnie podwoił ją Zbigniew Jagiełło, prezes banku. "

a dlaczego podwoił ?

konto usunięte

Temat: Czas spłacania długów

Sylwester R.:
Wajda dostanie order Orła Białego od Prezydenta Komorowskiego a Szymon Majewski dostanie 3 mln zł od kontrolowanego przez Rząd PKO BP.

W zasadzie obie tranzakcje legalne ale budzą niesmak. Obaj panowie byli na froncie kampani wyborczej PO i Komorowskiego i teraz dostają za to cukierki albo i realne pieniądze.

Jezus Maryja, znowu spisek???

Przepraszam - ten post jest na serio, tak?

Temat: Czas spłacania długów

Bartłomiej Usydus:
nie bardzo rozumiem insynuację zawartą w tytule wątku i wypowiedzi

Wajda nie zasłuzył, czy może zasłużył mniej niż Holubek ?

Wajda zasłużył. Po prostu uważam, że prezydent nie powinien rozdawać orderów ludziom, którzy kilka miesięcy wcześniej byli bezpośrednio zaangażowani w jego kampani wyborczej. Nie jest to kwestia legalności ale właśnie smaku.

reguły rynku są proste: jak reklama spełni oczekiwania to wszystko gra. czy się to komuś podoba, czy nie.

no właśnie reguły rynku nie są takie proste. PKO BP to po pierwsze spółka publiczna o po drugie jest kontrolowana przez Rząd. Wyobraź sobie teraz, że Premierem zostaje Kaczyński a PKO PB zamawia u Ziemkiewicza prospekt reklamowy za który płaci 3 mln zł.

konto usunięte

Temat: Czas spłacania długów

Katarzyna Peters:
Jezus Maryja, znowu spisek???

Przepraszam - ten post jest na serio, tak?


zaden spisek Pani Kasiu
wytłumacze Pani w ten sposób
gdyby Pani kolezanka dostawała podwyzkę dlatego ze jezdzi na delegacje z Pani szefem to bedzie spisek ?

zacytuje tu fragment filmu ,,Miś " dialog samego ze sobą milicjanta drogówki :
-:)
,,i moze mi Pani teraz powie ze nie ma pani szefa i nie ma Pani kolezanek ........."

-:)
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: Czas spłacania długów

Sylwester R.:
Bartłomiej Usydus:
nie bardzo rozumiem insynuację zawartą w tytule wątku i wypowiedzi

Wajda nie zasłuzył, czy może zasłużył mniej niż Holubek ?

Wajda zasłużył. Po prostu uważam, że prezydent nie powinien rozdawać orderów ludziom, którzy kilka miesięcy wcześniej byli bezpośrednio zaangażowani w jego kampani wyborczej. Nie jest to kwestia legalności ale właśnie smaku.

czyli tzw "absmak". cóż dla mnie to za mało, żeby nie odznaczyć takiej osoby jak Wajda
reguły rynku są proste: jak reklama spełni oczekiwania to wszystko gra. czy się to komuś podoba, czy nie.

no właśnie reguły rynku nie są takie proste. PKO BP to po pierwsze spółka publiczna o po drugie jest kontrolowana przez Rząd. Wyobraź sobie teraz, że Premierem zostaje Kaczyński a PKO PB zamawia u Ziemkiewicza prospekt reklamowy za który płaci 3 mln zł.

prospekt reklamowy to nie to samo co dwuletnia kampania w tv to raz, a dwa sądze, że rozpoznawalność "ąckiego" jest większa niż Ziemkiewicza. to, ze spółka jest w połowie wąłsnoscią SP nie powinna powodować, że się ją krytykuje - nie za efekty, a z klucza politycznego równie dobrze możnaby czuć absmak, że PKO BP reklamuje się w tvn, wyborczej czy na onecie

konto usunięte

Temat: Czas spłacania długów

Wojciech Szymańczak:
Katarzyna Peters:
Jezus Maryja, znowu spisek???

Przepraszam - ten post jest na serio, tak?


zaden spisek Pani Kasiu
wytłumacze Pani w ten sposób
gdyby Pani kolezanka dostawała podwyzkę dlatego ze jezdzi na delegacje z Pani szefem to bedzie spisek ?

zacytuje tu fragment filmu ,,Miś " dialog samego ze sobą milicjanta drogówki :
-:)
,,i moze mi Pani teraz powie ze nie ma pani szefa i nie ma Pani kolezanek ........."

-:)

Trochę nie rozumiem przykładu bo:-) jednak nie powinna mnie obchodzić koleżanki podwyżka,a w zasadzie nie powinnam o niej absolutnie wiedzieć, nie ja dokonuję weryfikacji aby udzielić podwyżki i na koniec:-)jeżeli wiem i wykorzystuję tę wiedzę - to powoduje mną zazdrość:-)

konto usunięte

Temat: Czas spłacania długów

Katarzyna Peters:

Trochę nie rozumiem przykładu bo:-) jednak nie powinna mnie obchodzić koleżanki podwyżka,a w zasadzie nie powinnam o niej absolutnie wiedzieć, nie ja dokonuję weryfikacji aby udzielić podwyżki i na koniec:-)jeżeli wiem i wykorzystuję tę wiedzę - to powoduje mną zazdrość:-)
Kasia na Prezydenta))
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: Czas spłacania długów

Sylwester R.:
Nie jest to kwestia legalności ale właśnie smaku.

jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała i zapewniam Pana, że nie czułem absamku wtedy: nieżyjący już prof Religa został odznaczony przez Prezydenta Kaczyńskiego tym orderem mimo, że był wtedy posłem PiS, a niewiele wcześniej ministrem w rządzie PiS

czy Pan wtedy czuł absamk, czy nie powinien on byc większy, czy wreszcie tamten order to był spłacenie jakiegoś długu ?

o Orderze dla Jana Olszewskiego to nawet nie wspominamBartłomiej Usydus edytował(a) ten post dnia 21.03.11 o godzinie 18:38

Następna dyskusja:

Jeszcze jest czas, aby z ho...




Wyślij zaproszenie do