Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: pytania do moderatorów

Pozwolę sobie na otworzenie tematu, gdzie można zadawać pytania do moderatorów i uzyskiwac precyzyjne odpowiedzi na temat reguł dyskusji.

mam nadzieję, że nie zostanie on usunięty
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: pytania do moderatorów

Pytanie 1.

Skoro jedna z uczestniczek może napisać:

"na PO głosują kurwy i złodzieje"

a jeden z moderatorów pisze

"Po tym doskonale widać, komu po drodze jest ze złodziejami, bandytami i mordercami" jak podsumowanie ilości ułaskawień

to czy mozna w ramach dyskusji, dla podkreslenia swoich racji lub oceny bieżących zdarzeń swoch adwersarzy lub polityków dowolnej opcji nazywać (wprost lub tak bardziej "na około" ) kurwami, złodziejami, dziwkami, kundlami, bydlakami etc ?

będę wdzieczny za odpowiedźBartłomiej Usydus edytował(a) ten post dnia 08.03.11 o godzinie 23:52
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: pytania do moderatorów

W razie problemu z uwiarygodnieniem wypowiedzi (została wyedytowana) służę zrzutem z tych k.... i złodziei.
Marcin L.

Marcin L. Trade Finance RM

Temat: pytania do moderatorów

A też miałem pomysł, żeby zapytać o p. Piątkowską. Pan Sławomir Miłow z tego co pamiętam dostał bana, nie wiem za jakie przewinienie.

Panią Magdalenę chciałbym zapytać bana na jak długo przewiduje za nazwania paru osób na forum k*rwami lub złodziejami?
Leszek Dariusz S.

Leszek Dariusz S. dojrzałem do zmiany
pracy

Temat: pytania do moderatorów

A ja myślę panowie że to na nic. Obserwuję już czas jakiś te (czy może to?) forum i mam wrażenie że tutejsza moderacja nawet nie udaje, że moderuje. Może nawet nie wie, co ów termin oznacza. Z zewnątrz wygląda to jak wiec i palenie czarownic tyle tylko, że bezskuteczne - podkładać ogień też trzeba umieć.
Pozdrowienia dla trudnozapalnych
Magdalena J.

Magdalena J. Dyrektor
Zarządzający, branża
stomatologiczna

Temat: pytania do moderatorów

Drodzy Państwo,
proszę pamiętać, że oprócz moderatorów obecnie media są monitorowane pod kątem obrazy i krzewienia nienawiści w internecie. Każdy powinien mieć świadomość, że słowo pisane może być wcześniej, czy później wykorzystane przeciwko niemu.

Nie zamierzam oceniać wypowiedzi do momentu, kiedy nie jest ona atakiem personalnym na drugą osobę (forumowicza). Wypowiedź Pani Joanny nie była bezpośrednim atakiem personalnym a jedynie wyrażeniem własnych poglądów.

Chcąc oceniać tego typu wypowiedzi, powinnam banować każdego, kto zwolenników PiS-u nazywa: oszołomami, PiSdzielcami, moherami itd,itp.

Dzisiaj dla przykładu jedna Pani użyła ataku personalnego w stosunku do innego użytkownika stwierdzając, określając dość brutalnie jego stan psychiczny. Ban powinien się sypnąć bez dyskusji, zwłaszcza jeśli się spojrzy na ilość zgłoszeń.

Mam nadzieję, że owa Pani wsadzi głowę pod zimną wodę i ochłonie. W przeciwnym wypadku, może spodziewać się reakcji moderatorów.

Regulamin forum dostępny jest na stronie grupy i proszę się do niego stosować.

PozdrawiamMagdalena Malgorzata J. edytował(a) ten post dnia 09.03.11 o godzinie 20:40
Marcin L.

Marcin L. Trade Finance RM

Temat: pytania do moderatorów

Magdalena Malgorzata J.:
Nie zamierzam oceniać wypowiedzi do momentu, kiedy nie jest ona atakiem personalnym na drugą osobę (forumowicza). Wypowiedź Pani Joanny nie była bezpośrednim atakiem personalnym a jedynie wyrażeniem własnym poglądów.
Niezależnie od tego, czym by nie była wypowiedź p. Joanny, stosowanie na forum słów powszechnie uznanych za wulgarne jest niezgodne z Regulaminem GL. Nie rozumiem, powodu dla którego broni Pani p. Piątkowskiej.

Po drugie, wyrażając pogląd, że "wyborcy PiS to k*rwy", obraziłbym Panią bezpośrednio, prawda? Ponieważ jak mniemam jest Pani wyborcą PiS.

Dlatego nie rozumiem, z jakiego powodu p. Piątkowska nie wyleciała parę dni by ochłonąć. Mało tego, nawet ostrzeżenia od Pani nie otrzymała.

I jeszcze jedno: jeżeli nie zamierza Pani oceniać wypowiedzi do momentu, kiedy nie jest ona atakiem personalnym na forumowicza, czy to znaczy, że od dzisiaj można legalnie napisać na przykład: "Jarosław Kaczyński to kawał ch**a"? Oczywiście ja czegoś takiego nigdy nie napiszę, ponieważ jestem osobą kulturalną, ale taka p. Piątkowska? ;)
Chcąc oceniać tego typu wypowiedzi, powinnam banować każdego, kto zwolenników PiS-u nazywa: oszołomami, PiSdzielcami, moherami itp.
Oczywiście, słowo "pisdzielce" to przegięcie, także łapie się pod Regulamin GL. A słówka "moher", "oszołom".. Cóż, są w tej kategorii, co np. "leming". Ich używanie jest w pewien sposób nieeleganckie, ale tak naprawdę autorowi jedynie świadectwo wystawia :)

Ceterum censeo: w zamian za informację o tym, kto jest prokuratorem generalnym, obiecała mi Pani podać źródło informacji o publikacjach izraelskich gazet na temat katastrofy smoleńskiej. Informację o prokuratorze Pani napisałem, na źródło natomiast dalej czekam.Marcin L. edytował(a) ten post dnia 09.03.11 o godzinie 20:44
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: pytania do moderatorów

Magdalena Malgorzata J.:
Drodzy Państwo,
proszę pamiętać, że oprócz moderatorów obecnie media są monitorowane pod kątem obrazy i krzewienia nienawiści w internecie. Każdy powinien mieć świadomość, że słowo pisane może być wcześniej, czy później wykorzystane przeciwko niemu.

Nie zamierzam oceniać wypowiedzi do momentu, kiedy nie jest ona atakiem personalnym na drugą osobę (forumowicza). Wypowiedź Pani Joanny nie była bezpośrednim atakiem personalnym a jedynie wyrażeniem własnych poglądów.

Chcąc oceniać tego typu wypowiedzi, powinnam banować każdego, kto zwolenników PiS-u nazywa: oszołomami, PiSdzielcami, moherami itd,itp.

Dzisiaj dla przykładu jedna Pani użyła ataku personalnego w stosunku do innego użytkownika stwierdzając, określając dość brutalnie jego stan psychiczny. Ban powinien się sypnąć bez dyskusji, zwłaszcza jeśli się spojrzy na ilość zgłoszeń.

Mam nadzieję, że owa Pani wsadzi głowę pod zimną wodę i ochłonie. W przeciwnym wypadku, może spodziewać się reakcji moderatorów.

Regulamin forum dostępny jest na stronie grupy i proszę się do niego stosować.

PozdrawiamMagdalena Malgorzata J. edytował(a) ten post dnia 09.03.11 o godzinie 20:40

W sumie czego innego mogliśmy się spodziewać.

Podpisano: złodziej.
Magdalena J.

Magdalena J. Dyrektor
Zarządzający, branża
stomatologiczna

Temat: pytania do moderatorów

Panie Marcinie,
Z jednej strony, pisząc słowa obraźliwe pod kątem swoich oponentów, obraża Pan tych którzy się identyfikują z tym określeniem. W tym wypadku dość trudno jest ocenić, kto poczuł się obrażony a kto nie. Jednego takie słowa dotkna a po kimś innym spłyną, jak po przysłowiowej kaczce. Z drugiej strony wystawia Pan sobie świadectwo.

Jeżeli jednak, zaatakuje Pan personalnie Kowalskiego (innego użytkownika forum), należy oczekiwać reakcji ze strony moderatorów. Być może zbyt duży liberalizm tutaj został zastosowany, ale nie chcielibyśmy aby panował reżim, jak na innych forach politycznych.

Co do wypowiedzi Pani Joanny, to pragnę zaznaczyć, iż byłam wtedy na kilku dniowym "urlopie", o czym byli powiadomieni inni moderatorzy. Zatem proszę nie mieć do mnie pretensji. I w tym przypadku, nie mam nic więcej do dodania.

Jeśli zamierza Pan obrażać osoby, które już nie żyją i w pewnym sensie nie mogą się bronić (słowem/czynem) to również świadczy o Panu. W dobrym tonie jest nie obrażać tych, których już nie ma...Jednak wychowania nie zamierzam Państwa uczyć. Wychowanie się ma, albo nie...Magdalena Malgorzata J. edytował(a) ten post dnia 09.03.11 o godzinie 21:12
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: pytania do moderatorów

Zadam proste pytanie, proszę o prostą odpowiedź: czy widziała Pani post Pani Joanny?
Magdalena J.

Magdalena J. Dyrektor
Zarządzający, branża
stomatologiczna

Temat: pytania do moderatorów

Nie. Czytałam tylko cytowane przez Państwa zdanie.
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: pytania do moderatorów

Magdalena Malgorzata J.:
Nie. Czytałam tylko cytowane przez Państwa zdanie.

A ma Pani ochotę przeczytać tak jak poszło na stronę, bez korekt, edycji etc.?
Magdalena J.

Magdalena J. Dyrektor
Zarządzający, branża
stomatologiczna

Temat: pytania do moderatorów

Nie. Zwłaszcza, że osoba którą chce Pan cytować już nie jest członkiem grupy.
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: pytania do moderatorów

Magdalena Malgorzata J.:
Nie. Zwłaszcza, że osoba którą chce Pan cytować już nie jest członkiem grupy.

Szkoda, miałaby Pani wiedzę dlaczego cześć z członków była aż tak oburzona. Z resztą nie zamierzałem tego puszczać na forum, tylko na priv.

konto usunięte

Temat: pytania do moderatorów

Bartłomiej Usydus:
Pytanie 1.

Skoro jedna z uczestniczek może napisać:

"na PO głosują kurwy i złodzieje"

a jeden z moderatorów pisze

"Po tym doskonale widać, komu po drodze jest ze złodziejami, bandytami i mordercami" jak podsumowanie ilości ułaskawień

to czy mozna w ramach dyskusji, dla podkreslenia swoich racji lub oceny bieżących zdarzeń swoch adwersarzy lub polityków dowolnej opcji nazywać (wprost lub tak bardziej "na około" ) kurwami, złodziejami, dziwkami, kundlami, bydlakami etc ?

będę wdzieczny za odpowiedźBartłomiej Usydus edytował(a) ten post dnia 08.03.11 o godzinie 23:52
no ja tych słow nie widziałem, więc nie mogę sie ustosunkowac, kto co pisał, zreszta pisałem, ze kobietom więcej mozna, ja czytam w miare mozności wszystko, odbrze, że jest nas jeszcze mało, bo bym chyba zwariował od czytania każdego
Zresztą awnturnictwo jest wskazane i wyrażnie swoich opini)))

konto usunięte

Temat: pytania do moderatorów

Leszek Dariusz S.:
A ja myślę panowie że to na nic. Obserwuję już czas jakiś te (czy może to?) forum i mam wrażenie że tutejsza moderacja nawet nie udaje, że moderuje. Może nawet nie wie, co ów termin oznacza. Z zewnątrz wygląda to jak wiec i palenie czarownic tyle tylko, że bezskuteczne - podkładać ogień też trzeba umieć.
Pozdrowienia dla trudnozapalnych
a kto tu poluje na czarownice, praktycznie nikt nie jest banowany, polowac w dobrej wierze mozna, Kościół zawsze polował, ale w złej))
Leszek Dariusz S.

Leszek Dariusz S. dojrzałem do zmiany
pracy

Temat: pytania do moderatorów

Arkadiusz Mirosław Brysiak:
Leszek Dariusz S.:
A ja myślę panowie że to na nic. Obserwuję już czas jakiś te (czy może to?) forum i mam wrażenie że tutejsza moderacja nawet nie udaje, że moderuje. Może nawet nie wie, co ów termin oznacza. Z zewnątrz wygląda to jak wiec i palenie czarownic tyle tylko, że bezskuteczne - podkładać ogień też trzeba umieć.
Pozdrowienia dla trudnozapalnych
a kto tu poluje na czarownice, praktycznie nikt nie jest banowany, polowac w dobrej wierze mozna, Kościół zawsze polował, ale w złej))
Jeśli Pan tu też jest moderatorem to przepraszam za liczbę mnogą. O Panu nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mam podstaw.Leszek Dariusz S. edytował(a) ten post dnia 09.03.11 o godzinie 22:23
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: pytania do moderatorów

Magdalena Malgorzata J.:
Nie zamierzam oceniać wypowiedzi do momentu, kiedy nie jest ona atakiem personalnym na drugą osobę (forumowicza). Wypowiedź Pani Joanny nie była bezpośrednim atakiem personalnym a jedynie wyrażeniem własnych poglądów.


dziękuję za odpowiedź. chciałbym doprecyzować, czy w ferworze dyskusji na temat PiS/PO, wyborów, sondazy ktoś może wyrazić swój pogląd bezpiecznie i użyć stwierdzenia np:

"Czego się spodziewać, przecież wyborcy PiS to debile, kurwy i złodzieje"

prosze o dopowiedź

1.Tak
2.NieBartłomiej Usydus edytował(a) ten post dnia 09.03.11 o godzinie 22:38
Leszek Dariusz S.

Leszek Dariusz S. dojrzałem do zmiany
pracy

Temat: pytania do moderatorów

Bartłomiej Usydus:
Magdalena Malgorzata J.:
Nie zamierzam oceniać wypowiedzi do momentu, kiedy nie jest ona atakiem personalnym na drugą osobę (forumowicza). Wypowiedź Pani Joanny nie była bezpośrednim atakiem personalnym a jedynie wyrażeniem własnych poglądów.


dziękuję za odpowiedź. chciałbym doprecyzować, czy w ferworze dyskusji na temat PiS/PO, wyborów, sondazy ktoś może wyrazić swój pogląd bezpiecznie i użyć stwierdzenia np:

"Czego się spodziewać, przecież wyborcy PiS to debile, kurwy i złodzieje"

prosze o dopowiedź

1.Tak
2.NieBartłomiej Usydus edytował(a) ten post dnia 09.03.11 o godzinie 22:38
Jeśli zbiegnie się to z kilkudniowym urlopem moderatorki to oczywiście może Pan.
Magdalena J.

Magdalena J. Dyrektor
Zarządzający, branża
stomatologiczna

Temat: pytania do moderatorów

Bartłomiej Usydus:
dziękuję za odpowiedź. chciałbym doprecyzować, czy w ferworze dyskusji na temat PiS/PO, wyborów, sondazy ktoś może wyrazić swój pogląd bezpiecznie i użyć stwierdzenia np:

"Czego się spodziewać, przecież wyborcy PiS to debile, kurwy i złodzieje"

prosze o dopowiedź

1.Tak
2.Nie

Jeśli ma to pomóc w Pana frustracjach a na dodatek nie wstydzi się Pan takiego słownictwa i ma Pan ku temu podstawy, żeby tak wyrażać swoje poglądy? - proszę pisać.

Następna dyskusja:

Pytanie do moderatorów




Wyślij zaproszenie do