konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Sikorski ten od Chopin komiksu..., który tak zbulwersował niemiecką młodzież... pyrgnął sie do USA...i jak myślicie, czy upomniał się o amerykański obiecany i do dziś nie zrealizowany offset za F-16? Nie!
Czy zabiegał o nowe amerykańskie inwestycje? Nie! Czy opierdzielił amerykańców, że Polacy nadal muszą się szmacić i prosić o amerykańskie wizy? Nie!
Dario Wam powie po co pojechał...smarować dupę CIA wojskową wazeliną i rozmawiać z amerykańskimi wielkimi trepami o agresji militarnej na Libię.
Już została pilnie ewakuowana cała polska ambasada w Tripolisie i została zamknięta. Niestety coś mnie się wydaje, że nasi chłpcy jak zwykle za friko zostali przehandlowani na mięso armatnie cwanym amerykańcom...

Szykuje się następny koszmar...biedna Polska była poważnym partnerem handlowym dla Libii. Budowaliśmy tam autostrady, pałace, bunkry i szpitale...eksportowaliśmy wiele polskich wyrobów między innymi pomoce szkolne, meble, etc. na sumę ok. 30 mln USD rocznie.
Jest tam wiele rodzin polsko-libijskich...a wysyłanie
tam polskich żołnierzy byłoby wielkim politycznym błędem!

Nie wiem co obiecał amerykańcom Sikorski, ale nie wygląda to dobrze...

Przypomnę jak wygląda flaga Libijska, bo coś mi się wydaje, że nasi chłopcy lada dzień wylądują na tej zielonej wyspie...

Obrazek


...oby eskapada polskich żołnierzy do Libii nie skończyła się masakrą...a zieleń nie pokryła się polską krwią...

Na wszelki wypadek przypomnę Sikorskiemu, że Libia, to nie biedny Irak...
Libia posiada nowoczesne francuskie i rosyjskie myśliwce, a także nowoczesne systemy obrony przeciwlotniczej.
Libia była jednym z największych odbiorców radzieckiej broni. Wartość uzbrojenia zakupionego przez Trypolis w ZSRR eksperci szacują na 20 mld dolarów. Moskwa dostarczyła stronie libijskiej m.in. 300 samolotów, 4 tys. czołgów, kilkadziesiąt systemów rakietowych i broń strzelecką.
Podczas wizyty Putina chyba w 2008 roku strony podpisały porozumienie o umorzeniu libijskiego długu wobec Moskwy z czasów ZSRR, który wynosił 4,5 mld USD. Trypolis zobowiązał się, że na tę kwotę podpisze nowe kontrakty z koncernami z Rosji, w tym także na dostawy broni.
Niedawno Rosja i Libia podpisały nowy kontrakt na dostawy rosyjskiej broni na sumę 1,3 mld euro.

Tym razem, to nie będzie spacerek...

DarioDariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 00:38
Marcin F.

Marcin F. Turn on, tune in,
drop out

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dariusz Szul:
Budowaliśmy tam autostrady, pałace, bunkry i szpitale...jest tam wiele rodzin polsko-libijskich...

ok 500 rodzin

Nie wiem co obiecał amerykańcom Sikorski, ale nie wygląda to dobrze...

skoro nie wiesz, to po co ten wątek? czy pisanie na forum zalecono Ci jako formę terapii?

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Marcin F.:
Dariusz Szul:
Budowaliśmy tam autostrady, pałace, bunkry i szpitale...jest tam wiele rodzin polsko-libijskich...

ok 500 rodzin

Nie wiem co obiecał amerykańcom Sikorski, ale nie wygląda to dobrze...

skoro nie wiesz, to po co ten wątek? czy pisanie na forum zalecono Ci jako formę terapii?

nie Marcinku, jako najlepszą formę terapii zalecam sobie poranny seks :)Dariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 00:14

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dariusz Szul:
Marcin F.:
Dariusz Szul:
Budowaliśmy tam autostrady, pałace, bunkry i szpitale...jest tam wiele rodzin polsko-libijskich...

ok 500 rodzin

Nie wiem co obiecał amerykańcom Sikorski, ale nie wygląda to dobrze...

skoro nie wiesz, to po co ten wątek? czy pisanie na forum zalecono Ci jako formę terapii?

nie Marcinku, jako najlepszą formę terapii zalecam sobie poranny seks :)Dariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 00:14
Wobec tego powinien Pan się wybrać do seksuologa.

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dorota R.:
Dariusz Szul:
Marcin F.:
nie Marcinku, jako najlepszą formę terapii zalecam sobie poranny seks :)Dariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 00:14
Wobec tego powinien Pan się wybrać do seksuologa.

co ty Doroto, do seksuologa, to się idzie jak się nie chce uprawiać seksu...coś Ci się pomyliło :)))
Ja uwielbiam się kochać...nawet kilka razy dziennie...

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dariusz Szul:
Dorota R.:
Dariusz Szul:
Marcin F.:
nie Marcinku, jako najlepszą formę terapii zalecam sobie poranny seks :)
Wobec tego powinien Pan się wybrać do seksuologa.

co ty Doroto, do seksuologa, to się idzie jak się nie chce uprawiać seksu...coś Ci się pomyliło :)))
Ja uwielbiam się kochać...nawet kilka razy dziennie...
ale kogo to obchodzi ? Może trochę szacunku do ludzi, nie kazdy chce to czytać, chodziło mi ze słaba terapia, jak widać.
Dorota R. edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 00:34

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dorota R.:
Dariusz Szul:
Dorota R.:
Dariusz Szul:
Wobec tego powinien Pan się wybrać do seksuologa.

co ty Doroto, do seksuologa, to się idzie jak się nie chce uprawiać seksu...coś Ci się pomyliło :)))
Ja uwielbiam się kochać...nawet kilka razy dziennie...
ale kogo to obchodzi ? Może trochę szacunku do ludzi, nie kazdy chce to czytać, chodziło mi ze słaba terapia, jak widać.

Doroto wybacz, ale nie rozumiem Ciebie, najpierw wysyłasz mnie do seksuologa...jak Ci odpowiadam, że często uprawiam seks i że seksuolog nie jest mi jeszcze potrzebny...to Ty strzelasz focha jak 40-letnia dziewica warkoczem o drzwi gabinetu ginekologicznego ?!
Ustalmy coś...jestem świetnym kochankiem i lubię się kochać...mam doskonałą ostrą amunicję...na co mam żywe dowody :)
Ostatnio z moją piękną niunią pracuję nad ustrzeleniem jeszcze jednego dowodu mojej niewątpliwie wysokiej potencji seksualnej.

...życząc Ci dobrego codziennego seksu i seryjnych orgazmów mówię Ci dobranoc!

DarioDariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 01:06

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dariusz Szul:
Dorota R.:
Dariusz Szul:
Dorota R.:
Dariusz Szul:
Wobec tego powinien Pan się wybrać do seksuologa.

co ty Doroto, do seksuologa, to się idzie jak się nie chce uprawiać seksu...coś Ci się pomyliło :)))
Ja uwielbiam się kochać...nawet kilka razy dziennie...
ale kogo to obchodzi ? Może trochę szacunku do ludzi, nie kazdy chce to czytać, chodziło mi ze słaba terapia, jak widać.

Doroto wybacz, ale nie rozumiem Ciebie, najpierw wysyłasz mnie do seksuologa...jak Ci odpowiadam, że często uprawiam seks i że seksuolog nie jest mi jeszcze potrzebny...to Ty strzelasz focha jak 40-letnia dziewica warkoczem o drzwi gabinetu ginekologicznego ?!
Ustalmy coś...jestem świetnym kochankiem i lubię się kochać...mam doskonałą ostrą amunicję...na co mam żywe dowody :)
Ostatnio z moją piękną niunią pracuję nad ustrzeleniem jeszcze jednego dowodu mojej niewątpliwie wysokiej potencji seksualnej.

Pzdr DarioDariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 00:49
Nie rozumiesz o co mi chodzi? To powinam inaczej powiedziec: nie wiesz co sie pisze a co nie, ohydne to jest. Myslalam ze gdy na twoje ohydne zdania napisze riposte to sie opamietasz ale no tak , jeszcze gorzej.

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

czy leci z nami moderator ?

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dorota R.:
Dariusz Szul:
Dorota R.:
Dariusz Szul:
Dorota R.:
Dariusz Szul:
Wobec tego powinien Pan się wybrać do seksuologa.

co ty Doroto, do seksuologa, to się idzie jak się nie chce uprawiać seksu...coś Ci się pomyliło :)))
Ja uwielbiam się kochać...nawet kilka razy dziennie...
ale kogo to obchodzi ? Może trochę szacunku do ludzi, nie kazdy chce to czytać, chodziło mi ze słaba terapia, jak widać.

Doroto wybacz, ale nie rozumiem Ciebie, najpierw wysyłasz mnie do seksuologa...jak Ci odpowiadam, że często uprawiam seks i że seksuolog nie jest mi jeszcze potrzebny...to Ty strzelasz focha jak 40-letnia dziewica warkoczem o drzwi gabinetu ginekologicznego ?!
Ustalmy coś...jestem świetnym kochankiem i lubię się kochać...mam doskonałą ostrą amunicję...na co mam żywe dowody :)
Ostatnio z moją piękną niunią pracuję nad ustrzeleniem jeszcze jednego dowodu mojej niewątpliwie wysokiej potencji seksualnej.

Pzdr DarioDariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 00:49
Nie rozumiesz o co mi chodzi? To powinam inaczej powiedziec: nie wiesz co sie pisze a co nie, ohydne to jest. Myslalam ze gdy na twoje ohydne zdania napisze riposte to sie opamietasz ale no tak , jeszcze gorzej.

dobrze ale napisz tę ripostę już jutro rano, bo teraz idę się troszkę podymać z moją niuńką :)

Dobranoc!

Dario

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dariusz Szul:

Doroto wybacz, ale nie rozumiem Ciebie, najpierw wysyłasz mnie do seksuologa...jak Ci odpowiadam, że często uprawiam seks i że seksuolog nie jest mi jeszcze potrzebny...to Ty strzelasz focha jak 40-letnia dziewica warkoczem o drzwi gabinetu ginekologicznego ?!
Ustalmy coś...jestem świetnym kochankiem i lubię się kochać...mam doskonałą ostrą amunicję...na co mam żywe dowody :)
Ostatnio z moją piękną niunią pracuję nad ustrzeleniem jeszcze jednego dowodu mojej niewątpliwie wysokiej potencji seksualnej.

Pzdr DarioDariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 00:49
Nie rozumiesz o co mi chodzi? To powinam inaczej powiedziec: nie wiesz co sie pisze a co nie, ohydne to jest. Myslalam ze gdy na twoje ohydne zdania napisze riposte to sie opamietasz ale no tak , jeszcze gorzej.

dobrze ale napisz tę ripostę już jutro rano, bo teraz idę się troszkę podymać z moją niuńką :)

Dobranoc!

Dario
juz dawno napisałam tę ripostę, jak na twoje wyczyny cos ciezko z mysleniem, a mowia ze seks dobrze na umysł wpływa, jak widac nie w kazdym przypadku.
Marcin F.

Marcin F. Turn on, tune in,
drop out

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dariusz Szul:
Ja uwielbiam się kochać...nawet kilka razy dziennie...


Obrazek
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dariusz Szul:

Dziękuję Panu za poranne łzy ze śmiechu. Uwielbiam się obśmiać z rana. Fajnie Pan rozwija założony przez siebie wątek o potencjalnym zagrożeniu życia dla naszych żołnierzy.
Ustalmy coś...jestem świetnym kochankiem i lubię się kochać...mam doskonałą ostrą amunicję...na co mam żywe dowody :)

Czerwone Porsche w garażu stoi?
Ostatnio z moją piękną niunią pracuję nad ustrzeleniem jeszcze jednego dowodu mojej niewątpliwie wysokiej potencji seksualnej.

Ciekaw jestem czy Pani "piękna niunia" czyta GL. Swoją drogą skoro jest Pan świetnym kochankiem to spodziewałbym się raczej, że się Pan z "piękną niunią" kocha, uprawia seks lub coś w tym stylu, a tu mnie Pan zawiódł. Pracuje Pan nad ustrzeleniem dowodu potencji (to chyba główny temat wątku na Pana tak wpłynął - tak po wojskowemu). Przy okazji pozdrawiam "ustrzelone dowody". Deklaracja prawie w stylu "trzy strzeliłem".

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dorota R.:
Dariusz Szul:
juz dawno napisałam tę ripostę, jak na twoje wyczyny cos ciezko z mysleniem, a mowia ze seks dobrze na umysł wpływa, jak widac nie w kazdym przypadku.

Jak widzisz Doroto seks i polityka nie stanowi dla mnie tabu i potrafię na temat tych obu aspektów rozmawiać otwarcie.
Jeżeli chodzi o moje myślenie, to zapewnam Cię że obydwie moje głowy pracują świetnie i noszę je wysoko :)))

Pzdr DarioDariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 09:33

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dominik Adamski:
Dariusz Szul:

Dziękuję Panu za poranne łzy ze śmiechu.

Proszę bardzo Dominku...lubię dwać ludziom chwile szczęścia...nawet za cenę łez :)

Uwielbiam się
obśmiać z rana.

zgadzam się, nie ma to jak poranna dawka szczerego śmiechu :)))

Fajnie Pan rozwija założony przez
siebie wątek o potencjalnym zagrożeniu życia dla naszych żołnierzy.

Tak gdyż zawsze byłem zwolennikiem miłości zamiast wojny...
make love not war!, czego życzę Naszym żołnierzom, gdyż lepiej walczyć pod pierzyną niż na pustyni Libijskiej...
Ustalmy coś...jestem świetnym kochankiem i lubię się kochać...mam doskonałą ostrą amunicję...na co mam żywe dowody :)

Czerwone Porsche w garażu stoi?

stoi, stoi Dominiku...sztywno :)
Ostatnio z moją piękną niunią pracuję nad ustrzeleniem jeszcze jednego dowodu mojej niewątpliwie wysokiej potencji seksualnej.

Ciekaw jestem czy Pani "piękna niunia" czyta GL. Swoją drogą skoro jest Pan świetnym kochankiem to spodziewałbym się raczej, że się Pan z "piękną niunią" kocha, uprawia seks lub coś w tym stylu, a tu mnie Pan zawiódł. Pracuje Pan nad ustrzeleniem dowodu potencji (to chyba główny temat wątku na Pana tak wpłynął - tak po wojskowemu). Przy okazji pozdrawiam "ustrzelone dowody". Deklaracja prawie w stylu "trzy strzeliłem".

Deklarowania i obiecywania nauczyłem się od mistrza Tuska i jego kolesi :)))

Pzdr DarioDariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 09:30
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dariusz Szul:

Proszę bardzo Dominku...lubię dwać ludziom chwile szczęścia...nawet za cenę łez :)

zgadzam się, nie ma to jak poranna dawka szczerego śmiechu :)))

Tak gdyż zawsze byłem zwolennikiem miłości zamiast wojny...
make love not war!, czego życzę Naszym żołnierzom, gdyż lepiej walczyć pod pierzyną niż na pustyni Libijskiej...

stoi, stoi Dominiku...sztywno :)

Łączę się z Panem w bólu. Mój pojazd działa bez zarzutu ;-)

Deklarowania i obiecywania nauczyłem się od mistrza Tuska i jego kolesi :)))

Biorąc pod uwagę Pana podejście do obietnic Tuska i jego kolesi wnioskuję, że c**j z tego będzie ;-)

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dominik Adamski:

Biorąc pod uwagę Pana podejście do obietnic Tuska i jego kolesi wnioskuję, że c**j z tego będzie ;-)

Ale Dario, to nie Tusk...Dominiku
Bo Dario ze swoich obietnic zawsze się wywiązuje i daję gwarancję wykonania dobrej c*****j roboty :)

Pzdr DarioDariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 09:56
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dariusz Szul:
Dominik Adamski:

Biorąc pod uwagę Pana podejście do obietnic Tuska i jego kolesi wnioskuję, że c**j z tego będzie ;-)

Ale Dario, to nie Tusk...Dominiku
Bo Dario ze swoich obietnic zawsze się wywiązuje i daję gwarancję wykonania dobrej c*****j roboty :)

Pzdr DarioDariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 09:56

Biorąc pod uwagę Pana nieustające enuncjacje na temat swoje potencji oraz częstości i jakości odbywanych prób "ustrzelenia dowodów" oraz notoryczne "tykanie" mnie (chociaż dałem jasno do zrozumienia, że sobie tego nie życzę) dochodzę do wniosku, że coś Pan tym zachowaniem kompensuje.

Pozdrowienia dla "pięknej niuni". A propos jak na imię ma "piękna niunia"? Renata?

konto usunięte

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dominik Adamski:
Dariusz Szul:

Pozdrowienia dla "pięknej niuni". A propos jak na imię ma "piękna niunia"? Renata?

a jednak :)))

mogę Ci tylko powidzieć, że nie nazywa się chciwa Hanka, ani Julcia, ani Ewcia :))))Dariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.03.11 o godzinie 10:41
Marcin F.

Marcin F. Turn on, tune in,
drop out

Temat: Sikorski szykuje się do wojny z Libią o amerykańską...

Dominik Adamski:
Pozdrowienia dla "pięknej niuni". A propos jak na imię ma "piękna niunia"? Renata?

Grabowska



Wyślij zaproszenie do