Kamil Dąbrowski

Kamil Dąbrowski Junior Management
Consultant

Temat: Mafia, CBA, CBS, ORMO i zwykli zlodzieje - czyli "dzien...

Pare miesiecy temu mialem za zadanie pokazac polakom zaawansowany technologicznie produkt (dunski) ktory moglby znalezc znakomite zastosowanie na Euro. Nie wazne, moja praktyka w tej firmie sie skonczyla i raczej skoncentruja sie jednak na cywilizowanych krajach (Niemcy, UK, USA a nawet Chiny i RPA)

Polska to taka europejska Somalia. Sam sie o tym przekonalem, chociaz chcialem zapomniec ze tak faktycznie jest.

A tu prosze, otwieram gazete i od rana wita mnie walka oszustow z CBA, podczas gdy drobni zlodzieje podkradaja zlom z budowy, a powazni mafiozo-biznesmeni (na ruska modle) zacieraja rece, bo znowu udalo im sie wy*ujac reszte spoleczenstwa.

http://www.rp.pl/artykul/616414_CBA-zajelo-sie-sprawa-...

Ciekawe ile jeszcze wypadnie trupow z szafy, a ile poprostu tam jest ale sa zamurowane w tych stadionach i nikt juz ich nie znajdzie...

konto usunięte

Temat: Mafia, CBA, CBS, ORMO i zwykli zlodzieje - czyli "dzien...

Kamil,
Czyli Polska jest Somalią, bo nie zaakceptowała Twojej oferty, która nie mogła zostać przyjęta, bo:
1. jej nikt nikomu nie zgłosił (i nawet nie próbował) oficjalnie
2. nie była odpowiednia dla tego wydarzenia?

Jaki ma związek CBA i jej akcja przeciw rządowym/miejskim służbom (a NIE organizatorom Euro2012) i ludziom podejrzewanym o innego typu przestępstwa z powyższym?

Wybiórczo traktujesz temat, o którym nie masz zielonego pojęcia.
Faktycznie sensacja.
Przykro mi, że człowiek narzekający na Polskę sam jako Polak wystawia sobie, i przy okazji innym rodakom, świadectwo takiej niewiedzy i ignorancji wobec faktów, które przez ich pozytywny oddźwięk uznawane są za mało interesujące.
Pozdrawiam,
Karol
Kamil Dąbrowski

Kamil Dąbrowski Junior Management
Consultant

Temat: Mafia, CBA, CBS, ORMO i zwykli zlodzieje - czyli "dzien...

Mam wrazenie ze polski jest twoim drugim jezykiem Karol. Czytaj uwaznie Karol - "Nie wazne, moja praktyka w tej firmie sie skonczyla".

W Polsce funkcjonuja mechanizmy jak w krajach 3 swiata (np. Somalia, Rosja) - masz to czarno na bialym w podanym linku do rzeczpospolitej - nie bede sie powtarzal.

Tu jest nastepny - http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/323145,zni...

>>>>>>>Wybiórczo traktujesz temat, o którym nie masz zielonego pojęcia.
Faktycznie sensacja.
Przykro mi, że człowiek narzekający na Polskę sam jako Polak wystawia sobie, i przy okazji innym rodakom, świadectwo takiej niewiedzy i ignorancji wobec faktów, które przez ich pozytywny oddźwięk uznawane są za mało interesujące.<<<<<<<<<<<

Zatem prosze bardzo, wyjasnij mi jakie fakty o pozytywnym oddzwieku ingoruje naswietlajac kradziez w bialy dzien? Nie moge sie doczekac.
Kamil Dąbrowski

Kamil Dąbrowski Junior Management
Consultant

Temat: Mafia, CBA, CBS, ORMO i zwykli zlodzieje - czyli "dzien...

Nie jest dla ciebie sensacja ze ktos w bialy dzien kradnie pieniadze podatnikow? To dla mnie powod zeby podejrzewac cie o maczanie palcow w tym gowienku, Karol.

konto usunięte

Temat: Mafia, CBA, CBS, ORMO i zwykli zlodzieje - czyli "dzien...

Kamil Dąbrowski:
To dla mnie powod zeby podejrzewac cie o maczanie palcow w tym gowienku, Karol.

właśnie dlatego nie odniosę się do żadnej Twojej dalszej wypowiedzi, nie odpowiada mi poziom insynuacyjno-sensacyjno-gawędziarsko-sfrustrowany...
miłego dnia,
KarolKarol C. edytował(a) ten post dnia 23.02.11 o godzinie 14:57
Kamil Dąbrowski

Kamil Dąbrowski Junior Management
Consultant

Temat: Mafia, CBA, CBS, ORMO i zwykli zlodzieje - czyli "dzien...

Mysle ze popsotu sie nie bales i zajebales Karol. Jak Ci sie podoba taki ton wypowiedzi?

Pozatym, co to ma byc? Kara? wez mnie nie rozbrajaj Karol
Dariusz G.

Dariusz G. Specjalista od.s
uporządkowanego
ruchu
elektronów...nie
c...

Temat: Mafia, CBA, CBS, ORMO i zwykli zlodzieje - czyli "dzien...

Kamil Dąbrowski:
Ciekawe ile jeszcze wypadnie trupow z szafy, a ile poprostu tam jest ale sa zamurowane w tych stadionach i nikt juz ich nie znajdzie...

A ilu ty "zabijesz" - "trupów w szafie" - "neo-killerze" - hahaha
KOMENTARZ

Cytat:
"Pare miesiecy temu mialem za zadanie pokazac polakom zaawansowany technologicznie produkt (dunski) ktory moglby znalezc znakomite zastosowanie na Euro. Nie wazne, moja praktyka w tej firmie sie skonczyla i raczej skoncentruja sie jednak na cywilizowanych krajach (Niemcy, UK, USA a nawet Chiny i RPA)"

RE:
- Z jednym Polakiem masz synku rachunki !!! i bądź śmieciu pewien że je wyrównam !!! - ale pewnie w "niecywilizowany sposób" - nie cierpię jak śmieć sieciowy grozi mi śmiercią !!! - TIK , TAK ale realu synku ! ...powtórzenie mi tego w oczy nie będzie tak samo proste jak klikanie - ZAPEWNIAM !!!

Cytat:
"Polska to taka europejska Somalia. Sam sie o tym przekonalem, chociaz chcialem zapomniec ze tak faktycznie jest."

RE:
...CYBER skarpetek od niego nie kupili i się pajac obraził - ha,ha,ha...a propos Somalii - wiesz pajacu co somalijczyk robi gdy mu ktoś grozi śmiercią ?

Cytat:
"Nie jest dla ciebie sensacja ze ktos w bialy dzien kradnie pieniadze podatnikow? To dla mnie powod zeby podejrzewac cie o maczanie palcow w tym gowienku, Karol. "

RE:
Hmmm...a do niedawna neo-killer , klon i handlarz biletami w "jednym stali domu" - ale jak to przy korycie - gdy się jedną świnkę odepchnie wtedy kwiczy w niebogłosy ha ha ha

Jesteś tylko NEO-PAROBKIEM któremu się marzy władza w sieci - ha ha ha


Obrazek


Który nie zarobił i teraz tupie nóżkami i "krzyczakuje" w sieci że Polska jest nie cacy , przytul się do pedo-misia którego promowałeś na Golden Line i pobecz sobie ...Dariusz Gałecki edytował(a) ten post dnia 28.04.12 o godzinie 00:27

Następna dyskusja:

Atrakcja na Euro 2012. Socc...




Wyślij zaproszenie do