Andrzej Salski

Andrzej Salski Social Media
Consultancy & Google
Trusted Photographer

Temat: Prawdopodobieństwo dostania biletu

Witam,

Czy ktoś zna, albo może oszacować ile wyniesie prawdopodobieństwo wygrania biletu na stronie uefa? Jestem ciekaw czy istnieje chociaż cień szansy... :)

konto usunięte

Temat: Prawdopodobieństwo dostania biletu

nikt tego nie oszacuje...

możesz pomyśleć ile osób będzie zainteresowanych biletem, dodaj do tego prawdopodobieństwo zainteresowania danym meczem, daną kategorią i masz odpowiedź :)

41% spośród 1,4 mln biletów będzie puszczone do sprzedaży w marcu 2011, więc niecałe 600 tys. sztuk
Paweł B.

Paweł B. Kierownik Działu
Administracji, ITI
Neovision

Temat: Prawdopodobieństwo dostania biletu

Karol C.:
nikt tego nie oszacuje...

możesz pomyśleć ile osób będzie zainteresowanych biletem, dodaj do tego prawdopodobieństwo zainteresowania danym meczem, daną kategorią i masz odpowiedź :)

41% spośród 1,4 mln biletów będzie puszczone do sprzedaży w marcu 2011, więc niecałe 600 tys. sztuk


Mamy marzec a biletów kupić nie można.
Jestem na portalu biletowym Uefa Euro 2012 i nie ma nigdzie opcji zamów bilet.

konto usunięte

Temat: Prawdopodobieństwo dostania biletu

Paweł Bielecki:

Mamy marzec a biletów kupić nie można.
Jestem na portalu biletowym Uefa Euro 2012 i nie ma nigdzie opcji zamów bilet.

bo sprzedaż rusza o 16:00
wtedy odbędzie się oficjalne otwarcie sprzedaży podczas konferencji odbywającej się równolegle w Warszawie i Kijowie
sprzedaż otworzy sam Michel Platini

PS aplikowanie dzisiaj może nie być najlepszym pomysłem, kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, więc aplikowanie kilka dni po otwarciu na pewno przysporzy mniej stresu w oczekiwaniu na swoją kolejkęKarol C. edytował(a) ten post dnia 01.03.11 o godzinie 09:51
Dariusz G.

Dariusz G. Specjalista od.s
uporządkowanego
ruchu
elektronów...nie
c...

Temat: Prawdopodobieństwo dostania biletu

Zastanawia mnie fakt że najlepiej poinformowaną osobą w temacie biletów na Euro 2012 ( na Golden Line ) jest osoba która handluje w sieci biletami , czy to nie jest żałosne ! - ha,ha,ha
A przecież ta osoba :
http://www.goldenline.pl/forum/666280/wolontariat-na-e...
Prowadzi Polską wersję uefa.com i ona powinna być tu "autorytetem" , nie może ? - bo jest dziennikarzem i zabrania mu tego kodeks dziennikarski więc ...
Eh jakie to żałosne !!!Dariusz Gałecki edytował(a) ten post dnia 01.03.11 o godzinie 11:43



Wyślij zaproszenie do