konto usunięte

Temat: Wyrok sądu za urwanie psu głowy!!!

Jest wyrok sądu w sprawie zamordowania psa rasy husky, o której było tak głośno. Dwóch oprawców dostało po 10 miesięcy, trzeci - 12 miesięcy, bo prowadził samochód po pijanemu. Petycję z żądaniem surowej kary podpisało 140 tysięcy osób!

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8958880...

Cieszę się, że nie zawiasy. Przykro mi, że tylko 10 miesięcy więzienia dla tych zwyrodnialców. Mam nadzieję, że złapią i osądzą tego osobnika, który zostawił psa na torach...
Anna Tomaszewska

Anna Tomaszewska diagnosta
laboratoryjny

Temat: Wyrok sądu za urwanie psu głowy!!!

Cieszę się, że Ci mordercy trafią do więzienia. Szkoda tylko, że na tak krótko. Moim zdaniem prawo mamy bardzo niedopracowane; jednak trzeba mieć nadzieję, że ten wyrok zaowocuje w kolejne, równie surowe kary za znęcanie się nad zwierzętami. Dodatkowo osoby odsiadujące takie wyroki powinny w tym czasie wykonywać jakieś prace, które wpłyną na ich psychikę i uświadomią im, że zwierzę to też żywa istota.
Tomek S.

Tomek S. Korzystaj z życia
zanim ono ciebie
wykorzysta

Temat: Wyrok sądu za urwanie psu głowy!!!

Anna Tomaszewska:
Dodatkowo osoby odsiadujące takie wyroki powinny w tym czasie wykonywać jakieś prace, które wpłyną na ich psychikę i uświadomią im, że zwierzę to też żywa istota.

Proszę Cię.....
Uważasz, że zwyrodnialec który dopuścił się takiej zbrodni na bezbronnym zwierzęciu jest do zresocjalizowania?? Jego psychika jest reformowalna??
Szczerze wątpię.
Mam gorącą nadzieję, że przez te 10 miesięcy dostaną tak mocno i głęboko "w dupe" w celi, że życie im obrzydnie już do końca, ubolewam jedynie, że przez ten czas będą utrzymywani z moich podatków, potem wyjdą i będą dalej robić swoje.
Anna Tomaszewska

Anna Tomaszewska diagnosta
laboratoryjny

Temat: Wyrok sądu za urwanie psu głowy!!!

Tomek S.:
Anna Tomaszewska:
Dodatkowo osoby odsiadujące takie wyroki powinny w tym czasie wykonywać jakieś prace, które wpłyną na ich psychikę i uświadomią im, że zwierzę to też żywa istota.

Proszę Cię.....
Uważasz, że zwyrodnialec który dopuścił się takiej zbrodni na bezbronnym zwierzęciu jest do zresocjalizowania?? Jego psychika jest reformowalna??
Szczerze wątpię.
Mam gorącą nadzieję, że przez te 10 miesięcy dostaną tak mocno i głęboko "w dupe" w celi, że życie im obrzydnie już do końca, ubolewam jedynie, że przez ten czas będą utrzymywani z moich podatków, potem wyjdą i będą dalej robić swoje.

W zasadzie zgadzam się z Tobą i pisząc o psychice miałam na myśli właśnie to, że dostaną po dupie. Na niektórych "terapie wstrząsowe" działają pozytywnie i zmienia im się stosunek do życia. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby polskie sądownictwo również poczuło się do obowiązku karania za takie przestępstwa i dawało surowe kary, a nie, jak do tej pory - "zawiasy" bądź w ogóle nic. Jeśli każdy znęcający się nad zwierzęciem (w jakikolwiek sposób) będzie za to karany, a karą będzie nie tylko "odsiadka" ale również towarzyszący jej jakiś "wstrząs psychiczny" i chociaż 50 % z tych zwyrodnialców zrozumie swój błąd - to już będzie sukces.

Następna dyskusja:

Psu na bude :)




Wyślij zaproszenie do