konto usunięte

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

pozostaje aplikować o bilety jeśli chce się uczestniczyć w meczach Euro 2012
reszta jest zbędną dyskusją :)
Dariusz G.

Dariusz G. Specjalista od.s
uporządkowanego
ruchu
elektronów...nie
c...

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Karol Chęciński.:
pozostaje aplikować o bilety jeśli chce się uczestniczyć w meczach Euro 2012
reszta jest zbędną dyskusją :)
No zdradź te szczegóły , nie bądź taki samolub ,... tylko znajomym pomagasz przy kontach ? ... inni też by chcieli , będą ciebie chwalić na wszystkich odpustach.

Obrazek

PS. - Nigdzie na profilu nie ma powiązań z uefa.com - to jakiś "tajnos agencjos klonos biletos" - ehhh czysta żenada ! - Nawet ci z którymi był w dobrych kontaktach w temacie Euro 2012 ( powyżej ) teraz mu jadą na Golden Line ( poniżej ) , to jest tak : impreza coraz bliżej i ..koryto się kurczy , kwik będzie coraz głośniejszy bo niektóre świnie zostaną głodne a wtedy się gryzą między sobą - ha,ha,ha.. .


Obrazek


i tak wstawiam dużo zrzutów ale na promocję pedo-misia szkoda miejsca.
A tak się miło wspierali : http://img812.imageshack.us/img812/6792/podomis.png 


A tak słodko było pobajerzyć we własnym gronie o biletach .....do zamknięcia ... tematu ...ha , ha , ha
Uzupełnienie 15.04.2011
No to mamy totalny "ignor" - konto "usunę" a będę ignorował - ha,ha,ha
( sarkazm zamierzony z premedytacją )

Obrazek

I tak działa "kadra zarządzająca " przy biletach na Euro 2012

Obrazek

Profil znika ( jak widać w temacie )
- Stan na 17.04.2011 : znika bloog , strona wyczyszczona..(KLIK).. , na facebooku - też lipa..(KLIK)..

- W tajemnicy Wam powiem iż agent biletowy musiał się utajnić gdyż losowanie też jest tajne , cóż to niebezpieczne materiały - hahaha - CZYSTA ŻENADA ! - utajniać bilety


- Tutaj macie tego "fachowca" od biletów na Euro 2012

Tak samo będą "znikać" "Wasze" bilety na Euro 2012 !
...dobrze że mi bilety na Euro wiszą jak kilo kitu ...ale pamięć "fachowcu" od biletów na Euro 2012 niestety nie , jak widać na serwisie gdzie umieściłem info z linkiem tutaj właśnie "fachowcy" z wiedzą ludzi oszukują - więc ten PAJAC co znika a wcześniej handlował biletami w sieci ma duże szanse na przekwalifikowanie się ha ha ha
A na poważnie nie pokazał żadnych umocowań prawnych do posiadania tak rozległej wiedzy na temat biletów na Euro 2012 - a "znika" w sieci , wcześniej handlując biletami w sieci ...cóż więcej pisać CWANIACZEK ! - który sam przyznał że "szyje Wam buty " w temacie Bilety na Euro 2012.
Tylko że porządny "szewc" nie znika a reklamuje swój zakład - zawsze byłem uczynny w sieci więc tego "szewca" promocją zajmę się gratis !

Obrazek

PAJAC wysyłał mnie w tym temacie do ..prokuratury.. i tym mnie ..ciutek wkurzył ( fotka wklejona przez niego na GL ).. dlatego pilnowałem aby nie popajacował tu za bardzo - pajac nawet pracownika uefy chciał ze mnie zrobić - hahaha

- Mnie interesuje tylko Daniel Olkowicz który mi uwłaczał w sieci i za to będę go tyrał sieciowo - gdzie tylko go znajdę w sieci ! - Prowadzi uefa.com.pl i dlatego tylko zainteresował mnie ten temat - Chęciński to zapewne tylko "kukła" ...służąca do pyskowania aby neo-dziennikarzyna sobie łapek nie "usmoliła" - ha,ha,ha

- Powody mojego obrzydzenia jakie czuję do tego neo-dziennikarzyny są tutaj - KLIK

Z neo jest zawsze tak samo - najpierw pajacowanie a potem znikanie - ha ha ha

UZUPEŁNIENIE 22.04.2011
Teraz już nawet przez privy na Glden Line mnie atakują - ha ha ha
( ...komentarz na zrzucie .. )

Obrazek


DEBILIZM ZGŁASZAJCIE PAŃSTWO ZAWSZE DO SUPPORTÓW ! ADMINISTRACJI
- odradzam otwartą personalnie konfrontację , gdyż to już INNA BAJKA !

I możecie się narazić na procesy sądowe - wytaczane Wam za ... no właśnie za co ? - za to że się ujawnia PAJACA sieciowego który klonów używa do zastraszania procesami bo sam jest przetyrany sieciowo - ŻAŁOSNY JESTEŚ panie olkowicz !!!

Obrazek


Obrazek

Oczywiście też "fachowiec" od biletów :

Obrazek

Źródło

PS - Kundle i zboki sieciowe takie jak na byłym onion-forum trzymają się w kupie bo tak tylko potrafią kąsać "anonimowo" więc zalecam przyłączyć się do ich pozwu - będzie wam raźniej i więcej :

Obrazek

Tylko proszę mnie poinformować w którym sądzie ma się odbyć ta sprawa . ZMARTWYCH WSTANĘ A PRZYJDĘ - i skopię wam tyłki !!! - ha ha ha -

Sądy też są dla ludzi !!! - ( ciutek humoru aby rozluźnić atmosferę )

Szary tak jak ja Internauto - czy nie uważasz że osoby które wykształciły się za pieniądze podatnika czyli Twoje - a teraz próbują kreować rzeczywistość sieciową , i marzy im się władza w sieci , robiąc przy tym wała z tego samego Podatnika - nie zasługują na sieciowego prztyczka w nos ?
- Ja uważam że tak !
Przez lata spędzone w sieci nauczyłem się :
1.- Pokory dla sieci.( .oprócz zboków , neo-debili i neo-hackerów . ). - przez pokorę rozumiem szacunek do Wszystkich internautów niezależnie od ich umiejętności , przekonań religijnych etc ... KAŻDY CZŁOWIEK JEST WOLNY i OGRANICZA GO TYLKO WOLNOŚĆ INNEGO CZŁOWIEKA ! - .Daniel Olkowicz usunął stronę dziecku. które broniło swoich pozytywnych sieciowych ideałów dlatego w sieci został upokorzony - brak pokory w sieci i neo-wiara w anonimowość wyszła mu bokiem ! , uczyłem tego dzieciaka zachowań w sieci i gdy zapłakał że w pocie czoła stawiana strona została usunięta tylko dlatego że postawił się neo-debilom , dałem mu słowo honoru że odnajdę administratora z imienia i nazwiska i upokorzę go w sieci , co nie jest zbyt trudne gdyż jak widać nawet na GL to cwaniak i krętacz sieciowy ! Z którego teraz wspomniany dzieciak ma niezły ubaw ale ważniejsze jest to że powiedział mi tak ( przyszywany ) - .." wujku miałeś rację lepiej trzymać się zasad , bo można trafić na takiego wujka jak ty i będzie kiepsko ..." nie jest to dokładny cytat ale dzieciakowi wróciła wiara w pozytywne zasady sieciowe i to jest najważniejsze będzie je rozpowszechniał dalej a pan olkowicz zostanie wzorem NEO-ADMINISTRATORA sieciowego który na wszystkie znane mi sposoby hańbił i dalej hańbi ten zawód , będąc nim do obecnej chwili ... To ciężki i odpowiedzialny kawałek chleba - ciężki , bo trzeba się użerać z ogromem debilizmu sieciowego - odpowiedzialny - BO KREUJE SIĘ POSTRZEGANIE ŚWIATA PRZEZ MŁODYCH i BARDZO MŁODYCH LUDZI !!! - olkowicz kreował na SG że wszystko jest dozwolone w sieci między dziećmi - NIE ROBACZKU POMYLIŁEŚ SIĘ !!! - I ZA TO BĘDZIESZ CIERPIAŁ W SIECI - "AMEN"

- Pójdziesz do sądu- mam tyle na ciebie że ośmieszę cię dokumentnie !
- Zagrozisz mi fizycznie( a marzę o tym !!! ) - to stłukę cię jak psa ! - ( W SAMOOBRONIE OCZYWIŚCIE - tyle razy mi grożono śmiercią ze mam prawo się czuć zagrożony )

Próbowaliście pajace ty i twoja .NEO-BANDA. mnie zastraszać , zabijać sieciowo , pedofila ze mnie robić ...etc g....no wam z tego wyszło bo wyjść nie mogło ( osoby które mnie znają z realnego świata wiedzą że pewnych zasad nigdy i dla nikogo nie złamię !) poustawiałem was za to wszystkich w sieci a .neo-forum uwaliłem.Jestem ateistą ale z zasadami i zawsze twierdziłem że litość nad ścierwem sieciowym to zbrodnia na następnych pokoleniach młodych internautów którzy jak wiadomo chłoną przykłady z sieci - Tutaj dostają przykład że anonimowość ( nawet administracyjna ) w sieci to mit !!! - i jak nawywijasz to kiedyś za to bekniesz .

JESTEŚ ZEREM SIECIOWYM !!!

(..gdy pojawi się na GL choć jedna osoba która spod własnego nazwiska i imienia pokaże że ją skrzywdziłem bez powodu w sieci - daję publicznie SŁOWO HONORU że wyczyszczę wszystkie tutaj posty i zniknę z serwisu ... co innego NEO ... ich były setki i dla nich jestem "sukinsynem" jakich mało w sieci ale wisi mi to jak kilo kitu !!!
..mają się za co mścić , tylko że ja się potrafię bronić czy to w sieci czy na ulicy i to ich "zgryz" ! )
2.- I tego że tylko czas to jedyna stała w sieci - każdego pajaca niezależnie od pozycji sieciowej i każdej innej można "uwalić" - Warunek to czyste intencje i rzetelność oraz czas i "odrobina" wiedzy , gdy do tego Administracja serwisu jest profesjonalna i kontroluje aby wszystko odbywało się zgodnie z zasadami to NEO nie ma szans na zaistnienie i nie ważne czy NEO jest w pieluchach czy w krawacie .

Pozdrawiam Wszystkich Pozytywnych - sieciowo- Was jest więcej nie bójcie się nikogo w sieci tylko zgłaszajcie debilizm sieciowy do Supportów one muszą reagować bo takie jest prawo a tam siedzą ludzie z wykształceniem informatycznym których obowiązuje Netykieta jak mało kogo a przy ich doświadczeniu ( i możliwościach weryfikacyjnych ) szybko rozróżnią ziarno od plew .
Chyba że traficie Państwo na neo-support ale wtedy takie forum źle kończy - prawda panie Daniel Olkowicz
"Batman" , "Don Kichot" ktoś powie o mnie , nic podobnego , bardziej pasuje do mnie .mściwy sieciowy świr. który .za próbę zrobienia z niego pedofila w sieci. będzie deptał każdą gnidę którą napotka w sieci na swej drodze.
Debile dali mi potężną broń do ręki - .nienawiść i zemsta. to potężna siła pchająca do działania !!!

Oświadczam : Nie mam i nie miałem nigdy nic wspólnego z Golden Line - ani jako pracownik ani nie znam nikogo z obsługi ani właścicieli/a serwisu - ZA WSZYSTKIE MOJE WYPOWIEDZI , JESTEM ODPOWIEDZIALNY JA PERSONALNIE I NIKT INNY !!! ( Do serwisu GL publicznie przyznaję - iż wyrażam ogromny szacunek za przywrócenie mi wiary w wolność słowa w Polskiej sieci , bo trzeba mieć "kohones" aby zezwolić na tak zdecydowane wypowiedzi jak moje pod kierunkiem dziennikarza wróć neo-dziennikarza , który dopuszczał w sieci miedzy dziećmi do rzeczy które tylko na prywatnych zamkniętych forach są tolerowane , .ale ochroną zboka który składał sex-oferty na stronach nastolatków - PRZEGIĄŁ !!!. )- posądzanie mnie o podgrzewanie atmosfery aby . zwiększyć wejścia to zwykłe oszczerstwo . - ( ...byłbym jednak hipokrytą gdybym twierdził że nie ptrzymałem zapłaty ZA TRZY LATA użerania się z neo-pomiotami ze Stron Gratis ale ta zapłata w pojęciu neo jest niewymierna dla mnie ma jednak ogromne znaczenie a jest to satysfakcja iż mnóstwo ludzi się przekona że NEO kim by nie było jest do uwalenia w sieci , a zasady sieciowe jak Netykieta dopadają prędzej czy później NEO-DEBILI !!! ...ALE NIE BYŁO BY TO MOŻLIWE GDYBY NIE TUTEJSZA OBSŁUGA SERWISU KTÓRA ROZUMIE MOJE INTENCJE gdyż zdaję sobie sprawę że poruszam się na krawędzi Netykiety ale tylko w stosunku do osób dla których jest ona pustym słowem i sami ją anonimowo łamią a gdy dobrać im się do d...y wtedy krzyczą w niebogłosy że jest ona łamana .) oraz cwaniaków sieciowych usiłujących kreować rzeczywistość sieciową na swoją lub pracodawców modłę zakładając że reszta internautów to ciemnogród który wszystko łyknie !
Jestem osobą prywatną , apolityczną i niepowiązaną z żadną organizacją tak więc posądzanie mnie o interesowność też jest nieuprawnione .

NA KONIEC GARŚĆ MERYTORYKI "BILETOWEJ" : NIE MA NA GOLDEN LINE ANI W SIECI - DRUGIEJ PRAWNIE UMOCOWANEJ OSOBY PROWADZĄCEJ POLSKOJĘZYCZNĄ WERSJĘ WITRYNY UEFA.COM !!! ( STAN NA 25.04.2011 ) - TO ŻE ZATRUDNIAJĄ TAKIEGO pajaca TO ICH PROBLEM ALE INTERNAUCI POWINNI WIEDZIEĆ KTO Z NICH "WAŁA" ROBI - INTERNET POWSTAŁ W TEN SPOSÓB IŻ "BIALI" HACKERZY NIE GODZILI SIĘ NA WYMIANĘ INFORMACJI TYLKO MIEDZY UCZELNIAMI - ZACZĘLI JĄ WYKRADAĆ I UPUBLICZNIAĆ - WIEDZA TO DOBRO OGÓLNE - WIĘC DLATEGO PODBIJAM CAŁY CZAS ŻE TEN pajac POSŁUGUJE SIĘ KLONAMI DO PYSKOWANIA TUTAJ NA RÓŻNE TEMATY ZWIĄZANE Z EURO 2012
( tutaj nie trzeba niczego wykradać ale nie każdy śledzi cały temat oraz GL a ludzie wchodzą też przypadkowo i trzeba im pokazać co i jak , moje prywatne z nim "stosunki" to jedno ale cwaniactwo w tym temacie oraz innych na GL to druga sprawa i nie ukrywam ułatwia mi to pokazanie jego skrzętnie ukrywanego drugiego "ja" w sieci - klonami nawywijać a samemu mieć "białe rączki" - nie tym razem robaczku ! , lubiłeś czytać jak "mnie gwałciły świnie" gdy byłeś "anonimowy" więc teraz poczytają ludzie jak po świńsku ( z szacunkiem dla świń gdyż to inteligentne stworzenia w odróżnieniu od ciebie ) próbuje się z Internautów wała robić za pomocą klonów ! ) - obelgi pod moim adresem przeczytały tysiące osób , prawdę na twój temat przeczytają miliony !!!

Obrazek


Do dziennikarzy którzy zapewne bądą czytać ten post :
( .po mojej interwencji na TVN24 Kontakt. )

Wam zapewne nie muszę tłumaczyć dlaczego ten NEO-DZIENNIKARZYNA pisze w poniżej podanych tematach jako klon.... :

BILETY- I TUTAJ WIDAĆ JAK WAŁA Z LUDZI SIĘ ROBI !!!
http://www.goldenline.pl/forum/2027404/bilety-na-euro-...
WOLONTARIAT- KTÓRY NIE JEST ŻADNYM WOLONTARIATEM !!!
http://www.goldenline.pl/forum/666280/wolontariat-na-e...
DROGI - KTÓRE NIE SĄ WAŻNE !!! Gdyż to dla ludzi więc tworzy się klona który może swobodnie pyskować .
http://www.goldenline.pl/forum/129147/sonda-uda-sie-na...

( WAŻNE JEST TO ABY UEFA ZAROBIŁA -(Polskie bilety,reklamy ,loga... etc ) i MIAŁA DARMOWĄ POLSKĄ SIŁĘ ROBOCZA - "wolontariat" - i wisi mi to jak kilo kitu cała Polska może tyrać za darmo dla uefy - ja jestem tu tylko z powodu Daniela Olkowicza aby pokazać jakie to ścierwo sieciowe a nie dziennikarz )

...Wy to wiecie internauci nie koniecznie dlaczego , więc informuję tych co nie wiedzą , zabrania mu tego Kodeks Dziennikarski :
(...ale to już nie mój problem tylko Wasz ( jest reprezentantem dziennikarzy w PN ) ...czy rzetelność dziennikarska jest ponad solidarnością dziennikarską i powiem szczerze !!! - że nie zazdroszczę Wam ... z jednej strony "świr sieciowy" ...ale piszący prawdę za to z drugiej dziennikarz cwaniaczek i śmieć sieciowy ale z układami ... hmmm ... ciężki orzech do zgryzienia ... i daję słowo że piszę to szczerze ale szczerze też Wam obiecuję że ja mu nigdy nie odpuszczę choćby został "guru" dziennikarstwa to będzie "jechany" w sieci ..)
FOTO PONIŻEJ JEST CHYBA DLA KAŻDEGO ZROZUMIAŁE
( Aż mi ciebie szkoda pajacu taki jesteś żałosny zakładając że reszta Internautów to ciemna masa )

Obrazek
Dariusz Gałecki edytował(a) ten post dnia 28.04.11 o godzinie 20:55
Dariusz G.

Dariusz G. Specjalista od.s
uporządkowanego
ruchu
elektronów...nie
c...

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Karol Chęciński:
pozostaje aplikować o bilety jeśli chce się uczestniczyć w meczach Euro 2012
reszta jest zbędną dyskusją :)

Czas i Internauci to ocenią !!!
( ..sorki za tą niepoprawność forumową ale nie mogłem się powstrzymać...)
.Karol Chęciński:
zawładnęła Tobą chęć wszechzemsty i nadal nie ma żadnej treści dotyczącej tematu grupy w Twoich wypowiedziach, też zgłaszam, bo to już jest destrukcyjne dla grupy

Tak to prawda - jestem mściwy dla klonów i pajacy którzy próbują kreować rzeczywistość sieciową robiąc z ludzi wała !!! - apropos - gdzie znikłeś pajacu sieciowy ? - znikanie takiego "autorytetu" w grupie powoduje szok ! że wała ktoś z nich robił - i jest destrukcyjne dla grupy - ha ha ha - grupy pajacy oczywiście , normalni internauci z grupy zobaczą kto nimi "manipulował" - PROSTE !Dariusz Gałecki edytował(a) ten post dnia 26.04.11 o godzinie 09:11
Paweł B.

Paweł B. Kierownik Działu
Administracji, ITI
Neovision

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Dariusz Gałecki:
Karol Chęciński.:
pozostaje aplikować o bilety jeśli chce się uczestniczyć w meczach Euro 2012
reszta jest zbędną dyskusją :)
No zdradź te szczegóły , nie bądź taki samolub ,... tylko znajomym pomagasz przy kontach ? ... inni też by chcieli , będą ciebie chwalić na wszystkich odpustach.


Taki z Ciebie kozak, to czemu nie masz zdjęcia na profilu?
Poza tym, nie życzę sobie żebyś o mnie pisał takie informacje oraz cytował na swój wyimaginowany sposób moje wypowiedzi.Paweł Bielecki edytował(a) ten post dnia 26.04.11 o godzinie 09:34
Dariusz G.

Dariusz G. Specjalista od.s
uporządkowanego
ruchu
elektronów...nie
c...

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Paweł Bielecki:
Dariusz Gałecki:
Karol Chęciński.:
pozostaje aplikować o bilety jeśli chce się uczestniczyć w meczach Euro 2012
reszta jest zbędną dyskusją :)
No zdradź te szczegóły , nie bądź taki samolub ,... tylko znajomym pomagasz przy kontach ? ... inni też by chcieli , będą ciebie chwalić na wszystkich odpustach.


Taki z Ciebie kozak, to czemu nie masz zdjęcia na profilu?
Poza tym, nie życzę sobie żebyś o mnie pisał takie informacje oraz cytował na swój wyimaginowany sposób moje wypowiedzi.

A ja nie życzę sobie żebyś opinie Warszawie w sieci pi.....ł !!!
Udając cwaniaczka ponad stan , co to ma "kolęgę" który może manipulować przy kontach biletowych na Euro 2012 !


- Taki z Ciebie analityk a zostałeś z ręką w "nocniku" - po handlarzynie biletami !

- Nietrudno było przewidzieć pytanie jakie będą zadawać tysiące osób !

Taki z ciebie Warszawiak ? - weź do "serca" sobie te słowa

UZUPEŁNIENIE 28.04.2011

Jesteś tylko gościem w W-wie ja się w W-wie .. urodziłem wychowałem ...etc więc kontroluj bajerkę i nie wyjeżdżaj mi tu z "kozactwem" , a ty kozacz na konto Chełma a nie W-wy , mieszkasz na Pradze z tego co się dowiedziałem a to mi cholernie ułatwia sprawę ... jeszcze dobrze pamiętam jak cyryl na mnie swoje metody sprawdzał ... ehh wspomnienia ... więcej pał na cyryla dostałem ( nie było "zrozumienia" między mną a milicją obywatelską w kwestii postrzegania pewnych spraw hahaha tylko że ja jestem a milicji obywatelskiej niema hahaha - nie mogłem się powstrzymać ) niż ty dni w W-wie mieszkasz ... stanowczo ci odradzam ten ton w stosunku do mnie !!! - NIE INTERESUJĄ ciebie MOJE PORACHUNKI - to się nie .....j i nie prowokuj , jesteś jak widać tępy sieciowo jak nie przewidziałeś takiej sytuacji a teraz piórka stroszysz uważaj żebyś ich nie stracił ! - Warszawa to nie Chełm nie zorientujesz się nawet skąd wichura przyjdzie i piórka ci powyrywa ..
( W ten właśnie sposób przyjezdni paskudzą sobie opinie w W-wie a potem krzyczą że "warszawka" zadufana w sobie )

- ( mój kot dłużej mieszkał w W-wie ) - 5 lat mieszkasz tylko i tak powinno być w profilu , jesteś tylko przyjezdną siłą roboczą !- pokazujesz się bo musisz aby Ci którzy będą płacić tobie pensję widzieli kogo kupują ja nigdy nie pracowałem u kogoś więc nie potrzebuję reklamy ( wyścig "szczurów " jest mi obcy ) , a znajomych w sieci nie szukam gdyż jak widać chciałbym poznać np - Warszawiaka a tu się okazuje że trzy dni wołami ma "warszawiak" do domu i w dodatku rżnie cwaniaczka na koszt Warszawy - tacy mnie irytują bo potem ich pajacowanie ma wpływ na sieciowe postrzeganie Ludzi z W-wy - ale znam mnóstwo przyjezdnych którzy przynoszą chlubę sobie i W-wie jak też znam Warszawiaków tępych jak druga strona siekiery więc daleki jestem od uogólnień ale w tym temacie to dwóch "warszawiaków" pajacowało przy kontach biletowych - I TO JEST NIE CACY -

Obrazek


1 - Ale piszesz ze swoich danych więc Ci dopowiem jak Człowiekowi - jeśli osobiście spróbujesz mnie zastraszyć to na pewno uzyskasz odpowiedź na pytanie czy jestem "kozak" czy nie i fotka nie ma tu nic do rzeczy ( wiarygodność to nie fotka a treści które Internauta może łatwo zweryfikować i ocenić kto z niego wała robi ) a nie umieszczam jej z prostej przyczyny aby banda padalcy sieciowych nie mogła się nią posłużyć - proste ! - gdybyś uważnie przeczytał post to zobaczył byś że na wszelkie sposoby próbowali mi "jechać" w sieci , a fotka byłaby tylko ułatwieniem dla nich przy zakładaniu lipnych kont i ich wiarygodności .
( co Ty dzisiaj pierwszy dzień w sieci jesteś że o takie rzeczy pytasz ? )

2 - Czyż nie pomagał Ci przy Twoim koncie biletowym :

Obrazek

Pokaż mi umocowanie prawne do takich działań "chęcińskiego" :
( ..widziałeś że "jadę" mu w temacie po co publicznie z nim pisałeś o grzebaniu przy kontach biletowych !!! - kiepski z Ciebie analityk sieciowy ( bez urazy )
Grasz w brydża , więc powiem tak - tej partii nie możesz wygrać mam wszystkie atu na reku i w dodatku znam karty przeciwnika ! - kiepskiego partnera trafiłeś który cię pogrążył w "zapłatę" za przegranego "roberka" - wistuj dalej ale nie w taki sposób aby mnie obrażać bo gdy przegrasz partię to cena za robra może być tak wysoka że popadniesz w długi a jako analityk od długów wiesz że takowe trzeba spłacać a ja swoje potrafię ściągać zapewniam ciebie .

Obrazek

Bawiąc się ze świnią ( wiesz o kim myślę ) w znajomości zawsze trochę błota przylgnie , do kogo masz za to żal ? - jeśli Twój post to początek obrony pajaca to oświadczam Ci że to nie najlepszy pomysł .Sam napisałeś że nie ogarniasz tego syfu vel kuwety :
( ..zdradzę Ci też ogromną tajemnicę sam też bym nie dał rady ...)


Obrazek


I nie dotyczy to mnie :
( więc wiesz kto tą "kuwetą" zarządza na GL )
Zaręczam że w "mojej kuwecie" - jest porządek i wiem kto w z niej korzysta ( fotka prawdziwa ).


Obrazek


3. - "Poza tym, nie życzę sobie żebyś o mnie pisał takie informacje oraz cytował na swój wyimaginowany sposób moje wypowiedzi."

Załóż więc prywatne forum i wprowadź sobie cenzurę jaką chcesz !!! - jeśli uważasz że podawanie faktów z tego na tym forum jest czymś niewłaściwym to Twoje postrzeganie sieci jest daleko od wolności słowa , o nich wszystko o nas nic ... to nie tak ! - czasy cenzury dawno się skończyły i po to ludzie w kryminałach siedzieli obalając komunę oraz budowali internet aby można teraz było swobodnie pisać w sieci - jeśli myślisz inaczej to masz daleko idący problem .

( ..Autor tych wypocin z poniższego linku ( o mojej "pedofili" ma problem !!! - ale nawet nie wie jak wielki !!! - jedno jest pewne - zegar już tyka jakiś czas ha ha ha - I zaręczam SŁOWEM że nie napisałem ani jednego postu na onion-forum ale mieli tam chyba proroka który podszywał się pod moją osobę ( po to aby wzbudzać agresję niby moimi wypowiedziami pod adresem Ludzi których pajace chcieli "ustawiać" przeciwko mnie ) , ale w jednym dupek był PROROKIEM !!! - I pewnie bęknę za co nieco w przyszłości ale ...cóż tak trzeba ! )

Dam Ci przykład - na onion-forum neo-debile krzyczały z zemsty że jestem pedofilem i konfidentem - hmm...uwierz mi proszę że nie byłem wkurwiony na to że tak piszą - bo do tego każdy ma prawo !!! - tylko na to , że powołując się na Wolność Słowa jaką miało się szczycić onion-forum neo-gimbusy pajacowały że pusty śmiech ogarnia ( kto widział onion-forum oczywiście wie że siedziała tam pedofilska elita ale byli też ludzie którzy faktycznie byli skrzywdzeni przez władzę i czuli potrzebę nagłośnienia tego anonimowo ...TOTALNY MISZ - MASZ LUDZI - ale ja to nazywałem "szambem" bo woda z g...nem tam się mieszała ) , jak widzisz ja w otwartej sieci spod własnego nazwiska umieszczam zrzuty z onion-forum aby ich "trud" nie poszedł na marne ( to oczywiście sarkazm i to jest wolność słowa ) - do rzeczy , uważam że cenzura to zły pomysł ( oczywiście poza rzeczami tak skrajnymi jak np: pedofilia ) - wolność słowa to podstawa demokracji - Liczy się wiarygodność treści a nie do jakiej formy zostanie ona ocenzurowana aby spełniała czyjeś wymagania .

Dlatego onion-forum musiało paść gdyż nie było "oazą wolności " tylko miejscem gdzie przetyrane w sieci neo-gimbusy darły mordę na tych którzy ich przetyrali !- onion forum już nie ma ale rachunki z "nim" są dalej otwarte - ehh nie mogę nic więcej napisać aby się nie "umoczyć" ale obiecuję że napiszę ( ja albo ktoś w moim imieniu ) jak zamknę na AMEN rachunki z "onion"

Aby być szczerym do bólu - muszę też wspomnieć o prowokacjach przy użyciu mojego nazwiska - i powiem szczerze że do dzisiaj mnie dręczy pytanie kto robił wała w ten sposób z neo-gimbusów pyskujących na mój temat na onion - rozwiązania są dwa ale czy jedno czy drugie dla neo niekorzystne - ha ha ha - Trzeba było zostać promotorem pedofili aby należeć do klubu !

Więc nie wyjeżdżaj mi tu teraz proszę z prośbą o cenzurę gdyż to się kupy nie trzyma , tygodniami pisałeś z nim budując mu "autorytet" na GL i tym samym go uwiarygadniałeś a teraz "beczysz" żeby Ciebie nie cytować , jeśli to Twój kolega to bądź twardy do końca i napisz ...że to dobry kolega który mi pomógł przy kontach biletowych na Euro 2012 ...i zapewniam Ciebie że większość to zrozumie bo każdy się kiedyś układzikiem posługiwał , ale jeśli nie znasz typa to napisz ....zobaczyłem szanse na usunięcie problemów z kontem i ją wykorzystałem ... i to też każdy zrozumie !!!
Będziesz owijał g....no w srebrny papierek to kiedyś Ci się kieszenie pomylą i palce w g....no włożysz a cukierka tam nie będzie .
Prośba o cenzurę pod moim adresem to powiem delikatnie poroniony pomysł. Jak widzisz podaję zrzuty które 99 % Ludzi by skrzętnie ukrywała ale to bez sensu bo wtedy debile które to pisały , wyciągały by jako "broń" a tak każdy Internauta sam oceni kto jest wiarygodny oni pisząc na anonimowym forum czy ja spod własnego nazwiska te bzdety pokazując , debile karmią się strachem Internautów przed tego typu oszczerstwami w sieci i trzeba to ujawniać a nie chować i zaręczam Ci że gdybym postępował na tym serwisie w sposób skryty i kombinatorski to zapewne Administracja gdyby mnie przyłapała na oszustwie wykopała by mnie stąd natychmiast !!! To że moje więcej niż zdecydowane tutaj działanie jest tolerowane przez Administrację zawdzięczam pewnie ( mam taką nadzieję ) temu że wywaliłem wszystko na "stół" w obie strony - osoby/a moderujące pewnie oceniły moją i moich oponentów tutaj wiarygodność i zezwoliły mi na "jazdę po bandzie" Netykiety - nie pomylili się !!! - jak widzisz oponenci znikają z sieci okazują się klonami , cwaniaczkami sieciowymi etc.... a ja bidul dopiąłem swego - i mogłem się dobrać do "skóry" neo-dziennikarzynie . Czy mnie to cieszy ? - Tak ale z dwóch powodów ...drugi to taki że i ja się nie mylę i jak jesteś cacy w sieci to dostaniesz pomoc , choćby anonimową :
- ZA CO DZIĘKUJĘ GOLDEN LINE !!!

Na koniec
Zajmij się więc lepiej analizą długów w ITI a analizę i rozliczenie moich sieciowych "wierzytelności" pozostaw mnie ! - różnica między nami polega na tym że Ty długi a analizujesz a ja tutaj egzekwuje sieciowe długi neo-persony która mi uwłaczała w sieci .Nie mam nic do Ciebie ale nie licz na to że w jaki kolwiek sposób wpłyniesz na mój "stosunek" do tematu tego pajaca sieciowego - to awykonalne .

Z poważaniem ( ale ...po tej wypowiedzi ..."Mam gdzieś Twoje porachunki" też mam ciebie gdzieś - Proste ) - DarekDariusz Gałecki edytował(a) ten post dnia 17.05.11 o godzinie 11:41
Paweł B.

Paweł B. Kierownik Działu
Administracji, ITI
Neovision

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Mam gdzieś Twoje porachunki z innymi ludźmi, posty są tak długie i nieczytelne że i tak nikt tego nie czyta.
Ale nie wpieprzaj się w moje życie, pisząc o mnie kłamstwo!

Tyle w tym temacie, życzę wszystkiego dobrego.
Dariusz G.

Dariusz G. Specjalista od.s
uporządkowanego
ruchu
elektronów...nie
c...

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Paweł Bielecki:
Mam gdzieś Twoje porachunki z innymi ludźmi, posty są tak długie i nieczytelne że i tak nikt tego nie czyta.
Ale nie wpieprzaj się w moje życie, pisząc o mnie kłamstwo!

Tyle w tym temacie, życzę wszystkiego dobrego.

Takimi tekstami możesz sobie pisać do "chęcińskiego" !!! - to on Ci się wpieprzał w życie Ty osobiście mnie obchodzisz tyle co zeszłoroczny śnieg - jesteś mizernym cwaniaczkiem sieciowym który przed szereg się wychyla ...PAJACUJ W SIECI NA KOSZT CHEŁMA A NIE W-wy !!! - nie życzę sobie aby przez takiego pajaca pisali że ...warszawka grzebała przy kontach biletowych na Euro 2012 ...

..."Mam gdzieś Twoje porachunki z innymi ludźmi"...

Hmmm ... Więc na pewno zrozumiesz moją odpowiedź poniżej :

RE :
MAM GDZIEŚ TWOJE ŻYCIE - ( rodem z miasta Chełm ) -
A podaję ( z Tobą ) tylko to co jest na forum ( a dotyczy pajaca chęcińskiego to nie moja wina że się "przykleiłeś" do tego pajaca aby zrobić dobrze swoim kontom biletowym ) , i zalecam abyś trzymał się Swoich porad które kierowałeś pod moim adresem ( poniżej zrzut - wyluzuj ...albo nagrabisz sobie na poważnie ! ) , Ty też pępkiem świata nie jesteś , .tylko "wykształconą" zapewne ale ( bez urazy ) tylko siłą roboczą w ITI. , trybikiem który się kręci tak jak decydenci ustalą - mnie natomiast nikt żadnego polecenia nie może wydać , no chyba że kot jak zaśpię poranne karmienie i mnie ugryzie żebym wstał od tego odwołania niema ! hi,hi,hi
Na poważnie to skutkuje tym że jeśli mnie obrazisz tutaj czy w sieci to "pojadę" po ITI że zatrudnia..... rozumiesz ? - a TY do póki masz "smycz" ITI nigdy na nich nich nie napiszesz ( pewnie nie masz powodu tak jak i ja takowego nie mam ) innymi słowy jesteś na smyczy w sieci ja natomiast nie - i to jest sieciowa różnica miedzy nami:

1 - Ty tutaj kombinowałeś jak zrobić dobrze swoim kontom biletowym

Obrazek

2 - Ja tutaj kombinowałem jak uwalić handlarza biletami który przy tych kontach grzebie
( Czujesz różnicę czy nie ? - jeśli nie to wciśnij Ctrl+P pokaż komuś i niech Ci wytłumaczy )
- handlarzyna biletami zniknął a Ty zostałeś z ręką w nocniku gdyż uwiarygadniałeś jego tutaj działania , więc do kogo żal do garbatego że ma proste dzieci !

Tu się nasze "interesy" skrzyżowały ale Ty mnie absolutnie nie interesujesz !

Wyluzuj - to bardzo dobry pomysł - ZAPEWNIAM ! :

Obrazek

PS - I zapewniam Ciebie że niektóre Atuty trzymam jeszcze przy "orderach" ( grasz chyba w brydża ) tutaj wystarczą tylko blotki ( jak to na płotki ) Ty się sam ".rzuciłeś na stół - uwiarygadniając na serwisie jego konto." z pod mojej prawej ręki i musiałem Ciebie przebić - mam karty na szlema w bez atu i to z dziadkiem licytując więc nie bierz tego do siebie ale zrobiono wała z Ciebie wała on zniknął a Ty beczysz żeby Ciebie nie cytować , jak robiłeś to świadomie to cóż - pij te piwko - jak nie świadomie to cóż - żal mi Ciebie bo przeczytają to tysiące osób , ale wychodząc Twoim podobnym odczuciom pod moim adresem naprzeciw MAM TO GDZIEŚ !!! - że jak wałek dałeś się pajacowi wystawić tylko dopisz do swojego profilu u siebie - od 5 lat Warszawa bo znowu będzie szum w sieci że z Warszawiaka wałka zrobili w sieci a to przecież nieprawda - latami na to patrzyłem jak niektórzy - zaznaczam - niektórzy ! przyjezdni ( ja się w W-wie urodziłem ) byli bardziej "warszawscy" niż Warszawa i niesłusznie ich głupie cwaniactwo było Warszawie przypisywane .

"Olałeś" publicznie to że sieciowe ścierwo tutaj dopadłem które mi ohydnie uwłaczało w sieci więc ja olewam twoje cwaniactwo na GL które pokazałem wyżej - to chyba uczciwe postawienie sprawy - co to dla ciebie oznacza przekonasz się - zapewniam ! - Innymi słowy używając twojego słownictwa :

MAM GDZIEŚ JAK ODBIJE SIĘ NA TWOIM ( Chełmskim ) ŻYCIU - GRZEBANIE PRZY TWOICH KONTACH BILETOWYCH HANDLARZA BILETAMI - KAROLA CHĘCIŃSKIEGO

To trąci kabaretem - lepiej gorzej wesoło zawsze !

- mizerne to życie być musi jak takie bzdety mogą mieć na nie wpływ , zachłysnąłeś się W-wą i na jej "koszt" rżniesz cwaniaka wychodząc przed szereg tysięcy osób które uczciwie otwierały konta biletowe bez pomocy handlarza biletami - więc zostałeś sprowadzony na ziemię - na koszt Chełma pajacuj w sieci !!!


Z jednym się natomiast zgadzam , faktycznie te posty są zbyt rozbudowane i wymyślę coś ( może wrzucę do PDF-a ) aby je zminimalizować. - to świetna uwaga ! - tylko jak opisać NEO w dwóch słowach ...hmmm to bardzo trudne jest tego tyle że ... ehhh

Tyle w tym temacie, życzę wszystkiego dobrego.
Dalszą z dyskusję z tym ."warszawiakiem". uważam za bezcelową.

Tysiące osób niech przeczyta jakie cwaniactwo i prywata panowały przy biletach na Euro 2012 - że wykorzystałem temat do prywatnej "krucjaty" - to prawda !!! - ale zrozumcie mnie drodzy Internauci .TRZY LATA. poświęciłem aby dopaść te .ścierwo sieciowe. które jest ściśle powiązane z tym tematem a wnikliwi czytający zrozumieją w lot o co chodzi - za zbyt cięty język , osoby które to irytuje - PRZEPRASZAM - i proszę o wyrozumiałość ! :

Proszę to zrzucić ( z przymrużeniem oka ) na karb mojego pochodzenia ...cóż taki jestem i się nie zmienię - lepiej gorzej wesoło ZAWSZE !

( Nie ważne skąd jesteś ale kim jesteś ! - i jak się zachowujesz np w sieci - to moje "przesłanie" jak jesteś cacy to choćbyś z "perlejewa koło titajewa" był to nikt Ciebie Internauto nie "zjedzie" a wręcz przeciwnie normalni Ludzie Ci pomogą ale jak pajacujesz to zawsze się ktoś znajdzie kto Ciebie "przetyra" bo ma za co - PROSTE ! - I w tym akurat wypadku nie chodzi mi o "warszawiaka" z ITI , to płotka która się zagubiła w temacie i nie potrzebnie się umoczyła .)

Gdy znajdzie się choć jedna osoba która spod własnego imienia udowodni mi fałsz choć jednego wersu w tym temacie - usunę wszystkie moje w nim wpisy !


SZACUN DLA GOLDEN LINE

- ZA TO ŻE MA "KOHONES" I NIE WYSTRASZYLI SIĘ UKŁADÓW ZWIĄZANYCH Z EURO 2012
Ja "bidul" i tak idę do "odstrzału" ale cóż - hi,hi,hi - a na poważnie to spocisz się zasrańcu i zdechniesz na zapalenie płuc zanim to zrobisz ! - o jakąkolwiek formę życia ci chodzi - PAJACU !
Tylko PAJACU podziękuj za szansę "zabicia" mnie mojemu kotu który użyczył mi jednego życia i z martwych wstałem aby ci dać szansę na "zabicie" mnie - taki jestem uczynny - czy ja ten sarkazm pod adresem debili sieciowych mam wrodzony ? - chyba tak ...ale to niegroźne dla otoczenia tak mówią znajomi .

Obrazek


ŹRÓDŁO - powyższego zrzutu TVN24 Kontakt

A przecież i na Golden Line siedział handlarz biletami z dostępem do kont :
http://www.goldenline.pl/forum/2175040/bilety-na-euro-...

Z POWAŻANIEM dla tego FORUM


Obrazek


- Chory z nienawiści do PAJACA !!!
- ( który z Was Szanowni Internauci wała chce robić na Golden Line )
- szary internauta Darek


I aby sprawa była jasna : wiszą mi jak kilo kitu bilety na euro śmieć mi uwłaczał miesiącami i musi za to beknąć !!!Dariusz Gałecki edytował(a) ten post dnia 17.05.11 o godzinie 12:03

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Zainteresowani sprzedażą biletów oczywiście przez portal uefa.com po tej samej cenie ;););) prosze o odpowiedz na mbertigo@yahoo.com

Następna dyskusja:

bilety na Euro 2012




Wyślij zaproszenie do