konto usunięte

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Bilety na Euro 2012 mają być dostępne już w marcu tego roku - http://euro-forum.pl/viewtopic.php?t=688

Pozdrawiam,
Bartek

konto usunięte

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Bartosz Kańtoch:
Bilety na Euro 2012 mają być dostępne już w marcu tego roku - http://euro-forum.pl/viewtopic.php?t=688

Pozdrawiam,
Bartek

Tak jest, w marcu rusza sprzedaż. Ze względu na ogromne zainteresowanie może być to jedyna szansa na zakup.
Od lutego będzie już można rejestrować się na portalu biletowym, który będzie dostępny od 1 lutego.
Pozdr.
K.

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Nie sposób się tam zarejestrować. Podobno biletów już i tak nie ma....

POzdrawiam!
Aga

konto usunięte

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Aga Meredith:
Podobno biletów już i tak nie ma....

jak może nie być biletów skoro nie rozpoczęła się sprzedaż? :)

https://ticketing.uefa.com/euro2012-pl/default.aspx - tu się bez problemu zarejestrujesz, a jak będziesz chciała bilety wróć w marcu i aplikuj o nie...

całkiem prosty mechanizm
Dariusz G.

Dariusz G. Specjalista od.s
uporządkowanego
ruchu
elektronów...nie
c...

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Aga Meredith:
Nie sposób się tam zarejestrować. Podobno biletów już i tak nie ma....

POzdrawiam!
Aga
Szanowna Pani.

Autor tego tematu , Daniel Olkowicz jest administratorem polskojęzycznej części serwisu uefa.com ( "Prowadzenie polskojęzycznej wersji serwisu uefa.com" ) , więc on Pani udzieli na pewno dokładnych informacji gdzie są i będą bilety , co do "uczynnego" tutaj:
( Karol Chęciński )
to zapewniam że intencje jego zainteresowań biletami są conajmniej dwuznaczne.> (TELEFON) , niech Pani zwróci uwagę że nigdzie nie odzywa się administrator strony pl.uefa.com
( obecny na GL NEO-dziennikarz Daniel Olkowicz ) ,
tylko jego klony> (WERYFIKACJA) i " miłośnicy" , handlujący biletami.
Dlaczego tak jest - to każdy pewnie sam oceni .

Pozdrawiam Panią.

UZUPEŁNIENIE 13.02.2011
Widzi Pani tylko dotknąć biletów już się "larum-poniżej" podnosi ha,ha,ha a admin uefa.com. < ( Polska wersja ) milczy , bo ma kloniki do pyskowania w tym temacie.
Czysta żenada kompromitująca neo-dziennikarzynę !
Cytat

PS strona uefa.com.pl przenosi na ponczochy.pl, rozumiem, że albo płacą Ci za podniesienie rankingu albo taki jesteś właśnie wszechznawca tematu, a może jedno i drugie? :)

Bidul - Ciężko mu zrozumieć że właśnie dlatego iż mi nikt nie płaci za nic !!! , więc jestem absolutnie wolny od jakich kolwiek wpływów na moje opinie , ludzie uzależnieni od innych finansowo choćby to była "złota" ale zawsze smycz za którą są prowadzeni ha,ha,ha - nigdy nie zrozumieją co to wolność wypowiedzi bo gdy tylko napiszą coś wbrew trzymającemu smycz , natychmiast dzięki smyczy zostaną przywróceni do porządku - W komunie smyczą był totalny strach narodu przed władzą teraz mamy kapitalizm i smycz jest kapitalistyczna czyli finansowa , metody się zmieniły ale zasada nie !
"Parobka trzeba krótko trzymać" - ta zasada od początku ludzkości obowiązuje.
Dlaczego smycz ? - to są słowa mojego kolegi który awansował na wysokie stanowisko w potężnej firmie i z tym wiązały się przywileje : służbowy samochód z kierowcą ( no limit ) , komórki i inne pierdoły , i gdy zadałem mu pytanie : ...masz teraz jak w raju... odpowiedział mi tak :
"Może to jest i raj ale ze złotą smyczą na szyi " - dlatego użyłem tego określenia.

Uzupełnienie - 21.02.2011
Co do szycia :
To jakie "buty Wam szyją" z biletami na Euro 2012
, czytając poniższe posty można się domyśleć , jak "autorytetem" opisującym zasady ich rozprowadzania jest > "konik" - ha,ha,ha
Skąd handlarz biletami ma wiedzę z pierwszej ręki ?
- zapewne pozostanie to wielką tajemnicą zawodową "szewców sieciowych".
Ha,ha,ha,ha
Konto "konika" które zniknęło - schował się też jego znajomy z profilem więc trzeba to uszanować i go "schować" na razie .


Obrazek


Bidul a on mnie o ukrywanie się posądzał :


Obrazek



Obrazek

UZUPEŁNIENIE 05.05.2011- wiszą mi bilety i takie klony jak on mój profil mówi po co tutaj jestem , proste - PAJAC zniknął z GL i z sieci ha ha ha czysta :
ŻENADA PROMOCJI SPRZEDAŻY BILETÓW NA EURO 2012
Bilety na Euro2012 - handlarz biletami ma dostęp do kont biletowych .

Obrazek


Niech wszystkim pomaga a nie znika - TO NIEŁADNIE ha ha ha

- Ale mam zabawę ha ha ha !!! - Neo to niekończące się złoża materiału do kabaretu ....Dariusz Gałecki edytował(a) ten post dnia 14.05.12 o godzinie 12:16

konto usunięte

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Dariusz Gałecki:

a Ty znowu te insynuacje sprzedajesz... nudny jesteś okropnie...
i zazdrosny o wszystko wokół, słabe to strasznie

UZUPEŁNIENIE 14.02.2011
Dariuszu Gałecki, tyle Twojego, że sobie popiszesz :)
PS strona uefa.com.pl przenosi na ponczochy.pl, rozumiem, że albo płacą Ci za podniesienie rankingu albo taki jesteś właśnie wszechznawca tematu, a może jedno i drugie? :)Karol C. edytował(a) ten post dnia 14.02.11 o godzinie 18:43

konto usunięte

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Dariusz Gałecki:

bla bla bla...
zachowujesz się tak jakbyś jako użytkownik japonek krytykował szewców zajmujących się pantoflami, w dodatku myśląc (i mając jedyną słuszną pewność), że pantofle to glany...
ciągłe brawa, ciągnij kabaret, jesteś w tym świetny :)Karol C. edytował(a) ten post dnia 15.02.11 o godzinie 14:34
Dorota L.

Dorota L. Project Manager,
SAPA Components

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

A tak wracając do tematu...
Czy bilety, które będzie można zakupić od marca będą imienne?
Chciałabym kupić bilety na wersję Follow My Team, ale nie wiem jeszcze, kto by na te mecze pojechal.
Czy będę musiala to być ja, skoro ja sie rejestruję na stronie?
Czy kupując bilety dla gości (czyli max. 3 osob) musze od razu podawac ich dane?
Czy mogę kupic bilety tylko na reprezentację Polski (bo tak niby jest napisane w regulaminie)?
Czy moi goście będą mogli się mieszać? Np. na jeden mecz pojda ze mna 3 osoby, a na kolejny mecz inne 3?

konto usunięte

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Dorota Czarnecka:
A tak wracając do tematu...
Czy bilety, które będzie można zakupić od marca będą imienne?

nie ma ostatecznej decyzji na ten temat, ale raczej nie
Chciałabym kupić bilety na wersję Follow My Team, ale nie wiem jeszcze, kto by na te mecze pojechal.
Czy będę musiala to być ja, skoro ja sie rejestruję na stronie?

zakupione bilety można odstąpić po cenie nominalnej
Czy kupując bilety dla gości (czyli max. 3 osob) musze od razu podawac ich dane?

nie
Czy mogę kupic bilety tylko na reprezentację Polski (bo tak niby jest napisane w regulaminie)?

tak, Follow My Team Polska
Czy moi goście będą mogli się mieszać? Np. na jeden mecz pojda ze mna 3 osoby, a na kolejny mecz inne 3?

tak

w przypadku pytań polecam również http://pl.ifaqticketing.uefa.com/uefaeuro2012Karol C. edytował(a) ten post dnia 16.02.11 o godzinie 12:06
Dorota L.

Dorota L. Project Manager,
SAPA Components

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

A co musialabym zrobic zeby kupic bilety follow my team innej reprezentajci nie majac ich obywatelstwa?
Dorota L.

Dorota L. Project Manager,
SAPA Components

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

czy za bilety mozna wziac fakture?

konto usunięte

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Dorota Czarnecka:
A co musialabym zrobic zeby kupic bilety follow my team innej reprezentajci nie majac ich obywatelstwa?

nie ma takiej możliwości

konto usunięte

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Dorota Czarnecka:
czy za bilety mozna wziac fakture?

tak, to wymóg ustawowy
Dorota L.

Dorota L. Project Manager,
SAPA Components

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

dzieki za odpowiedzi :)

a na czym polega pakiet hospitality?

konto usunięte

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Dorota Czarnecka:
dzieki za odpowiedzi :)

a na czym polega pakiet hospitality?

bilety wysokiej kategorii + wysokiej klasy catering + szwedzki stół + wybór dobrych win + gadżety + parking w zależności od dostępności + dostęp do strefy Hospitality (namioty) z różnymi dodatkowymi atrakcjami...

http://pl.uefa.com/uefaeuro2012/hospitality/index.html <- tutaj można wyrazić chęć otrzymania informacji o tych pakietach po rozpoczęciu ich sprzedaży
Arkadiusz Ż.

Arkadiusz Ż. Ekspert ds.
komunikacji i
marketingu, project
manager pro...

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

A tymczasem start sprzedaży już jutro. Podobno z tej okazji aż Platini przylatuje do Warszawy :)
Dorota L.

Dorota L. Project Manager,
SAPA Components

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Czas oczekiwania by wejść na portal biletowy ok 30 minut.
Gdy w końcu mi się udało, nie mogę nigdzie znaleźć opcji zapisu na bilety.
Where is it?
Paweł B.

Paweł B. Kierownik Działu
Administracji, ITI
Neovision

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Dokładnie mam to samo, tylko że ja czekałem ok 1,5 godz.
Gdzie jest opcja kup bilet???
Dariusz G.

Dariusz G. Specjalista od.s
uporządkowanego
ruchu
elektronów...nie
c...

Temat: Bilety na EURO 2012 już w marcu!

Paweł Bielecki:
Dokładnie mam to samo, tylko że ja czekałem ok 1,5 godz.
Gdzie jest opcja kup bilet???
Na pewno zaraz dostanie Pan odpowiedź od bardzo "wiarygodnej" osoby , ale mnie się przypomina Sklep warzywny Opole 80 - "tyłojęci" przodem , w oczekiwaniu na konkretne odpowiedzi i dla poprawy humoru , osób oczekujących polecam obejrzeć :
( lata lecą a nic się nie zmienia , oprócz "koryt" )
http://www.youtube.com/watch?v=We2KO2Bi72s&feature=rel...

UZUPEŁNIENIE
A nie pisałem , poniżej od razu "fachowiec" od biletów się pojawia - HA,HA,HA ! - cóż to jego "koryto".Dariusz Gałecki edytował(a) ten post dnia 01.03.11 o godzinie 12:18

konto usunięte

Następna dyskusja:

bilety na Euro 2012




Wyślij zaproszenie do