Ewa A.

Ewa A. art director, V&P

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

http://www.youtube.com/watch?v=v1Qb9YIAtRw&feature=pla...
umieszczam tutaj ten material zamieszczony przez jakiegos psychopate i prawdopodobnie jego psychopatyczne dziecko na yt
wszystkie osoby mogace pomoc w szybkim odszukaniu bandziora z polski proszone sa o pomoc
Z tego co widze kot pewnie juz nie zyje
Ja jestem w szoku
Zawiadomic trzeba policje lub fundacje http://interwencje.viva.org.pl/
Z tego co wiem widzac nick osoby wyswietlany na yt mozna sie dowiedziec z jakiego serwera i komputera to gowno zostalo zamieszczone w necie. Osoby ktore sie na tym znaja proszone sa o pomocEwa Andrychiewicz edytował(a) ten post dnia 27.12.10 o godzinie 22:29

konto usunięte

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

i ktos taki "wychowuje" dzieci eh

konto usunięte

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

jestem załamana...dla mnie to coś niewyobrażalnego
nie potrafię nawet napisać coś sensownego, bo na usta cisną mi się same najgorsze niewyobrażalne wyrazy...bachora i jego rodzinkę bym....&*^&%674%#453*

podobno w radiu o tym mówiono, policja ich już szuka
Izabela Korzińska

Izabela Korzińska Architekt /
Developer ETL/TEam
Leader, Roche Polska

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

Podesłałam kolegom, ale chyba tylko admini youtube'a mogliby na pewno namierzyć tego gościa. Oflagowałam ten film jako znęcanie się nad zwierzętami i mam nadzieję, że w takim przypadku wysyłają policji dane takiego świra.

Niby ludzie z youtuba już coś na temat tego psychola znaleźli (to 15-latek, więc raczej brat, niż tatuś tego bachora), ale to może być pomyłka...

Co za zjeb...
Ewa A.

Ewa A. art director, V&P

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

Każdy może zadzwonić na policję zawiadamiając o popełnieniu przestępstwa albo wysłać maila z linkiem do filmu: ksp.wkryminalny@policja.waw.pl
Izabela Korzińska

Izabela Korzińska Architekt /
Developer ETL/TEam
Leader, Roche Polska

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8872992...
Policja już wie.

konto usunięte

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

OMG,mam córkę 2,5 roku,jest z Nami kotka 4 lata która też się poddaje,ale nigdy nie pozwoliłam na ciągnięcie za ogon,uszy,bicie,kopanie czy jakiekolwiek inne z le zachowanie mojego dziecka do naszego kota.
Śmię twierdzić że przez takie zachowanie jakiego uczą tego dziecka wyrośnie z Niego bandyta lub co gorsze morderca.
Ewa A.

Ewa A. art director, V&P

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

Izabela Korzińska:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8872992...
Policja już wie.
potrzebny jest jednak obywatelski sprzeciw dlatego zawiadamiajmy policje bo mamy do tego prawo
ksp.wkryminalny@policja.waw.pl i lokalne wydzialy kryminalne w swoim miescie
twojauwaga@tvn.plEwa Andrychiewicz edytował(a) ten post dnia 28.12.10 o godzinie 00:26
Izabela Korzińska

Izabela Korzińska Architekt /
Developer ETL/TEam
Leader, Roche Polska

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

Urszula S.:
[...]
Śmię twierdzić że przez takie zachowanie jakiego uczą tego dziecka wyrośnie z Niego bandyta lub co gorsze morderca.
Jeśli kotu coś się stało, to to już jest morderca. Nie trzeba wcale zabić człowieka, żeby się tak nazywać. I prawdę mówiąc nie sądzę, że coś/ktoś jest w stanie takie dziecko zmienić.

A nawet wg mnie - to jest morderca, bo kot (ponoć) przeżył cudem.

konto usunięte

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

kurwa co za bydlaki. ten kot się przestał ruszać druga część ma pewnie zawierać zabawy z jego wnętrznościami. ręce opadają. co za jebany kraj

edit. mam szczerą nadzieję, że małoletniego imbecyla przetrenują pedofile w poprawczaku a tatuśka ustrzeli jakiś obrońca zwierząt.

edit #2. mamuśkę od tego bękarta powinni przymusowo wysterylizować.

excue my french, ale trochę mi ciśnienie skoczyło...

ciach

fajne rzeczy powypisywali w profilu tego śmiecia na YT i pod filmem...

ciachpaweł D. edytował(a) ten post dnia 28.12.10 o godzinie 12:04
Ania M.

Ania M. One step forward,
two steps back

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

paweł D.:
masz 100% pewność, że to ta osoba? na 100%?? niedawno była inna sytuacja z pewną dziewczyną. Na końcu się okazało, że jest niewinna. Można komuś tak krzywdę zrobić...

nie żebym go broniła - to co zrobiono zasługuje na najwyższą karę.

Tych danych sobowych NIE WOLNO podawać publicznie. Jeśli w rezultacie okaże się, że to nie on, pozew cywilny masz jak w banku do tego przegrany dla Ciebie.

konto usunięte

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

Anja M.:
paweł D.:
masz 100% pewność, że to ta osoba? na 100%?? niedawno była inna sytuacja z pewną dziewczyną. Na końcu się okazało, że jest niewinna. Można komuś tak krzywdę zrobić...

nie żebym go broniła - to co zrobiono zasługuje na najwyższą karę.

Tych danych sobowych NIE WOLNO podawać publicznie. Jeśli w rezultacie okaże się, że to nie on, pozew cywilny masz jak w banku do tego przegrany dla Ciebie.

też tak myślę - trochę mnie poniosło :)
na 100% to wiadomo jedynie, że zwyrol to nakręcił a kim on jest, to już niestety nie. zresztą te dane tam się systematycznie pojawiają, więc tutaj równie dobrze można je usunąć ;)
Mariusz S.

Mariusz S. przecież tam nic nie
ma

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

Ja pierd... nie wytrzymałem do końca.
Wiezienie za to, więzienie i zastosować zasadę oko za oko...

konto usunięte

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

napiszę Wam jeszcze tylko, że ten psychol to podobno... nauczyciel

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

nawet tego nie oglądam, raz obejrzałam cos bardziej bestialskiego i przez miesiąc nie mogłam dojśc do siebie. Ogarnia mnie wsiekłośc, wpółczucie, bezsilnośc, ageresja, chęć zemsty, wszytsko po kolei. Może to niskie emocje ale inaczej nie potrafie i trudno mi obiecać, że nie ucięłabym raczek takiemu skur.....
Dla mnie nie ma różnicy, czy ktos się znęca nad psem kotem, ptakiem czy człowiekiem.
Co możemy zrobić w tej sprawie, kazdy z nas ma wysyłac maila np. do policji z donosem?

konto usunięte

konto usunięte

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

magdalena K.:
jestem załamana...dla mnie to coś niewyobrażalnego
nie potrafię nawet napisać coś sensownego, bo na usta cisną mi się same najgorsze niewyobrażalne wyrazy...bachora i jego rodzinkę bym....&*^&%674%#453*

Bachor nic nie winien.
Bachor ma rok, moze mniej.
Bachor nie wie, co dobre, co złe.
Przekonasz sie, jak same będziesz miała takiego bachora.

konto usunięte

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

paweł D.:
kurwa co za bydlaki. ten kot się przestał ruszać druga część ma pewnie zawierać zabawy z jego wnętrznościami. ręce opadają. co za jebany kraj

edit. mam szczerą nadzieję, że małoletniego imbecyla przetrenują pedofile w poprawczaku a tatuśka ustrzeli jakiś obrońca zwierząt.

Rozumiem, że Cie poniosły emocje, ale chyba za bardzo.

:((((

konto usunięte

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

Jerzy K.:
paweł D.:
kurwa co za bydlaki. ten kot się przestał ruszać druga część ma pewnie zawierać zabawy z jego wnętrznościami. ręce opadają. co za jebany kraj

edit. mam szczerą nadzieję, że małoletniego imbecyla przetrenują pedofile w poprawczaku a tatuśka ustrzeli jakiś obrońca zwierząt.

Rozumiem, że Cie poniosły emocje, ale chyba za bardzo.

:((((

wszystko możliwe i patrząc po wpisach na YT nie mnie jednego.
rozumiem, że reżyserem tego przedstawienia był zwyrodniały bydlak zza kamery, ale mimo wszystko jakoś nie wierzę (nie chcę), żeby z tym gnojkiem było wszystko ok. biorąc pod uwagę stopień pokrewieństwa, to chyba nawet uzasadniona obawa..?
Izabela Korzińska

Izabela Korzińska Architekt /
Developer ETL/TEam
Leader, Roche Polska

Temat: TO SIE K....w glowie nie miesci

Jerzy K.:
Bachor nic nie winien.
Bachor ma rok, moze mniej.
Bachor nie wie, co dobre, co złe.
Przekonasz sie, jak same będziesz miała takiego bachora.
Jurek, dziecko owszem, nie wie, co dobre, a co złe, ale nie jest aż do tego stopnia nieświadome. Tamto mi wygląda na 2-3 lata. Większość dzieci ma jednak odruchy "zakochać zwierzątko na śmierć" niż "zatłuc na śmierć". Niewiedza, niewiedzą, ale ona nie tłumaczy takiego bestialstwa u dziecka. To mały psychol - bachor, na którego już zawsze trzeba będzie mieć oko, żeby mu inne zwierzę nie wpadło w ręce. A z tym na pewno będzie trudno.

Gdybym miała dziecko, które zrobiłoby coś takiego, spłukałabym w kiblu uczucia macierzyńskie w stosunku do niego.



Wyślij zaproszenie do