Jadwiga Balbier

Jadwiga Balbier Kto pyta..... nie
błądzi; Kto
szuka...... znajduje

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Urszula S.:
Ja chodzę po domach/mieszkaniach i czasami sobie sprzątam i robię to z wielką przyjemnością,ludzie płacą i są zadowoleni,a ja mam pare groszy :-))))
Nigdy nikt mnie z tego powodu nie poniżał,a i ja nie czuję się gorsza.
ŻENADA ta kampania !!!!!!!!!
Zapamiętaj, weź sobie do serca.............
omijaj szerokim łukiem mieszkanie Moniki S.,
kto wie co może Ciebie spotkać :)))

konto usunięte

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Jadwiga Balbier:
ŻENADA ta kampania !!!!!!!!!
Zapamiętaj, weź sobie do serca.............
omijaj szerokim łukiem mieszkanie Moniki S.,
kto wie co może Ciebie spotkać :)))
Zapamiętam to imie i nazwisko :-))))
Ewka Kira C.

Ewka Kira C. blogerka do
wynajęcia szuka
miłej redakcji
cyber-girl.net

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Janusz K.:
Z takimi marketingowcami

marketoidami.
proszę. odróżniajmy to jakoś.
bo mi głupio będzie. bo w marketingu jednak trochę robiłam. ale takich jaj jak to, to nie...
Janusz K.

Janusz K. Ekspert rozwoju i
przyszłości firm,
struktur, systemów
or...

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Proszę bardzo - zresztą dla "wyróżnienia" użyłem kursywy. Ale proponowany marketoid brzmi wymowniej.. ;-))

konto usunięte

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Zdumiewa mnie, że do tej pory na temat tej reklamy nie wypowiedział się tutaj żaden z pracowników GL. Może to oznaczać, że albo GL nie zapoznaje się z tym, co dzieje się na jego forum, albo lekceważy krytyki nawet wtedy, gdy są tak zgodne, ja te, które tu wpisaliśmy.
Ewka Kira C.

Ewka Kira C. blogerka do
wynajęcia szuka
miłej redakcji
cyber-girl.net

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Wiesław R.:
Zdumiewa mnie, że do tej pory na temat tej reklamy nie wypowiedział się tutaj żaden z pracowników GL.

Zliczają odsłony.
Jutro przedstawią je reklamodawcom.
Natalia Książka Pachulska

Natalia Książka
Pachulska
delivering happiness

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Wiesław R.:
Zdumiewa mnie, że do tej pory na temat tej reklamy nie wypowiedział się tutaj żaden z pracowników GL. Może to oznaczać, że albo GL nie zapoznaje się z tym, co dzieje się na jego forum, albo lekceważy krytyki nawet wtedy, gdy są tak zgodne, ja te, które tu wpisaliśmy.

Wiesław, zapewniam Cię, że do powodów wymienionych przez Ciebie można dodać jeszcze kilka.

Dyskusję na temat reklamy śledzę od samego początku. Pozwolę natomiast obronić się Monice, na temat której padło tu wiele, w moim odczuciu, niesprawiedliwych słów.

konto usunięte

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Natalia Książka:
Wiesław, zapewniam Cię, że do powodów wymienionych przez Ciebie można dodać jeszcze kilka.

Dyskusję na temat reklamy śledzę od samego początku. Pozwolę natomiast obronić się Monice, na temat której padło tu wiele, w moim odczuciu, niesprawiedliwych słów.
Przepraszam Natalio,ale jakoś jeszcze nie widać Moniki broniącej się tu :-((((
A szkoda,bo ja z chęcią bym poczytała jej argumenty :-)
Ewka Kira C.

Ewka Kira C. blogerka do
wynajęcia szuka
miłej redakcji
cyber-girl.net

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Facebook:

Marian Hebbell - jeszcze trochę i będę dyrektorem finansowym - utargowałem dziś trzy złocisze jak kupowałem golonkę na bazarku.

Henryk Czyścikiewicz - słyszałem, że IT manager dużo zasysa z sieci, no to się porządnie przyssałem ...

Genowefa Zamieć - Tak se dzisiaj myśle, że dobry byłby ze mnie marketing manager ... wszystkie ulotki w urzedzie ładnie poukładałam, kawę z rańca wypiłam, a teraz to już się biorę za kreowanie wizerunku, bo mam nowy fartuszek do pracy :)

--- --- --- ---

To tak na wypadek, gdyby komuś się jeszcze wydawało, że to nie jest wcale nabijanie się ze stereotypowych "roboli" i gdyby ktoś podejrzewał, że chodziło po prostu o osoby nie nadające się na dane stanowisko.

konto usunięte

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Natalia Książka:
Wiesław R.:
Zdumiewa mnie, że do tej pory na temat tej reklamy nie wypowiedział się tutaj żaden z pracowników GL. Może to oznaczać, że albo GL nie zapoznaje się z tym, co dzieje się na jego forum, albo lekceważy krytyki nawet wtedy, gdy są tak zgodne, ja te, które tu wpisaliśmy.

Wiesław, zapewniam Cię, że do powodów wymienionych przez Ciebie można dodać jeszcze kilka.
Myślę, że ma Pani rację. Chętnie poczytam więcej na ten temat.
Natalia Książka Pachulska

Natalia Książka
Pachulska
delivering happiness

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Wiesław R.:
Wiesław, zapewniam Cię, że do powodów wymienionych przez Ciebie można dodać jeszcze kilka.
Myślę, że ma Pani rację. Chętnie poczytam więcej na ten temat.

A moglibyśmy sobie nie "paniować"? :)
Jeden z tych powodów może być naprawdę prozaiczny, wystarczy zerknąć na kartkę w kalendarzu.

Tak jak powiedziałam, dajmy wypowiedzieć się Monice.

konto usunięte

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

A czy ktoś napisał do Moniki z info, że jest taki temat?

konto usunięte

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Karolina Ł.:
A czy ktoś napisał do Moniki z info, że jest taki temat?
Tak,ja wysłałam do Niej linka z tym tematem,wczoraj.
Natalia Książka Pachulska

Natalia Książka
Pachulska
delivering happiness

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Karolina Ł.:
A czy ktoś napisał do Moniki z info, że jest taki temat?

Tak
Witold F.

Witold F. Magazyn
"Kontrateksty",publi
systa,dziennikarz,cz
asem urzę...

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

To chyba trzeba sobie wyrychtować nowe konta, bo nas tu wszystkich zaraz stąd wywalą jak sie Monisia zeźli:P

konto usunięte

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

no to poczekajmy- dziś jest święto, a dla Moniki GL to przecież praca więc nie musi tu spędzać całych dni.

konto usunięte

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Natalia Książka:
Wiesław R.:
Myślę, że ma Pani rację.

A moglibyśmy sobie nie "paniować"? :)
Nie widzę powodów. Czy ta powszechnie przyjęta forma zwracania się do siebie nieznajomych ma dla Pani jakąś negatywną konotację?

konto usunięte

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Wiesław R.:
A moglibyśmy sobie nie "paniować"? :)
Nie widzę powodów. Czy ta powszechnie przyjęta forma zwracania się do siebie nieznajomych ma dla Pani jakąś negatywną konotację?
Wiesławie tak jest przyjęte w internecie że mówi się do siebie po imieniu i niech Cię to nie oburza :-)))
Po za tym na Pana/Panią trza mieć wygląd i pieniądze,a jednego i dugiego wielu każącym się tytuować na GL barkuje :-)

Wiesławie wyluzuj pośladki i baw się dobrze :-)))

konto usunięte

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Urszula S.:

Wiesławie tak jest przyjęte w internecie że mówi się do siebie po imieniu i niech Cię to nie oburza :-)))
Pani Urszulo! Ani nie jest to powszechnie przyjęte (można łatwo sprawdzić), ani mnie to nie oburza.

konto usunięte

Temat: pogarda dla pracy fizycznej na GL (ogłoszenie):(

Wiesław R.:
Pani Urszulo! Ani nie jest to powszechnie przyjęte (można łatwo sprawdzić), ani mnie to nie oburza.
Oj Wiesław,Wiesław jest 21 wiek,idziemy z postępem,po co to stwarzać taki sztuczny dystans ??? Strasznie tego nie lubię na necie i forach,toż to hipkryzją mi zajeżdza,sorki,ale takie mam zdanie.
P.S I prosze mi tu nie wykrzykiwiać(!) bo je na nikogo tu nie krzyczę :-)))
Miłego poniedziałku.

Następna dyskusja:

zapraszam - oferty pracy dl...




Wyślij zaproszenie do