Robert M.

Robert M. uczeń Technikum
Informatycznego

Temat: Pobieraczek

Witam..wiem że jest wiele tematów na ten temat.. ale dużo z nich jest przedawnionych i chciałbym uzyskać czy mieli oni już jakieś sprawy sądowe i jak się z tego wypisać.

Nie chce znowu denerwować się przy otwieraniu skrzynki obdiorczej na poczcie.
Płacić im raczej nie będe bo nie słyszałem żeby mieli jakąś sprawe...
Wiem że dostali kare i mieli zmienić regulamin ale czy to zrobili tego nie wiem.
Mam 16 lat i podałem im "prawie" prawdziwe dane..w miejscu nazwiska podałem pierwszą litere i postawiłem kropkę ...

P.S.
Pozdrawiam i licze na konkretne odpowiedzi...
W razie jakiś pytań to prosze zadawać.
moje gg : 3300460
Grzegorz B.

Grzegorz B. Liberum Arbitrium

Temat: Pobieraczek

Robert M.:
Witam..wiem że jest wiele tematów na ten temat.. ale dużo z nich jest przedawnionych i chciałbym uzyskać czy mieli oni już jakieś sprawy sądowe i jak się z tego wypisać.

Nie chce znowu denerwować się przy otwieraniu skrzynki obdiorczej na poczcie.
Płacić im raczej nie będe bo nie słyszałem żeby mieli jakąś sprawe...
Wiem że dostali kare i mieli zmienić regulamin ale czy to zrobili tego nie wiem.
Mam 16 lat i podałem im "prawie" prawdziwe dane..w miejscu nazwiska podałem pierwszą litere i postawiłem kropkę ...

P.S.
Pozdrawiam i licze na konkretne odpowiedzi...
W razie jakiś pytań to prosze zadawać.
moje gg : 3300460

Chłopcze.
Żadne rozprawy w sądzie przeciwko użytkownikom tej oszukańczej firmy się nie odbyły.
Jedyne wpisy, jakie możesz zobaczyć w necie to wpisy ściemy wpisane przez pracowników tego gówna, jakim jest pobieraczek.
Tak więc nie wierz, że ktokolwiek odpowiedział za użytkowanie pobieraczka – okradaczka.
Osraj ich ciepłym gównem…
Robert M.

Robert M. uczeń Technikum
Informatycznego

Temat: Pobieraczek

a jak z tego gówna się wypisać? słyszałem że trzeba jakiś list do nich wysłać... tyle że nei wiem co tam mam pisać ..Robert M. edytował(a) ten post dnia 31.10.10 o godzinie 15:50
Grzegorz B.

Grzegorz B. Liberum Arbitrium

Temat: Pobieraczek

Robert M.:
a jak z tego gówna się wypisać? słyszałem że trzeba jakiś list do nich wysłać... tyle że nei wiem co tam mam pisać ..Robert M. edytował(a) ten post dnia 31.10.10 o godzinie 15:50

Nic nie pisz, bo wtedy zacznie się zabawa.
Oni tylko czekają na ewentualną polemikę.
Olej sprawę, tak jakby jej nie było...
Mariusz Ogórek

Mariusz Ogórek
informatyk/dj/techni
k-informatyk/elektry
k

Temat: Pobieraczek

Robert M.:
Witam..wiem że jest wiele tematów na ten temat.. ale dużo z nich jest przedawnionych i chciałbym uzyskać czy mieli oni już jakieś sprawy sądowe i jak się z tego wypisać.

Nie chce znowu denerwować się przy otwieraniu skrzynki obdiorczej na poczcie.
Płacić im raczej nie będe bo nie słyszałem żeby mieli jakąś sprawe...
Wiem że dostali kare i mieli zmienić regulamin ale czy to zrobili tego nie wiem.
Mam 16 lat i podałem im "prawie" prawdziwe dane..w miejscu nazwiska podałem pierwszą litere i postawiłem kropkę ...

P.S.
Pozdrawiam i licze na konkretne odpowiedzi...
W razie jakiś pytań to prosze zadawać.
moje gg : 3300460
Z tego co mi wiadomo, ztvp1 z youtube oraz z ze stron internetowych policja w Gdansku powiedziała ze nie ma i nie bylo sprawy sądowej tylko jedna osoba skarge na pobieraczek złozyła ,doniosła.
Mariusz Ogórek

Mariusz Ogórek
informatyk/dj/techni
k-informatyk/elektry
k

Temat: Pobieraczek

Grzegorz B.:
Robert M.:
Witam..wiem że jest wiele tematów na ten temat.. ale dużo z nich jest przedawnionych i chciałbym uzyskać czy mieli oni już jakieś sprawy sądowe i jak się z tego wypisać.

Nie chce znowu denerwować się przy otwieraniu skrzynki obdiorczej na poczcie.
Płacić im raczej nie będe bo nie słyszałem żeby mieli jakąś sprawe...
Wiem że dostali kare i mieli zmienić regulamin ale czy to zrobili tego nie wiem.
Mam 16 lat i podałem im "prawie" prawdziwe dane..w miejscu nazwiska podałem pierwszą litere i postawiłem kropkę ...

P.S.
Pozdrawiam i licze na konkretne odpowiedzi...
W razie jakiś pytań to prosze zadawać.
moje gg : 3300460

Chłopcze.
Żadne rozprawy w sądzie przeciwko użytkownikom tej oszukańczej firmy się nie odbyły.
Jedyne wpisy, jakie możesz zobaczyć w necie to wpisy ściemy wpisane przez pracowników tego gówna, jakim jest pobieraczek.
Tak więc nie wierz, że ktokolwiek odpowiedział za użytkowanie pobieraczka – okradaczka.
Osraj ich ciepłym gównem…
To zastraszanie i wyłudzenie przez ludzi kasy aby pobieraczkowi zaplaciwo lewe oszustwo a żadnych spraw nie bylo,zadnych pozwań i spraw sądpwych nie bylo.Pozdrawiam
Katarzyna Nalazek - Pechcin

Katarzyna Nalazek -
Pechcin
Kadra Zarządzająca.

Temat: Pobieraczek

Te informacje znalazłam w internecie i uważam je bardzo cenne.

Warto sobie przeczytać ten artykuł:
Wszystko o tej firmie i jak z nia walczyć.
http://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=1970

Rezygnacja z usługi Pobieraczek bez konieczności zapłaty

"Kiedy rzekomo zawarła Pani/Pan z nimi ta umowę? Czy wysłali ją Pani/Pan na adres domowy? Podejrzewam, że nie. Proponuję pismo, o wklejonej poniżej treści (uprzednio kopiując, żeby mieć egzemplarz dla siebie), wysyłać listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, na adres:

Eller Service S.C.
80-350 Gdańsk
ul. Chłopska 72

Następnie, na wszelki wypadek, potwierdzenie nadania przypiąć do kopii pisma i to samo zrobić z potwierdzeniem odbioru, kiedy przyjdzie do Pani/Pana. Podejrzewam, że treść wklejona poniżej nie jest doskonała, ale poskutkowało w przypadku koleżanki, dla której to pisałem.

Proponowana treść pisma:

Odstąpienie od umowy

Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., dnia xx xx 2010r. z komputera o adresie IP ………………. (jesli nie zna Pani swojego IP na pewno był w mailach od "pobieraczka")

Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust.1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy.

Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych).

Z poważaniem



Wyślij zaproszenie do