konto usunięte

Temat: SZAR S.A. (SZR)

Oddzielny temat dla tej spółki.
Rafał Bober

Rafał Bober "Łatwiej wygrać
wojnę, niż wychować
córkę"

Temat: SZAR S.A. (SZR)

A to jest NC? Że się zapytam :).

konto usunięte

Temat: SZAR S.A. (SZR)

Rafał Bober:
A to jest NC? Że się zapytam :).

Tak

konto usunięte

Temat: SZAR S.A. (SZR)

pogoniłem po 0.51 i odkupilem po 0.46 :):) czekamy do poniedziałku na wzroscik ;)

Kamil-odkupiłeś się?;>Piotr karol edytował(a) ten post dnia 22.10.10 o godzinie 14:11

konto usunięte

Temat: SZAR S.A. (SZR)

Piotr karol:
pogoniłem po 0.51 i odkupilem po 0.46 :):) czekamy do poniedziałku na wzroscik ;)

Kamil-odkupiłeś się?;>Piotr karol edytował(a) ten post dnia 22.10.10 o godzinie 14:11

Jak powiedziałem, tak zrobiłem :) więc też czekam do poniedziałku...

konto usunięte

Temat: SZAR S.A. (SZR)

W oczekiwaniu na wyniki dokupiłem jeszcze po 0,47

konto usunięte

Temat: SZAR S.A. (SZR)

Kamil Ancygier:
W oczekiwaniu na wyniki dokupiłem jeszcze po 0,47
Nie kopiuj moich ruchów :):)
Mariusz Ryba

Mariusz Ryba Kontroler, ZAK S.A.

Temat: SZAR S.A. (SZR)

A czy wiecie może o której dziś będą wyniki?

konto usunięte

Temat: SZAR S.A. (SZR)

Mariusz Ryba:
A czy wiecie może o której dziś będą wyniki?

Już jest raport:

Raport za III kwartał

Rewelacji nie ma...
Mariusz Ryba

Mariusz Ryba Kontroler, ZAK S.A.

Temat: SZAR S.A. (SZR)

Mariusz Ryba:
A czy wiecie może o której dziś będą wyniki?

No i kurs w dół...

konto usunięte

Temat: SZAR S.A. (SZR)

Korekta raportu: LINK

konto usunięte

Temat: SZAR S.A. (SZR)

Ludzie oczekiwali nie wiadomo jakich wyników, ale się przeliczyli. Nie zmienia to faktu, że raport jest dobry.

Trochę "amatorsko" wyszło z tą pierwszą wersją raportu, która była prawdopodobnie wersją roboczą (zielone uwagi) i to mogło zmylić wszystkich.

Wg mnie ostatnie dni to było typowe wyleszczanie + wynik nieporozumienia z tą pierwszą wersją raportu, a od dzisiaj kierunek 1zł!

konto usunięte

Temat: SZAR S.A. (SZR)

Kamil Ancygier:
Ludzie oczekiwali nie wiadomo jakich wyników, ale się przeliczyli. Nie zmienia to faktu, że raport jest dobry.

Trochę "amatorsko" wyszło z tą pierwszą wersją raportu, która była prawdopodobnie wersją roboczą (zielone uwagi) i to mogło zmylić wszystkich.

Wg mnie ostatnie dni to było typowe wyleszczanie + wynik nieporozumienia z tą pierwszą wersją raportu, a od dzisiaj kierunek 1zł!
Jasne Kamil, zgadzam się z Twoją wypowiedzią w całości.

konto usunięte

Temat: SZAR S.A. (SZR)

2010-10-28 15:23:58

Zawarcie znaczącej umowy
Emitent informuje, iż pozyskał nowego odbiorcę antracytu w segmencie przemysłu chemicznego. Wartość dostaw 615,- tys. zł, termin realizacji IV kwartał 2010r.
Według Zarządu Spółki wartość kontraktu będzie miała istotny wpływ na wyniki finansowe SZAR SA.
Dominik B.

Dominik B. inspektor

Temat: SZAR S.A. (SZR)

a jak widzicie teraz sytuacjie w spółce?
Od stycznia konsolidacja w przedziale 0,41 do 0,44 ... czy jest szansa na wzrost?
Ostanio czytałem, że ceny węgla wzrosły bno od stycznia akcyza i dzięki temu spółki importujące węgiel więcej zarobią ale czy teraz to dobry moment na wejście?
Z fibo wychodiz mi tutaj opór właśnie na 0,41 ale że jestem początkujący, to może gdzieś się pomyliłem w rysunkach...
Czy bardziej doświadczeniu koledzy podrzucą jakąś opinie?



Wyślij zaproszenie do