konto usunięte

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Czy ktoś może ma pomysł lub namiary na tanie loty do Bangkoku (+/- 7 do 28 listopada)??? Z góry dzięki!

konto usunięte

Temat: Tanie loty w listopadzie?

http://www.goldenline.pl/forum/648162/bilet-do-bangkok...

Nic tylko zapisać się do newsletterów kilku linii i śledzić ich strony w poszukiwaniu promocji.

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Sprawdz Qatar Ostatnio mieli jakies dobre ceny na loty z mediolanu
Anna Ł.

Anna Ł. Brand Manager

Temat: Tanie loty w listopadzie?

finnair ma calkiem ok cenę ok 2600pln, a do tego air asia z Londynu do 13go ma promocje.. warto szukac u posrednikow - maja lepsze oferty niz na stornie przewoznika.
Regina S.

Regina S. dziennikarka

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Też szukam takiego lotu i najtańsze co znalazłam to Finnair za 2500

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Pokombinuj z datami na tym portalu:

http://www.eprzeloty.pl/polaczenie,lista.html?lowcost=...

Bywają jeszcze tańsze, niż 2500zł, ale to kwestia przypadku, wiec szukaj ..

Pozdrawiam
Martya

konto usunięte

Temat: Tanie loty w listopadzie?

dzięki! póki co finnair brzmi nienajgorzej...
Marzena G.

Marzena G. Active Asia Podróże
z Duszą

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Jakub, szukales bezposrednio na stronach aeroflot i aerosvit- kolejny juz raz udalo mi sie, wprawdzie nie na listopad, ale zarezerwowac u nich lot, ktorego cena roznila sie o ponad 300 zl od tych w wyszukiwarkach..
Regina S.

Regina S. dziennikarka

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Hehe, mi wychodzi odwrotnie. W wyszukiwarce 2470zł, na stronie Aerofłotu 750 euro;)
Ewa M.

Ewa M. Advertising Business
Partner ||
Allegro.pl

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Ja kupiłam na początku września Finnair'a za 2358 pln na termin 1-17.11.2010 przez airtickets24.com
Trafiłam akurat, bo cały czas były po 2600 pln i tylko na jeden dzień spadły do 2360 pln.

Jak dla mnie to tanio, biorąc pod uwagę, że nie chciałam lecieć ani Aerosvitem ani Areoflotem (które btw wcale nie były takie tanie).

Trzeba bardzo uważać z wyszukiwarkami, bo np. skyscanner.pl miał kiedyś super extra ofertę, niby za 2500 zł, a jak się przechodziło dalej to najtaniej bilety były po 3000 zł. I oczywiście takiego połączenia nie było.
Ewa N.

Ewa N. Project Manager,
branża IT

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Ewa M.:

Jak dla mnie to tanio, biorąc pod uwagę, że nie chciałam lecieć ani Aerosvitem ani Areoflotem >

Słyszałam powody dla których jesli się da, to warto omijać Aeroflot, czy opinie o Aerosvit są podobne?Ewa N. edytował(a) ten post dnia 04.10.10 o godzinie 10:22

konto usunięte

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Ewa N.:
Ewa M.:

Jak dla mnie to tanio, biorąc pod uwagę, że nie chciałam lecieć ani Aerosvitem ani Areoflotem >

Słyszałam powody dla których jesli się da, to warto omijać Aeroflot,

A cóż to za powody jeśli można spytać?
Marzena G.

Marzena G. Active Asia Podróże
z Duszą

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Tez bym chciala wiedziec;-)
Ale slyszalam podobne opinie wielokrotnie, z tym ze nie wiem, czym one sa podparte, wydaje mi sie,ze powielane jak jakis mit... A wiec lecialam do Bkk i jednymi i drugimi liniami, Aerosvitem wrocilam kilka dni temu. Latalam tez roznymi innymi liniami na tej trasie, wielokrotnie. Niczym, absolutnie niczym nie odbiega ani Aeroflot ani Aerosvit od np KLM, ktorym lecialam ostatnio. Czysto, schludnie, nawet jedzenie bylo lepsze niz w KLM, wszystko w jak najlepszym porzadku. No..moze jeden minus- stewardessy rzeczywiscie bywaja naburmuszone i nieusmichniete, ale to mnie akurat zupelnie nie interesuje;)Biletow szukam tylko w tych liniach, ostatnio za 1280 zl Aerosvit udalo mi sie dostac, tak wiec naprawde za cene tego, ze ktos sie do mnie nie usmiechnie...nie zrezygnuje z tak niskich cen.
Natomiast jesli chodzi o obsluge naziemna tych linii - tak, grzebia sie potwornie na lotnisku w Moskwie,lotnisko w Kijowie tez niewymarzone, ale jaka to roznica...Marzena G. edytował(a) ten post dnia 04.10.10 o godzinie 10:51
Ewa N.

Ewa N. Project Manager,
branża IT

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Jolanta I.:
Ewa N.:
Ewa M.:

Jak dla mnie to tanio, biorąc pod uwagę, że nie chciałam lecieć ani Aerosvitem ani Areoflotem >

Słyszałam powody dla których jesli się da, to warto omijać Aeroflot,

A cóż to za powody jeśli można spytać?


Słyszałam, powtarzam: słyszałam, że piloci tamtycz linii czasem powinni przechodzić badanie alkomatem przed lotem. Sama tego nie zweryfikowałam i z góry przepraszam, jeśli ktoś poczuł/poczuje się urażony.Ewa N. edytował(a) ten post dnia 04.10.10 o godzinie 12:07
Ewa N.

Ewa N. Project Manager,
branża IT

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Marzena G.:
Biletow szukam tylko w tych
liniach, ostatnio za 1280 zl Aerosvit udalo mi sie dostac, tak wiec naprawde za cene tego, ze ktos sie do mnie nie usmiechnie...nie zrezygnuje z tak niskich cen.
[/edited]

Za 1280 - do Bangkoku? Czy mogłabyś powiedzieć na który miesiąc? Rozumiem, że to jeden bilet w obie strony tak? z Polski?
Marzena G.

Marzena G. Active Asia Podróże
z Duszą

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Ewo, ja slyszalam podobne bzdury, nie wierze w to...slyszalam rowniez,ze Aerosvit na pewno mial niejedna katastrofe, Aeroflot tez , ale cyt:Ruski potrafia wszystko dobrze ukryc;)))Smiech mnie ogarnia na takie bzdury..
Ewo, ja wlasnie wrocilam, lot mialam na 18wrzesnia. Tak, to bilet w obie strony Wwa-Bkk, kupilam go w promocji Aerosvitu kolo 2,5mca przed wylotem, linie te mialy bilety w takiej cenie przez ok.2 tygodnie. To moj najtanszy bilet, jaki udalo mi sie upolowac...Szukam teraz na styczen, ale wyglada to nie za ciekawie...Pozdrawiam, nie boj sie latac tymi liniami, naprawde niewiele standardem odbiegaja od innych europejskich,czesto w ogole nie.Marzena G. edytował(a) ten post dnia 04.10.10 o godzinie 13:17

konto usunięte

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Marzena, jak znajdziesz jakies fajne ceny - to daj znac, chociazby tu na forum. Szukam czegos w dobrych cenach do BKK na marzec- kwiecien :)
Ewa N.

Ewa N. Project Manager,
branża IT

Temat: Tanie loty w listopadzie?

Marzena G.:
Ewo, ja slyszalam podobne bzdury, nie wierze w to...slyszalam rowniez,ze Aerosvit na pewno mial niejedna katastrofe, Aeroflot tez , ale cyt:Ruski potrafia wszystko dobrze ukryc;)))Smiech mnie ogarnia na takie bzdury..
Ewo, ja wlasnie wrocilam, lot mialam na 18wrzesnia. Tak, to bilet w obie strony Wwa-Bkk, kupilam go w promocji Aerosvitu kolo 2,5mca przed wylotem, linie te mialy bilety w takiej cenie przez ok.2 tygodnie. To moj najtanszy bilet, jaki udalo mi sie upolowac...Szukam teraz na styczen, ale wyglada to nie za ciekawie...Pozdrawiam, nie boj sie latac tymi liniami, naprawde niewiele standardem odbiegaja od innych europejskich,czesto w ogole nie.Marzena G. edytował(a) ten post dnia 04.10.10 o godzinie 13:17

Marzena, ja też na koniec stycznia. Dam Ci znać na priv jak coś znajdę
Marzena G.

Marzena G. Active Asia Podróże
z Duszą

Temat: Tanie loty w listopadzie?

super Ewa, dziekuje!ja tez sie odezwe na pewno. szukam biletu na okres po 12 stycznia , jestem mocno ograniczona czasowo, idealnie 12stycznia-2-3luty

Następna dyskusja:

Masz krotki urlop? - Tanie ...




Wyślij zaproszenie do