Tomasz B.

Tomasz B. mgr fizjoterapii,
mgr filologii
polskiej;
Fizjopedia.pl; ...

Temat: Życzenia z okazji 8 września :)

Z okazji Światowego Dnia Fizjoterapii, wszystkim fizjoterapeutkom i fizjoterapeutom składam najserdeczniejsze życzenia spełnienia wszystkich, najbardziej nawet szalonych, zawodowych planów i ambicji :)

Tomek
Anna Maria Ratajczyk

Anna Maria Ratajczyk Fizjoterapeutka,
położna, terapeuta
integracji
sensoryczn...

Temat: Życzenia z okazji 8 września :)

Dziękuję i wzajemnie! Oby się spełniły :D

konto usunięte

Temat: Życzenia z okazji 8 września :)

Tomasz B.:
Z okazji Światowego Dnia Fizjoterapii, wszystkim fizjoterapeutkom i fizjoterapeutom składam najserdeczniejsze życzenia spełnienia wszystkich, najbardziej nawet szalonych, zawodowych planów i ambicji :)

Tomek

To już faszyści wleźli i do nas? I ustanowili "nasz dzień"? Boże, to już nie będę mógł świętować sobie poza tym dniem??? Faszyzacja trwa w najlepsze.
Tomasz B.

Tomasz B. mgr fizjoterapii,
mgr filologii
polskiej;
Fizjopedia.pl; ...

Temat: Życzenia z okazji 8 września :)

Marek C.:
Tomasz B.:
Z okazji Światowego Dnia Fizjoterapii, wszystkim fizjoterapeutkom i fizjoterapeutom składam najserdeczniejsze życzenia spełnienia wszystkich, najbardziej nawet szalonych, zawodowych planów i ambicji :)

Tomek

To już faszyści wleźli i do nas? I ustanowili "nasz dzień"? Boże, to już nie będę mógł świętować sobie poza tym dniem??? Faszyzacja trwa w najlepsze.
Jak się domyślamy, któryś kolegów z sali znów na Twoich tabletkach podstępnie rysuje swastyki i dlatego ich już nie bierzesz. Nawet zawsze czujna Schwester Schprytz nie zorientowała się, że tylko udajesz, że łykasz lekarstwa, a tak naprawdę to magazynujesz je w skarpetkach. Kiedyś nakarmisz nimi kolaborujące z wrogiem gołębie, które bezwstydnie noszą od tygodnia na skrzydłach naszywki Waffen SS.

Jesteśmy dumni, że udało Ci się oszukać tych wstrętnych hitlerowskich okupantów, stacjonujących w Konradstein. Gdyby ordynator (w randze Sturmbanfuhrera SS) po przesłuchaniu kazał założyć Ci kaftan, zagwiżdż trzy razy. Odbijemy Cię.

Chyba, że i nam odbije...Tomasz B. edytował(a) ten post dnia 08.09.10 o godzinie 23:56

konto usunięte

Temat: Życzenia z okazji 8 września :)

Tomasz B.:
Jak się domyślamy, któryś kolegów z sali znów na Twoich tabletkach podstępnie rysuje swastyki i dlatego ich już nie bierzesz. Nawet zawsze czujna Schwester Schprytz nie zorientowała się, że tylko udajesz, że łykasz lekarstwa, a tak naprawdę to magazynujesz je w skarpetkach. Kiedyś nakarmisz nimi kolaborujące z wrogiem gołębie, które bezwstydnie noszą od tygodnia na skrzydłach naszywki Waffen SS.

Jesteśmy dumni, że udało Ci się oszukać tych wstrętnych hitlerowskich okupantów, stacjonujących w Konradstein. Gdyby ordynator (w randze Sturmbanfuhrera SS) po przesłuchaniu kazał założyć Ci kaftan, zagwiżdż trzy razy. Odbijemy Cię.

Chyba, że i nam odbije...

Tomku, chyba nie zrozumiałeś, co napisałem. Przeczytaj proszę raz jeszcze, ideologię nie wciska się siłą, tylko podstępem. Jeśli tego nie zauważasz, załuż okulary. Wykpieniem i ośmieszeniem interlokutora nie obalisz argumentacji.
Tomasz B.

Tomasz B. mgr fizjoterapii,
mgr filologii
polskiej;
Fizjopedia.pl; ...

Temat: Życzenia z okazji 8 września :)

Marek C.:
Tomasz B.:
Jak się domyślamy, któryś kolegów z sali znów na Twoich tabletkach podstępnie rysuje swastyki i dlatego ich już nie bierzesz. Nawet zawsze czujna Schwester Schprytz nie zorientowała się, że tylko udajesz, że łykasz lekarstwa, a tak naprawdę to magazynujesz je w skarpetkach. Kiedyś nakarmisz nimi kolaborujące z wrogiem gołębie, które bezwstydnie noszą od tygodnia na skrzydłach naszywki Waffen SS.

Jesteśmy dumni, że udało Ci się oszukać tych wstrętnych hitlerowskich okupantów, stacjonujących w Konradstein. Gdyby ordynator (w randze Sturmbanfuhrera SS) po przesłuchaniu kazał założyć Ci kaftan, zagwiżdż trzy razy. Odbijemy Cię.

Chyba, że i nam odbije...

Tomku, chyba nie zrozumiałeś, co napisałem. Przeczytaj proszę raz jeszcze, ideologię nie wciska się siłą, tylko podstępem. Jeśli tego nie zauważasz, załuż okulary
Broń mnie Boże przed takimi okularami. O Światowym Dniu Fizjoterapii przeczytałem kiedyś w pierwszym numerze "Fizjoterapii Polskiej" (błędnie napisano tam "międzynarodowy" zamiast "światowy"). Było to - o ile mnie pamięć nie myli - w 1996 roku. Takie dni wymyśla po, to by zwrócić uwagę ludzi na jakiś problem. Świętowanie nie ma tu nic do rzeczy. Podobnie jak Dzień Walki z AIDS, nie służy żadnemu świętowaniu.

Szukanie na siłę problemu zawsze i wszędzie jest bez sensu. Podobnie jak pisanie o jakichś faszyzmach. Przeczytałem Twego posta Marku kilka razy. Za każdym uchodziłem w nich za krzewiciela faszyzmu. Obraża mnie to albo obnaża Twoja kompletną nieznajomość znaczenia tego słowa. Przyznaję, że w Twoim wypadku obie te rzeczy nie mieszczą mi sie w głowie i trudno mi w nie uwierzyć.

Pozdrawiam serdecznie Marku!

konto usunięte

Temat: Życzenia z okazji 8 września :)

Tomasz B.:

Szukanie na siłę problemu zawsze i wszędzie jest bez sensu. Podobnie jak pisanie o jakichś faszyzmach. Przeczytałem Twego posta Marku kilka razy. Za każdym uchodziłem w nich za krzewiciela faszyzmu. Obraża mnie to albo obnaża Twoja kompletną nieznajomość znaczenia tego słowa. Przyznaję, że w Twoim wypadku obie te rzeczy nie mieszczą mi sie w głowie i trudno mi w nie uwierzyć.

Pozdrawiam serdecznie Marku!

Nie szukam problemu, tylko chcę zaznaczyć, że ustalanie światowych dni ma na celu unifikacje metod, żeby były tylko jedyne i słuszne, co oczywiście zablokuje doszukiwanie się nowych. Nie uważam Cię za krzewiciela faszyzmu, nie mieści mi się w głowie i trudno uwierzyć, byś nim był. Uważam tylko, ze taka unifikacja nie przyniesie żadnych korzyści ani nam, fizjoterapeutom, ani tym bardziej pacjentom. Chodzi o dobór kierunku - od tego zaczynamy ruch.

Pozdrawiam serdecznie, Tomku!Marek C. edytował(a) ten post dnia 11.09.10 o godzinie 10:10
Tomasz B.

Tomasz B. mgr fizjoterapii,
mgr filologii
polskiej;
Fizjopedia.pl; ...

Temat: Życzenia z okazji 8 września :)

Ale przyznasz Marku, ze taki dzien promuje slowo "fizjoterapeuta". Choc jeszcze wiele czasu minie, zanim przestana nazywac nas rehabilitantami, gimnastyczkami, siostrami, masazystami czy fizykoterapeutami.

Co do zjawiska globalizacji, to zgadzam sie z Toba zupelnie. Wszystkie te google, facebooki, gmaile, twittery, androidy to jedna wielka sitwa, ktora nie wiedziec czemu chce "za darmo" obdarowac swiat swoimi genialnymi pomyslami. Z zewnatrz, calkiem przydatne gadzety, ale to wszystkie przeciez w reku jednej tylko grupy ludzi, ktorzy maja dostep do naszych danych i prywatnej korespondencji. Dlatego sa darmowe. Zbierane są informacje o naszej lokalizacji, historii odwiedzanych przez nas stron, o tym, kto nalezy do naszych znajomych, a kogo nie lubimy.

Kiedys jeden z laureatow Nagrody Nobla z dziedziny ekonomii (wylecialo mi nazwisko, Milton chyba) powiedzial: "Jesli ktos chce Ci cos dac za darmo, uciekaj, czym predzej".

Internet w ogole staje sie coraz wiekszym zbiornikiem coraz ladniej opakowanych smieci, ktorych selekcji dokonuja animowi lobbysci. Nie inaczej jest np. z popularna wikipedia. To nie zadne tam zrodlo rzetelnej wiedzy (jak niektorzy naiwnie sadza), ale trzymane w reku kilku zakompleksionych, niekompetentych, zupelnie animowych frustratow (zwanych "redaktorami" - by nimi zostac wystarczy naniesc 250 poprawek do istniejacych materialow) narzedzie, dzieki ktorym decyduja,
co jest wartosciowe, a co nie. Co na wikipedii moze sie znalezc, a co nie.

Oczywiscie, nie ma co snuc zawsze i wszedzie teorii spiskowych i trzeba kierowac sie zdrowym rozsadkiem. I dystansem do zycia. A sensem zycia nie jest ani internet, ani dyskusje na nim, ani nawet nasza praca. Czlowiek sie o tym latwo przekonuje, lezac podlaczony do kroplowki :) No i odbieglismy zupelnie od pierwotnego tematu.

Pozdrawiam serdecznie :)

PS: Ale zeby od razu z tymi faszystami... ;)
Przepraszam za literowki i brak polskich diakrytykow, ale leze w szpitalu i zmuszony jestem pisac z telefonu.Tomasz B. edytował(a) ten post dnia 12.09.10 o godzinie 01:59

konto usunięte

Temat: Życzenia z okazji 8 września :)

Tomasz B.:
Kiedys jeden z laureatow Nagrody Nobla z dziedziny ekonomii (wylecialo mi nazwisko, Milton chyba) powiedzial: "Jesli ktos chce Ci cos dac za darmo, uciekaj, czym predzej".


Nazywał się Milton FriedmanMarek C. edytował(a) ten post dnia 12.09.10 o godzinie 04:56



Wyślij zaproszenie do