konto usunięte

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

...wprowadza zamęt?

Nazywanie Palikota błaznem , bądz odsądzanie go od czci i wiary staje sie hipokryzja w pelnej krasie, kiedy popatzrymy sobie chocby na takiego Macierewicza...

wiadomym jest, że Jarek świadomie spuszcza ze smyczy sobe głęboko zaburzona psychicznie (eufemizm) w celu sianai zamętu i destrukcji.

Dlaczego Jarek wrócił do starej agresywnej retoryki, mając świadomość, ze nieodwracalnie straci zaufanie tej części wyborców, która uwierzyła Roistkowskiej, ze Kaczyński przeszedł metamorfozę emocjonalno-intelektualna i teraz PiS-owcy niczym dzieic kwiaty będą wyznawały wolną miłosć i peace...wreszcie ( sic)

pytanie w takim razie jest nastepujące: co kryje sie za takim działaniem? przebiegła strategia, której nie ogarniam? próba odciągnięcia uwagi od zagęszczającej sie atmosfery wokół Lecha i jego udziału w katastrofie S ( dlasze rewelacje z czarnych skrzynek?) czy po prostu szaleństwo?Agata P. edytował(a) ten post dnia 30.07.10 o godzinie 22:19
Andrzej G.

Andrzej G. Pan tu nie siedział

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Agata P.:
...wprowadza zamęt?

Nazywanie Palikota błaznem , bądz odsądzanie go od czci i wiary staje sie hipokryzja w pelnej krasie, kiedy popatzrymy sobie chocby na takiego Macierewicza...

wiadomym jest, że Jarek świadomie spuszcza ze smyczy sobe głęboko zaburzona psychicznie (eufemizm) w celu sianai zamętu i destrukcji.

Dlaczego Jarek wrócił do starej agresywnej retoryki, mając świadomość, ze nieodwracalnie straci zaufanie tej części wyborców, która uwierzyła Roistkowskiej, ze Kaczyński przeszedł metamorfozę emocjonalno-intelektualna i teraz PiS-owcy niczym dzieic kwiaty będą wyznawały wolną miłosć i peace...wreszcie ( sic)

pytanie w takim razie jest nastepujące: co kryje sie za takim działaniem? przebiegła strategia, której nie ogarniam? próba odciągnięcia uwagi od zagęszczającej sie atmosfery wokół Lecha i jego udziału w katastrofie S ( dlasze rewelacje z czarnych skrzynek?) czy po prostu szaleństwo?Agata P. edytował(a) ten post dnia 30.07.10 o godzinie 22:19

Oczywiście, że chodzi o odwrócenie uwagi od faktu, że LK mógł mieć jakiś udział w katastrofie. Tak to nazwijmy:). Zasłona dymna, która zresztą rozchodzi im się bardzo żenująco i piecze wszystkich w oczy.
Adam Bulandra

Adam Bulandra doktor nauk
prawnych, radca
prawny

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

prawdopodobna hipoteza jaka rozwaza sie w prywatnych rozmowach w wojsku jest taka, iz na polecenie LK gen. Blasik odebral pilotowi Protasiukowi dowodztwo i sam byl za sterami, a piloci pierwszy i drugi go wspierali

konto usunięte

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

To duze prawdopodobieństwo .Ja jestem spod"lotnisk" i w tym srodwisku tak sie mówi.
Zbyt długo dział pilot automatyczny.Ina W. edytował(a) ten post dnia 31.07.10 o godzinie 13:37

konto usunięte

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Taka teoria jest przerażająca bowiem gen. Błasik NIE BYŁ PRZESZKOLONY na TU154, a więc nie umiał na tym latać.

konto usunięte

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Ale tą własnie teorie potwierdza gen Strzelceki .
Tzn dopuszcza jej prawdopodobieństwo.

Dzisiaj wypowiadał sie gen Petelicki w sparwie Gromu.
Wiadomo ,ze jego wypowiedzi sa bardzo emocjonalne.
Ale on twierdzi ,ze Klich jest niezyt udolnym ministrem ,ze duzo wiekszym profesjonalistą jest Radosław Sikorki i ,ze gen Strzelcki jest duzym autorytetem.

Nie wiem ,ja w wojsku nie pracuje ,czasem tylko mam mozliwosc 'podsłuchania" opini fachowców.
A oni ciagle sie zastanawiaja nad dwoma faktami ;
-Co robił Bałsik w kokbicie?
-i dlaczego tak długo był właczony automatyczny pilot .Do 100m lot był prawidłowy a chocki , klocki zaczeły sie w tym momencie.
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

podobno za sterami siedzial LK, a nawet w wieży kontrolnej. Wiecie coś o tym?

konto usunięte

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Jacek Piotrowski:
podobno za sterami siedzial LK, a nawet w wieży kontrolnej. Wiecie coś o tym?
umarłam:)))))))))))))))))))))))
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Kasia K.:
Jacek Piotrowski:
podobno za sterami siedzial LK, a nawet w wieży kontrolnej. Wiecie coś o tym?
umarłam:)))))))))))))))))))))))
chyba "zginęłam"?

konto usunięte

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Ze stenogramów wynika, że tankował w locie!
Potwierdza się hipoteza o alkoholizmie!
Do dzieła zwolennicy Palikota!
Andrzej G.

Andrzej G. Pan tu nie siedział

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

autopilot

konto usunięte

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

A może to Palikot zatkał rurę wydechową samolotu wibratorem??
Stopień prawdopodobieństwa jest przecież taki sam, jak cała reszta spoconych gorączek na tym forum.. ;)
Maciek G.

Maciek G. Sto wiorst nie
droga, sto rubli nie
pieniądz , sto gram
n...

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Jacek Piotrowski:
Kasia K.:
Jacek Piotrowski:
podobno za sterami siedzial LK, a nawet w wieży kontrolnej. Wiecie coś o tym?
umarłam:)))))))))))))))))))))))
chyba "zginęłam"?
W męczeńskiej katastrofie?
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Maciek G.:
Jacek Piotrowski:
Kasia K.:
Jacek Piotrowski:
podobno za sterami siedzial LK, a nawet w wieży kontrolnej. Wiecie coś o tym?
umarłam:)))))))))))))))))))))))
chyba "zginęłam"?
W męczeńskiej katastrofie?
a jaką była ta katastrofa?Jacek Piotrowski edytował(a) ten post dnia 04.08.10 o godzinie 18:34

konto usunięte

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Wielką porazku głowy państwa i jego kancelarii.

Natomiast śmiec meczęńska ma pewne wymagania..
Zdaje sie ,ze nikt ich niespełniał.
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Ina W.:
Wielką porazku głowy państwa i jego kancelarii.

Natomiast śmiec meczęńska ma pewne wymagania..
Zdaje sie ,ze nikt ich niespełniał.
Jakie wymagania?
Chyba przede wszystkim należy starac sie rzetelnie wyjasniąć tą katastrofę. A tutaj jakby klapa, choć zapewniano ze wszystko gra.
Andrzej G.

Andrzej G. Pan tu nie siedział

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Mariusz Gabriel Kamiński:
A może to Palikot zatkał rurę wydechową samolotu wibratorem??
Stopień prawdopodobieństwa jest przecież taki sam, jak cała reszta spoconych gorączek na tym forum.. ;)


Nie ma takich :D. Chyba, że własnej produkcji;p
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Andrzej G.:
Mariusz Gabriel Kamiński:
A może to Palikot zatkał rurę wydechową samolotu wibratorem??
Stopień prawdopodobieństwa jest przecież taki sam, jak cała reszta spoconych gorączek na tym forum.. ;)


Nie ma takich :D. Chyba, że własnej produkcji;p
hehe.

konto usunięte

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

Agata P.:
(...)
czy po prostu szaleństwo?
W tym nie ma szaleństwa.
To są bardzo proste zagrania socjotechniczne, a dla mnie niesamowitym jest tu to, że tak żenująco prostymi zagrywkami socjotechnicznymi - które stosuje Jarosław Kaczyński i generalnie PiS od ''zawsze'' - można urobić i manipulować tylu ludźmi w tym kraju. To naprawdę niesamowite, jak poprzez te proste działania Jarosław Kaczyński ze swą partią doprowadza ludzi do tego, iż stają się ślepi na realia i innym - tym którzy hołdują innym poglądom - z automatu skaczą do gardeł... wzbudzona ''żądza krwi'' jest tu niesamowita :-]

Tak w ramach luźnego dodatku, cytacik z wywiadu z Tadeuszem Mazowiecki /ostatnia ''polityka''/.

Kaczyński wznieca rokosz

Janina Paradowska - Mówi pan: Kaczyński ma plan. Ale jaki to plan, jeśli w kampanii wyborczej zyskiwało się dzięki umiarowi, zapowiedzi współpracy, a w kilkadziesiąt godzin później wszystko się przewraca?

Tadeusz Mazowiecki - Interpretacje mogą być różne. Jedni powiedzą, że to gra na utwardzenie swego elektoratu i zapewne ten czynnik jest ważny. Ja uważam, że nie sprawdziło się słynne powiedzenie Jacka Kurskiego, że ''ciemny lud wszystko kupi'', i uważam, że cały lud tego nie kupi, że część zrozumie, iż została oszukana, że nie ma żadnego zakończenia wojny polsko-polskiej, przeciwnie, jest jej rozpoczęcie w najostrzejszej z dotychczasowych formie. Celem zaś jest takie związanie rąk prezydentowi i rządowi, aby skupiał się na tej jednej sprawie i wbicie w społeczną świadomość tak szeroko, jak się da, pewnej wersji tej katastrofy.
Dopiero czekamy na wynik śledztw, wiadomo, że te badania muszą być szczegółowe i długotrwałe i to jest najlepszy czas na wykreowanie takiej wersji zdarzeń, której już żaden komunikat, żaden raport nie zmieni. Cechą wyborców Kaczyńskiego, działaczy jego partii, jest bowiem to, że bez względu na okoliczności oni wiedzą swoje. I to jest właśnie groźne. Rokosze też się zaczynały od konkretnej sprawy, a rzecz kończyła się buntem wobec państwa. Dlatego tak ważne jest rozładowanie tej miny, zakładanej teraz przez Kaczyńskiego i PiS. Prezydent, rząd nie mogą stać się stroną tego sporu.
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Odpowiedzialnosc za Polskę, czyli dlaczego PiS świadomie...

radek D.:
Agata P.:
(...)
czy po prostu szaleństwo?
W tym nie ma szaleństwa.
To są bardzo proste zagrania socjotechniczne, a dla mnie niesamowitym jest tu to, że tak żenująco prostymi zagrywkami socjotechnicznymi - które stosuje Jarosław Kaczyński i generalnie PiS od ''zawsze'' - można urobić i manipulować tylu ludźmi w tym kraju. To naprawdę niesamowite, jak poprzez te proste działania Jarosław Kaczyński ze swą partią doprowadza ludzi do tego, iż stają się ślepi na realia i innym - tym którzy hołdują innym poglądom - z automatu skaczą do gardeł... wzbudzona ''żądza krwi'' jest tu niesamowita :-]

Tak w ramach luźnego dodatku, cytacik z wywiadu z Tadeuszem Mazowiecki /ostatnia ''polityka''/.

Kaczyński wznieca rokosz

Janina Paradowska - Mówi pan: Kaczyński ma plan. Ale jaki to plan, jeśli w kampanii wyborczej zyskiwało się dzięki umiarowi, zapowiedzi współpracy, a w kilkadziesiąt godzin później wszystko się przewraca?

Tadeusz Mazowiecki - Interpretacje mogą być różne. Jedni powiedzą, że to gra na utwardzenie swego elektoratu i zapewne ten czynnik jest ważny. Ja uważam, że nie sprawdziło się słynne powiedzenie Jacka Kurskiego, że ''ciemny lud wszystko kupi'', i uważam, że cały lud tego nie kupi, że część zrozumie, iż została oszukana, że nie ma żadnego zakończenia wojny polsko-polskiej, przeciwnie, jest jej rozpoczęcie w najostrzejszej z dotychczasowych formie. Celem zaś jest takie związanie rąk prezydentowi i rządowi, aby skupiał się na tej jednej sprawie i wbicie w społeczną świadomość tak szeroko, jak się da, pewnej wersji tej katastrofy.
Dopiero czekamy na wynik śledztw, wiadomo, że te badania muszą być szczegółowe i długotrwałe i to jest najlepszy czas na wykreowanie takiej wersji zdarzeń, której już żaden komunikat, żaden raport nie zmieni. Cechą wyborców Kaczyńskiego, działaczy jego partii, jest bowiem to, że bez względu na okoliczności oni wiedzą swoje. I to jest właśnie groźne. Rokosze też się zaczynały od konkretnej sprawy, a rzecz kończyła się buntem wobec państwa. Dlatego tak ważne jest rozładowanie tej miny, zakładanej teraz przez Kaczyńskiego i PiS. Prezydent, rząd nie mogą stać się stroną tego sporu.
Polityka i Paradowska. hehe

Następna dyskusja:

W oparach absurdu, czyli Pi...




Wyślij zaproszenie do