Sławomir Grochowina

Sławomir Grochowina Niezależny
przedsiębiorca.
Inwestycje
alternatywne

Temat: European Global Finance Company LTD.

UNIJNY PROJEKT ???

POMYSŁ JEST NASTĘPUJĄCY :

KUPUJEMY PRODUKTY - EKOLOGICZNE DO WŁASNEGO UŻYTKU?
(np. sprzęt AGD, żywność , materiał budowlany itp.
Jest Lista 65.000 artykułów, które w kodach kreskowych mają info wg którego ze zwykłych zakupów mamy refundacje )

1. Założono spółkę EGF. Zawieramy Umowę z "EUROPEAN GLOBAL FINANSE LTD, zarejestrowana w Wielkiej Brytanii

2.Dostajemy od "EUROPEAN GLOBAL FINANSE LTD" kartę przedpłatową
Karta płatnicza zasilona w momencie zakupu pewną kwotą pieniędzy. Służy do wypłat gotówki i płatności do wysokości wpłaconej kwoty zasilenia.

REALIZACJA:

PŁACIMY ZA ZAKUPY NASZĄ KARTĄ . Za "Produkty-Eko" dostajemy 20% zwrotu na nasze konto w Millenium. System jest połączony z MLM i każdy
dostanie dodatkowo prowizje z zakupów w swojej strukturze .
Nie ma żadnych wymogów i poziomów zakupów dla otrzymania prowizji.

Pytanie:
-czy to jest możliwe?
-czy to jest wykonalne?
-czy sposób na wyciągniącie pieniędzy?
-co o tym sądzicie?

Zapraszam do dyskusji- Sławomir - Grochowina edytował(a) ten post dnia 27.07.10 o godzinie 05:28
Agata K.

Agata K. dreamup.pl

Temat: European Global Finance Company LTD.

Polecam przyjrzeć się spółce EGF, tj. European Global Finance, 2 Burbridge Way, LondonN179AJ.
Google Earth wskazuje blok mieszkalny.

Pozdrawiam
Agata
Andrzej Pluta

Andrzej Pluta Dyr.KPF .Feniks ,
Inwestor,Szkolenia
MLM ,Inwestor
-Forex...

Temat: European Global Finance Company LTD.

Program lojalnościowy European Global Finance Limited (EGF Ltd.) oparty jest na budowie sieci marketingu wielopoziomowego (MLM).

Absolutnym atutem i nowością jest wykorzystanie do tego celu środków pochodzących z dofinansowania z UE.Dotyczy to produktów z zakresu artykułów spożywczych ,chemii gospodarczej,środków czystości,sprzęt RTV i AGD i wielu innych.Dzięki temu programowi bez konieczności zmiany stylu życia,diety czy wydawania pieniędzy na niepotrzebne produkty możemy uzyskać wysoki rabat. Być może się zdziwimy ale wiele z tych produktów kupujemy juz teraz,nie zdajac sobie sprawy,że już za chwile- dzięki Członkowstwu w Klubie – możemy nabywać je znacznie taniej ,zaoszczędzając przy tym znaczne środki .

Dzięki dofinansowaniu z UE osoby przystępujace do Programu Lojalnościowego tworzą elitarny Klub.Oczłonkowstwie świadczy specjalna karta Klubowa oraz wydana przez współpracujący z EGF Ltd. Bank – karta debetowa.

Dzięki temu wszyscy Członkowie maja niepowtarzalna okazję dokonywać zakupów wielu towarów codziennego uzytku z 20% dyskontem !!!

Bez konieczności wypełniania żadnego wniosku, gromadzenia rachunków czy faktur… tylko na podstawie transakcji dokonanej przez terminal sklepowy,20-procentowe dofinansowanie z UE znajdzie się na Państwa rachunku bankowym już w następnym m-cu. Ponadto każdy z członków Klubu może już dziś budować sobie pasywny dochód pochodzący z dwóch źródeł:struktury członkowskiej Klubu oraz prowizji z zakupów członków Lojalnościowego Klubu które zaprosił bespośrednio lub poprzez swoich współpracowników (aż do siódmego poziomu).

Serdecznie zapraszamy do współpracy,życząc udanych zakupów z programem European Global Finance…..

JEŚLI CHCECIE POZNAĆ JAKIE TOWARY I ZNAKI ECO WCHODZĄ W SKŁAD PRODUKTÓW REFUNDOWANYCH TO PROSZĘ WEJDZ NA MÓJ PROFIL
POZDRAWIAM
ANDRZEJ PLUTA
Wojtek B.

Wojtek B. uraburos

Temat: European Global Finance Company LTD.

To Ciapaki, wiec odradzam

konto usunięte

Temat: European Global Finance Company LTD.

Wojtku, na podstawie czego bazuje Twoja wypowiedź ?
Kazimiera Rojewska

Kazimiera Rojewska Lider GoldenDrop

Temat: European Global Finance Company LTD.

Najlepiej najpierw skrytykować zanim się coś w tej sprawie dowiesz jest to zasada w Golden

konto usunięte

Temat: European Global Finance Company LTD.

Więc jak to jest naprawdę? Może ktoś kto w tym siedzi wyrazi swoje zdanie ? Może jest ktoś kto współpracował i wyjaśni dlaczego nie powinno się wchodzić w ten "biznes" ?
Kazimiera Rojewska

Kazimiera Rojewska Lider GoldenDrop

Temat: European Global Finance Company LTD.

Tez chciałabym poznać opinie dlaczego nie ,dlaczego nazwałeś ludzi w to zaangażowanych "ciapaki".
Ja bardzo chcę mieć możliwość korzystania z Unijnych dotacji na zakupy,
sądzę że wiele osób z tego będzie korzystało,program jest na wiele lat.
Może będe ciapakiem przekonam sie o tym za 6.10 bo właśnie sie
zarejestrowałam.
Kazimiera Rojewska

Kazimiera Rojewska Lider GoldenDrop

Temat: European Global Finance Company LTD.

Daniel Turek:
Więc jak to jest naprawdę? Może ktoś kto w tym siedzi wyrazi swoje zdanie ? Może jest ktoś kto współpracował i wyjaśni dlaczego nie powinno się wchodzić w ten "biznes" ?
Biznes jak najbardziej realny dokumenty do sprawdzenia ,oczywiście nie dla każdego tylko dla osób zarejestrowanych,konferencje dwa razy w tygodniu,
jak każdy biznes nowy jest w fazie rozwoju i z kazdym dniem jest więcej informacji,zasadnicza nie podlegająca dyskusji jest możliwość dla każdego konsumenta refundacja z zakupów własnych do 20% na konto osobiste.
Następna ważna informacja Promotor uzyskuje od3%-15% od osób ze swojej grupy.
Jest to program lojalnościowy oparty na budowie sieci marketingu wielopoziomowego.
Na dzisiaj nie wiemy jeszcze w jakich marketach bedziemy robić zakupy,
teraz budujemy swoje struktury przyjdzie czas na wszystko.
Program przewidziany jest na wiele lat.
Rejestracja jak we wszystkich MLM z linku osoby polecającej.
Mam jeszcze wiele informacji na ten temat ale to tylko na priv.

konto usunięte

Temat: European Global Finance Company LTD.

Kazimiera Rojewska:
Daniel Turek:
Więc jak to jest naprawdę? Może ktoś kto w tym siedzi wyrazi swoje zdanie ? Może jest ktoś kto współpracował i wyjaśni dlaczego nie powinno się wchodzić w ten "biznes" ?
Biznes jak najbardziej realny dokumenty do sprawdzenia ,oczywiście nie dla każdego tylko dla osób zarejestrowanych,konferencje dwa razy w tygodniu,
jak każdy biznes nowy jest w fazie rozwoju i z kazdym dniem jest więcej informacji,zasadnicza nie podlegająca dyskusji jest możliwość dla każdego konsumenta refundacja z zakupów własnych do 20% na konto osobiste.
Następna ważna informacja Promotor uzyskuje od3%-15% od osób ze swojej grupy.
Jest to program lojalnościowy oparty na budowie sieci marketingu wielopoziomowego.
Na dzisiaj nie wiemy jeszcze w jakich marketach bedziemy robić zakupy,
teraz budujemy swoje struktury przyjdzie czas na wszystko.
Program przewidziany jest na wiele lat.
Rejestracja jak we wszystkich MLM z linku osoby polecającej.
Mam jeszcze wiele informacji na ten temat ale to tylko na priv.


dzięki... chodź tyle i sam wiem, bo osobiście uczestniczyłem w 2 konferencjach. Jestem ciekawy jak się to rozwinie. Życzę powodzenia :)
Rafał Winnicki

Rafał Winnicki Senior Expert, Bank
Millennium

Temat: European Global Finance Company LTD.

rak z ciekawości zapytam: czy Bank Millennium ma swiadomośc swopjego uczestnictwa w tym jakże kreatywnym rozwiązaniu ? I dlaczego to mysi byc własnie ten a nie inny Bank - rozumiem że jest to jakaś umowa ?
Kazimiera Rojewska

Kazimiera Rojewska Lider GoldenDrop

Temat: European Global Finance Company LTD.

Oczywiście że ma a jak to sobie wyobrażasz że taki bank był by nieświadom
tego co podpisuje?
Jak widzę jesteś w Banku Millenium więc zapytaj u zródła.
Na pewno jeden bank nie podoła takiej ilości ludzi którzy chcą mieć
kartę ale to też przyszłość.Na ta chwilę jest Millenium Bank.
Jeżeli uczestnicy już dopełnili wszystkich formalności to karty będą
wydawane przez bank w listopadzie.

konto usunięte

Temat: European Global Finance Company LTD.

Panie RAFALE, co na to BANK MILLENIUM ?
Agata K.

Agata K. dreamup.pl

Temat: European Global Finance Company LTD.

Z moich badań wynika, że unia euorpejska nie prowadzi żadnych programów dofinansowań dla osób prywatnych w dziedzinie eco innowacji.
Takowe są skierowane jedynie dla przedsiębiorstw.Polecam lekturę na licznych strnonach unii europejskiej.

Prezentowane niektóre loga "europejskich" eco innowacji to spółki amerykańskie. http://www.egfcompany.co.uk/

Polecam google earth celem zobaczenie gdzie w Londynie miesci się siedziba spółki EGF Kto stoi za spółką EGF? Nazwisko?

Polecam regulamin kancelarii doradztwa finansowego zajmującej się strategią marketingową (!)http://advoassistance.pl/rejestracja
Kto to jest Piotr Kaszczuk? Kim jest? Skąd się wziął? jaki jest jego dorobek zawodowy?

Proszę zwrócić uwagę, że już w dwóch miejscach Państwo wyrażacie zgodę na otwarcie w swoim imieniu rachunku bankowego(!). Spółka EGF company jest spółką prawa angielskiego, a kto wie co to oznacza? UWaga - podajcie Państwo swój PESEL!!!

Dlaczego brytyjska spółka (Wlk Brytania nie jest pełnoprwanym członkiem unii) ma dostać dofinansowanie z UE na promocję polskich osób fizycznych?

Czy ktoś z zaangażowanych może udzielić odpowiedzi na te pytania?

@ Panie Rafale co Bank Milenium na to?

@ Pani Kazimiero jakie koszty Pani poniosła do tej pory? (koszt rejestracji w EGF oraz w kancelarii advo assistance)? Ile jest zarejestrowancyh osób?

Piszcie bo temat jest ciekawy.

Pozdrawiam
Agata K.

Agata K. dreamup.pl

Temat: European Global Finance Company LTD.

I jeszcze:

Do końca sierpnia trzeba było się rejestrować i wpłacac pieniądze, bo czas ucieka i we wrześniu będzie za póżno na budowanie własnej sieci (tylu będzie chętnych).
We wrześniu miała się odbywać potężna kampania reklamowa w mediach i nic.W sierpniu podobno już była jakaś reklama outdoor w Warszawie - ktoś widział? Ktoś wie?
Teraz widzę następny deadline w listopadzie, kiedy to bank milenium będzie wydawać karty(!) dla tych którzy dokonali pełnej rejestracji.
Czyli podali swoje dane osobowe i wyrazili zgodę na otwarcie w swoim imieniu rachunku bankowego (prawo angielskie)!

Jakie koszty ponieśliście Państwo takiej rejestracji?
Kazimiera Rojewska

Kazimiera Rojewska Lider GoldenDrop

Temat: European Global Finance Company LTD.

Nie wiem Agato czy jesteś w EGF ale raczej tak widać masz złego koordynatora
że tak mało przekazuje wiadomości.
Wchodzisz do tego programu dobrowolnie więc nic nie trzeba a jak jesteś to powinnaś wiedzieć,że budowanie struktury jest procesem ciągłym.
Mnie nikt nie mówił że we wrześniu będzie za pózino.
Ciągle jesteśmy na etapie oseska nawet nie noworodka wszystko jest w fazie rozwoju,a co do banku to muszą byc uzupełnione dane wiele osób tego nie zrobiło więc bank musi mieć wszystkie dokumenty sprawdzone.
W wielu miastach są prowadzone prezentacje przez koordynatorów.
Jestem w grupie która ma dwa razy w tygodniu prezentację on-line,dla zaproszonych osób i zaraz zaczniemy warsztaty dla Promotorów.
Każdy ponosi jednorazowy koszt 6.10zł. a jak wiesz za to ma dostęp do karty
klubowej wydanej przez Millenium Bank,dopiero ta karta uprawnia do refundacji z unijnych dotacji.Każdy kto chce więcej wykupuje pakiet Promotora.
Powtarzam nie musi to każdego osobista decyzja czy chce mieć więcej czy tylko te swoje 20% z zakupów własnych,a co do tych badań jesteś w wielkim błędzie.

konto usunięte

Temat: European Global Finance Company LTD.

...... widzę iż rozmowa nabiera tempa, jednak podobnie jak p. Agata mam wiele wątpliwości. Nie chodzi tu o utratę 6,10 pln, ale o przekazywanie danych, tak naprawdę nie wiadomo komu. Nie jestem również fachowcem od prawa angielskiego, stąd mój niepokój. Szperałem w sieci, a będąc osobą anglo oraz niemiecko - języczną, nie znalazłem ani jednego zdania o podobnym projekcie. Na storach unijnych, oraz wielu z nią zrzeszonych nie ma mowy o podobnym projekcie. Jeśli Pani (p. Kazimiero) lub Pani przełożony mógłby odpowiedzieć na pytania zawarte przez moją poprzedniczkę(p. Agatę), będę bardzo wdzięczny, gdyż są to również moje pytania. Myślę że jasna odpowiedź oraz rzeczowe potraktowanie sprawy zostanie pozytywnie odebrane przez wszystkich czytelników, oraz rozjaśni wiele niedomówień.

Pozdrawiam
Kazimiera Rojewska

Kazimiera Rojewska Lider GoldenDrop

Temat: European Global Finance Company LTD.

Panie Danielu sam Pan pisze że nie chodzi o utratę 6.10zł.proszę więc zarejestrować się dostanie Pan zaproszenie na konferencję zada Pan pytania u zródła i odpowiedzi będą rzeczowe i wyczerpujące.
Pozdrawiam

konto usunięte

Temat: European Global Finance Company LTD.

Kazimiera Rojewska:
Panie Danielu sam Pan pisze że nie chodzi o utratę 6.10zł.proszę więc zarejestrować się dostanie Pan zaproszenie na konferencję zada Pan pytania u zródła i odpowiedzi będą rzeczowe i wyczerpujące.
Pozdrawiam

tak jak pisałem wcześniej, otrzymałem już hasła i uczestniczyłem w 2 konferencjach, jednak zadając owe pytania nie otrzymałem odpowiedzi, prowadzący zakrywał się tajemnicą handlową ... czego nie rozumiem ;)
Kazimiera Rojewska

Kazimiera Rojewska Lider GoldenDrop

Temat: European Global Finance Company LTD.

Partnerem strategicznym jest Advo Assistance Partner Pro.
Reszta na stronie EGF w zakładkach.

Następna dyskusja:

Oferta Pracy - European Fin...




Wyślij zaproszenie do