Joanna Gruszecka

Joanna Gruszecka Instruktor Fitness.
Instruktor
Kulturystyki. Trener
Perso...

Temat: naprawa pralki

pralka nie wypuszcza wody :(
czy możecie kogoś polecić z terenu nowej huty?

konto usunięte

Temat: naprawa pralki

Joanna G.:
pralka nie wypuszcza wody :(
czy możecie kogoś polecić z terenu nowej huty?

Załóż spotkanie na grupie. Każdy przywozi karkówke, kiełbaski, ty zapewniasz grilla i węgiel. Obejrzymy, wystraszymy to się wypompuje :)))
Joanna Gruszecka

Joanna Gruszecka Instruktor Fitness.
Instruktor
Kulturystyki. Trener
Perso...

Temat: naprawa pralki

przyjechal macher i wyciagnal pierscionek z pomy. polecam goscia wszystkim z terenu nowej huty. naprawia: kuchenki, pralki, boilery i lodowki. W ostatnim punkcie na wizytowce ma napisane "inne potrzeby klienta". NAPRAWA SPRZETU AGD 697 853 855
Robert Niemiec

Robert Niemiec Starszy Inżynier
Systemowy, Comarch
SA

Temat: naprawa pralki

Joanna G.:
przyjechal macher i wyciagnal pierscionek z pomy. polecam goscia wszystkim z terenu nowej huty. naprawia: kuchenki, pralki, boilery i lodowki. W ostatnim punkcie na wizytowce ma napisane "inne potrzeby klienta". NAPRAWA SPRZETU AGD 697 853 855

to dosc droga usluga - pierscionek za naprawe zatkanego odplywu... no chyba ze z odpustu :P

konto usunięte

Temat: naprawa pralki

I ja polecam Pana spod numeru 697 853 855.

U mnie miał do rozwiązania dwa problemy- zapchany filtr i problem z włączaniem pralki- nie działały automatyczne przełączniki.

Szybko,tanio, solidnie.
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: naprawa pralki

ja mam inny problem , nowiutka pralka indesit , tak mi "chodzi" po lazience ze piore z wylaczonym wirowaniem :(
Marcin P.

Marcin P. fizjoterapeuta

Marcin Soja

Marcin Soja Life is a lesson
..You learn it when
u r through

Temat: naprawa pralki

Witek Kurdziel:
ja mam inny problem , nowiutka pralka indesit , tak mi "chodzi" po lazience ze piore z wylaczonym wirowaniem :(

Czasami to kwestia źle ustawionych nóżek od pralki (np. jedna jest za wysoko lub za nisko) sprawdź czy pralka się nie buja jak zaczniesz nią lekka ruszać na boki. Druga sprawa z jaką się kiedyś spotkałem to nie wyciągnięte zaślepki które są w różnych dziwnych miejscach montowane na czas transportu.
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: naprawa pralki

nóżki sa gumowe i pralka stoi dobrze , jak nie pierze to nie da sie jej ruszyc wlasciwie , a w czasie prania (wirowania) - dramat
Monika Nowak

Monika Nowak ;)))) :((((

Temat: naprawa pralki

rozczulające jak faceci rozmawiają o praniu,na prawdę!!!:)))

konto usunięte

Temat: naprawa pralki

Monika Nowak:
rozczulające jak faceci rozmawiają o praniu,na prawdę!!!:)))

O przepraszam ... piore, prasuje, pralki naprawiam ... swoje. Cudzych nie chce.
Monika Nowak

Monika Nowak ;)))) :((((

Temat: naprawa pralki

postawa a-społeczna?;)))
nawet jak ktoś ładnie poprosi?:(
Joanna Gruszecka

Joanna Gruszecka Instruktor Fitness.
Instruktor
Kulturystyki. Trener
Perso...

Temat: naprawa pralki

wczoraj sięgnełam po mój stary namiar na pana od pralki. problemem była niemożliwośc ustawienia współnego terminu. byłam zmartwiona bo potrzebowalam przed wyjazdjem zrobić pranie. pan zdiagnozowal w trakcie rozmowy powód awarii i poposił bym przelaczyła słuchawkę na głosnik. pokierowal mna jak wyciagnąc i przeczyscić filter i jak dostac się do kolanka w scianie by przeczyscic tloczek. dla mnie duży plus dla pana bo nie musiał poratowac mnie w ten sposob. NAPRAWA SPRZETU AGD 697 853 855
Magdalena Pawlik

Magdalena Pawlik Client Service
Director, Agencja
Reklamowa Motive

Temat: naprawa pralki

Witam,
właśnie przed chwilą był u mnie serwisant, który naprawiał moją suszarkę bębnową Electrolux. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, jakości obsługi i zaufania do klientów. Zaznaczę, że wcześniej miałam u siebie serwisanta z autoryzowanego serwisu Electrolux, który stwierdził, że w suszarce nie działa elektronika, a wymiana + część to koszt ponad 600 zł, Za samą diagnozę wziął 60 zł! W sumie wyszedł z tego spory koszt, który wydał mi się kompletnie bezsensowny biorąc pod uwagę, że suszarka kosztowała niewiele ponad 1300 zł. Szukając innego, tańszego rozwiązania natknęłam się na stronę naprawaprogramatorów.pl, zadzwoniłam, Pan serwisant był u mnie w 2h. Naprawa trochę mu zajęła, ale udało się! Z kolosalnego kosztu ponad 600 zł, zapłaciłam mniej niż 1/3! A płatność mogę zrealizować przelewem... cóż za zaufanie do klienta! Jestem bardzo zadowolona z tej usługi, dlatego od razu przekazuję Wam moją opinię.
Iza Kowalska

Iza Kowalska Student,
Politechnika
Wrocławska

Temat: naprawa pralki

Ja korzystam z wyszukiwarki serwisko.pl
Tutaj masz link z którego będziesz mogła wybrać jakiś serwis dla siebie. Wystarczy podzwonić i popytać

http://serwisko.pl/szukaj-6-774-78-0-2-0-0-0
Marian Łęcki

Marian Łęcki Student, Wyzsza
Szkola Stosunkow
Miedzynarodowych i
Amery...

Temat: naprawa pralki

A ja korzystam z serwisu http://sirlocal.pl - korzystalem z niego juz pare razy i się nie zawiodłem. Pozdrawiam

konto usunięte

Temat: naprawa pralki

Marian Ł.:
A ja korzystam z serwisu http://sirlocal.pl - korzystalem z niego juz pare razy i się nie zawiodłem. Pozdrawiam

Ciekawe czy pan Marian ma zdolność czytania i co ważniejsze ... interpretacji dat :)

Temat: naprawa pralki

Gdyby ktoś teraz trafił na to forum i chciał naprawić pralkę to polecam tych panów: http://www.technikan.pl/naprawa-agd-krakow.html Kilka razy naprawiali mi różne rzeczy, pralkę, lodówkę itp. Jak na razie dobrze się spisują :)
Marek Szymański

Marek Szymański Góry i dobra
literatura to moje
dwie pasje.

Temat: naprawa pralki

Jak mieszkałem w Krakowie to w razie awarii wszelkiego agd dzwoniłem do jednego fachowca tel. 790 724 824 , który zawsze konkretnie naprawił co trzeba i nie wymyślał dodatkowych kosztów. Co najważniejsze, działał szybko, wiec można było od razu korzystać ze sprzętu. A co do pralki "biegającej" po łazience, to tez miałem taką sytuację. U mnie to była akurat kwestia lekkiego spadu podłogi.
Jacek Klimczyk

Jacek Klimczyk Monter AGD, FHU
Joker

Temat: naprawa pralki

Widzę że temat nadal poruszany więc chyba nikt nie będzie miał za złe jak sam zareklamuję swój serwis.
Mieścimy się w Krakowie na os. Oświecenia 22a. tel 692460730 lub 124466243
Przede wszystkim staramy się być dobrze zorganizowani, a technicy szkolą się na bieżąco (przeprowadzamy regularne szkolenia wewnątrz firmy oraz jeździmy na spotkania organizowane przez producentów sprzętu). Słuchamy uwag klientów i nie popełniamy dwa razy tych samych błędów. Naprawiamy elektronikę i poprawiamy po innych "nienaprawialne" usterki.

Równolegle do serwisu prowadzimy sklep z częściami zamiennymi więc to co najważniejsze mamy od ręki i możemy naprawiać urządzenia szybciej.

Terminów zleceń pilnuje koordynator, który jest z tego rozliczany i na jego głowie jest żeby każde zlecenie było zrobione jak najszybciej. W okresie urlopowym nie trzeba czekać na fachowca, zawsze jest ktoś w gotowości.

Co do cen to śledząc konkurencję to ani drogo ani tanio ale na pewno szybko i dobrze.

Z resztą zapraszam na naszą stronę http://www.pogotowie-agd.pl/ po więcej szczegółów

Następna dyskusja:

Naprawa opony - Kraków - help




Wyślij zaproszenie do