Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Temat: Twój sportowy IDOL

Zainspirowana pomysłem koleżanki z sąsiedniej grupy, postanowiłam założyć taki oto wątek. Jakby nie było każdy z nas ma jakieś swoje sportowe fascynacje, swoich idoli, kogoś, kto zainspirował nas w młodzieńczych latach do uprawiania takiej czy innej dyscypliny, bądź zwyczajnie, zaszczepił w nas bakcyla w ogóle do sportu.
Zapraszam do podzielenia się tym co kryjemy w naszych sercach i głowach:).
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Temat: Twój sportowy IDOL

No dobra, zainicjowałam temat więc wypada abym zaczęła:)

Chwilę musiałam się zastanowić jak ująć to w całość. Jeśli chodzi tylko i wyłącznie o branżę fitness to na pewno jestem godna podziwu dla Agnieszki Ronge Sędrowskiej i Bartka Krynickiego, których miałam osobiście szansę podziwiać podczas robienia kursu instruktorskiego na AWF. To tak jeśli chodzi o nasze podwórko i wspomniany fitness. W kwestii samej kulturystyki to na pewno Arnie, a w kontekście sportów walki i pokrewnych, Sly oraz Jean Claude Van Damme na których to filmach z ich udziałem się wychowywałam.
Generalnie jednak ja wywodzę się z lekkiej atletyki (była sprinterka) i tak naprawdę to właśnie lekkoatleci, głównie niemieccy, amerykańscy i brytyjscy wywarli na mnie ogromne wrażenie. Był (i nadal jest) podziw, inspiracja do działania, treningu i rozwijania się, śledzenie tabel z wynikami, oglądanie wszelkich zawodów na czele z ME, MŚ i IO do tego stopnia, że potrafiłam nie pójść do szkoły, potem do pracy (urlop) tylko po to, aby śledzić transmisję w TV na żywo:). Mogę wymienić trochę nazwisk, może część z Was będzie je pamiętała. Mam sentyment do tych postaci, choć w przypadku niektórych został wykryty niestety doping i tu znacznie stracili w moich oczach, niemniej jednak jako dzieciak i później tzw. dorosła młodzież żyłam ich każdym tchem...
Katrin Krabbe, Grit Breuer, Heike Drechsler, Heike Henkel, Gail Devers, Merlin Ottey, Marie-Jose Perec, Florence Griffith Joyner, Marion Jones, Carl Lewis (oglądałam live relację z IO w Seulu w '88 roku i pamiętną rywalizację z Benem Johnsonem i poźniejszą Jego –Bena dyskwalifikację), Michael Johnson i Jego słynne złote buty z Atlanty, Linford Christie, Marlon Devonish, Mark Lewis Francis.
Oni mnie w pewien sposób ukształtowali, pokazali (oczywiście w ten pozytywny sposób) jaką drogę obrać, zaszczepili miłość do sportu, a to kształtuje charakter.
Ale byli też i inni sportowcy, których do tej pory także z wielkim sentymentem i łezką w oku wspominam. Należy do nich słynna łyżwiarka Debi Thomas i Katerina Witt. Byli też koszykarze tacy jak Michael Jordan, Scottie Pippen, Magic Johnson, Kareem Abdul Jabbar, Isiah Thomas, Larry Bird i Patrick Ewing.
Na pewno spory wpływ wywarli na mnie piłkarze i tu nie będę się skupiać na młodym pokoleniu, bo jest wielu dobrych graczy z potencjałem i talentem, ale przede wszystkim stare, kultowe nazwiska, które pamiętam z boisk, a moja miłość do futbolu zaczęła się wraz z MŚ w Meksyku w 1986 roku, które oglądałam wraz z Ojcem i bratem. Byli to Andreas Brehme, Lothar Matthaus, Jurgen Klinsmann i Rudi Voller. Nie zapomniałam jednak o Diego Maradonie, Roberto Donadoni, Paul Gascoigne czy Salvatore Schillaci. Do tej pory uwielbiam futbol, choć nie mam już niestety tyle czasu co kiedyś na wnikliwe analizy…

konto usunięte

Temat: Twój sportowy IDOL

Mój sportowy IDOL? Magda Królikowska! pod warunkiem, że zmieni zdjęcie w profilu (to na kanapie odpada) :)
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Temat: Twój sportowy IDOL

Ha, ha, ha! Bardzo zabawne:)
Sergey P.

Sergey P. People leader in
Customer Service

Temat: Twój sportowy IDOL

Andrzej K.:
Mój sportowy IDOL? Magda Królikowska! pod warunkiem, że zmieni zdjęcie w profilu (to na kanapie odpada) :)
Przecież to nie kanapa, to kamienny murek - który zapewne symbolizuje twarde jak skała mięśnie Magdy. :)

Nie myślałem nigdy o idolach sportowych, ale oprócz Magdy ;) na pewno wymieniłbym Basa Ruttena, Lyoto Machidę, Masutatsu Oyamę oraz tego pana - http://scoobysworkshop.com/aboutme.htm

konto usunięte

Temat: Twój sportowy IDOL

Patrząc na moją branżę, pewnie nie zdziwi fakt, że za idola wybieram Lance'a Armstronga. Nie tylko za wyniki sportowe/dla niewiedzących: 7krotne zwycięstwo w wyścigu Tour de France/. Nie tylko za podniesienie się po ciężkiej chorobie nowotworowej. Przede wszystkim za jego wredny, uparty, bezczelny, texański charakter.
Idol nr 2: Joseph Pilates.
Mariusz M.

Mariusz M. "Czasem nie wolno
odpuścić i stać z
boku. Bo w życiu są
s...

Temat: Twój sportowy IDOL

To trudny wybór....
W kilku kategoriach:)
-osobowości,fair play,pogody ducha i serdeczności do ludzi to nieodżałowany Andrzej Grubba....
-geniusz dekady - Michael Jordan-tacy rodzą się raz...
- pogranicze magii i iluzji-człowiek,który ćwiczył przez 15 godzin dziennie i dla mnie był/jest wirtuozem a tacy budzą mnóstwo kontrowersji czyli Bruce Lee
-sięgającego gdzie inni nawet myślą nie sięgają.....ale teraz patrzącego tam z wysoka - Jerzy Kukuczka...

można wymieniać długo:)

Magda w nocy spać nie może i tak nas potem tu "zażywa";)
Roman Kasprzewski

Roman Kasprzewski Konstruktor
elektronik - Posnet
Polska S.A.

Temat: Twój sportowy IDOL

Nasser El Sonbaty
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Temat: Twój sportowy IDOL

Mariusz M.:
Magda w nocy spać nie może i tak nas potem tu "zażywa";)

Faktycznie zdarza się...dziś położyłam się o 5.20 rano, ale JUŻ wstałam i jem śniadanko:)
Życzę wszystkim miłego dnia podczas relacji z RPA i nie tylko...
Tobiasz Szlęk

Tobiasz Szlęk SEM, SEO, PPC -
zabawy słowem
(kluczowym).

Temat: Twój sportowy IDOL

Bruce Lee i Arnold Schwarzenegger.
Za to ja wstałem o 4:20 i poszedłem pobiegać. :D
Krzysztof B.

Krzysztof B. Product Owner w
Grupie PZU

Temat: Twój sportowy IDOL

Vitor Belfort i Kazushi Sakuraba... dawniej.
Lance Armstrong za całokształt.
i z rodzimego podwórka: za "teraz" Tadeusz Błażusiak, za "kiedyś" Marek Piotrowski
Grzegorz Data

Grzegorz Data Aktualnie
poszukujący.

Temat: Twój sportowy IDOL

Czym kierować się w sporcie przy wyborze Idola -hmm. Czy to ten który jest na topie czy może ten najbardziej utytułowany ? Dziś na szczęście wiem że to żaden z nich, chociaż mało kto słyszał to moim idolem i myślę że nie tylko sportowym jest Dick Hoyd.

http://www.youtube.com/watch?v=xUQeUsqQuVc

Więcej na http://www.teamhoyt.com

Temat: Twój sportowy IDOL

Magda K.:
No dobra, zainicjowałam temat więc wypada abym zaczęła:)

Chwilę musiałam się zastanowić jak ująć to w całość. Jeśli chodzi tylko i wyłącznie o branżę fitness to na pewno jestem godna podziwu dla Agnieszki Ronge Sędrowskiej i Bartka Krynickiego, których miałam osobiście szansę podziwiać podczas robienia kursu instruktorskiego na AWF. To tak jeśli chodzi o nasze podwórko i wspomniany fitness. W kwestii samej kulturystyki to na pewno Arnie, a w kontekście sportów walki i pokrewnych, Sly oraz Jean Claude Van Damme na których to filmach z ich udziałem się wychowywałam.
Generalnie jednak ja wywodzę się z lekkiej atletyki (była sprinterka) i tak naprawdę to właśnie lekkoatleci, głównie niemieccy, amerykańscy i brytyjscy wywarli na mnie ogromne wrażenie. Był (i nadal jest) podziw, inspiracja do działania, treningu i rozwijania się, śledzenie tabel z wynikami, oglądanie wszelkich zawodów na czele z ME, MŚ i IO do tego stopnia, że potrafiłam nie pójść do szkoły, potem do pracy (urlop) tylko po to, aby śledzić transmisję w TV na żywo:). Mogę wymienić trochę nazwisk, może część z Was będzie je pamiętała. Mam sentyment do tych postaci, choć w przypadku niektórych został wykryty niestety doping i tu znacznie stracili w moich oczach, niemniej jednak jako dzieciak i później tzw. dorosła młodzież żyłam ich każdym tchem...
Katrin Krabbe, Grit Breuer, Heike Drechsler, Heike Henkel, Gail Devers, Merlin Ottey, Marie-Jose Perec, Florence Griffith Joyner, Marion Jones, Carl Lewis (oglądałam live relację z IO w Seulu w '88 roku i pamiętną rywalizację z Benem Johnsonem i poźniejszą Jego –Bena dyskwalifikację), Michael Johnson i Jego słynne złote buty z Atlanty, Linford Christie, Marlon Devonish, Mark Lewis Francis.
Oni mnie w pewien sposób ukształtowali, pokazali (oczywiście w ten pozytywny sposób) jaką drogę obrać, zaszczepili miłość do sportu, a to kształtuje charakter.
Ale byli też i inni sportowcy, których do tej pory także z wielkim sentymentem i łezką w oku wspominam. Należy do nich słynna łyżwiarka Debi Thomas i Katerina Witt. Byli też koszykarze tacy jak Michael Jordan, Scottie Pippen, Magic Johnson, Kareem Abdul Jabbar, Isiah Thomas, Larry Bird i Patrick Ewing.
Na pewno spory wpływ wywarli na mnie piłkarze i tu nie będę się skupiać na młodym pokoleniu, bo jest wielu dobrych graczy z potencjałem i talentem, ale przede wszystkim stare, kultowe nazwiska, które pamiętam z boisk, a moja miłość do futbolu zaczęła się wraz z MŚ w Meksyku w 1986 roku, które oglądałam wraz z Ojcem i bratem. Byli to Andreas Brehme, Lothar Matthaus, Jurgen Klinsmann i Rudi Voller. Nie zapomniałam jednak o Diego Maradonie, Roberto Donadoni, Paul Gascoigne czy Salvatore Schillaci. Do tej pory uwielbiam futbol, choć nie mam już niestety tyle czasu co kiedyś na wnikliwe analizy…

Wyjdziesz za mnie ;) ?
11,8 na 100m i 56sek na 400 w wieku 18 lat i nie trenowałem lekkiej tylko piłę trochę
Co do piłkarzy to holendrzy - Marco i spółka, a niemcy to grali w tym składzie w 1990 ;)Lechu K. edytował(a) ten post dnia 15.06.10 o godzinie 21:19
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Temat: Twój sportowy IDOL

Jestem w przerwie meczu:)
Nie wyjdę za Ciebie, bo zmieniłam orientację więc sam rozumiesz:)))
Ten skład oczywiście ITALIA '90, zgadzam się. Miałam na myśli fakt, iż zaczęłam się interesować piłką od '86, ale po przeczytaniu swojej wypowiedzi mogłeś rzeczywiście źle mnie zrozumieć. Co do ro ku '90 to jeszcze zapomniałam o słynnym bramkarzu, niejakim ZENGA, niezły kunszt.
Moi faworyci (w kolejności) to Anglia, Włochy, Niemcy i Francja. Natomiast pierwsza połowa obecnego spotkania Brazylia-Korea Płn. nie zadowala mnie. Brakuje mi starej ekipy, jak choćby Rivaldo, Ronaldo, Roberto Carlosa, Ze Roberto, Emersona.

konto usunięte

Temat: Twój sportowy IDOL

Jak byłam słodką, małą dzieweczką to chciałam być dokładnie taka jak fantastyczna, rumuńska gimnastyczka Nadia Comaneci. Co prawda dyscyplinę sportu (gimnastyka przyrządowa), którą uprawiała pokazywano w TV nader rzadko, ale siedziałam wtedy jak zahipnotyzowana przed telewizorem...

konto usunięte

Temat: Twój sportowy IDOL

Magdo fajny wątek:)

Również jestem związana z lekkoatletyką, więc moi faworyci i idole są przede wszystkim właśnie z tej dyscypliny. Tu też wymienię: Florence Griffith Joyner i Marion Jones. Ogólnie lubię jamajskich lekkoatletów: wiadomo Usain Bolt:), Lorraine Fenton,Shereefa Lloyd oraz Dwight Thomas. Ah ta Jamajka ;)
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Temat: Twój sportowy IDOL

Szkoda tylko, że jamajskie władze decyzyjne w kontekście LA tak nieco z buta potraktowały Merlin Ottey, która przecież od 2002 roku reprezentuje barwy Słowenii.
Jednak zawsze można miło powspominać good, old days...

Obrazek

Temat: Twój sportowy IDOL

Magda K.:
Nie wyjdę za Ciebie, bo zmieniłam orientację więc sam rozumiesz:)))


no bez jaj...

Temat: Twój sportowy IDOL

Maciej Zieliński
Ala Pęczak
Roman Kasprzewski

Roman Kasprzewski Konstruktor
elektronik - Posnet
Polska S.A.

Następna dyskusja:

Lekarz sportowy Warszawa




Wyślij zaproszenie do