Temat: Pomysły na spotkania - koncert zyczeń ;)

W tym wątku można umieszczać pomysły na spotkania Klubu. Może ujawnią się też osoby, które chciałyby takie spotkania poprowadzić.
A ponieważ 10 listopada z racji choróbska mnie nie będzie to skorzystam z okazji i przedstawie swoje:

1. Wykorzystanie Gestaltowskich narzędzi w pracy coacha, póki co znam tą koncepcję od strony literatury i związków z NLP, a zanim zaangażuję się w dłuższe szkolenie chciałabym doświadczyć próbki, oraz krótkiego wprowadzenia

2. Definiowanie celów. Wiem, wiem... temat stary jak świat i dla wytrawnych coachów może prosty, ale pamiętajmy, że są wśród nas osoby, które się uczą, chciałabym też wyjść poza pytania NLPowskiego DSC i wykorzystać inne kwestionariusze, pytania, koncepcje, doświadczenia

Bardzo namawiam do zgłaszania swoich sugestii
Bartłomiej Filipek

Bartłomiej Filipek knowledge sharing

Temat: Pomysły na spotkania - koncert zyczeń ;)

System wartości klienta

Ponieważ Krzysztof pytał o narzędzia pomagające rozkodować indywidualny system wartości klienta, proponuje zrobić z tego temat spotkania, na którym kilka osób - chętnych proszę o zgłoszenia bezpośrednio do mnie - zaprezentuje, lub przynajmniej omówi, narzędzia zalecane przez różne szkoły.

Dajcie znać, co sądzicie. Jeśli zgłoszą się zainteresowani poprowadzeniem takich warsztatów, dopisze ten temat do ankiety - już niebawem kolejna tura głosowania.
Bartłomiej Filipek

Bartłomiej Filipek knowledge sharing

Temat: Pomysły na spotkania - koncert zyczeń ;)

Interwizje

Na spotkaniu 12 stycznia odniosłem wrażenie, że wielu uczestników mogą zainteresować spotkania o charakterze interwizji. Nie miałem jednak okazji zweryfikować tego przypuszczenia. Jednocześnie wiele osób mówiło mi, że znacznie chętniej wykorzysta czas naszych spotkań na zajęcia warsztatowe niż na dyskusje.

Osobiście chętnie brał bym udział w spotkaniach, na których każdy mógłby
- zgłosić problem natury warsztatowej,
- poznać indywidualne pomysły innych coachów na rozwiązania zgłoszonego problemu,
- podzielić się doświadczeniami z własnej praktyki oraz narzędziami z własnego warsztatu.

Dajcie znać, co sądzicie nt. takiej konwencji spotkań. Czy waszym zdaniem interwizje powinny się odbywać w ramach naszych regularnych spotkań? Czy liczebność grupy (zwykle ok. 20 osób) na regularnych spotkaniach jest odpowiednia? Czy grupa interwizyjna
powinna być mniejsza? Jak często powinny odbywać się interwizje?Bartłomiej Filipek edytował(a) ten post dnia 14.01.08 o godzinie 22:03

Następna dyskusja:

Planowane spotkania




Wyślij zaproszenie do