Sławomir Drewniak

Sławomir Drewniak Sales/ Distribution/
Promotion Manager

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Już jutro start:) Wybieram się jak co roku, natomiast czy ktoś może mi wyjaśnić przyczyny zmiany terminu? Zawsze wydawało mi się, że wrzesien to takie swoiste przedłużenie sezonu w Gdyni. Natomiast pewnie są ważniejsze powody o których nie wiem.
Stanisław Pogorzelski

Stanisław Pogorzelski Konsultant -
komunikacja,
marketing,
zarządzanie

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Filmy z września nie mogły trafić już na żadne europejskie festiwale.

konto usunięte

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Korzystając z okazji zapraszam:
http://www.goldenline.pl/spotkanie/35-festiwal-polskic...

Edt.mnie zmiana terminu średnio pasuje, jakoś we wrześniu pogoda była chyba lepsza:).Jolanta I. edytował(a) ten post dnia 23.05.10 o godzinie 20:04

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

gdzieś czytałam, że podobno termin majowy miał ściągnąć więcej ważnych zagranicznych gości...

konto usunięte

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Festiwal po prostu zamienił się mniej więcej terminami z R@portem.
Z wielu przyczyn...

Chciano też żeby maj był miesiącem festiwalowym - najpierw Teatrów Muzycznych, później Filmów Fabularnych.

konto usunięte

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Szkoda września. Myślę, że wszyscy jakoś do tego terminu przywykliśmy. Ten pierwszy maj to jeszcze dodatkowo dziwny, bo mam wrażenie, że ledwo co skończył się ostatni festiwal :)

Wybieram się w środę na Erratum więc do zobaczenia :) Jakieś inne typy?

konto usunięte

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Krzysztof Stachura:
Wybieram się w środę na Erratum więc do zobaczenia :) Jakieś inne typy?


Też mam w planie seans w środę i "ERRATUM" a także "Milion dolarów" i "Chrzest".

A poza tym jeszcze kilka innych pozycji:

*wtorek- filmy spoza konkursu: "Zgorszenie publiczne" i "Huśtawka";
*czwartek-"Nie opuszczaj mnie", "7minut" oraz "Milczenie jest złotem" (poza konkursem) i "Cisza";
*piątek - "Joanna" i "3 minuty".

Mam nadzieję, że z dostępnością biletów nie będzie problemu.

Edt."Różyczkę", "Mistyfikację", "Trick" i "Kołysankę" już widziałam:P.Jolanta I. edytował(a) ten post dnia 23.05.10 o godzinie 21:44
Karol J.

Karol J. www.grupatwojdom.pl

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Ja mam nadzieję że podobnie jak rok temu uda mi się pójść i zobaczyć większość filmów z konkursu głównego, niestety natłok obowiązków zaczyna mnie odwodzić od tego pomysłu. W najgorszym wypadku wybiorę te które najbardziej mnie ciekawią ... jednak 4 dni w kinie kuszą :)

konto usunięte

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Sławek Drewniak:
Mam do sprzedania karnet festivalowy uprawniający do odbioru biletów na wszystkie projekcje.


Kupione :).
Karol J.

Karol J. www.grupatwojdom.pl

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Też byłem szczęsliwym nabywcom biletów od Sławka :)

Pierwszy dzień festiwalu z filmami konkursu głównego i jak narazie ciekawie :) Ciekawe co przyniosą kolejne dni :)

konto usunięte

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Czy ktoś z Was ma doświadczenie zakupu biletów na 30-40 minut przed seansem? Niestety kiepsko z moimi możliwościami czasowymi, a chociaż coś bym zobaczył. Planuję więc być przed 16.00 jutro, żeby obejrzeć "Erratum". Mam szansę kupić o tej porze wejściówkę? :)
Karol J.

Karol J. www.grupatwojdom.pl

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Jeśli o tej porze będziesz 30 minut wcześniej to powinieneś jeszcze dostać bilety, natomiast na seanse po 18 z tego co mi wiadomo to już może być problem.
Sławomir Drewniak

Sławomir Drewniak Sales/ Distribution/
Promotion Manager

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Kurcze, ale jestem wkurzony, że nie mogę uczestniczyć w Festivalu!!
Opowiecie mi każdy film:)

pozdr
Karol Jasiewicz:
Też byłem szczęsliwym nabywcom biletów od Sławka :)

Pierwszy dzień festiwalu z filmami konkursu głównego i jak narazie ciekawie :) Ciekawe co przyniosą kolejne dni :)

konto usunięte

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Właśnie obejrzałam doskonały " Milion dolarów", dawno się tak nie uśmiałam:).
Co poniektórym tekstom wróżę, że zostaną kultowymi :D.

konto usunięte

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Sławek Drewniak:
Kurcze, ale jestem wkurzony, że nie mogę uczestniczyć w Festivalu!!
Opowiecie mi każdy film:)


Grunt to sobie klepnąć urlop zawczasu:P.

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

a widział już ktoś "Chrzest"? film bardzo dobry ale bardziej wrażliwym nie polecam... no i ciekawa jestem waszych wrażeń...

konto usunięte

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Zatem tak...

Chrzest - całkiem ciekawy, może momentami zbyt monotonny, ale i tak dobrze mi się oglądało.

Cisza - masakra! Kompletnie moim zdaniem nie wykorzystana historia.

Erratum - mnie rozczarował, dłuży się i dłuży.

Fenomen - to już kompletne nieporozumienie, chociaż miło było zobaczyć Panią Elę Okupską na dużym ekranie. Szkoda tylko, że w takim g...

Joanna - bardzo, bardzo dobry film! Jeden z moich faworytów na tegorocznym festiwalu.

Matka Teresa od kotów - nuuuuuuuuuuuuuuuudy! Masakra! Nie podoba mi się ani konwencja, ani aktorstwo...

Kołysanka - niczego sobie, choć też nie jest to jakiś szczególnie wybitny film. Ot przyjemna komedia.

Milion dolarów - utwierdził mnie w moim zachwycie nad Kingą Preis. Film - moim zdaniem - świetny. Takich komedii nam trzeba!

Skrzydlate świnie - jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Odważę się nawet powiedzieć, że nie widziałem tak dobrego od czasu Symetrii.

Święty interes - film o którym zapomniałem zaraz po wyjściu z kina.

Mistyfikacja - świetna! Bardzo podoba mi się kreacja Stuhra, drażni Dałkowska

Wenecja - mój trzeci faworyt na tegorocznym festiwalu. Bardzo ciekawie opowiedziana historia....

konto usunięte

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Aaaa! a z młodego kina :

Gdyby ryby miały głos - świetny!

Szelest

i.... Jutro mnie tu nie będzie! - zakochałem się w tym filmie :D

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Dzięki Adam!! Wszystkiego nie dam rady zobaczyć ale teraz łatwiej będzie wybrać :)
Karol J.

Karol J. www.grupatwojdom.pl

Temat: 35 FPFF w Gdyni.

Widzę, że ja mam odmienny gust od Adama, więc się wypowiem :)

Na wstępie Chrzest ... jak go oglądałem to się zastanawiałem, co ten film tutaj robi. Od razu przyszło mi do głowy, że identyczne myśli targały mną rok wcześniej jak oglądałem film "moja krew" na festiwalu (przed chwila sprawdziłem w necie ten sam reżyser). Fabuła praktycznie ta sama tylko osadzona w innych realiach. Dużo przemocy i okrutnych scen niczym nieuzasadnionych i nic niewnoszące (nie żebym był wrażliwy, ale pytanie po co?), gra aktorska tez pozostawia wiele do życzenia. Na razie najgorszy film, jaki oglądałem.

Erratum - tu podzielę zdanie Adama, dłuży się, niby ciekawy pomysł, aby przedstawić przemijanie, pokazanie jak główny bohater odcina się od dzieciństwa a może trochę za nim tęskni, ale przedstawione w mało atrakcyjny sposób.

Matka Teresa od kotów - dla mnie bardzo ciekawy, bardzo fajna realizacja, odwrócenie chronologii, gra aktorska rewelacja, widziałem drugi film z młodym aktorem- Mateuszem Kosciukiewiczem (i to są chyba jedyne jego dwa filmy) i moim zdaniem, jeśli tak dalej pójdzie to zrobi karierę, a co najbardziej zadziwiające (przerażające?) że film oparty na faktach.

Kołysanka - cóż Machulski nie zawiódł, nie spodziewałem się mega ambitnego kina, ale padło dużo zabójczych tekstów i gagów, polecam jako luźną rozrywkę.

Mistyfikacja - bardzo fajne, Stuhr (który na marginesie bardzo często siedzi na sali kinowej) jak zwykle super rola, zarówno młody jak i stary, ciekawa fabuła i nawet trochę zaskakująca, do końca nie wiadomo, o co kaman :)

Święty interes - faktycznie film, aby oglądnąć i zapomnieć, powiedziałbym, że trochę "naiwny", ale parę tekstów spowodowało, że lekko się uśmiechnąłem (niestety nie pamiętam już nawet jakie :p)

Skrzydlate świnie - całkiem ciekawy, porusza ciekawą tematykę (tę głębszą) i mówi o ważnych wartościach, ale samo osadzenie fabuły w klimatach chuliganów, jakieś robienie z emerytów kibiców nie trafiło do mnie.

Milion Dolarów - jakoś mnie nie zachwycił, oglądnąłem nie zabolało, ale czy żeby wychwalać jako super komedie to wg mojej skromnej opinie nie należy

Mała matura - bardzo przyjemny, przeplatane poważne tematy ze śmiesznymi scenami, fajna obsada ... młody Królikowski gra naprawdę lepiej od ojca i wujka razem wziętych, a na dodatek powrót na wielki ekran Marka Kondrada, jak do tego dodamy śmieszną rolę Wiktora Zborowskiego to wychodzi nam, że warto się wybrać :)

Różyczka - ciekawy film, na pewno warto się wybrać, bardzo fajna gra aktorska scenariusz tez ciekawy, jeden z nielicznych minusów to fakt, że jak większość filmów festiwalowych (nie tylko w tym roku), akcja osadzona jest wczasach komunizmu. Poza tym warto zobaczyć :)

Na razie to tyle :)

Wybaczcie za ewentualne błędy i skróty myślowe, ale jestem zmęczony po całym dniu a jutro kolejny maraton :)

Adam S.:
Zatem tak...

Chrzest - całkiem ciekawy, może momentami zbyt monotonny, ale i tak dobrze mi się oglądało.

Cisza - masakra! Kompletnie moim zdaniem nie wykorzystana historia.

Erratum - mnie rozczarował, dłuży się i dłuży.

Fenomen - to już kompletne nieporozumienie, chociaż miło było zobaczyć Panią Elę Okupską na dużym ekranie. Szkoda tylko, że w takim g...

Joanna - bardzo, bardzo dobry film! Jeden z moich faworytów na tegorocznym festiwalu.

Matka Teresa od kotów - nuuuuuuuuuuuuuuuudy! Masakra! Nie podoba mi się ani konwencja, ani aktorstwo...

Kołysanka - niczego sobie, choć też nie jest to jakiś szczególnie wybitny film. Ot przyjemna komedia.

Milion dolarów - utwierdził mnie w moim zachwycie nad Kingą Preis. Film - moim zdaniem - świetny. Takich komedii nam trzeba!

Skrzydlate świnie - jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Odważę się nawet powiedzieć, że nie widziałem tak dobrego od czasu Symetrii.

Święty interes - film o którym zapomniałem zaraz po wyjściu z kina.

Mistyfikacja - świetna! Bardzo podoba mi się kreacja Stuhra, drażni Dałkowska

Wenecja - mój trzeci faworyt na tegorocznym festiwalu. Bardzo ciekawie opowiedziana historia....

Następna dyskusja:

6-11.06.2011 => 36 FPFF w G...




Wyślij zaproszenie do