Jakub Łochowicz

Jakub Łochowicz Lubię i potrafię
sprzedawać.

Temat: Która tabaka najlepsza?

Pierwszy raz miałem do czynienia z tabaką w gimnazjum. To był Red Bull :-) Nie bardzo mi to wszystko odpowiadało, więc schowałem ją do szafki. Po 6 latach ją znalazłem i trochę mi się spodobało. Wiem, że nie jest to produkt najwyższej jakości (chociażby patrząc na cenę). W związku z tym mam do Was pytanie - która tabaka (konkretnie) jest Waszym zdaniem najlepsza ("najsmaczniejsza"), a której raczej się wystrzegać?
Pozdrawiam.
Szymon Sochnowski

Szymon Sochnowski Dajcie sobie
przestrzeń

Temat: Która tabaka najlepsza?

Gawith snuff apricot
Wojciech Ż.

Wojciech Ż. Projektant,
Kierownik Projektu;
PROZAP SP. z o.o.

Temat: Która tabaka najlepsza?

Zdecydowanie tabaki Bernard, a w szczególności:

1. Klostermischung;
2. Brasil Fressco;
2. Jubilaumus.

Niektóre produkty Poschl'a:

1. Gawith Apricot;
2. Ozona Cherry;
3. Alpina

Unikać tabak Gawith & Hogarth. Miałem okazję popróbować:

1. Tia MAria - okropieństwo -> niczym trutka na szczury,,,poza tym strasznie sypka i sucha.

2. Irish D. h - straszna. Konsystencja kurzu...przenika nawet przez pudełko....po zażyciu jakby cie walnięto obuchem -> wysoce nie polecam!

Unikać również wszelkich kuszących niską ceną Chapmanów -> wszystko strasznie podobne do siebie, zapycha i okropnie brudzi.

Kontrowersyjny jest produkt JH Wilsons -> sławetny Medicated No 99 -> mozna albo kochać albo nienawidzić.

Unikał bym również wszelkich tabak białych -> to są tabaki dla kobiet - bez tytoniu, na bazie cukru winogronowego.
Jakub Łochowicz

Jakub Łochowicz Lubię i potrafię
sprzedawać.

Temat: Która tabaka najlepsza?

Dziękuję za podpowiedzi. Na razie wypróbowałem Radford i Magnet Spearmint. Pierwsza genialna - dobrze zmielona i wilgotna, z każdą minutą czuć jakiś inny smak, druga - taka sobie, przede wszystkim śmierdzi końską kupą i jest strasznie sypka. Po zażyciu ten smród przekształca się w całkiem niezły zapach, dlatego napisałem, że jest taka sobie ;-)
Szymon Sochnowski

Szymon Sochnowski Dajcie sobie
przestrzeń

Temat: Która tabaka najlepsza?

Generlanie zalecam unikać drobno milonych tabak i sucych. Gawith apricot jest dośc wilgotny i w swej klasie niezrównany, jednak przymierzam sie do ozony president podobnież mentolowa z domieszka słodkości i likieru. W tabace zalezne czego pan poszukuję, gawith to dobry początek polecam rozeznac się wśród owocowych ozony cherry, orange, jak sie pan rozniucha może pan wypływac na szerokie wody.
Jakub Łochowicz

Jakub Łochowicz Lubię i potrafię
sprzedawać.

Temat: Która tabaka najlepsza?

Marek Szymański:

Dziękuję za wskazówki - będę próbował :-)

konto usunięte

Temat: Która tabaka najlepsza?

Polecam


Obrazek
Piotr Lewandowski

Piotr Lewandowski Student, Poznań
University of
Technology

Temat: Która tabaka najlepsza?

Wybór tabak w mojej okolicy jest bardzo skromy, jak dla mnie najlepszy jest Gawith Apricot. Poza tymi oczywisty Red bull i Ozona Spearmint. Polecam mieszankę Apricota z Red Bullem, na prawdę daje radę :D

konto usunięte

Temat: Która tabaka najlepsza?

Moim zdaniem najlepsza jest Tabaka ''Trzej muszkieterowie'' To jest Tabaka Aramis reszty nie próbowałam w moim mieście jest ona po 9,50 ale nwm jak u innych jest ona bardzo mocna,drobno zmielona i przede wszystkim nie jest za sucha polecam jest dobra w smaku i wgl a co do jednej odpowiedzi biała tabaka typu ozona nie jest taka zła mam ją w domu i ją zachwalam może nie jest na bazie tytoniu ale bardzo wyraźnie czuć smak mentolu :d

Temat: Która tabaka najlepsza?

1. Ozona Spearmint wlasnie do mnie jedzie ^^ naprawde niezle orzezwia

Temat: Która tabaka najlepsza?

Pöschl gletscher prise i löwen prise. Trochę o nich w tym filmie. Jak wciągać tabakę.

https://youtu.be/WfAZa-MBtp8

Następna dyskusja:

TABAKA a ZDROWIE




Wyślij zaproszenie do