Temat: dokąd dobrnie WIG 20

:)

?

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Porządek fal bardzo pomaga w ustalaniu, które szczyty/dołki należy brać pod uwagę przy analizie.

Zgadza się Fisher używa współczynników.

Odnośnie fal: przeczytałem książkę Prechtera z 15 razy i przeglądając regularnie dwa blogi, twierdzę, że nie są skuteczniejsze metody analiz.

Mimo tego, chętnie zobaczę Irku Twój wykres, a może nawet wrócisz do niedzielnych przemyśleć, zawsze warto dyskutować.

Co do mojej analizy czasu, być może nie ma w tym logiki, ale ja ze skutku jestem zadowolony.
Ireneusz Adamczyk

Ireneusz Adamczyk Pomagamy Firmom
budować przewagę
konkurencyjną

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Maciej Zalwert:

Odnośnie fal: przeczytałem książkę Prechtera z 15 razy i przeglądając regularnie dwa blogi, twierdzę, że nie są skuteczniejsze metody analiz.

Mimo tego, chętnie zobaczę Irku Twój wykres, a może nawet wrócisz do niedzielnych przemyśleć, zawsze warto dyskutować.

Co do mojej analizy czasu, być może nie ma w tym logiki, ale ja ze skutku jestem zadowolony.

Macieju - cieszę się, że ktoś jeszcze pamięta te niedzielne przemyślenia ;) Sam już o nich zapomniałem ;)

Widzę też, że tamtych dyskutujących już tu nie ma... A szkoda.

Analiz już nie publikuję - pieniądze lubią ciszę ;) Ale na priv - chętnie :) Jeśli jesteś zainteresowany, to podeślij adres e-mail.

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Arkadiusz Mirosław Brysiak:
ropa 115,1-115,2-> więc pojadą jeszcze na indeksach, pozd.
115.38 max, pozd.

Obrazek


Uploaded with ImageShack.us

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Maciej Zalwert:
Porządek fal bardzo pomaga w ustalaniu, które szczyty/dołki należy brać pod uwagę przy analizie.

Zgadza się Fisher używa współczynników.

Odnośnie fal: przeczytałem książkę Prechtera z 15 razy i przeglądając regularnie dwa blogi, twierdzę, że nie są skuteczniejsze metody analiz.

Mimo tego, chętnie zobaczę Irku Twój wykres, a może nawet wrócisz do niedzielnych przemyśleć, zawsze warto dyskutować.

Co do mojej analizy czasu, być może nie ma w tym logiki, ale ja ze skutku jestem zadowolony.

Fakt - nigdy nie spotkałem się by używać fibo czasowego w środku wykresu, z mojej wiedzy ( wiadomo że słabszej :} ) wynika, że stosuje się to w dołkach i górkach i wtedy są efekty.
I jeszcze jedno - nie ma co wyszukiwać sobie za bardzo super pomysłów bo jak znajdziesz to tylko Ty będziesz o nim wiedział i dlatego będzie nieskuteczny...
Chociaż jak to się przekłada pozytywnie na Twój portfel, to jest najważniejsze.
Sam stosuję proste metody - i uwierz mi ale te proste są mega skuteczne.

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

wynika, że stosuje się to w dołkach i górkach i wtedy są efekty.

Pozostaje odpowiedź, w których dołkach i szczytach. Fisher łączył dwa szczyty lub dwa dołki.
I jeszcze jedno - nie ma co wyszukiwać sobie za bardzo super pomysłów bo jak znajdziesz to tylko Ty będziesz o nim wiedział i dlatego będzie nieskuteczny...

Ja nie szukam metody, dzięki której inni mogliby zarabiać. Prowadzę bloga dla przyjemności i znajomości.
Sam stosuję proste metody - i uwierz mi ale te proste są mega skuteczne.

Chętnie poznam, jakie? Jaka skuteczność, testy itp. Chętnie podyskutuję.

p.s
Wciąż czekasz na 1200 pkt na WIG20 czy zmieniłeś zdanie?

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

3 Line Break FW20 EOD, brakuje jeszcze trochę punktów do 2392


Obrazek
Marcin Z. edytował(a) ten post dnia 16.08.12 o godzinie 22:32

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Marcin Z.:
3 Line Break FW20 EOD, brakuje jeszcze trochę punktów do 2392


Obrazek
to już nie s Panie Marcinie ?

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Equivolume Arms'a dla FW20 EOD


Obrazek

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Point & Figure (automatic size box by Equis) dla FW20 :


Obrazek

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

CS Scientific Inc Hybrid Trade Screen dla FW20


Obrazek


Cold Spring Scientific, Inc. provides proprietary systems to private and commercial traders.

(631) 692-5323
pbd@worldnet.att.netMarcin Z. edytował(a) ten post dnia 16.08.12 o godzinie 23:53

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Rex Takasugi dla FW20 EOD


Obrazek


http://www.infowire.net/td/html/author.html or by contacting Technical Disciplines at td@infowire.net or P.O. Box 6029, Kent, WA 98064-6029. Assistance in creating this Expert provided by Sharam & Pedram Honari.Marcin Z. edytował(a) ten post dnia 17.08.12 o godzinie 01:04

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Rahul Mohindar dla FW20 EOD


Obrazek


(c) http://viratechindia.com

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Martin Pring Long Term Momentum dla FW20 EOD


Obrazek


http://pring.com

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Gann Fan dla FW20 EOD


Obrazek

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Fale Wolfa dla FW20 EOD / prognoza


Obrazek


EPA = 3236

ETA = Marzec 2015

Pośrednia cena w styczniu 2013 na poziomie 2000 pktMarcin Z. edytował(a) ten post dnia 17.08.12 o godzinie 01:33

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Maciej Zalwert:
wynika, że stosuje się to w dołkach i górkach i wtedy są efekty.

Pozostaje odpowiedź, w których dołkach i szczytach. Fisher łączył dwa szczyty lub dwa dołki.
I jeszcze jedno - nie ma co wyszukiwać sobie za bardzo super pomysłów bo jak znajdziesz to tylko Ty będziesz o nim wiedział i dlatego będzie nieskuteczny...

Ja nie szukam metody, dzięki której inni mogliby zarabiać. Prowadzę bloga dla przyjemności i znajomości.
Sam stosuję proste metody - i uwierz mi ale te proste są mega skuteczne.

Chętnie poznam, jakie? Jaka skuteczność, testy itp. Chętnie podyskutuję.

p.s
Wciąż czekasz na 1200 pkt na WIG20 czy zmieniłeś zdanie?

1200 to marzenie, przy 1700 zaczynam wchodzić grubo w akcje wig 20, póki co gram z średnioterminowym trendem, staram się nie być za często na rynku, z 2 czy 3 tygodnie temu wyskoczyłem z krótkiej, czekam na ponowne zajęcie pozycji oczywiście krótkiej :)
jak widzę prosty zarobek to wchodzę czasem w akcje w20 ale tam to trzeba grubo, za to 5 - 10 % w tydzień dwa na drodze nie leży, najczęściej są to spółki typu Tauron, Pgnig, Pkn Orlen.
Poza tym mam takie zdanie, że akcje to shit i jak sobie przeanalizuję historycznie spółki to sam zobacz wszystko spada od początku debiutów... :)

Co do pozycji to jestem niedźwiedziem, ale jak Pan wykres mi pokaże zmianę trendu na tygodniowych to będę byczkiem :)

Pozdro

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Pozdro

Ja mam zielone światło na tygodniowym.

Więc nie spodziewam się1700 pkt, mam nadzieję, że zobaczymy się na górze.

pozdr
Jędrzej D.

Jędrzej D. Finance Manager -
EY Global Delivery
Services Poland

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Maciej Zalwert:
Pozdro

Ja mam zielone światło na tygodniowym.

Więc nie spodziewam się1700 pkt, mam nadzieję, że zobaczymy się na górze.

pozdr

http://www.xtb.pl/strefa-analityczna/puls-rynku/Analiz...

co Ty na to ?

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

co Ty na to ?

zrobili taką prostą analizkę i już nawet tutaj widać że lecimy w dół w krótkim terminie :) czas na zysk

Następna dyskusja:

dokąd dobrnie S&P 500




Wyślij zaproszenie do