konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Ja wiem, dla Ciebie to tylko kasa, tylko kolejni klienci. Miej sumienie. Wiedz ile związków rozpadło się przez Ciebie. Mój rozpada się dziś. Dziwko, będziesz kręciła dupą przed moim facetem - nie szmato, nie będziesz, bo on wtedy będzie już singlem, właściwie to już jest... Wykonuj sobie wiadome ruchy na jego kolanach, ja będę rzygała wtedy a on będzie szczęśliwy. Tyle, że on już nie będzie wtedy mój a ja jego. Ale ten chłopak... on nadal będzie jej. On za tydzień będzie jej mężem. Dokładnie tydzień po tym, jak będzie ślinił się na Twoje obwisłe wymiona w hotelowym pokoju... Żal mi tej kobiety. Wieczór kawalerski? Ostatni dzień wolności? Czy facet, który od dwóch lat jest z kimś, kogo kocha to wciąż wolny facet? Szmato, bądź z siebie dumna, jeden z nich nie idzie, uważa że jest to winien swojej kobiecie a, przede wszystkim, przyszłej pannie młodej... On potrafi kochać i szanować. A Twój zawód jest o tyle cenny, że pozwala nam zobaczyć, który z nich jest wart miłości a który nie.


Nie tłumaczcie mi, że to fizjologia i że nie mam być zazdrosna że mój luby obmacuje jakąś szmatę... Niech sobie inne to akceptują... On, dzięki mnie, pójdzie ją macać jako singiel, nikogo tym nie zrani, nikogo nie zdradzi (bo dla mnie obce pół-nagie babsko na kolanach ukochanego to jest zdrada - polemizujcie do woli, dla mnie EOT).

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Ale o co chodzi? :///

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

O wieczór kawalerski, ze striptizerkami, który organizuje mój (były już) facet :(:(:( (dlatego właśnie były).

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Ewa Szuwalska:
O wieczór kawalerski, ze striptizerkami, który organizuje mój (były już) facet :(:(:( (dlatego właśnie były).

Nie rozumiem tylko, dlaczego wyzywasz tę kobietę ???
To jej zawód.
Ona się nie wprosiła a została zaangażowana.

A winny jest chyba facet ? Bo to on obmacuje.

Chcesz oskarżyć masło, że zostało ukradzione ?Jacek K. edytował(a) ten post dnia 20.03.10 o godzinie 23:42

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Jacek K.:
Ewa Szuwalska:
O wieczór kawalerski, ze striptizerkami, który organizuje mój (były już) facet :(:(:( (dlatego właśnie były).

Nie rozumiem tylko, dlaczego wyzywasz ta kobietę ???
To jej zawód.

Nie obwiniam, uświadamiam, zło i dobro jakie czyni.
A winny jest chyba facet ? Bo to on obmacuje.
Nie obmacuje, będzie obmacywał za kilka tygodni.
Tak, on jest winny. Żal tylko pana młodego, który zostanie podstępem wciągnięty w to gówno. I żal przyszłej panny młodej :(
Chcesz oskarżyć masło, że zostało ukradzione ?

Chcę oskarżyć facetów, za to, że promują wizję, że tego typu wieczory kawalerskie są ok :(:(:( Mój związek się skończył, związek państwa przyszłych młodych, na ich nieszczęście, nie. Ta kobieta nigdy się nie dowie, że 17 kwietnia jej niedoszły mąż ją zdradzi :(
Andrzej R.

Andrzej R. Project manager, ECG
Communication

Temat: Striptizerko...!

Ewa Szuwalska:
O wieczór kawalerski, ze striptizerkami, który organizuje mój (były już) facet :(:(:( (dlatego właśnie były).

Kurcze, ale striptizerki to nic zlego. Faceci traktuja to jako zabawe, a nie kwestie podniety. Pewnie on Cie kocha, a to, ze bede sie bawic w towarzystwie jakis panien.

Podejdz do tego z dystansem. A ponizej dowod, ze striptizerki i striptizerzy nie sa tacy straszni!:)

http://www.youtube.com/watch?v=DiENvhp9ddY

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Ewa Szuwalska:
Chcę oskarżyć facetów, za to, że promują wizję, że tego typu wieczory kawalerskie są ok :(:(:( Mój związek się skończył, związek państwa przyszłych młodych, na ich nieszczęście, nie. Ta kobieta nigdy się nie dowie, że 17 kwietnia jej niedoszły mąż ją zdradzi :(
Oj, nie włączaj do tego wszystkich facetów.
Striptizerka to jest najprymitywniejszy sposób spędzenia wieczoru kawalerskiego. pewnie jest wielu facetów, co myśli tak jak ja.

A skoro taki prymitywny sposób, to może i organizatorzy tacy sami ?
Więc nie ma czego żałować :)

Zdradzi ? To zaangażowali striptizerkę czy panienki ?
Beata Slusarek

Beata Slusarek Staraj się dojrzeć
promyk światła tam,
gdzie inni widzą
t...

Temat: Striptizerko...!

matko jakie zdradzi????

byłam kiedyś na wieczorku babskim ...100 kobiet i jeden striptizer rozumiem że sto kobiet zdradziło mężów?:)))

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Jacek K.:
Oj, nie włączaj do tego wszystkich facetów.

Wielu znam, którzy uczestniczyli i byli zachwyceni. Nie mówię, że wszyscy, bo jeden (chwała mu za to) się wyłamał:)
Striptizerka to jest najprymitywniejszy sposób spędzenia wieczoru kawalerskiego.

Problem w tym, że pan młody niepijący, więc masa rozrywek (jedna podstawowa) odpada.

pewnie jest wielu facetów, co myśli tak
jak ja.
Szkoda, że żaden nie myśli o tym, że jego kobieta tonie we łzach, kiedy on obmacuje to ścierwo:(
A skoro taki prymitywny sposób, to może i organizatorzy tacy sami ?

Mój ex jest świadkiem ale nie pomyślał... Za to koledzy pomyśleli i przedstawili gotowy plan :(
Więc nie ma czego żałować :)

Zdradzi ? To zaangażowali striptizerkę czy panienki ?
Zależy co dla kogo jest zdradą... Dla mnie, to że pół-naga panienka siedzi na kolanach mojego (już nie mojego) faceta, jak najbardziej. Polemizować nt. definicji zdrady nie będę, bo każdy ma swoją.

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Beata Ś.:
matko jakie zdradzi????

byłam kiedyś na wieczorku babskim ...100 kobiet i jeden striptizer rozumiem że sto kobiet zdradziło mężów?:)))
Nieeeeeeeeeeeeeeee, on 100 razy żonę :)))
Beata Slusarek

Beata Slusarek Staraj się dojrzeć
promyk światła tam,
gdzie inni widzą
t...

Temat: Striptizerko...!

Jacek K.:
Beata Ś.:
matko jakie zdradzi????

byłam kiedyś na wieczorku babskim ...100 kobiet i jeden striptizer rozumiem że sto kobiet zdradziło mężów?:)))
Nieeeeeeeeeeeeeeee, on 100 razy żonę :)))
aaaaaaaa no to faktycznie ..co za drań:)

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Jacek K.:
Beata Ś.:
matko jakie zdradzi????

byłam kiedyś na wieczorku babskim ...100 kobiet i jeden striptizer rozumiem że sto kobiet zdradziło mężów?:)))
Nieeeeeeeeeeeeeeee, on 100 razy żonę :)))

dobre

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Andrzej Rembowski:
Kurcze, ale striptizerki to nic zlego. Faceci traktuja to jako zabawe, a nie kwestie podniety.

Zabawę w obmacywanie obcych cycków? Cóż... Gdyby mi na panieński zorganizowały striptizerów to by dostały zjebkę, że nie wydały tej kasy na spa... Dla mnie to super dla singli, ale jeśli faceci są zajęci, to nie ten typ zabawy który bym uznała za dozwolony. I nie wmawiaj mi, że nagie cycki na Twojej twarzy Cię nie podniecają (zwłaszcza podjudzonego przez kumpli).

Pewnie on Cie kocha, a to, ze bede
sie bawic w towarzystwie jakis panien.
To zdrada.

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Beata Ś.:
matko jakie zdradzi????

Tu będzie 6 facetów i 2 kurwy w holetowym pokoju. Wolałabym bar ze striptizem.
byłam kiedyś na wieczorku babskim ...100 kobiet i jeden striptizer rozumiem że sto kobiet zdradziło mężów?:)))


A ja nie byłam, ale mój wymarzony to pyjama party bez metro kolesi w majtach z cekinami :)Ewa Szuwalska edytował(a) ten post dnia 20.03.10 o godzinie 23:58
Beata Slusarek

Beata Slusarek Staraj się dojrzeć
promyk światła tam,
gdzie inni widzą
t...

Temat: Striptizerko...!

Ewa Szuwalska:
Beata Ś.:
matko jakie zdradzi????

Tu będzie 6 facetów i 2 kuwry w holetowym pokoju. Wolałabym bar ze striptizem.
ale pisałaś że to striptizerki

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Beata Ś.:

ale pisałaś że to striptizerki

Dla mnie kobieta, która sprawia, że facet zdradza swoją kobietę (obmacuje striptizerkę) to jest kurwa. Kwestia przyjętego nazewnictwa.

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Ewa Szuwalska:
Wielu znam, którzy uczestniczyli i byli zachwyceni. Nie mówię, że wszyscy, bo jeden (chwała mu za to) się wyłamał:)
Ale ja uczestniczyłem i w takich. Dziewczynasie rozebrała, pokręciła tyłkiem, siadła na kolanach i tyle ją widziano.
Zdrada w obecności 40 chłopa ???
Szkoda, że żaden nie myśli o tym, że jego kobieta tonie we łzach, kiedy on obmacuje to ścierwo:(
Dlaczego ścierwo ? Masz jakies problemy z tancerkami ?
Zdrada to byłaby gdyby poszedł po cichu do burdelu a nie bawił się.

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Ewa Szuwalska:
Beata Ś.:
matko jakie zdradzi????

Tu będzie 6 facetów i 2 kurwy w holetowym pokoju.

a to przyznaje racje!!!!!!!!!!!!

w tej sytuacji nic sie nie zgadza!!!

po co pokój?

jesli ma byc striptiz to bar -oczywiscie -pani wywija tylkiem i do domku:)))
Beata Slusarek

Beata Slusarek Staraj się dojrzeć
promyk światła tam,
gdzie inni widzą
t...

Temat: Striptizerko...!

Ewa Szuwalska:
Beata Ś.:

ale pisałaś że to striptizerki

Dla mnie kobieta, która sprawia, że facet zdradza swoją kobietę (obmacuje striptizerkę) to jest kurwa. Kwestia przyjętego nazewnictwa.
wiesz troszkę nie rozumiem tego podejścia

to bardziej wygłupy niż ...to co piszesz

Tancerz ładnie tańczy..ładnie wygląda ale jakoś nie miałabym ochoty na seks z nim
Fajnie powygłupiać się ..pośmiać ...nie wiem może się mylę...ale jakoś sobie nie wyobrażam zbiorowej orgii:)

konto usunięte

Temat: Striptizerko...!

Jacek K.:
Zdrada w obecności 40 chłopa ???
5 chłopa.
Zdrada = obmacywanie.
Dlaczego ścierwo ? Masz jakies problemy z tancerkami ?
Tancerka to taka, która tańczy w barze na rurze w odległości 5m od panów załatwiających swoje biznesy w tymże barze. Taka, która się klei to złykłe ścierwo.
Zdrada to byłaby gdyby poszedł po cichu do burdelu a nie bawił się.
Zdrada, ponieważ ma potrzebę posiadania innej niż ja nagiej kobiety na kolanach wywijającej dupskiem na wszystkie strony świata :(



Wyślij zaproszenie do