Temat: pomoc

Angelika Trostowiecka Witam wszystkich,

Bardzo proszę o wsparcie i przekazanie 1% podatku na zaprzyjaźnioną fundację "Kromka Chleba" http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=93981
Fundacją zarządza Kochana starsza Pani Alfreda, która dosłownie oddaje swoją kromkę chleba aby pomagać najuboższym. Zaczarowała mnie swoją siłą i determinacją w nies...ieniu pomocy wszystkim potrzebującym. Z tego, co wiem najważniejszy cel w chwili obecnej to zbiórka na leki dla bardzo chorego miesięcznego dzieciątka.
Fundacja jest mała i nieznana...
Dlatego apel do wszystkich o przekazanie 1% podatku. Wystarczy w formularzu podatkowym wpisać numer KRS: 0000153962 z dopiskiem "Kromka Chleba"
Zawsze mile widziane niepotrzebne rzeczy, ubrania, jedzenie i wszelka pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam,
Angelika
Bartłomiej Juszczyk

Bartłomiej Juszczyk dyrektor
zarządzający Grupa
Adweb; inwestor,
wykładowca, ...

Temat: pomoc

Przyklejam temat. Pomagajmy.
Alicja Malinowska

Alicja Malinowska ekspert w dziedzinie
sztuki mówienia,
logopeda medialny,
...

Temat: pomoc

Otrzymałam taką oto prośbę od znajomej (wokalistki i nieźle zapowiadającej się pani psycholog!):

"Mam ogrromną prośbę.. Przeprowadzam główne badanie do mojej pracy magisterskiej. Badanie dotyczy rozpoznawania emocji w muzyce i ekspresji głosowej. Potrzebuję bardzo dużo rozwiązanych ankiet.. Pomożecie?

Badanie jest dostępne pod tym linkiem:
webankieta.pl/ankiety/w1hpwftpl7ha

Jeśli macie znajomych którzy wypełnią ankietę prześlijcie proszę dalej;)
Dziękuję i pozdrawiam,
przyszła mgr psychologii Kinga Miśkiewicz-Hoffman"

Pomyślałam sobie, że trzeba pomóc Kindze, zwłaszcza że nie idzie na łatwiznę, tylko robi rzetelne badania. Sama właśnie wypełniam i liczę na pomoc Wszystkich ceniących profesjonalizm.

Pozdrawiam!
Alicja Malinowska
Daniel Musioł

Daniel Musioł operator obrazu,
fotograf, reżyser
dokumentów,
tel.797735054

Temat: pomoc

zapraszam w imieniu Fundacji Nowego Filmu wszystkich chętnych operatorów, montażystów, grafików i informatyków do współpracy przy tworzeniu filmów takich jak „Coś pięknego dla Boga”- o Matce Teresie Kalkuty opowiadają o jej niezwykłej osobie Ci, którzy ją spotkali, film „Adopcja serca” przedstawia jak pomagać osieroconym dzieciom w Afryce, „Oazowa przygoda” pokaże, że uczestnictwo w Ruch Światło może stać się przygodą oraz wielu innych, jak również realizacji reportaży i filmów dokumentalnych.

Zainteresowanych proszę o kontakt daniel@dobrefilmy.eu, 12 3571928
Daniel Musioł
Tomasz W.

Tomasz W. handlowiec,
specjalista ds
bezpieczeństwa; od
wyzwania do...

Temat: pomoc

Wszystkiego dobrego i smacznego dla Wszystkich z okazji Dnia (Indyka) Dziękczynienia

przy okazji proszę o głos na eko-film produkcji szkoły mojego syna - Gimnazjum nr 2 w Katowicach w konkursie

Obrazek

Głosujcie:
http://tescodlaszkol.pl/272


dzieciaki wygrywają:
* 30 nowoczesnych pracowni multimedialnych dla tych szkół, z których pochodzą autorzy ekofilmików, wybranych w głosowaniu internautów.
* 3 nagrody Grand Prix – zagraniczne wycieczki ekologiczne dla ekip filmowych wybranych przez Jury konkursu.
* 300 przenośnych odtwarzaczy DVD dla członków zwycięskich ekip filmowych oraz opiekuna zespołu.
* Setki nagród dla internautów,którzy wezmą udział w głosowaniu.

Filmik to "szmira" ale za zielone niech będzie :D

po klikaniu i przyjeciu zyczeń prosze skasować - tak +/- za 5 dni :)
Ewelina M.

Ewelina M. szukamy do naszego
zespołu nowych osób!

Temat: pomoc

Witam,

Piszę właśnie prace licencjacką i poszukuje osób pracujących do uzupełnienia mojej ankiety. Badanie może nie jest krótkie, ale będę dozgonnie wdzięczna za wzięcie w nim udziału pomimo tego, że trzeba mu poświęcić ok. 25 minut…
Ankiety są anonimowe i zostaną wykorzystane tylko do celów naukowych.
Z góry dziękuje za każdą wypełnioną ankietę oraz za przesłanie jej dalej – potrzebuje zbadać bardzo dużo osób…
Link:
http://moje-ankiety.pl/respond-6051.html

Pozdrawiam,
Ewelina.
Mieczysław Pietkiewicz

Mieczysław Pietkiewicz Odzyskiwanie Danych
, Informatyka
śledcza.

Temat: pomoc

MIKOŁAJ urodził się 26.11.2004 r. Podobnie jak Anetka do trzeciego roku życia rozwijał się normalnie jak każde zdrowe dziecko. Pierwszy atak padaczki w trakcie którego stracił przytomność na około 10 minut zaniepokoił rodziców, tym bardziej, że ataki te zaczęły się powtarzać.
W trakcie badania EEG stwierdzono obecność zmian napadowych, rozpoznano u dziecka padaczkę. Kolejne badania ujawniły torbiel szyszynki, poszerzenie przestrzeni podpajęczynówkowych na sklepistościach półkul mózgu, poszerzenie komory czwartej, wskazujące na zanik móżdżku oraz nieznacznie zmniejszone rozmiary pnia mózgu. Kolejne badania lekarskie wykazały: nadciśnienie tętnicze, zespół hemolityczno-mocznicowy, zaburzenia rozwoju psychoruchowego.
Ostatnie badania potwierdziły że choroba Mikołajka, to choroba Battena typ 2 cerulipofuscynoza.
Niestety, w tej chwili już nie porusza się samodzielnie, chodzi tylko podtrzymywany pod pachami, ma bardzo ograniczone zdolności manualne, mówi tylko pojedyncze słowa. Wymaga stałej opieki przy wszystkich czynnościach życiowych. Mikołaj przeszedł trzy operacje, był dializowany. Niebawem przejdzie badania w kierunku Ceroidoli potusyntozy ataksji typu drugiego. Jeśli wynik okaże się pozytywny, na dzień dzisiejszy leczenia nie ma, jednak istnieje możliwość przeszczepu komórek macierzystych, który zatrzymuje przebieg choroby i poprawia stan chorego. Obecnie w USA prowadzone są w tym kierunku badania eksperymentalne. Niedługo ma być "nabór" dzieci także z Polski. Liczymy, że wśród tych dzieci znajdzie się także Mikołajek. Wyjazd taki wiąże się z ogromnymi nakładami pieniężnymi, dlatego rodzice Mikołaja za pośrednictwem Stowarzyszenia Limanowska Akcja Charytatywna proszą wszystkich ludzi "dobrej woli" o pomoc w zbieraniu pieniędzy na wyjazd. Wierzą, że czas i ograniczenia finansowe nie staną się barierą nie do pokonania dla ich synka.

Wszystkim, którzy mogą pomóc w leczeniu i rehabilitacji MIKOŁAJA
podajemy numer naszego konta:

Limanowska Akcja Charytatywna, 34-600 Limanowa, ul. Kilińskiego 11
Bank Spółdzielczy w Limanowej
53 8804 0000 0000 0021 9718 0001 (z dopiskiem „MIKOŁAJ”).
KRS 0000212400

Więcej na http://lach.limanowa.eu/28_mikolaj.htm

Pozdrawiam
Sławomir W.

Sławomir W. Lekarz, dr n. med.,
genetyka,
bioinformatyka,
prawo medyczne

Temat: pomoc

Witam
Uprzejmie proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety.
http://www.ankietka.pl/ankieta/57115/wiedza-polakow-o-...
Jeśli macie znajomych którzy wypełnią ankietę prześlijcie proszę dalej.
Z góry dziękuję

konto usunięte

Temat: pomoc

Witam

Jestem obecnie na etapie pisania pracy magisterskiej. W chwili wolnego czasu prosiłabym o pomoc w wypełnieniu ankiety: http://ankietamgr.vot.pl .
Ankieta oczywiście jest anonimowa, a wyniki wykorzystane będą jedynie w mojej pracy.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Następna dyskusja:

Bardzo proszę o pomoc




Wyślij zaproszenie do