Michał Płonka

Michał Płonka Programista PHP

Temat: Filtrowanie poprzez object_actions (S 1.2)

Witam,
mam pytanie odnośnie filtrowania danych z innego modułu poprzez kliknięcie w odpowiednią ikonkę w object_actions w innym module. W Symfony 1.0 odbywało się to poprzez odpowiednie przekierowanie z parametrami przekazywanymi metodą GET, natomiast w Symfony 1.2 taka metoda nie działa. Aktualnie mam takie rozwiązanie:
 
$this->getUser()->setAttribute('bidding.filters', array('auction_id' => array('text' => (string)$request->getParameter('id'))), 'admin_module');
$this->redirect('bidding/index');

ale chciałbym się dowiedzieć, czy można to zrobić jakoś prościej, bardziej elegancko.
Pozdrawiam,
pion
Roman Piekarski

Roman Piekarski Programista do
wynajęcia

Temat: Filtrowanie poprzez object_actions (S 1.2)

Michał Płonka:
Witam,
mam pytanie odnośnie filtrowania danych z innego modułu poprzez kliknięcie w odpowiednią ikonkę w object_actions w innym module. W Symfony 1.0 odbywało się to poprzez odpowiednie przekierowanie z parametrami przekazywanymi metodą GET, natomiast w Symfony 1.2 taka metoda nie działa. Aktualnie mam takie rozwiązanie:
 
$this->getUser()->setAttribute('bidding.filters', array('auction_id' => array('text' => (string)$request->getParameter('id'))), 'admin_module');
$this->redirect('bidding/index');

ale chciałbym się dowiedzieć, czy można to zrobić jakoś prościej, bardziej elegancko.
Pozdrawiam,
pion

No to wreszcie prosciej czy elegancko;)? nie widze tutaj nic do czego mozna by sie doczepic
Michał Płonka

Michał Płonka Programista PHP

Temat: Filtrowanie poprzez object_actions (S 1.2)

No to jeżeli nie ma na to innego sposobu to OK. Myślałem, że może jest jakaś ukryta przede mną metoda, której przekażę tylko dane do filtru, po czym przekieruję użytkownika na konkretny moduł. Tak czy siak dzięki za odpowiedź.



Wyślij zaproszenie do